Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kompartıman 21

2 posters
YazarMesaj
Peter F. D'Nile

Peter F. D'Nile

Doğum tarihi : 22/05/96
Mücadele Tarafı : ZAY
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : SOB xP

Kompartıman 21 Empty
MesajKonu: Kompartıman 21   Kompartıman 21 Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 7:19 pm

Hayatımın en hareketli günlerinden birini yaşıyordum, gözlerimi trene diktim içerisi tıklım tıklım doluydu. İçersine girdiğimdeki gürültü başımı ağrıtmaya bile yetmişti. Her tarafta bir hareketlilik söz konusuydu. Kendime boş bir kompartıman bulmalı ve hızlıca yerleşmeliydim diye içimden geçirirken boş bir kompartıman gözüme çarptı. Kapısından içeri girdikten sonra hemen az önceye kadar peşimden kuyruk gibi gelen bavulu yere bıraktım. Heryerim ağrıyordu, başım, kasığım, belim, kollarım vs.. Bu yüzden kompartımanda biraz uzanmanın iyi olabiliceğini düşündüm ve gözlerimi kapatıp dediğim gibi uzandım ancak böylede canım sıkılmaya başlamıştı bile. Pek arkadaşımda yoktu zaten, Hogwarts'da ne yazık ki kimseyle iletişim kurmayı denememiştim, bir kaç kişi hariç. Melanie, Charlie gibi bir kaç arkadaşa sahiptim. Gryffindor'da olduğumdan memnun muydum bilmiyordum ancak bunun cesur olduğumun göstergesi beni biraz havalara sokuyordu. Düşüncelerimden arınıp ayağa kalktım, pencereye kafamı dayadım ve ölece dışarıyı seyre koyuldum hala trene yeni binen kişiler vardı. Pek bir zaman geçmedikten sonra uzandığım yere döndüm ancak bu sefer sadece duvara yaslanıp bir oturma şekline büründüm. Heryeri inceliyordum, herşeyi en ince ayrıntısına kadar çünkü başka bir şekilde zaman geçirmeyi düşünemiyordum. Gözlerimi kapatıp bir adıma bir hareketlilik, muhabbet edecek bir kişilik olmasını bekliyordum. Arada da 'Off'lamakdan başka birşey yapmıyordum.
http://dilinikoru.com/
Ian B. Widmore

Ian B. Widmore

Mücadele Tarafı : Dark Side
Sihirsel Soy : Soysuz

Kompartıman 21 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 21   Kompartıman 21 Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 7:33 pm

"Kendine gel, bu geleceğin için önemli."

İstasyondaki donmuş halime söylüyordum. Hogwarts'a gitmek istemiyordum. Nedeniyse belliydi. Fazla arkadaşım yoktu. Zaten Hufflepuff'ta olmakta istemiyordum. İstediğim binaya seçilmemiştim. Aslında oldukça cesurum. Fakat Seçmen Şapka gidip duygusal yönümü bulmasaydı, ne güzel şimdi Gryffindor'da olabilirdim. Oldukça sıkıcı bir gündü. Hareket etmekte zorlanıyordum. Hep geri dönmek isteyerek arkaya doğru bakıyordum. Bavulumun sapı kopup yere düştüğünde dikkatimi ona çektim. Etraf mugglelar ile doluydu. Elimi yavaşça cebime uzatarak asamı sweatimin altına kadar çıkardım. Ve bavula sallayarak "Reparo" diye fısıldadım. Kimsenin bana bakmak gibi birşeyle uğraşacağını sanmıyordum. Bavul eski haline gelmişti Bavulu tekrar elime alıp etrafı kolaçan ettim. İleride bir çocuk bana göz kırparak gülümsedi. Herhalde yaptığım büyüyü farkeden bir büyücüydü. 9 ve 10. peronların arasındaki duvara yürüdüm. Trene doğru yürüyüp içeriye adım attım. Doluydu. İleriye doğru yürüdüm. Bir kompartıman boş görünüyordu. İçeriye doğru baktığımda Peter oradaydı. Kapıyı açıp içeriye girdim. "Hey, How its going, dude?(Hey, nasıl gidiyor moruk)" dedim. Biraz solgun görünüyordu. Ondan gelecek cevabı bekledim.
http://atesokurpg.roleplaylife.net
Peter F. D'Nile

Peter F. D'Nile

Kompartıman 21 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 21   Kompartıman 21 Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 7:56 pm

