Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*

+9
Lorina Brown
Bridget Quixie
Desiree Widmore
Steve D.Strong
Charlotte Mabelle Xanei
Ivan Miroslav
Yvonne L. Descoteaux
Diamonique Lea Schmitz
Katerina H. Adlersflügel
13 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Katerina H. Adlersflügel

Katerina H. Adlersflügel

Doğum tarihi : 13/08/95
Mücadele Tarafı : Tarafsız
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : (Lakaplardan hoşlanmaz)

Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Empty
MesajKonu: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 7:03 pm

Ad: Katerina Hermia
Soyad: Adlersflügel
Uyruk: Yarı İngiliz Yarı Alman
Soy: Safkan
Meslek: Öğrenci
Binası// Dönemi: Ravenclaw// Üçüncü Sınıf

Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Maryelizabetho

Spoiler:

Nasıl Görünür?

Uzun, hafif dalgalı saçları vardır. Gereğinden fazla yumuşaktır saçları ve bu durumdan şikayetçidir. Hiçbir şekilde toplayamaz saçlarını ve bu yüzden de genellikle saçı açık gezer. Gözleri de saçları da kahverengidir. Bu durumda hoşnut kalmasa da Katerina elinden bir şey gelmeyeceğini bilir. En çok da kaşlarından memnundur Katerina. Dudakları hafif incedir. Hep daha kalın olmasını istemiştir. Yaşıtlarına göre boy uzunluğu normaldir. Fakat bazen onlardan daha uzun olduğunu düşünür. Boyundan dolayı kilosu ne fazla ne de az görünür.

Birkaç yıl kadar önce arkadaşları tersine süse hiç meraklı değildi Katerina. Ama yıllar geçtikçe süse olan merakı daha da artmıştır. Bakımsız ve dışarıdan bir orman kaçkını goril gibi de görünenleri bir türlü anlamış değildir. İleri gitmedikçe yeterince süslüdür diyebiliriz. Kıyafet konusunda daha çok onu sıkmayan rahat şeyler giymeyi sever. (Mesela elbise türü şeyler.) Arkadaşlarıyla buluşmaya gittiğinde sıradan gözükmemek için bazı dikkat çekici ya da hoş görünen takılar takmayı sever.

Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Mary_Elizabeth_Winstead_065Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Mary_Elizabeth_Winstead_057Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Mary_Elizabeth_Winstead_055Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Mary_Elizabeth_Winstead_035Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Mary_Elizabeth_Winstead_028

Nasıl Biridir?

Sıcakkanlıdır Katerina. Etrafındaki kişiler arkadaş canlısı ve komik biri olduğunu söyler. Sevdiği kişiler tarafından satılmak, hayatında ona yapılan en kötü şeylerden biridir. Asla birini arkadan vurmaz, sadıktır. Buna bağlı olarak da birisinin arkasından konuşmaz. Böyle bir hareket sadece o kişiden korktuğunun göstergesidir diye düşünür hep. Ne söyleyecekse korkmadan yüzüne söyleyebilir. Yeri geldiğinde soğukkanlıdır ama hiç bir zaman yüzünü aydınlatan o gülücüğü esirgemez. Kavga etmekten de çekinmez. Eğer haklıysa yapmadığını bırakmaz. Haksızsa da hatasını kabullenir ve hatalarından ders almaya çalışır. Bir şeyler öğrenmeye her zaman açıktır.

İnsanlara pek sevdiğini belli etmez ne kadar arkadaş canlısı olsa da. Sululuktan ve yağ çekenlerden nefret eder. Nasıl biriyse öyle görünmeye çalışır; başkası gibi değil.

Garip tavırlı, anlaşılmaz, ne yaptığı belli olmayan kişilerden uzak durur. Onun o garip tavırlarını anlamaya çalışacağına başka arkadaşlar edinmeyi tercih eder. Kendisiyle dalga geçilmesinden nefret eder. Hele ondan düşük bir seviyede ve kendini bir şey sanan kişiler tarafından dalga geçilmekten hiç hoşlanmaz. Bir şey bilmediği halde gururlu bir şekilde ortalıkta gezinip, boş boş zamanı öldüren kişiler hayatı boyunca yanında olması büyük bir şanssızlık olmuştur onun için. O zamanın değerini bilen ve onu anlayan kişilerin varlığına rastladığında işte o zaman karşısındaki kişiden yararlanabileceği için sevinir.

Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Mary_Elizabeth_Winstead_063Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Mary_Elizabeth_Winstead_037

Nelerden Hoşlanır?

Kitap Okumak
Sessizlik
Bisiklet Sürmek
Yeri geldiğinde yağmur
Arkadaşlarıyda vakit geçirmek, arkadaş edinmek
Müzik dinlemek
Kar
Kızıp içini dökebileceği kişilerle konuşması
Tatlı türü yiyecekler
Serin ve rüzgârları havalar
Alışveriş
Gezmek, eğlenmek
Yeni şeyleri yaşayarak hata yapmadan öğrenmek
Zor durumlarda pratik çözümler bulabilmesi

Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Mary-Elizabeth-Winstead-actresses-1409294-100-100Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Mary-Elizabeth-Winstead-actresses-1409292-100-100

Nelerden Hoşlanmaz?

Böcek türü şeyler
Aşırı sıcak
Macera
Aşırı tuzlu yiyecekler
Zaman öldürmek
Abartılı takılar
İki yüzlüler
Kendini beğenmişler
Sulu şakalar
Suratı hiç bir zaman gülmeyen kişiler
İhtiyacı olduğunda danışacak birisinin olmaması

Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Mary-Elizabeth-Winstead-actresses-1409318-100-100Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Mary-Elizabeth-Winstead-actresses-1409316-100-100

Ailesi ve Geçmişi

1975 yılında doğan İngiliz annesi Amy Elsa ile 1974 yılında doğan Alman babası Kellen okudukları okulda tanışmışlardır. Ordan bu zamana kadar birçok ortak noktası olduklarını düşünerek evlenmişlerdir. Annesi, babası, küçük erkek kardeşi ve Katerina çekirdek bir aile oluşturmuşlardır. Babası onun yaşlarında adını duyurmak istemiş ve sonradan vazgeçmiştir. Babası şakacı ve hep anlayışlı bulmuşdur Katerina. Annesi de süse düşkün biridir pek olmasa da. Katerina da annesine çekmiş olduğunu düşünür hep. Ama ona bakanlar hiç bir zaman annesine benzemediğini söylemiştir. Ne davranış olarak ne de fiziksel. Bunu söyleyenleri de göz önünde bulundurarak "Zaten kim annesine benzemek ister ki?" der. Küçük erkek kardeşini hep zeki bulur Katerina. Onun da kendisi gibi seneye Ravenclaw seçileceğine emindir. Annesi de Ravenclaw' luydu Katerina' nın. Babası ise Gryffindor' luydu. Annesiyle babasının tanışmasını aslında garip bulurdu Katerina bir zamanlar.

1994 doğumlu Katerina Dünya' ya sağlıklı olarak ayak basmıştır. Küçükken annesi onun hep yaramaz olduğunu söylemiştir ve büyüdükçe müziğe olan merakı enstrüman çalmasına teşfik etmiştir. Zaman geçtikçe kendisini müzik konusunda geliştirmiştir Katerina taki Hogwarts Cadılık
ve Büyücülük Okulundan gelen o mektuba kadar. Hem okul hem de müzik onu sıkmış ve kısa bir süre müziğe ara vermeye karar vermiştir. Ama bu kısa sürü gittikçe uzamıştır. Ara sıra enstrüman çalmayı unutmamak için çaldığı da çok olmuştur tabi ki de.

Babası hep muggle doğumlulara düşkündür. Babasının mugglelara olan düşkünlüğü git gide Katerina' yı da sarmıştır. Mugglelar hakkında hep araştırma yapmış ve babası araştırmayı yaparken Katerina çoğunlukla yanında olmuştur. Katerina babasının bu özelliğini gerçekten çok saygılı olmuştur. Sadece o değil annesi hatta küçük kardeşi de. Safkan bir ailenin ve muggle doğumlulara olan ailelere saygılı olması belki ender belki de az olduğunu biliyordu Katerina ve onun ailesi bu ailelerden biriydi. Birkaç yıl böyle geçtikten sonra babası Dünya turu yapmaya karar verir. Katerina daha yedi yaşındayken Fransa' ya Calais adlı yere giderler. Burada birkaç ay kaldıktan sonra değişik ülkere gittiler. Böylece oldukça kültürlü bir aileye sahiptir Katerina.

