Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tesadüf

2 posters
YazarMesaj
Geonna Romia Bianca

Geonna Romia Bianca

Mücadele Tarafı : L'ovelpa
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Romy

Tesadüf Empty
MesajKonu: Tesadüf   Tesadüf Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 11:15 pm

Son zamanlarda yaptığı Fransa tatili ona oldukça iyi gelmişti. Her gün sabahın dokuzunda kalkıyor, sokakta yürüyüş yapıp daha sonra da ufak bir gezintiden sonra otel odasına çekilip kafa dinliyordu. Zaten iş yerinden zar zor izin alabilmişti birkaç günlüğüne. Bunların hepsi yetmezmiş gibi birde Dırdırcıda haber konusu olmuştu. Hatta bu haber yüzünden az kalsın işinden kovulacaktı. Haberin tamamen yalan olmasını kanıtlamak için çok çaba sarf etmişti patronuna. Neyse ki en sonunda inandırabilmişti. Fransa’ a ise tüm bu saçmalıklardan biraz olsun uzak kalıp kafa dinlemek için gelmişti. Londra’ dan biraz uzak kalmak Geonna’ a gerçekten çok iyi gelecekti … Yine yepyeni bir gün doğmuştu. Saat sabahın yedi buçuğuydu. Pamuksu yatağından süzülerek , çıplak ayaklarını betona temas ettirerek ilerledi ve ılık bir duşa girdi. Kahverengi saçlarından süzülen sular ayaklarına doğru uzanıyordu adeta. Su ile temas etmiş çıplak vücudu rahatlamıştı. Duş faslı bittikten sonra; üzerine pembe elbisesini geçirdi. Deri bir elbiseydi ve dizlerinin biraz üstünde duruyordu. Vücuduna tam yapıştığından dolayı tüm hatlarını ortaya çıkarmıştı. Kahverengi saçlarına hafif dalgalar verdikten sonra otelden ayrıldı. Bugün bambaşka biri olmak istiyordu. Evet, bundan kesinlikle emindi. Bugün doğan güneş Geonna için doğmuş olmalıydı. Her gününü sade bir yürüyüş faslı ile geçirmekten aslında bıkmıştı. Bugün aklında bambaşka bir planı vardı. Fransa’ n meşhur barı Steole’ e gidip doyasıya içecek ve eğlenecekti. Uzun zamandır böyle bir aktivite düzenlememişti kendisine doğrusu. Hem belki de orada uzun zamandır düşlediği hayatının aşkı ile karşılaşırdı kim bilir? O kadar çok hayalperestti ki daha şimdiden barda olacakları kafasında dizayn etmişti bile. Tabii ki de oranın muggle ile dolu olduğunu da unutmuş değildi. Neredeyse dört gündür burada kalıyordu ve bu duruma alışmış hissediyordu kendini. O anda hayalinde bir muggle ile yasak aşk yaşamak canlanmıştı. Bu gerçekten oldukça komik bir hayaldi ; çünkü Geonna istese bile ailesi buna katiyen izin vermezdi. Evet artık büyümüş olabilirdi; hatta ailesinden ayrı yaşıyor da olabilirdi fakat aile kurallarını asla çiğneme yetkisi yoktu.

