Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bakanlık Ardından Bir Tanışma.

2 posters
YazarMesaj
Danila Alyosha
Hogwarts Yüksek Müffettişi
Danila Alyosha

Sihirsel Soy : Toujours Pur.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Bakanlık Ardından Bir Tanışma. Left_bar_bleue98/100Bakanlık Ardından Bir Tanışma. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Bakanlık Ardından Bir Tanışma. Left_bar_bleue0/0Bakanlık Ardından Bir Tanışma. Empty_bar_bleue  (0/0)

Bakanlık Ardından Bir Tanışma. Empty
MesajKonu: Bakanlık Ardından Bir Tanışma.   Bakanlık Ardından Bir Tanışma. Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 11:52 am

Kevin, sabah bakanlığa gitmek üzeri erken kalkmıştı üzerini giyinip hotel'in Restaurant'ına indi güzelce kahvaltısını ettikten sonra bakanlığa gitti, bakanlık işler pek karışık görünmüyordu bugün aslında bakanlıkta durmak istemiyordu Kevin. Gizem Dairesi'nde bugün ne gibi bi iş ola bilirdiki ? Kevin, bakanlıktan ayrılarak birileriyle tanışmak üzeri Fransa'da gezintiye çıktı, boş gezmek olmaz değilmi? diye düşünürken bir cafe'ye girdi bir bira içtikten sonra cafe'den ayrıldı, şimdi gitmesi gereken biryer yoktu ama sıkılıyordu ne yapmalıydı ? Sahil kıyısına gitti biraz yürüdükten sonra ilerdeki bir kafedeye daha oturdu garson'u çağırdı ve viski istedi, yavaş yavaş içmek istiyordu zaten hızlı içerse oturduğu yerden kalkma şansı olmazdı. Garson viskiyi değirdiğinde bir yudum aldım sahil çok güzel görünüyordu gece daha sakin ve daha güzel ama sabah ayrı bir güzelliği olmasıda yalan değil. Viski yarımlanmıştı hayla kimse yoktu biraz daha içti Kevin ve viski bitmişti, garsonu çağırıp bir tane daha istedi, kim gelip masaya oturucak diye beklerken sıkıntıdan patlamıştım. Kevin burdanda kalkmayı düşünmüştü başka bir cafe'ye daha uğramak güzel olucaktı, Cafe'den hesabı ödeyip kalktı ve sahilde yürümeye devam etti, bir sürü cafe görünüyordu ancak Kevin, kızlara bakıyordu özellikle, hangisine giricem diye düşünürken bir cafe buldu ve bir masaya oturdu ordada bi kaç tane bira içmişti dahada içmek istiyordu beklerken. Her masaya ayrı ayrı bakıyordu yarısı erkek yarısı kız hepsinin kız olması Kevin'ın tercihi olmuştur ama malesef yarısı erkekti. Kız'ın birine doğru gitti Kevin,

''Merhaba, birşeyler içmek ister misiniz?''

Derdemez karnıma bir yumruk yemiştim hemde bir kız'dan, iyi bir deneyim değildi, sevgilisi vardı galiba? Tekrar masaya oturdum ve onların beni bulması umuduyla beklemeye koyuldum. Bira bitmişti yine garsonu çağırdım ve yine bira istedim ben istemekten bıkmadım ama garson getirmekten bıkmıştı, sürekli bira istiyordum sonunda garson kendi kendine bira'm bittiği gibi yenisini getiriyordu.
Ashley J. Béaum

Mücadele Tarafı : Ailesi karanlık tarafta,o tarafsızlığı tercih ediyor.
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Ash *.*

MesajKonu: Geri: Bakanlık Ardından Bir Tanışma.   Bakanlık Ardından Bir Tanışma. Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 12:25 pm

Çalar saatin tiz sesi kulaklarımı tırmalayıp beni uyanmaya zorlamıştı.Her sabah onu kırmak istiyordum ama kırmamalıydım.Kaçırdığım bir dava,kariyerimi feci şekilde zedelerdi.Sabahları kulaklarım tırmalanmadan kalkmanın başka bir yolu var mıydı?Bunu düşünmek için aklımın bir köşesine yazmalıyım.Zar zor kalktıktan sonra bakanlığa gittim.Bugün dava olmamasını umuyordum.Çünkü feci halde kafam zonkluyordu.Dün son içkiyi içmemeliydim.Dosyaları karıştırdım.Acil bir iş yoktu.Bu beni ne kadar mutlu etti anlatamam.Dava da yoktu.Derin bir iç çektim.Gezersem biraz daha ayılacağımı düşündüm.Uzun zamandır Fransa'ya gitmek istiyordum.Bunu gerçekleştirmek için bu günden daha iyi bir gün bulmak zordu.Yeni iş gelmeden veya biri birine dava açıp beni çağırmadan hemen gitmeliydim.

