Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yalnızlık ve Karşılaşma

YazarMesaj
Vivian Mankowitz
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vivian Mankowitz

Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Yalnızlık ve Karşılaşma Left_bar_bleue100/100Yalnızlık ve Karşılaşma Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Yalnızlık ve Karşılaşma Left_bar_bleue0/0Yalnızlık ve Karşılaşma Empty_bar_bleue  (0/0)

Yalnızlık ve Karşılaşma Empty
MesajKonu: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 4:57 pm

Öğlene kadar tüm derslere girmiş, yorulmuştum. Geri kalanlara da bu yorgunlukla giremezdim. Ortak Salonda öylece oturmuş, dışarıyı izliyordum. Ortadaki masada bir kaç küçük Slytherinli oturuyorlardı. Onların gereksiz sohbetlerini dinlemek tamamen bir eziyetti. Aslında onları kaldırabilirdim; ancak burada da sıkılmıştım. Sessiz ve kimsenin olmayacağı bir yere gitmek istiyordum. Oturduğum yerden yavaşça kalktım ve ortak salondan çıktım. Bazı tanıdıklarım selam veriyorlardı; ama görmezlikten geliyordum. Onlarla sohbet etmek istemiyordum. Sadece sessizlik istiyordum. Topladığım saçlarımı açarak, parmaklarımla düzelttim. Nereye gittiğimi bilmeden öylece yürüyordum. Bir süre sonra kendimi Yasak Orman'ın önünde buldum. Evet, burası bana iyi gelebilirdi. Yavaş adımlarla ormanın içine doğru yürüdüm. Rüzgar hafifçe eserken, saçlarımı dalgalandırıyordu ve ben bundan garip bir şekilde hoşlanıyordum. Sonunda gölgesi büyük bir ağaca dayandım ve gözlerimi kapadım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 5:13 pm

Gün yeterince sıkıcı geçmişti benim için. Rahatsız edici bakışlardan kurtulmak için kendimi ortak salondan dışarı attım. Ne yaptığımı, nereye gitdiğimi bilmeden ayaklarımın götürdüğü yere ilerlemeye başladım. Çok geçmeden yasak ormana vardım. Ah, işte tam da aradığım bir yer. Ürkütücü, ancak sessiz. Biraz ilerleyince ağaca yaslanmış bir öğrenci dikkatimi çekti. Bu da kimdi bu saatte? Biraz daha yaklaşınca kalbim yerinden çıkacak derecede atmaya başlamıştı. Gözlerini kapatmış, bütün güzelliğiyle Madestie duruyordu karşımda. Yaklaşıp yaklaşmamak konusunda tereddütte kaldım. Usulca yanına yaklaştıktan sonra konuşmaya başladım.

''Selam Madestie, nasılsın?''

Şu an için daha uygun bir giriş cümlesi gelmemişti aklıma. Okulda gördüğümde beni heyecanlandıran bu kıza karşı içimde sonsuz bir aşk vardı. Ancak bunu o bilmiyordu.
Vivian Mankowitz
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vivian Mankowitz

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Yalnızlık ve Karşılaşma Left_bar_bleue100/100Yalnızlık ve Karşılaşma Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Yalnızlık ve Karşılaşma Left_bar_bleue0/0Yalnızlık ve Karşılaşma Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 5:27 pm

Gerçekten huzurlu bir ortamdı. Hogwarts'ın gürültüsünden arınmış sessiz bir yerdi burası. Tam da bunları düşünürken ayak sesleri duydum; daha doğrusu yere bastığınızda kırılan dalların çıkardığı sesini. Asamı almak için elimi cübbemin içine attım. Ne olacağını bilemezdim. Gözlerimi açtım ve karşımda Kyle'ı gördüm. Rahatlamıştım. Hemen elimi cebimden çıkardım ve o konuşmaya başladı.

''Selam Madestie, nasılsın?''

Onun sesini duymak beni rahatlatmıştı. Rüzgardan yüzüme gelen saçlarımı parmaklarımla geriye attım. Ona gülümsedim ve rüzgarın estiği yöne dönerek onu yanıtladım.

"İyiyim, teşekkürler. Ya sen?"

Onun neden burada olduğunu merak ediyordum. Sonuçta burası öğrenciler tarafından fazla tercih edilen bir yer değildi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 5:37 pm

Madestie bir an için elini asasına attıysa da sonrasında gülümseyerek cevapladı.