Bianca ailesine yakışır bir durum sergilemeliydi . Ama aşk bu ne yaptıracağı belli mi olur ? Kafasındaki saçma sapan düşünceyi bir an önce aklından çıkardı ve bara girdi. Etrafta kafasını sallayan gençler , içen delikanlılar... Gözlemlediği birkaç şeyden biriydi. Aynı zamanda loş ışık daha şimdiden Geonna’ ın gözlerini yormuştu. Yavaş adımları ile barmenin yanına yaklaştı ve göz kırptı. Henüz bir şey içmek istemiyordu . Peki ya göz kırpmasının sebebi neydi o zaman? Sadece kendini çekici göstermek mi? Bu çok komik bir davranış olurdu o zaman. Mavi gözleriyle etrafı sinsice gözlemledi ve boş bir masa bulup oraya oturdu. Dizlerini masaya doğru yaslamış , çalan müziğe hafiften başını sallayarak eşlik etmeye çalışıyordu. Etrafa saçtığı kadifemsi koku adeta yanındakileri büyülüyor gibiydi. O anda çalan müziğe kendini o kadar çok kaptırmıştı ki… Bu müziği bir yerden hatırlıyor gibiydi. Evet, evet kesinlikle hatırlıyordu. Bu henüz Geonna Hogwarts da bir öğrenci iken düzenlenmiş bir baloda çalan şarkıydı. Bu şarkıda ilk kez Kevin ile dans etmişti. Ama sadece arkadaşça… Ve tabii ki de bu dansı ikisinin de arkadaşları planlamıştı. Yoksa ikisi de birbirleriyle konuşmayı bırak yüzlerine bile bakmakta çekiniyorlardı. Ama ne var ki Geonna ona sırılsıklam aşıktı. Onu her gördüğünde duygularını açmak istese de; utangaçlığından ve çocuksu düşüncelerinden dolayı konuşamamıştı. Ve sonuç olarak mezun olduktan sonra ikisinin de yolları ayrılmıştı. Geonna St.Mungo’ da çalışmaya başlamıştı. Fakat Kevin’ den herhangi bir haber alamamıştı. Ne yaptı, nasıl durumda? Bu sorular hep kafasında cevapsız bir şekilde kalmıştı. Herhalde o da Dırdırcı da ki haberi okumuştur diye geçirdi aklından. Ya Geonna’ ın o haberdeki gibi biri olduğuna inanırsa ? Tabii ki de inanmazdı. Dırdırcının ne kadar saçma haberler yayınladığını herkes biliyordu. Neler oluyordu Geonna’ a böyle? Yine eski defterleri açmıştı. Yoksa eski aşkı depreşiyor muydu? Olamaz, buna bir daha katlanamazdı… Zaten Kevin’ i uzun zamandır görmüyordu bile. Belki de onun bir sevgilisi vardı kim bilir?
Danila Alyosha
Hogwarts Yüksek Müffettişi
Danila Alyosha

Sihirsel Soy : Toujours Pur.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Tesadüf Left_bar_bleue98/100Tesadüf Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Tesadüf Left_bar_bleue0/0Tesadüf Empty_bar_bleue  (0/0)

Tesadüf Empty
MesajKonu: Geri: Tesadüf   Tesadüf Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 8:56 am

Kevin, sabah erken kalkmıştı. Aşşağıya inip kahvaltısını yapmak üzeri kıyafetlerini üzerine geçirdi, bu aralar Bakan'lıktan dışarıya çıkamıyordu. Bugün Fransa'ya muggle'ların ülkesine gitmek zorundaydı, koskocaman bir gün. Kim çekebilirdiki ? Hogwarts'tan mezun olduğundan beri mutlu olamıyordu. Arkadaşları, sevdiği profesörler ve tabiki de Geonna, Kevin'ın okul aşkı, ne yapsada açılamadığı kız. Kevin, kalvaltısını yaptı ve Fransa'ya cisimlendi. Burası iğrenç muggle'larla doluydu. Tek bir sihir yapan kişi bile yoktu bi insan burada nasıl vakit geçire bilirdiki ? Kevin vakit geçireciği bir yer arıyordu, ama nereye gidebilirdiki daha hiç bir yeri bilmiyordu. Vakit geçirebiliceği bir ararken bir bar'ın önüne gelmişti, içeriye girdi ve bir avuç sersem muggle'nin kafalarını salladıklarını gördü, gözlerini etrafta dolaştırırken bir anda Geonna'yı gördüğünü sandı gözlerini bir daha o tarafa çevirdi ve evet Geonna'ydı o, onun yanına oturmak istemişti zaten başka boş masa yoktu, Geonna'nın olduğu masaya doğru ilerleri ve yanına oturdu ''Merhaba, Geonna Bu sen misin ?'' dedi gülümseyerek yıllar sonra onu görmek çok güzel dırdırcı'daki haberi okumuştu, ama uydurma olduğu her halinden belliydi. Her zamanki gibi editör'lerin uydurması yalan haber.
Geonna Romia Bianca

