Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kompartıman 8#

2 posters
YazarMesaj
Elmas Yücel
Hufflepuff II. Sınıf
Hufflepuff II. Sınıf
Elmas Yücel

Doğum tarihi : 30/08/93
Sihirsel Soy : Muggle Doğumlu
Evcil Hayvanı : Mr.Kulito / kedisi

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Kompartıman 8# Left_bar_bleue100/100Kompartıman 8# Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Kompartıman 8# Left_bar_bleue0/0Kompartıman 8# Empty_bar_bleue  (0/0)

Kompartıman 8# Empty
MesajKonu: Kompartıman 8#   Kompartıman 8# Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 3:25 pm

{ Twister }
Oyun Başlasın:

Hogwarts'da bir yıl daha başlıyordu. Kendimi burada çok rahat hissediyordum. Hem derslerden annem için üzülmüyor, hem de harika büyüler öğreniyordum. Uzun süredir büyü yapmamıştım. Yaz tatili boyunca muggle dünyasında annemi aramıştım; ama hiçbir yerde bulamamıştım. Bizden öyle bir kaçmıştı ki yakalayamıyorduk. Babam beni trene bırakırken bu konuyu konuşmak istemiştim; ama o hiçbir zaman bu konuda konuşmazdı. Gene suskunluğuyla beni törpülüyordu. Sonunda bende susmayı seçmiştim. Böylece koca bir yolu suskunlukla gitmiştik. Trene vardığımızda babamın yanağına kocaman bir öpücük kondurup koşarak uzaklaştım. Fabio'yu gördüğümde bir an durdum. Yüzüne gülümseyerek bakarak başımı salladım. Sonunda utaranarak trene doğru kaçtım. Genede bir tarafım peşimden gelmesini istiyordu. Kompartımanları gezmeye başladığımda genelde hepsinin dolu olduğunu gördüm. Sonunda James'in olduğu kompartımana girerek ' Selam ' diye soludum. James'i ikinci sınıftan beri tanıyordum. Genelde çok muhabbet etmemiştik ama eğlenceli olduğunu hep düşünmüştüm. Benim girmemin ardından kapı açıldı ve Fabio'da içeri gitdi. Gözlerimi ona sabitledim; ama kısa sürede kızararak geri kaçırdım.

Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Kompartıman 8# Left_bar_bleue100/100Kompartıman 8# Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Kompartıman 8# Left_bar_bleue50/60Kompartıman 8# Empty_bar_bleue  (50/60)

Kompartıman 8# Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 8#   Kompartıman 8# Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 2:43 pm

Hufflepuff'a 5 Puan! KİLİT!
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com

Kompartıman 8#
1 sayfadaki 1 sayfası