"İyiyim, teşekkürler. Ya sen?"

Ah, o ses tonu yok mu. Beni benden almaya yetiyor gerçekten. Onun yanında kimsenin yanında olmadığım kadar rahat hissediyorum kendimi. Ah Madestie, şu an seni sevdiğimi söyleyebilmek için neler vermezdim. Ama bunu yaparsam beni reddedeceğinden neredeyse eminim. Bu da beni korkutuyor açıkçası.

''Ben de iyiyim, teşekkürler. Ne yapıyordun burada tek başına?''

Ah, aptal kafam. Ters bir şey söylese verecek cevabım bile yoktu. 'Sanane' gibi bir şey söyleyebilirdi ve bunda da gayet haklı olurdu.

Vivian Mankowitz
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vivian Mankowitz

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 5:50 pm

Güneş yer değiştirmiş olacak ki, ağacın gölgesi gittikçe küçülüyordu. Rüzgar biraz daha güçlenmişti. Cübbeme biraz daha sıkı sarıldım. Ne olursa olsun burası tam aradığım yerdi. Tekrar Kyle'e döndüm ve o beni yanıtladı.

''Ben de iyiyim, teşekkürler. Ne yapıyordun burada tek başına?''

Böyle sorulara genelde sinir olurum. Sonuçta herkese hesap vermek zorunda değilim; ancak Kyle'e ters davranmak istemiyordum. Önce yüzünü boş bir ifadeyle baktım ve onu yanıtladım.

"Hogwarts'ın gürültüsü beni yoruyor. Her yer aynı şekilde. Burada genelde birileri olmaz, sessiz ve huzurlu oluyor diye geldim. Peki, sen ne için geldin?"

Bu tür soruları sevmediğim gibi genelde ben de sormazdım; ancak sohbet etmek adına soruyordum.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 6:00 pm

"Hogwarts'ın gürültüsü beni yoruyor. Her yer aynı şekilde. Burada genelde birileri olmaz, sessiz ve huzurlu oluyor diye geldim. Peki, sen ne için geldin?"

Güneş batmaya yakın bir pozisyondu, ancak ortam hala aydınlık sayılırdı. Madestie batan güneşin son ışıkları üzerine vururken tam bir peri gibi gözüküyordu. Ah, ona olan aşkımı nasıl ifade edebilirdim ki. O boş bakışları ruhumu delip geçiyordu sanki. Yanlış bir cümle kurmuş gibiydim, bana hesap vermek zorunda değildi ya.

''Uzun süredir buraya gelirim zaten. Ne zaman kendimi sıkılmış, ya da bunalmış hissetsem burası beni iyi yapar.''

Ormanın içinden gelen seslere kulak asmıyordum pek. Şu anlık benim için en önemli ses Madestie'nin o melodik sesiydi.

Vivian Mankowitz
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vivian Mankowitz

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 6:12 pm

Güneşin son ışıkları içimi ısıtıyordu. Ağaca tekrar dayandım ve gelecek yanıtı beklemeye başladım.

''Uzun süredir buraya gelirim zaten. Ne zaman kendimi sıkılmış, ya da bunalmış hissetsem burası beni iyi yapar.''

Evet, işte ben de aynı bu duygular içindeydim o an. Aynı sohbetleri yapmaktan, Hogwarts'ın bitmek bilmeyen gürültüsünden sıkılmıştım. Fısıldadım.

"Benide."

Kyle'ın ne zamandır bana bir şey söylemek istercesine baktığını hissediyordum. Belki ben öyle sanıyordum; ama artık bu duygudan sıkılmıştım. Sorsam bir şey kaybetmeyecektim. Gözlerine baktım ve;

"Bana ne söylemek istiyorsan söyleyebilirsin. Sanki içinde bir şey varmış ve saklıyormuşsun gibi geliyor bana."
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 6:24 pm

"Bana ne söylemek istiyorsan söyleyebilirsin. Sanki içinde bir şey varmış ve saklıyormuşsun gibi geliyor bana."

Hah, işte Madestie sonunda sordu. Kahretsin bu kadar mı belli ediyorum afalladığımı? Ne söyleyebilirim ki. Büyük ihtimalle reddedileceğim. Okulda pek iyi bir ünüm olduğu söylenemez. Ancak ya o da beni seviyorsa? Bunu öğrenmenin en iyi yolu herhalde bunu ona sormak. Derin bir nefes aldım ve Madestie'nin o meleksi suratına bakarak adeta hipnotize olmuşçasına konuşmaya başladım.