Geonna Romia Bianca

Tesadüf Empty
MesajKonu: Geri: Tesadüf   Tesadüf Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 3:53 pm

Derin müziğin akışına kendini kaptırmışken , bir anda yankılanan o ses her şeyi değiştirmişti. Heyecanlı bakışlar ile mavi gözlerini sesin geldiği yöne doğru yöneltti. Hayır, bu kesinlikle bir rüya olmalıydı. Onun o melek gibi yüzünü gördüğünde kalbindeki kıpırtıları hissedebiliyordu. Tekrardan öyle aşk dolu atmaya başlamıştı. Yüzündeki çaresiz ifade silinmiş, bir anda sevinç kaplamıştı. Bütün kelimeler ağzında düğümlenmişti adeta, ne diyeceğini bilmiyordu. Onu görünce o kadar heyecanlanmıştı ki, yıllar sonra böyle bir tesadüfün olması gerçekten çok büyük bir şanstı. Fazla geciktirmeden ona cevap verdi, “ Ah , evet benim… Şey sen çok büyümüşsün. “ Hakikatten derin bakışlar ile onu süzdüğünde fiziksel olarak ne kadar değiştiğini gözlemleyebiliyordu. Yüzünde mutlu bir tebessüm, ona bakarken donup kalmıştı. Şuan eski halinden daha yakışıklı görünüyordu. Ona sarılmamak için kendini her ne kadar zor tutsa da hep içinden bir ses *sarıl* diyordu. Bunu yapamazdı, ya bir sevgilisi varsa? Arkadaşça bir sarılma deyip geçse de kendini kandırırdı elbette. Yıllar sonra onu görmek içindeki aşk kıpırtılarını uykusundan uyandırmış gibi olmuştu. Uzun bir kış uykusundan uyanmıştı sanki. Yoo, bu bir rüya olmalıydı kesinlikle. İkisi de yıllardır görüşmedikleri için konuşacak konu bulamamışlardı. Tabii Geonna düşük çenesini tutamayıp lafa atıldı, “ Görüşmeyeli nasılsın, ne oldun… Ne haldesin anlatsana. “ Aslında bu sorularının cevabını duymak için can atıyordu. Onun hayatındaki değişiklikleri bilmek gerçekten Geonna’ ı biraz olsun rahatlatacaktı. Şuan bardaki sersemler hiç umurunda değildi. Sadece *o* gözüküyordu gözüne. Gözlerindeki gizemli ışıltı onu gördüğü anda tekrar canlanmıştı ve hiç sönmüyordu. Gözlerinin önünü kapatan saçlarını sağ eliyle hafifçe savurarak arkaya doğru ittirdi . Böylece onun o muhteşem yüzünü daha rahat görebilecekti… Büyük bir heyecan ile donakalmış, sessizce onun cevabını bekliyordu . Haline bakılırsa ne kadar sabırsız olduğu anlaşılıyordu. Tek korkusu kalbi o kadar hızlı atıyordu ki Kevin duyacak diye ürkmüştü açıkçası.
Danila Alyosha
Danila Alyosha

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Tesadüf Empty
MesajKonu: Geri: Tesadüf   Tesadüf Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 4:15 pm