Oturduğum yerde öylece sabit kalmış gözlerimi bir sağa bir sola çeviriyordum. Daha sonra oturduğum yerden kalkmış volta atıyordum çünkü birşeyler yapmam lazımdı. Birşeyler yapmam içinde ilk önce düşünmem lazımdı ancak bu 4 duvar arasında yapabilicek birşey olmadığı için yatmaya karar verdim. 'Bulanık Hayaller' dünyama dalmışken hayallerim tanıdık bir sesle kesilmişti ve buna oldukça sevinmiştim. Evet, "Hey, How its going, dude?(Hey, nasıl gidiyor moruk)" sesiyle gözlerimi açmıştım ve yüzümdeki kahkaha ifadesiyle "Huh, Bryan. Good, u?(Huh, Bryan. Güzel, sen?)" dedim elimi tokalaşmak için uzatıp. Yüzümdeki nihayet tanıdık birini görme gülüşü hala devam ediyordu, gerçekten ihtiyacım vardı çünkü muhabbet edecek bir dosta. Tokalaştıktan sonra hemen oturması için işaret vermiştim ve ondan cevap beklemeye koyuldum.
Ian B. Widmore

Ian B. Widmore

Kompartıman 21 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 21   Kompartıman 21 Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 8:06 pm

"Usual Peter(Herzamanki Peter)"

Bu şekilde düşünerek ona baktım. Tokalaşmak için elini uzatmıştı. Bende elimi uzatarak tokalaştım. Tanıdık birini görmek güzel bir şeydi. En azından Hogwarts'a kadar canım sıkılmayacaktı. Peter'ın verdiği cevaba gülümsedim ve sorduğu soruya yanıt verdim. " Not
bad. I do not want to go to Hogwarts. I just went for my future. I do
not like Hufflepuff. I do not go there as head of Mystery can not.How do you think I, dude?(Fena sayılmaz. Hogwarts'a gitmek istemiyorum. Sadece geleceğim için gidiyorum. Ben Hufflepuff'ı sevmiyorum. Oraya gitmezsem Gizem Dairesi Başkanı olamam. Sence Nasılım, moruk?) "
dedikten sonra Peter'a baktım. Aslında Peter ve Melanie için bile Hogwarts çekerdim. Çünkü dost diyebileceğim insanlardı. Cebimde sıkışan asamı çıkarıp elimde tuttum. Elimde döndürürken kenarından mavi kıvılcımlar çıkıyordu.
Peter F. D'Nile

Peter F. D'Nile

Kompartıman 21 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 21   Kompartıman 21 Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 8:28 pm

Oturduktan sonra uzunca cevabını vermişti bana daha sonra yönelttiği soruya düşünmeme gerek yoktu. Belli ki sadece geleceği ve arkadaşları için buradaydı gecikmeden cevabını vermek istedim. "Do not you feel good as far as I can understand. (Anlayabildiğim kadarıyla kendini iyi hissetmiyorsun.)" Yanıttan sonra sessizlik hakim olmuştu kompartımana. Etrafa bakınmaya devam ediyordum, kompartıman dışından gelen sesler duyulabiliyordu hemde rahatlıkla ama daha fazla dayanamadım ve "How was your holiday?(Tatilin nasıldı?)" dedim ve beklemeye koyuldum, o sırada gözlerimi dinlendirmekten başka birşey yapabilitem yoktu.
Ian B. Widmore

Ian B. Widmore

Kompartıman 21 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 21   Kompartıman 21 Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 8:48 pm

Yorulmuştum. Konuşmaktan yorulmuştum. Aslında hep konuşurdum. Bu şey ilk defa başıma geliyordu. Peter'ın cevabı hazırdı. Hemen söylemişti. Ortama sessizlik hakim oldu. Koyu bir sessizlikle sadece diğer kompartımanlardan gelen seslerle bir süre durduk. Artık diğer kompartımanlarda konuşulanlar daha yüksek geliyordu. Sanki yanlarında konuşuluyor gibiydi. O tanıdık sesle bu sessizlik bozulmuştu. Evet Peter birşey söylemişti. Kendimi konuşmaya vererek ne söylediğini anlamaya çalıştım. Tatilin nasıl geçtiğini soruyordu. Cevabım hazırdı. Ve hemen yanıtladım. "Nice. Stayed in my aunt in Spain. Everywhere I visited. I went to the
Quidditch match. That was pretty good. How was your holiday?(Güzeldi. İspanya da halamda kaldım. Heryeri gezdim. Quidditch maçlarına gittim. Yani güzeldi. Senin tatilin nasıldı?)"
Oldukça monoton bir konuşma yapıyorduk. Hep " nasıldı?" ve "seninki nasıldı?" şeklinde bir konuşma yapıyorduk. Buna değişiklik katmalıydık. Belkide trende olmuyordu. Hogwarts'a gidince uzun uzun konuşacaktık ne de olsa. Bunları düşünürken Peter'a bakıyordum.

Kompartıman 21
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kompartıman 1 -
» Kompartıman 23
» Kompartıman 25.
» Kompartıman 7.
» Kompartıman 8#