''Aslında söylemek istediğim bir şey var. Şeyy, nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum ama inan ki duygularımda samimiyim. Ben... Seni seviyorum Madestie. Biliyorum, pek inandırıcı gözükmüyor. Benim hakkımda pek iyi şeyler de duymamışsındır herhalde. Ancak inan bana, seni hiç kimseyi sevmediğim kadar seviyorum.

Olmuştu işte, sonunda ona karşı olan duygularımı bir çırpıda söylemiştim. Ne söyleyeceğini bekliyordum. Reddetmesinden o kadar korkuyorum ki...
Vivian Mankowitz
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vivian Mankowitz

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 6:38 pm

Sorumun ardından iyice afallamıştı. Bu kadar zamandır gizlediği şey ne olabilirdi. Merakım iyice artmıştı. Birşeyler düşündüğünü anlayabiliyordum. Derin bir nefes alarak beni yanıtladı.

''Aslında söylemek istediğim bir şey var. Şeyy, nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum ama inan ki duygularımda samimiyim. Ben... Seni seviyorum Madestie. Biliyorum, pek inandırıcı gözükmüyor. Benim hakkımda pek iyi şeyler de duymamışsındır herhalde. Ancak inan bana, seni hiç kimseyi sevmediğim kadar seviyorum."

Yüz ifadem anında değişmişti. Böyle bir şeyi ondan beklemiyordum. Ne diyeceğimi bilemez halde ona bakıyordum. Ona inanmalı mıydım, bilmiyordum. Ya diğer kızlara da aynı şeyleri söylüyorsa, ya beni de onlar gibi kullanacaksa? Bu düşünceleri beynimden silemiyordum. Koskoca ormanda yalnız başımıza dikilmiş duruyorduk. Peki, ben onu seviyor muydum? O an hiç birşeyden emin değildim. Direkt yanıt vermektense söylediklerinin gerçek olduğundan emin olmak istiyordum. Ciddi bir ifadeyle sordum.

"Peki, sana nasıl inanacağım. Söylediklerinin doğru olduğundan nasıl emin olacağım?"
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 7:01 pm

Gülümseyen yüzü bir anda değişiverdi. Bakışlarında bir kuşku ifadesi vardı. İnanmamıştı herhalde.

"Peki, sana nasıl inanacağım. Söylediklerinin doğru olduğundan nasıl emin olacağım?"

Onu inandıramazdım gerçekten. Ne yapacağımı da bilmiyordum. Tek elini avcumun içine aldım ve gözlerine bakarak konuşmaya konuştum.

''Seni nasıl inandıracağımı bilmiyorum Madestie. Ne desen haklısın. Hem de o kadar haklısın ki. Ancak sana söz verebilirim isenden başka hiç bir kıza ciddi gözle bakmadım. Sen benim için teksin.''

Avucumdaki eline ufak bir öpücük koydum. Onun yumuşak tenine dokunmak bile kan basıncımı arttırıyordu. Her an düşüp bayılacak gibi hissediyordum kendimi.
Vivian Mankowitz
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vivian Mankowitz

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 7:12 pm

Ona inanmak istiyordum aslında; ancak ne dese içimde bir kuşku olacaktı. Bu kuşkuyu içimden nasıl atacağımı bilmiyordum. Elimi nazikçe tutup avucunun içine aldı ve konuşmaya başladı.

''Seni nasıl inandıracağımı bilmiyorum Madestie. Ne desen haklısın. Hem de o kadar haklısın ki. Ancak sana söz verebilirim isenden başka hiç bir kıza ciddi gözle bakmadım. Sen benim için teksin.''