Kevin, ona sevdiğini söylemek istiyordu biliyordu Geonna'da ona aşıktı hareketleri ve herşeyi ile bunu tamamlıyordu. Geonna fazla geçikmeden Kevın'a cevap vermişti “ Ah , evet benim… Şey sen çok büyümüşsün. “ Kevin gülümsedi Geonna'ya tekrar baktı ve ''Evet Sende pek küçük sayılmassın heralde?'' Kevin Geonna saçlarını düzeltmişti Kevin yüzünü şuanda çok net görüyordu çok güzeldi, Kevin dayanamıyarak sevgilisi olup olmadığını sorucaktı ama nasıl sorucaktı ? Ya sevgilisi var ise ve bar'dan içeçek bişeyler almaya gitmiş ise ? Kevin tam laf'a başlıyacakken Geonna “ Görüşmeyeli nasılsın, ne oldun… Ne haldesin anlatsana. “ demişti bu soru'yu çok hızlı sormuştu Geonna. Kevin gülerek ''İyiyim Geonna Peki ya sen ? Ben Gizem Dairesi'nde Başkanlık Yapıyorum. Halim'i sorma bence. Peki ya sen ?'' Kevin lafını bitirir bitirmez yeniden laf'a başlamıştı ''Şey, Geonna, biliyorsundur Hogwarts'tan beri sana aşığım fakat açılamıyorum, Seninde bana aşık olduğunu farkettim, ımm, sevgilin yoksa, anlat işte? '' dedi gülümseyerek umarım olumlu cevap verir diye geçiriyordu içinden. ''Geonna, burası pek iyi biryer sayılmaz istersen dışarıya çıkalıp konuşalım. Ne dersin ?'' dedi ve elini uzattı. Dırdırcı'daki haberdeki gibi birine benzemiyordu Geonna. Kevin, Geoona'ya dışarıya çıkmayı teklif etti ama Muggle dünyasında pek bi yer bilmiyordu, Aow evet Diagon Yolu fazla uzak sayılmazdı Diagon yoluna gide bilirlerdi. Diagon Yolu'nun girişindeki bar orası bu kadar dolu olmazdı ve orada iğrenç muggle'lar yoktu. İstedikleri kadar sınırsız içki ve müzik. Geonna ne iş yapıyordu sürekli bunu kendine soruyordu nasıl oluyorda bu kadar güzel kalıyordu ? Hogwarts'tan beri hep aynı hep genç.
Geonna Romia Bianca

Geonna Romia Bianca

Tesadüf Empty
MesajKonu: Geri: Tesadüf   Tesadüf Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 6:19 pm

Kevin hemen ne iş yaptığını anlatmaya başlamıştı. Konuşmasını bitirdikten birkaç dakika sonra Geonna’ ın konuşmasına bile izin vermeden lafa öyle bir girmişti ki; Geonna bu sözleri karşısında şok geçirmemek için zor dayanmıştı. Aşk mı? Yoksa… Kevin de mi Geonna’ a karşı böyle şeyler hissediyordu? Bunca yıl nasıl bu kadar aptal olabilmişti? Yani hep boş yere mi susmuştu, gizlemişti aşkını? Peki ya Kevin; Geonna’ ın onu sevdiğinden nasıl bu kadar emin olabiliyordu? Tahmin edilemeyecek kadar soru işareti belirmişti kafasında. Henüz birine bile cevap bulmadan Kevin ona dışarı çıkma teklifi etmişti. Ardı ardına teklifler Geonna’ ı gerçekten şaşkına çevirse de hiçbirine karşı koyamamıştı. “ Memnuniyetle eşlik ederim. “ diyerek narin ellerini ona doğru uzattı. Bardan çıktıktan sonra Geonna kendini ona biraz daha yaklaştırdı. Şimdi aralarında topu topu en fazla iki-üç santim vardı. Bir anda duraksadı ve köşede kaldırımlardan birine oturdu. Eliyle işaret ederek Kevin’ ı da çağırdı. “ Kevin, söylediklerin karşısında inan çok şaşkın kaldım; yani ben… bende sana karşı bir şeyler hissediyordum uzun zamandır. “ Bunları Geonna mı söylemişti yani? Sözünü bitirdikten sonra kendini hayret etmişti doğrusu. Bir anda nereden bulmuştu bu kadar cesareti? Aslında Kevin’ ın da kendisini sevdiğini biliyordu fakat; içinde hep bir *belki* sorusu onun aklını karıştırmaya yetmişti. En azından artık içi rahattı. Bundan sonra ne olacaktı peki? Yani artık Kevin ile sevgili mi olmuşlardı? Karmakarışık aklı ile sadece ona bakıp yetinebiliyordu. Bunca zaman çaresizce beklemişti onu. Bu bir mucize olmalıydı. Hazır cesaretini toplamışken tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmak istercesine sordu sorusunu, “ Peki şimdi biz sevgili miyiz? “ Daha sonra sorduğu soru gerçekten komiğine gitmişti ki gülmeye başladı…