Diğer İconlar:
Spoiler:

___o___

İlişki Türleri
[/center]

Dostum~
Ayrıca Çocukluk Arkadaşımsın~
Sırlarımı Rahatça Paylaşabildiğim~
Eksikliğini Hissettiğim~
Ayrılmazım~
Yakın Arkadaşım~
Sohbet Etmekten Hoşlandığım~
Kanımın Isınık Olduğu~
Tanışmak İstediğim~
Sadece İsmini Duydum~
Yeni Arkadaş~
Arkadaşımın Arkadaşı~
Tanıdık~
Sıradan Bulduğum~
Sıkıcı Bulduğum~
İyi Birisin Ama Benden Uzak Dur~
Kaçmak İçin Can Attığım~
O Kadar Sıkıcısın Ki~
Asla Anlaşamayacağım~
Neden Tanıştığımızı Bile Anlayamadığım~
Gereksiz ve Sinir Bozucu Bulduğum~
Bir Daha Onu Görmek Bile İstemediğim~
Her Şeyimsin~
Senin İçin Yapamayacağım Şey yok~
Senden Hoşlanıyorum Ama Aramızda Bir Şey Olamaz~
Aşık Olduğumu Sandığım~
Bir Tane Daha Mı~
Eskidendi, Bitti, Gitti
~

Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* 95358936

En son Katerina H. Adlersflügel tarafından Ptsi Eyl. 28, 2009 4:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Katerina H. Adlersflügel

Katerina H. Adlersflügel

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 7:10 pm

Eklenmek için 100x100 icon ve kurgu ile gelin^^ Herkesi bekliyorum!

Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Lejant

Steve Dean Strong
Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* 16-63
Eksikliğini Hissettiğim~

Göl kenarı arkadaşım gibi bir şey diyebilirim. Tanıştığımızda çok daha farklıydı aslında. Onu kitap okurken görmüştüm. Kitap okurken tanıştığım ikinci arkadaşım falan oluyor. Gayet sakin ve sessizdi. Sonra kendisi macera sevenlerden çıktı. Macerayı pek sevmesem de hayatıma biraz da olsa renk kattı. Ayrıca onunla sohbet etmek çok eğlenceli. Onunla konuşamadığım zamanlar eksikliğini rahatça hissettiğim biri...

Charlotte Mabelle Xanei
Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Blakelively81
Yakın Arkadaşım~

O günü nasıl unutabilirim. Ravenclawa seçildiğim zamanı... Seçmen şapkanın "RAVENCLAW!" diye bağırdığını ve binanın alkışlarıyla salonu doldurduğunu. Binanın masasına oturduğumda ben daha birinci sınıfta iken kendisi üçüncü sınıfta olan Charlotte Mabelle Xanei bana çok yardımcı olmuştu. O kadar yardımseverdi ki. Onun yanına iyi ki oturmuşum diyorum. Hatta ödevlerime bile yardım ettiğini hatırlıyorum. Tanışdığımız çok iyi olmuş Charlotte.

Jaslyn A. Jânes
Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Haydenc3haydenchristens
Yeni Arkadaş~

Onunla tanışmamın nedeni birine benzetmemdi. Arkasını dönüktü, ne yapabilirim ki? Ona dokunduğumda ve kendisinin başka biri olduğunu görünce çok utanmıştım. Ama kendisi utanılabilecek bir durumun olmadığını söylemişti, evet hatırlıyorum. Dışarıdaydık ve o sırada yağmur birden yağmaya başladı. Nasıl bir şanstır anlamadım yanında şemsiye vardı. Yağmur dinene kadar şemsiyenin altında sohbet etmiştik. O zamandan beri arkadaşız. Fakat onunla pek karşılaşmıyorum.

Diamonique Lea Schmitz
Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* 203
Sohbet Etmekten Hoşlandığım~

Chandéllé ile aynı derslere giriyoruz. Benim çok zeki ve hoş bir kız olduğumu düşünüyor. Ben de onun için aynı şeyleri düşünüyorum. Öyle düşünsem de Chandéllé ile pek konuşamıyorum. Birkaç ders sırasında yan yana oturmuşluğumuz vardır. İşte o zaman tanışmıştık. O zamandan beri birbirimizi gördüğümüz zaman selam veriyoruz ve arada sırada ayaküstü laklak yapıyoruz. Konuştuğumuz sıralar pek ders dışına çıkmadık. O da zeki biri olduğuna inanıyorum. Hatta bazen “neden onunla aynı bina değiliz?” diye düşünüyorum. Ama gene de onunla konuşmanın eğlenceli olduğunu düşünüyorum.

