Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^

4 posters
YazarMesaj
Josephine Velasquez

Josephine Velasquez

Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^ Empty
MesajKonu: Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^   Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^ Icon_minitimeC.tesi Kas. 05, 2011 7:46 pm

Belki hatırlayan, okuyan vardır. Ben Ece, 2 sene önce burada rpg'yi bırakmıştım. Dile kolay 2 sene. İtiraf ediyorum bazen böyle gelip eski günleri yad ediyorum hayalet gibi ortalıkta filan dolanıyorum. Very Happy Evet, tamam, özellikle yapmak istediğim bir iki şey var. Başka nerden sesim, duyurucam bilemedim lan, yazık bana. Very Happy ilan panosuna bıraktığım duygusuzun önde gideni mesajdan sonra (http://bit.ly/usl458) gelen mesajlarınıza teşekkür etmek sadece, orada yazanlardan kim kaldı bilemiyorum bile. Şimdi okudum da, nasıl bırakmışım diyorum. Hepinizi çok seviyordum ve benim için bırakmak zordu. Kasıtlı değil, bırakmak için bir daha girmemeye çalıştım ve geri dönüp teşekkür edemedim hiç. Siz dostlarımı ve bu sitede geçirdiğim güzel günleri asla unutamam.

Neyse, eğer hala eski phoenix ruhu yaşıyorsa, çok aktif olamasam da arada girmek ve rp yapmak istiyorum -eh, 2 sene sonra hatırladığım kadar. Eskilerden bir tek Cansu'yu gördüm değişmeyen, umarım diğerleri de buradadır. ^^

*Son olarak, forumzenin sitelerinin sorunu ne? Sadece ktunnel'la girebildim. O.o

*Temayı unutamam, tema çok hoş olmuş.

En son Josephine Velasquez tarafından C.tesi Kas. 05, 2011 8:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

MesajKonu: Geri: Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^   Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^ Icon_minitimeC.tesi Kas. 05, 2011 7:55 pm

Tekrar hoşbuldun u.u Muhtemelen aptal kapatma şeyleri yüzünden giremiyorsundur u.u
Josephine Velasquez

Josephine Velasquez

MesajKonu: Geri: Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^   Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^ Icon_minitimeC.tesi Kas. 05, 2011 8:01 pm

Eveet, hoşbuldum. ^^ Ya o değil de, sadece ben de mi var merak ettim açıkçası
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

MesajKonu: Geri: Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^   Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^ Icon_minitimeC.tesi Kas. 05, 2011 8:14 pm

Yok ben bir ara Pho dahil hiçbir yere doğru düzgün giremiyordum u.u
Aidan Wandhunt
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Aidan Wandhunt

Mücadele Tarafı : Karanlık gibi görünüyor, amma velakin öyle değil, sadece çıkış noktası arıyor
Evcil Hayvanı : Patlar uçlu keleker, adını ''Hıh'' koymuştur. (Blast-ended skrewts)

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^ Left_bar_bleue90/100Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^ Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^ Left_bar_bleue0/0Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^ Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^   Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^ Icon_minitimePaz Kas. 06, 2011 4:35 pm

Halen giremiyorsun, sansür kaldıran programın olmasın hele bir u.u Hoşgeldin. Ben Yasemin, tabi senin tanıdığın değil, Densüs'ün Yasmün'ü olan u.u
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t7561-yedisibirarada#171933
Aleida Widmore
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Aleida Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^ Left_bar_bleue100/100Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^ Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^ Left_bar_bleue0/0Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^ Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^   Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^ Icon_minitimeÇarş. Kas. 16, 2011 10:47 pm

Canımın içii. Olm nasıl sevindim gelmeneee. Ama şuan site molada bebeğim, bir süre daha ayrı kalacağız.
Josephine Velasquez

Josephine Velasquez

MesajKonu: Geri: Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^   Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^ Icon_minitimeSalı Kas. 22, 2011 5:42 pm

Memnun oldum Yasemin, ben de çözemedim yahu onu, ktunnel'ı akıl etmeden önce bildiğin giremiyordum o.o Oolm ben de çok sevindim seni gördüğüme Very Happy Anılar geçidi falan filan yaptım heaa. Tamamdır, ne kadar kapalı ki?

Çoook uzun sürenin ardından herkese meraba^^
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uzun Uzun Aranıyor ^^
» Okula Tekrar Meraba
» Herkese Merhabaa.
» Rüya Ardından
» Bakanlık Ardından Bir Tanışma.