Danila Alyosha
Danila Alyosha

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Tesadüf Empty
MesajKonu: Geri: Tesadüf   Tesadüf Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 6:52 pm

Geonna “ Memnuniyetle eşlik ederim. “ kabul etmişti bar'dan çıktıktan sonra ilerlerken Geonna, Kevin'a iyice yaklaşmıştı. Geonna, duraksadı ve kaldırıma oturdu. Eliyle işaret ederek Kevin'ıda çağırdı Kevin, Geonna'nın yanına gelmişti. “ Kevin, söylediklerin karşısında inan çok şaşkın kaldım; yani ben… bende sana karşı bir şeyler hissediyordum uzun zamandır. “ Geonna bunları söyledikten sonra Kevin gülümsedi. Hisleri doğru çıkmıştı. Kevin mutlu olmuştu, sonunda sevgili olmuşlardı. Kevin sevinçten uçucaktı neredeyse. Geonna daha sonra “ Peki şimdi biz sevgili miyiz? “ dedi ve kendini tutamayaak güldü Kevin çene'sini hafifçe tutup kaldırdı ve dudaklarına bir öpücük kondurdu '' Sorunun cevabı oldumu acaba? '' diyerek gülümsedi kaç yıl öncesinden yapması gereken şeyi şimdi yapıyordu. Çok mutluydu. '' Özel olarak gitmek istediğin biryer varmı Geonna?'' ne isterse yapıcaktı. Muggle'lara bile iyi davrana bilirdi. Geoona'ya '' Bana nerede çalıştığını söylemedin? biraz bahsetmek ister misin? '' bu soru biraz saçma olmuştu bir sürü sorması gereken soru varken neden bunu sormuştuki ? Geonna çok güzeldi Kevin ona bakınca rüya'da hissediyordu hayla inanamıyordu. Hogwarts'taki okul aşkına Şimdi 24 yaşına geldiğinde açılabildi. Çok güzel bir duygu'ydu bu. Umarım baba'sını bulunca'da bu kadar sevinirdi. Uzun zamandır görmüyordu onu babasının ardından kardeşi Daniel ve bir mektup kalmıştı iğrenç bir duygu bu.
Geonna Romia Bianca

Geonna Romia Bianca

Tesadüf Empty
MesajKonu: Geri: Tesadüf   Tesadüf Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 7:51 pm