Yvonne L. Descoteaux
Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* 037
Ayrıca Çocukluk Arkadaşımsın~

Babamın mugglelara olan düşkünlüğü dünya turuna çıkmamamıza sebep olmuştu. Ben daha altı-yedi yaşındayken bu tur başlamıştı ve hatırlıyorum ki çok güzel bir turdu. Her ülkeden yeni bir arkadaş edinmiştim. Yedi yaşında Fransa' ya Calais adlı yere gitmiş ve bir ev kiralamıştık. Taşındığımızda çok tatlı olarak hatırladığım komşularımız tanışma amaçlı gelmişlerdi. İkisi yaşlı ve bir de torunları olacak yaşta-dokuz yaşında- birileri gelmişti. Onunla odamda oynamıştık. Ondan farklı ve garip olduğumu ona göstermek için dolabımın üstünde duran oyuncak bebeği rahat bir el hareketi ile indirmiştim. Gerçekten çok şaşırmış görünüyordu. Bir daha asla unutamayacağını tamin etmiştim. Onunla Hogwarts' ta karşılaşınca anılarımız canlanmıştı. İyi bir dost olacağını biliyorum...

Daisy Damn Deathsong
Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Summer-Glau-summer-glau-7073888-100-100

Kanımın Isınık Olduğu~

Ben birinci sınıftayken bana yardımı dokunan başka bir arkadaşım. Onunla tanıştığımda üçüncü sınıfta olan Daisy 'nin de bana çok yardımı dokundu. Ne kadar iyiydi kendisi. O gün Ravenclaw seçilmemden bir kez daha gurur duymuştum. Hepsi çok yardımsever. Yaş aralığını dikkat etmemeleri de ayrıca güzel. Aslında yaşımdan daha büyüklerle takılmak hoşuma gidiyor. Belki daha akıllı oldukları içindir bilmiyorum. İyi birisin Daisy.

Mariëlle Xanthél
Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* HuntingGround-foxglove_icons
Tanıdık~

Sert bakışlarına aldanmayın! Çok tatlı biri aslında kendileri. Onunla göl kenarında karşılaştık. O elindeki kitaba dalmışken yanlışlıkla çarpıştık. Sonra okuduğun kitabı gördüm ve oldukça ilgimi çekti. Böylece tanışmış olduk... İyi ki kitaba dalmışsın Josephine iyi birine benziyorsun ayrıca. Kitap zevkimizin aynı olması da hoş bir şey olduğunu düşünüyorum...

Emma Elle Xanei
Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* 5
Tanıdık~

Gülümsemesi bile arkadaş olmamızı sağladı. Onunla Hogwarts'tan tanışmıştık. Hogwarts' tan tanıştığım sayılı arkadaşlardan bir tanesi. Aynı dönemde de olmamız tanışmamızı hızlandırdı doğrusu. Ortaklaşa derslerimizin olması da var tabii. Ödevlerimizi beraber yaptığımız bile olmuştur. Onunla hem ödev yapmak hem de sohbet etmek gerçekten çok hoşuma gidiyor.

Kyle Matthew Miller
Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* 001flp
Bir Tane Daha Mı~

Kendisi çekici biri. Ama farklı kişiliklere sahibiz bence. Kendisi de böyle düşünüyor diye tahmin ediyorum. Yaşça büyük olması benim için hoş ama kendisi için yaşça küçük olmam pek de hoş gibi görünmüyor. Kyle' nin beni benimle yaşıt Slytherinlilerden tanıdığını biliyorum. Her neyse bana soğuk biri gibi geldi. Bu yüzden pek ilgimi çekmiyor.

Crystal Xanei
Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Lauren_wk_017
Yakın Arkadaşım~

Onunla sık sık görüşsek bile pek yakın değiliz. Yakın olmadığımız onun kötü biri olduğunu göstermez tabi ki. Bu yüzden ilerki zamanlarda onunla daha yakın olacağımıza inanıyorum. Ayrıca onunla aynı binadayız. Bir gün bana daha iyi arkadaşlık yapacağını biliyorum.