Oraya gittiğimde bir cafe buldum.Cafe yıllardır buradaydı.Hiç düşünmeden içeri daldım.Aslında yarın yeterince dinç olmam için içki içmemem lazımdı ama bir-iki taneden bir şey olmaz diye düşündüm.Bir masa buldum ve oturdum.Garsonu çağırıp bira söyledim.Bir taneden bir şey olmaz sonuçta.Bira geldikten sonra kapının açıldığını duydum.İçeri biri girmiş olmalıydı.Dönüp baktım.Kapıdan gireni daha önce gördüğüme emindim.Ama hatırlayamadım.Hafızamı zorlamayı bıraktım.Daha önce görseydim hatırlardım bir şekilde.Yani eninde sonunda.Her neyse.Daha sonra kapıdan giren,bir kıza bir şeyler söyledi.Söylemesiyle karnına yumruk yemesi bir oldu.Cafedekiler gülmemek için kendilerini zorlayarak işlerine dönmüşlerdi bile.Ben de istemsizce kıkırdadım ve sonra önüme döndüm.Aradan biraz zaman geçmişti.Demin yumruk yiyen hala içiyordu.Yarın uyanamam diye düşündüğüm aklıma geldi.Ben uyanamayacaksam,o asla uyanamazdı.Garson artık onun istemesini beklemeden bira getiriyordu.Son götüreceği birayı ona götürmeden garsonun elinden aldım.Ona servis yapacak diye diğerlerine yetişemiyordu.Başka çarem kalmamıştı.O ise,hala birasını bekliyordu.Bense, istemsizce gülümsedim.
Danila Alyosha
Danila Alyosha

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Bakanlık Ardından Bir Tanışma. Left_bar_bleue98/100Bakanlık Ardından Bir Tanışma. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Bakanlık Ardından Bir Tanışma. Left_bar_bleue0/0Bakanlık Ardından Bir Tanışma. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Bakanlık Ardından Bir Tanışma.   Bakanlık Ardından Bir Tanışma. Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 12:47 pm

Son götüreceği birayı ona götürmeden garsonun elinden aldı. Kevin'a servis yapacak diye diğerlerine yetişemiyordu. Başka çaresi kalmamıştı. Kevin ise, hala birasını bekliyordu. Kız, istemsizce gülümsedi. Sinir bozulmuştu ancak hoş bir bayan'dı ona zarar vericek halim yoktu masa'dan kalktım ve bayan'ın masasına doğru gitti ow evet onu tanıyordu Bakanlıkta Avukatlık yapıyordu ama hiç tanışma fırsatları olmamıştı elinden bira'sını aldı Kevin' ve Avukat'ın masasındaki bir sandalyeye oturdu,

''Merhaba Otura bilir miyim?''

dedi Kevin gülümseyerek umarım buda tekme veya yumruk atmaz diye geçirdi içinden. bira'yı bu sefer çabuk bitirmicekti tanışmaları süresince içmeyi düşünüyordu, ancak tanışma uzun sürücek gibi duruyordu sabah kalkamıcağınıı tahmin ederek acele ile tanışmak ve erkenden uyumak istiyordu, içtiği alkol sabah etkisini göstermemeliydi gösterirse bakanlıkta işler zor olucaktı. Kevin, başka içmicem diyip duruyordu içinden. Bira içmicekti birayı yavaş yavaş içerken garson'dan kola istedi şimdi kolayı içiyordu alkolun etkisini alması umuduyla. Acıktığını farketmişti Kevin, garsona birşeyler söylemeden önce ''Birşeyler yemek ve içmek ister misin?'' dedi gülümsüyerek.
Ashley J. Béaum

MesajKonu: Geri: Bakanlık Ardından Bir Tanışma.   Bakanlık Ardından Bir Tanışma. Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 1:00 pm

''Merhaba Otura bilir miyim?''

Biraz duraksadıktan sonra sessizce

"Tabii." dedim.Bunu duyduğundan emin değildim.

Az önce birasını kaptığım kişi geldi ve masaya oturdu.Onunla bir sorunum yoktu.Aslında hoş bile sayılabilirdi.Dikkatlice yüzüne bir daha baktım.Hiç yabancı gelmiyordu.Onu bakanlıkta görmüştüm.Tabii ya onu gizem dairesinde görmüştüm.O zamanlar dikkatli bakamamışım heralde diye düşündüm.Yoksa böyle birini kolay kolay unutamazdım.Tanışmamıştık zaten.Uzaktan görmüştüm.Her neyse.Daha sonra garsonu çağırdı.Bana döndü.