Ondan bir cevap beklerken resmen dudakları onunkiler ile birlemişti. Bu an hiç bitmesin istese de her şey gibi bitmişti. Evet, bu kesinlikle sorusuna bir cevap olmuştu. Ona cevap vermek istercesine *evet* anlamında başını salladı. İkisi de o kadar mutlu görünüyorlardı ki; bunu yüzlerinden okumamak mümkün değildi adeta. Geonna ise şuan kendini bir rüyada gibi hissediyordu. Onun yüzünü görmeyeli, tenine dokunmayalı uzun zaman olmuştu. Bu gerçekten ona garip bir hissi tattırmıştı. Bu tesadüf onların hayatını tamamen değiştirmiş olmalıydı. Aradan fazla zaman geçmeden Kevin ona gitmek istediği bir yer olup olmadığın sormuştu. Geonna onunla her yere gitmeye dünden razıydı zaten. Kevin’ in de razı olduğu suratından belli oluyordu. Kevin daha şimdiden onu soru yağmuruna tutmuştu bile. Aslında çalıştığı iş sorusu konusunda biraz şaşırmıştı. Yani Geonna’ ın işini artık bilmeyen kalmamıştı. Hele ki son çıkan haberden sonra… Bu soru karşısında biraz düşündükten sonra yumuşak bir ses tonu ile cevap verdi, “ Yani ben biliyorsundur sandım, şifacıyım… St.Mungo’ da çalışıyorum. “ Yutkundu ve konuşmasına devam etti, “ Biliyorsun dırdırcıda haberim yayınlandı, inan bana hiçbiri gerçek değil. “ En azından onun bu haberi okumamasından hoşnut olmuştu. Eğer okusaydı onun mesleğini de bilmiş olurdu. Yada belki de okumuştu ama Kevin heyecandan mesleğini unutmuş olabilirdi. Aklı o kadar karışmıştı ki. En azından Kevin’ in Geonna’ a sonsuza dek güveneceğinden emin olması onu teselli ediyordu. Ve bundan sonra hazırda bekleyen mutlu ve aşk dolu günler tabi ki de. Şimdi tek yapması gereken şu dırdırcı konusunu kapatmak olacaktı. Hemen konuyu değiştirmek istercesine , “ Neyse boş ver, az önceki sorunu yanıtlamak istiyorum... Hani sordun ya nereye gitmek istersin diye; ben sadece senin yanında olmak istiyorum. “ diyerek ona uzandı ve dudaklarını onunkilere doğru hafifçe bastırdı.

Danila Alyosha
Danila Alyosha

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Tesadüf Empty
MesajKonu: Geri: Tesadüf   Tesadüf Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 9:19 pm

Kevin, soruyu sorduktan sonra Geonna “ Yani ben biliyorsundur sandım, şifacıyım… St.Mungo’ da çalışıyorum. “ Geonna yutkundu ve devam etti “ Biliyorsun dırdırcıda haberim yayınlandı, inan bana hiçbiri gerçek değil. “ Kevin gülümsedi '' Önemli Değil sana güveniyorum.'' Kevin, Geonna'yı tekrar gördüğü için Merlin'e sürekli dua ediyordu. Geonna “ Neyse boş ver, az önceki sorunu yanıtlamak istiyorum... Hani sordun ya nereye
gitmek istersin diye; ben sadece senin yanında olmak istiyorum. “ Demişti. Kevin gülümsedi '' Peki hala. O zaman sahil'e gitmeye ne dersin ? Muggle'ların gözetimi altında büyüde yapamıyordu, zaten yürümek onlara daha iyi gelecekti. Kevin, Geonna'nın ellerinden tuttu ve onu ayağa kaldırdı. '' Biliyor musun ben hep bugünü bekliyordum, seni tekrar görmek.'' Yol'lar hep İğrenç Muggle'ler ile doluydu biran için gitmeyi düşünmüştü cafe'nin önünden geçerken ''Geonna, beni biraz bekler misin cafe'den bişy almak istiyorum.'' Kevin, cafe'ye gidip iki tane dondurma almıştı sade Muggle'ların güzel olmasada ferahlatıcı dondurması. Geonna'nın yanına giderken biranda durakladı ya bu durum geçici ise ya ayrılırlarsa ? Yüce Merlin ! Herşey çok güzeldi sadece Fransa'da olmaları iğrençti Muggle'ların arasında büyü yapamadan bir hayat ? Muggle olsaydı eğer Kevin şimdi sahip olduklarına o zamanda sahip ola bilicek miydi ? Ola bilirdi heralde Başarılı bir iş adamı olurdu heralde değilmi ?

Tesadüf
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tesadüf
» Tesadüf
» Tesadüf?
» Ne Tesadüf Ama.
» Tesadüf~