Katie Julia Greene
Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* 33760117
Kanımın Isınık Olduğu~

Sanırım Katie de tanıdıktan sonra Ravenclawlu herkesle rahatça arkadaşlık kurabileceğimi anladım. Onunla kafe gibi bir yerde tanıştık sanırım. Yanıma oturmak istemişti. Gerçekten sıcak kanlı ve iyi biri. Ama pek konuşmuyoruz. Gene de sevdiğim biridir.

Richard Madelon
Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Tom--tom-welling-676395_100_100
Kanımın Isınık Olduğu~

Yakışıklı bir çocuk olduğunu söylemek isterim. Ama tanıştığımızda onu arkadaş olarak gördüm ve arkadaş olarak da ilişkimizim süreceğine eminim. Ayrıca onu pek tanımıyorum. Hogsmeade' de tanışmıştık. Her ne kadar tanımasam da o gün çok güzel geçmişti. Oldukça eğlenceli biri. Onunla zaman geçirmek beni mutlu etmişti doğrusu. İyi birisin Richard.

Mélania L. Mythique
Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Jac-Vanek-jac-vanek-8161981-100-100
Yeni Arkadaş~
Yaşıtız. O yüzden bazı ortak derslere giriyoruz. Sanırım kendisi ders içinde Ravenclawlılara uyuz oluyor. Gene ortak bir derste-hangi ders olduğunu hatırlamıyorum- parmak kaldırmıştım. Tenefüse çıktığımız zaman kulaklarıma "inek" diyen kısık bir ses gelmişti. İnek mi? Ben inek değilim ki? Yanlış anlaşılıyor sanırım. Sadece profesörlerin gözünden düşmemem gerekiyor. İnekler başka ben başka. Zaten inek lafını da pek sevmem ama neyse. Bundan sonra bana karşı pek uyuz hareketi falan olmamıştır. Bazen dalga geçse de ben bunu yeni bir arkadaşlığın başı olarak görüyorum.

En son Katerina H. Adlersflügel tarafından Çarş. Ekim 07, 2009 7:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 28 kere değiştirildi
Diamonique Lea Schmitz

Diamonique Lea Schmitz

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 7:18 pm

Katherine , ile aynı derslere giriyoruz . Çok zeki ve hoş bir kız. Onunla pek konuşamıyorum , programı çok dolu ve meşgul birine benziyor. Birkaç ders sırasında yanyana oturmuştuk ve o zaman tanışmıştık . O zamandan beri birbirimizi gördüğümüz zaman selam veriyoruz ve arada sırada ayak üstü laklak yapıyoruz. Konuştuğumuz konular asla dersin dışına çıkmadı.. Sanırım o da benim gibi hırslı biri ..!

Lejant:
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/chandelle-blanca-schmitz-t1345.htm

İcon için lejanta gir tatlım..
Katerina H. Adlersflügel

Katerina H. Adlersflügel

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 7:47 pm

Ekledim canım lejantına yazarım

En son Katerina H. Adlersflügel tarafından C.tesi Tem. 04, 2009 10:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Yvonne L. Descoteaux

Yvonne L. Descoteaux

Doğum tarihi : 12/10/93
Sihirsel Soy : Muggle Doğumlu
Evcil Hayvanı : Ivy

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 7:52 pm

Spoiler:

Tık.
Katerina H. Adlersflügel

Katerina H. Adlersflügel

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 8:24 pm

Ekledim bebek

Başka eklenmek isteyen?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 10:45 pm

Iconlar lejantımda, kurguyu da sen yazmışsın zaten. Razz
Katerina H. Adlersflügel

Katerina H. Adlersflügel

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 5:57 pm

Ekledim saol
Ivan Miroslav
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Ivan Miroslav

Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Left_bar_bleue97/100Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Left_bar_bleue0/0Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 3:57 pm

İconlar lejantta, kurgu da senle Hogwarts'ta tanışmış olabiliriz. Zaten aynı dönemdeniz.
Katerina H. Adlersflügel

Katerina H. Adlersflügel

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 6:26 pm

Ekledim, sonra düzenleyeceğim. Lejantına eklersin sen de! ^^
Charlotte Mabelle Xanei

