Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı ~ II. Sezon

3 posters
YazarMesaj
Jason Allaire

Jason Allaire

Doğum tarihi : 27/05/95
Mücadele Tarafı : Penisi.
Sihirsel Soy : Safkan.

Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı ~ II. Sezon Empty
MesajKonu: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 12:08 pm

Yeryüzündeki her şey gibi güneşte, beyazlığın altında kaybolmuştu. Her yer bembeyaz ve enerji dolu. Bu, soğuk olduğu gerçeğini değiştirmiyor tabi. Takım oyuncuları, sahadaki yerlerini alıyorlar. Uçuş profesörünün kısa konuşmasından sonra, takım kaptanları el sıkışıyor. Ve bütün herkesi hareketlendiren düdük sesi sahada yayılmaya başlıyor.

''Maç başlasın!''

Slytherin:
*Kaptan: Magnolia Allaire
Arayıcı: Jason Allaire
Kovalayıcı: Monica Clodiën
Kovalayıcı: Trixie N. Quenti
Kovalayıcı: Aaron Roviun
Tutucu: Rhodél Jailes
Vurucu: Magnolia Allaire
Vurucu: Magdalena Allaire

Ravenclaw:
*Kaptan: London Quixie
Arayıcı: Nadja Dwight
Kovalayıcı: Ardelia Lethaeus
Kovalayıcı: Bridget Quixie
Kovalayıcı: Donia C. Aufray
Tutucu: London Quixie
Vurucu: Genevieve Marque
Vurucu: Phebe Marielle Starbucks

En son Jason Allaire tarafından C.tesi Şub. 13, 2010 10:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Margeaux Deschanteh
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı ~ II. Sezon Left_bar_bleue93/100Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı ~ II. Sezon Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:
Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı ~ II. Sezon Left_bar_bleue30/60Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı ~ II. Sezon Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 7:34 pm

Sahaya ayak bastığında ürperdi Trixie. Hava gerçekten de soğuktu. Fakat siyah - yeşil Quidditch cüppesi onu ısıtmaya yetiyordu. İki takımda sahaya dağıldı ve yerleri aldı. Her iki takımın kaptanları da sahanın ortasına gelip el sıkıştı ve onlarda yerlerini aldılar. Ardından görevli profesör'ün düdüğüyle tüm süpürgeler havalandı. Trixie hemen Quaffle'ı aramaya koyuldu. Onu bir an önce bulup sayı yapması gerekiyordu.
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Doğum tarihi : 22/10/93

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Takım Kaptanı & Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı ~ II. Sezon Left_bar_bleue98/100Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı ~ II. Sezon Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı ~ II. Sezon Left_bar_bleue0/0Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı ~ II. Sezon Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 9:27 am

Uzun koridorda yürürken, yüzüme vuran soğuğu hissettim. Bu benim canlanmama sebep olduğundan, sevinçliydim. Terlemektense üşümeyi tercih ederdim bu gün. En zorlu rakibimizle mücadele ediyorduk belki de. Sahaya ayak bastığımda yerde oynamadığımız için şükrettim. Ayaklarımın kara gömülmesi, beni güldürmüştü. Sahanın tam ortasına yürüdüm ve kaptanla el sıkıştım. Düdüğü bekledim ve havalandım. Her şey güzel olacaktı.

Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı ~ II. Sezon
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Slytherin - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon
» Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon
» Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon
» Ravenclaw - Gryffindor Quidditch Maçı ~ II. Sezon
» Slytherin-Gryffindor Maçı