Ne yapacağımı bilemiyordum. Elime ufak bir öpücük kondurdu. Kararsızdım. Bakışlarımı tekrar gözlerinde yoğunlaştırdım. Bakışlarında beni, ona inanmaya iten bir şeyler vardı. O an içimden geldiği gibi davranmaya karar verdim. Ne geçmişi ne de geleceği düşünecektim. Elimi elinden çektim ve ona sarıldım. Böyle bir şeyi neden yaptığımı bilmiyorum; ama içimde garip bir huzur vardı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 7:19 pm

Madestie hiçbir şey söylemeden öylece bana bakmaya devam ediyordu. O güzel gözlerinde kaybolmayı o kadar istedim ki o an... Ne kadar olduğunu bilmediğim bir süre boyunca eli avucumda kaldı. Bu anın sonsuza kadar sürmesi için dua ediyordum ki elini geri çekti. Umutlarımın yok olduğu o an beklemediğim bir şey yapıp bana sarıldı. O kadar içten bir sarılmaydı ki bu içimin huzurla kaplandığını farkettim. Hiç olmadığım kadar rahat ve mutluydum şu an. Kollarımla onu sardım. Hiç bırakmayacasına sarıldım ben de. Yalnızca onun duyabileceği bir fısıltıyla konuştum.

''Bu ne demek oluyor acaba?''

Aslında davranışlarıyla bu açıkça belliydi. Ancak bunu Madestie'nin ağzından duymayı öylesine istiyordum ki...
Vivian Mankowitz
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vivian Mankowitz

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 10:21 pm

''Bu ne demek oluyor acaba?''

Yeterince açık olarak anlaşılıyordu ne anlama geldiği aslında. Sormasının nedenini anlamamıştım. Kollarımla onu daha sıkı sardım ve gülümsedim.

"Açıkça belli olmuyor, sanırım. Bu ben de seni seviyorum, demek oluyor."

Bu anın bitmesini hiç istemiyordum. Onun kollarında daha önce çok az hissettiğim mutluluğu hissediyordum. Ancak içimde hala silip atamadığım bir kuşku vardı. Her ne kadar o ihtimali düşünmek istemesem de aklımın bir köşesinde duruyordu; ancak mutlu olmak için bunu düşünmemeliydim. Yanağına yetişebilmek için parmak uçlarımda kalktım ve yanağına bir öpücük kondurdum.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 6:51 pm

"Açıkça belli olmuyor, sanırım. Bu ben de seni seviyorum, demek oluyor."

Daha da sıkı sarılmaya başlamıştı. Ah, sonunda başarmıştım. En sonunda değer verebileceğim bir kız bulmuştum. Aşkı bulmuştum. Ancak benim hakkımda hala tereddütleri olmalıydı. Ona hak veriyordum elbette. Ancak değiştim ben. Bunu ona ispatlamak için her şeyi yaparım.

Parmak uçlarına kalkıp yanağıma bir öpücük kondurduğunda kalbim neredeyse duracak gibi olmuştu. Onun dudaklarını bedenimde hissetmek ister istemez vücudumun ateş gibi olmasını sağlıyordu. Bunun bir rüya olmaması için dua ediyordum. Eğer bir rüyaysa da hiç uyanmamayı...
Vivian Mankowitz
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vivian Mankowitz

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 7:10 pm

Bir süre ormanda öylece bekledik. Onun kollarında inanılmaz bir huzur vardı içimde. O an bitsin istemiyordum; ama uzun süre burada kalamazdık. Güneş batıyor ve hava kararıyordu. Sonunda kollarından ayrıldım ve dağılmış saçlarımı parmaklarımda düzelttim. Ne yapacağımı bilmiyordum. Bir an için Kyle ile birlikte oradan gitmek istedim; ancak gidersek yine o gürültülü yere dönecektik ve ben bunu hiç istemiyordum. Ellerimi omuzlarına koydum ve tekrar parmaklarım ucunda yükseldim ve dudaklarına ufak bir öpücük kondurdum. Fazla utangaç duruyordu ve ben artık bundan sıkılmaya başlamıştım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 7:24 pm

Güneş artık vaktini doldurmuş, yavaş yavaş batıyordu. Ancak Madestie'nin yanındayken zamanı umursamıyordum. İstediği gibi geçebilirdi. Hiçbir önemi yoktu benim için. Madestie ellerini omuzlarıma koyup tekrar yükseldi. Bakışlarımla onu seyrederken dudaklarıma hafif bir öpücük bıraktı. Ah, ne kadar da güzeldi onu öpmek. Onun yaşattığı duyguları bana hiçbir kız yaşatamamıştı bugüne kadar. Kollarımla belinden sardım ve kendi hizama gelecek şekilde kaldırdım. Hafifçe kulağına bir şeyler fısıldadım.