Charlotte Mabelle Xanei

Doğum tarihi : 16/10/93
Mücadele Tarafı : Sız ^^
Evcil Hayvanı : Belle , Mabel , Chotte , Charl , Cha-Cha

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 11:41 am

https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/charlotte-mabelle-xanei-t2064.htm İconlar lejanttan ^^
Kurgu : Katerina seçmen şapka onu ravenclaw binasına verdiğinde bina masasına gelip Charlotte'nin yanına oturmuştur. Charlotte ona yardımcı olmuştur ve böylece tanışmışlardır ^^
iyi bir yerlere eklersin artık ^^
Katerina H. Adlersflügel

Katerina H. Adlersflügel

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 5:22 pm

Ekledim canım
Steve D.Strong

Mücadele Tarafı : O an kim haklı geliyorsa ondan...
Evcil Hayvanı : Rascal (Sözlüğü aç bak bakalım,ne demekmiş...)

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 5:38 pm

Göl kenarı arkadaşım olabilirsin :DMacerayı vesaireyi sevdiğim halde kafa dinlemek ve biraz kitap okumak için göl kenarında takılanlardanım.Orada karşılaşmış olabiliriz. :DZamanla birbirlerinin varlığına alışırlar falan filan işte...

https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/steve-dean-martin-strong-t481.htm#4162

Iconları buradan bulabilirsin...
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/steve-dean-marti
Katerina H. Adlersflügel

Katerina H. Adlersflügel

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 5:43 pm

Tamam eklicem şimdi^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 12:27 am

İsim değişikliği :*

Spoiler:
Desiree Widmore
Gryffindor V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Desiree Widmore

Doğum tarihi : 04/01/97
Mücadele Tarafı : Bana Widmore'lar para veriyor.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Left_bar_bleue98/100Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Left_bar_bleue0/0Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 2:25 pm

Kurgu, sen irinci sınıftayken sana çok yardımım dokunmuş. Ravenclaw olan sevdiğim küçüklerdensin.

icon:
Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* F_14htlt2ooj8m_6c195a2 Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* F_14htlt2ooj9m_12dd8fa
Charlotte Mabelle Xanei

Charlotte Mabelle Xanei

Doğum tarihi : 16/10/93
Mücadele Tarafı : Sız ^^
Evcil Hayvanı : Belle , Mabel , Chotte , Charl , Cha-Cha

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 5:34 pm

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 6:39 pm

Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* 001flp
Bizim binadaki ufaklıklar senden çok bahsediyor tatlım. Yaşın itibariyle ilgi alanımda değilsin, ancak kendine dikkat et.
Katerina H. Adlersflügel

Katerina H. Adlersflügel

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 5:41 pm

Eklenmek isteyenleri ekledim^^ İsim ve ünlü değişikliği olan arkadaşlarımın sorunlarını da hallettim.

Ehem yerlerinden memnun olmayanlar söyleyebilirler^^ Kafama göre yerleştirdim ama...
Diamonique Lea Schmitz

Diamonique Lea Schmitz

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 7:23 pm

Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* 187Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* 225Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* 192Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* 194

İsim + ünlü değişikliği Very Happy
Katerina H. Adlersflügel

Katerina H. Adlersflügel

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 7:49 pm

Tamam canım hallettim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 12:16 pm

Ünlü Değişikliği;
Spoiler:
Katerina H. Adlersflügel

Katerina H. Adlersflügel

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 7:25 pm

Tamam hallettim^^
Bridget Quixie

Bridget Quixie

Doğum tarihi : 25/04/60

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 10:11 pm

Bende böyle eklisin uygun bir yere eklersin.

> Sık Sık Görüştüğüm

Seninle sık sık görüşsek bile aramızda gerçek bir bağ olduğuna inanmıyorum. Aynı binada olmamız büyük bir şans olsa da sana hala ısınamadım. Umarım bu bağ ilerde daha da güçlenir.

Spoiler:
Katerina H. Adlersflügel

Katerina H. Adlersflügel

MesajKonu: Geri: Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*   Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!* Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 10:40 am

Tamam canım şimdilik böyle ekledim bir ara rp falan yaparsak daha iyi bir yere eklerim^^

Katerina Hermia Adlersflügel*Yenilendi!*
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Katharina Hermia Adlersflügel
» Hermia, the moon light.
» Katharina Hermia Adlersflügel
» Delilah,Darlena ve Hermia'nın Odası & Yastık Savaşı.