Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yorgunluk ve Yalnızlık

YazarMesaj
Melissa Queen Sqexi

Melissa Queen Sqexi

Doğum tarihi : 14/12/95
Mücadele Tarafı : Darkside.
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Muci

Yorgunluk ve Yalnızlık Empty
MesajKonu: Yorgunluk ve Yalnızlık   Yorgunluk ve Yalnızlık Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 8:32 pm

[b]Uzun bir günden sonra ilk defa dinlenebildim.Kafamı dağıtmak için Çatlak Kazan'a girecektim.Çatlak Kazan'a doğru yöneldim.Aslında hiç girmek istemiyordum.Çünkü hayla o cadılara alışamamıştım.Daha sonra karşımda Genevieve Crsystalia çıktı.Genevieve en iyi arkadaşlarımdan biriydi.Belki onla takılırsam kafamı dağıtabilirim diye düşündüm.Bana'Merhaba çok kötü gözüküyorsun'dedi.Ben ise 'Çok yorgunum kafamı dağıtmam gerek'dedim.Daha sonra ayrılarak dolaşmaya gittim.Dolaştım dolaştım ama hayla kendimi kötü hissediyorudum.Belki uyursam kendime gelirim diye düşünerek uyudum.Kendimi hiç uyunamayacak gibi hissettim.Ama böyle bir şeyin olmayacağını biliyorudum.Bir süre sonra kalktım.Kendimi gayet iyi hissediyordum.Aslında beni anlayabilecek iyi bir arkadaşa ihtiyacım vardı.Ama benim tek arkadaşım Genevieve'ydi.Onunla konuşmak isterdim,ama o şu an meşgul.Kendimi yalnız ve mutsuz hissediyordum.

Yorgunluk ve Yalnızlık
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yorgunluk...
» Yalnızlık
» Yalnızlık.
» Yalnızlık ve Karşılaşma
» Yine yalnızlık.