''Ah Mad, seni gerçekten çok seviyorum.''

Bir süre boyunca sarı saçlarına ve mükemmel yüzüne baktım. Ardından onu kendime çekerek dudaklarından öpmeye başladım. Ne kadar güzel bir histi bu böyle.
Vivian Mankowitz
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vivian Mankowitz

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 7:35 pm

Kollarıyla belimi sardı ve kendine doğru çekti. Şimdi onun hizasındaydım. Zaten sarı olan saçları, Güneş'in son ışıklarıyla daha da açık renk gözüküyordu. Gözlerine bakıp gülümsedim. Kulağıma yaklaşarak fısıldamaya başladı.

''Ah Mad, seni gerçekten çok seviyorum.''

Sıcak nefesini tenimde hissetmek gerçekten hoşuma gitmişti. Başımı kendine çekerek beni dudaklarımdan öpmeye başladı. Parmaklarımı saçlarının arasında gezdiriyor ve onu öpüyordum. Tüm gece boyunca buna devam edebilirdim. Ona sarıldım ve öpmeye devam ettim.

Spoiler:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 7:55 pm

Elleri saçlarımda dolaşırken hala dudaklarından öpmeye devam ediyordum. Her şeyi unutmuş, yalnızca Madestie'yi düşünüyordum şu an. Sanırım ara sıra nefes almam gerektiğini hatırlayarak dudaklarımızı ayırdım. Tam bir melekti batan güneşin yansıyan son birkaç damla ışığında. Okuldaki erkeklerin büyük bir kısmı beni şu an öldürebilirlerdi. Okulun en güzel kızını öpüyordum, ve beni engelleyecek hiçbir şey yoktu. Bu güzelliği bırakmam için zaten mutlaka birilerinin beni öldürmesi gerekti.

Ayrılan dudaklarımız hasretliklerini bitirsinler diye tekrar öpmeye başladım. Tatlı bir şerbet gibiydi sanki dudakları. Doyamıyordum öpmeye. Her geçen saniye daha da bağlanıyordum ona. Keşke bu an hiç bitmese...
Vivian Mankowitz
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vivian Mankowitz

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 8:09 pm

O an Kyle dışında hiç bir şeyi düşünmek istemiyordum. Ancak vakit geçiyordu ve biz hala Yasak Orman'daydık. Nefessiz kalana kadar öpüştük. Bu inanılmaz bir duyguydu. Sonunda nefes alabilmek için dudaklarımızı ayırmıştık. Tüm dikkatimi yüzüne yoğunlaştırdım. Bana öyle etkileyici bakıyordu ki o an ondan ayrılmaz imkansız gibi geliyordu. Çok beklemeden beni tekrar öpmeye başladı. Dudaklarımı ondan ayırmanın vakti gelmişti; ancak bırakamıyordum. Sonunda dudaklarını dudaklarımdan bedenini bedenimden ayırdım ve kulağına doğru fısıldadım.

" Artık gitme vakti geldi, sanırım. "

Hava iyice kararmıştı. Her ne kadar tüm benliğimle orada kalmak istesem de artık geri dönmeliydik. Sarı saçlarımı başımı sallayarak dalgalandırdım ve onun o etkileyici bakışlarına yoğunlaştım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yalnızlık ve Karşılaşma   Yalnızlık ve Karşılaşma Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 8:31 pm

Ne kadar süre öyle durduğumuzu bilmiyorum, ancak güneş çoktan battı. Dudaklarımız ayrıldığında gözlerimi açtım ve Madestie'nin tatlı yüzüne baktım. Kulağıma doğru yükselip etkileyici ses tonuyla fısıldadı.

" Artık gitme vakti geldi, sanırım. "

Ah, zamanın nasıl geçtiğini anlamamıştım. Sanki yalnızca bir kaç dakika geçmiş gibiydi. Oysa saatlerdir buradaydık.

''Sanırım haklısın, hadi geri dönelim.''

Beraberce Hogwarts'a yürümeye başladık. Bu sırada elimi onun eliyle birleştirdim. Artık sonsuza kadar onunla olacaktım. Pişman mıydım? Şu anlık değil.

Yalnızlık ve Karşılaşma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yalnızlık
» Yalnızlık.
» Karşılaşma.
» Kabalıkta yalnızlık.
» Yine yalnızlık.