''Birşeyler yemek ve içmek ister misin?'' dedi.

"Hayır,teşekkürler." dedim.

Daha sonra garsona kendi siparişlerini verdi ve garson onları getirmeye gitti.Daha sonra merakıma yenik düşerek.

"Bakanlıkta çalışıyorsunuz galiba." dedim.
Danila Alyosha
Danila Alyosha

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bakanlık Ardından Bir Tanışma.   Bakanlık Ardından Bir Tanışma. Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 1:21 pm

Oturmamı kabul etmişti çok kısık bir ses ile söylemişti ancak duymuştum garsona giyicek sipariş vericektim ona sorduğumda "Hayır,teşekkürler." dedi. Bende kendim için sipariş verdim, yemeklerimi söyledikten sonra bayan sanırım merakını gidermek için, "Bakanlıkta çalışıyorsunuz galiba." dedi. Gülümsedim o da beni görmüştü bakanlıkta iyi birşey aynı meslek. Bira'mdan bir yudum aldım ve daha sonrada kola'mdan biraz içtikten sonra gelen pirzola'mdan bir parça aldım ve

''Ben Edward, Edward Kevin Black, Gizem Dairesi Başkanı.''
dedim.

biraz duraksadım ve onun kim olduğunu merak ettim tekrar konuşmaya başladım, ''Peki ya
sen?'' dedim gülümseyerek. Onun kim olduğunu gerçekten sonra merak etmiştim bira, kola, yemek ve güzel bir kadın, en çok istediğim şey buydu ve sonunda olmuştu. Kola'm ve bira'm bitmişti garson bira getirmişti ama geri götürmesini söyledim ve kola getirmesini istedim. Kola'm geldiğinden pirzola'mdan bir parça daha aldım ve cevabını bekledim.
Ashley J. Béaum

MesajKonu: Geri: Bakanlık Ardından Bir Tanışma.   Bakanlık Ardından Bir Tanışma. Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 1:37 pm

''Ben Edward, Edward Kevin Black, Gizem Dairesi Başkanı.''

Biraz duraksadı.

''Peki ya sen?''

"Ben Ashley West.Büyüceşura avukatı."

Evet doğru bilmiştim.Bakanlıkta çalışıyordu.Onunla bugüne kadar tanışmamam hiç normal değildi açıkcası.Ya ben kördüm yeni gözlerim açıldı ya da bakanlığa çok nadir uğruyor.Daha sonra bir sessizlik oldu.Sessizliği bozmak istercesine konuştum.

"Daha önce tanışmamış olmamız pek normal değil,değil mi?"

Ardından gülümsedim ve cevabını bekledim.
Danila Alyosha
Danila Alyosha

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bakanlık Ardından Bir Tanışma.   Bakanlık Ardından Bir Tanışma. Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 1:49 pm

"Ben Ashley West.Büyüceşura avukatı." a evet ismide kendisi kadar güzel, ismini sevmiş. "Daha önce tanışmamış olmamız pek normal değil,değil mi?" Ardından gülümsedi ve cevabımı bekledi. Ardından bende gülümsedim evet kesinlikle normal bişy değildi hergün bakanlıkta çalışıyorduk mesleklerimiz aynı yerdeydı o avukat bende Gizem Dairesi, biraz daha kola'mdan yudumladıktan sonra tekrar Ashley'e döndüm ve ''Memnun oldum Ashley, hoş bir ismin var tabi kendinde çok güzel bir kız'sın.'' dedim gülümseyerek. ''Evet, normal birşey değil aynı yerde çalışıyoruz ve birbirimizi tanımıyoruz işe bak.'' dedim ve mendil ile ağzımı sildim. yavaş yavaş pirzola ve kola bitiyordu, tanışmıştık ama dahada tanımak istiyordum, Ashley'e döndüm ve ''Uğraştıkların yani hoşlandıkların ve nefret ettiklerin nelerdir?'' dedim ve cevabını bekledim, konuşmaya dalmıştımki bakanlıktaki bir işim aklıma geldi ama şimdi bakanlığa dönmek istemiyordum çalışanlardan birisi hallederdi diye düşündüm ve muhabbete devam ettim. Sıcak bir muhabbet daha ne isterdimki garson'u çağırdım ve bir bardak daha kola istedim kola içtikçe bira'nın tadı ağzımdan gidiyordu.

Bakanlık Ardından Bir Tanışma.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karanlığın Ardından Gelen~
» Ufak Bir Gecikmenin Ardından Nihayet Hogwarts !
» Birinci Kısım: Bakanlık Toplantısı
» Rüya Ardından
» Sıkıcı tatil ardından...