Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon

+7
Gabriel Neithan
Caindale Bones
Eólan Nicholson
Damién Guîllermo
Steve D.Strong
Niccolò Machiavelli
Jason Allaire
11 posters
YazarMesaj
Jason Allaire

Jason Allaire

Doğum tarihi : 27/05/95
Mücadele Tarafı : Penisi.
Sihirsel Soy : Safkan.

Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Empty
MesajKonu: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 3:43 pm

Şiddetli rüzgâr, sert bir şekilde yüzlere ulaşıyor. Güneşin varlığı belli olmuyor. Havanın soğukluğu iliklere işlenirken, Quidditch sahası dolmuş, herkes takım oyuncularını bekliyor. Fazla sürmeden takım oyuncuları da yerlerini alıyor. Uçuş profesörünün kısa konuşmasından sonra, takım kaptanları el sıkışıyor. Ve bütün herkesi hareketlendiren düdük sesi sahada yayılmaya başlıyor.

''Maç başlasın!''

Gryffindor:
*Kaptan: Miesha Agness Petrovich
Arayıcı: Kevin Jacob Black
Kovalayıcı: Helle Lilith Fjorside
Kovalayıcı: Gabriel Ryan Neithan
Kovalayıcı: Carl Dareàu Jamesson
Tutucu: Miesha Agness Petrovich
Vurucu: Niccolò Machiavelli
Vurucu: Jeremy Nathan Blanchett

Hufflepuff:
*Kaptan: Steve D. Strong
Arayıcı: Caindale Bones
Kovalayıcı: Rosepery De Querin
Kovalayıcı: Steve D. Strong
Kovalayıcı: Damién Guîllermo
Tutucu: Bryana Voyager
Vurucu: Heath Aaron Hemingway
Vurucu: Josephine Pysean

En son Jason Allaire tarafından C.tesi Şub. 13, 2010 10:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Niccolò Machiavelli

Niccolò Machiavelli

Mücadele Tarafı : Muziplik.
Sihirsel Soy : Pure Blood

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 3:47 pm

Soyunma odasının içinde bile hissedilen soğuk,ayağımı yeşil çimlere bastığımda yüzüme sertçe çarpıyor. İliklerime kadar işleyen soğuğu umursamamaya çalıştım. Uçuş profesörünün sözlerini umursamadım. Düdük sesi ise kulaklarıma ulaştığında bir Hufflepuff'lının suratında patlatmak için Bludger'ı aramaya başladım.
Steve D.Strong

Mücadele Tarafı : O an kim haklı geliyorsa ondan...
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Rascal (Sözlüğü aç bak bakalım,ne demekmiş...)

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 3:52 pm

Geçen maçın izinden eser bile yok. Rüzgar iliklere işlerken ürperiyorum. Son maçtan galip çıktığımız için takımıma karşı derin bir saygı ve bağlılığım var.
Bunun sebebi maçın Slytherinle olması da olabilir, kendimi tarifsiz bir zaferinn komutanı gibi hissediyordum. Bu takımda bulunan herkesi seviyorum saha içi ve yakınlarında. Kaptandan öte hepsiyle eşittik. Bu sadakati onlar da farkediyor muydu acaba?
Caindale'in de içinde bulunduğu birkaç kişinin yanından geçerken omzuna vuruyorum destek amaçlı. Küçük çaplı bir destek mesajının ardından sahaya çıkıyoruz. Seyirciler çılgına dönmüş hayranlardan farksız. Bu biraz moral kazandırmış olmalı. Rüzgar yüzümüze dokunuyor. Gryffindorun kaptanının uzun saçları dalgalanırken ne kadar havalı göründüğünü farketmemek elde değil. Centilmen bir edayla elini sıkıyorum.
"İyi bir maç olsun."
Süpürgeleri hazırladıktan sonra düdük çalıyor. Maç tüm hızıyla başlıyor yeniden.

En son Steve D.Strong tarafından Perş. Şub. 04, 2010 4:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/steve-dean-marti
Damién Guîllermo

Damién Guîllermo

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 3:53 pm

Gözlerim Heath'ta. Ah, tanrım çok seksi. Dikkatimi toparlamalıyım. Evet, evet. Bu soğukta bile garip fanteziler kurabiliyorum. Sahaya çıkıyoruz ve düdükle beraber havalanıyoruz. Topu yakalamalıyım.
Eólan Nicholson
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Çalışanı
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Çalışanı
Eólan Nicholson

Doğum tarihi : 16/04/97

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 3:55 pm

Ahh soğuk! Sonunda enerjimü aldım. Kendimi şuan tam bir İskandinav olarak hissediyorum. Sanki Norveç'teymişim gibi. Geçen seferki güneşli hava yüzünden rahatsızdım. Bu sefer iyi oynayacağıma eminim. Üzerimde mayokini tarzı bi giysi var. İşte ben buyum. Tek sorun üzerime ikinci kat olarak geçirdiğim takım forması. Süpürgemi aldım ve dışarı çıkıyorum. Aha! Adamım Steve de orada. Umarım dikkatim dağılmaz! Düdük sesi çaldı ve ben havalanıyorum. Hadi bakalım maç başlasın. Quaffle gel bakayım kollarıma!
Caindale Bones

Caindale Bones

Mücadele Tarafı : Bacakları.

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 3:58 pm

Sahaya çıkıyoruz ve düdükle beraber havalanıyoruz. Ah, o küçük altın topu geçen maçta olduğu gibi kapmalıyım. O benim.
Gabriel Neithan
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Gabriel Neithan

Doğum tarihi : 18/11/93
Mücadele Tarafı : Aydın Olanlar
Sihirsel Soy : Pure

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Left_bar_bleue97/100Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Left_bar_bleue30/60Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 4:00 pm

Sinirli miyim? Evet, oldukça. Daha dikkatli olmam gerektiğini biliyorum. Dahası Carl’ dan uzak durmalıyım, omzumun sağlığı için. Kimin ne dediğini duyamıyorum. Herkes çok heyecanlı. Belki de ısınmaya çalışıyorlar. Çadırın içindeki hareketlilik duruluyor. Quidditch cübbeme sıkıca sarılıyorum. Süpürgemin sapını sıkıca tutan parmaklarım bembeyaz olmuş. Çıkmamız için işaret veriliyor. Garip sesler çıkartan çimenlere sürtüyorum ayağımı. Belki de bu bana güç veriyor, bilmiyorum. O Slytherin züppelerine duyduğum nefret Hufflepuff oyuncuları için geçerli değil. Bunu biliyorum. Ama bütün gücümle bu oyunu almak için uğraşacağımı da biliyorum. Suratımıza sertçe vuran rüzgar bize daha cesur olmamız gerektiğini fısıldıyor. Hatta şiddetle öğüt veriyor. Tribünler ilk günkü kadar heyecanlı. Bizi desteklemekten vazgeçmiyorlar. Profesörün düdüğü kulaklarımda çınlarken ayaklarımı sertçe yere vuruyorum ve havadayım. Quafle’ ı aramaya başlıyorum hızlıca.
Bryana Voyager

Bryana Voyager

Doğum tarihi : 05/06/94
Mücadele Tarafı : doğru taraf :P aydınlık xD
Sihirsel Soy : melez
Evcil Hayvanı : Kuduruk Maymun :P xD

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 5:46 pm

Geçen maçtaki performansımı sergilemek istemiyordum. Yüzüme çarpan sert rüzgar beni kendim olmam konusunda zorluyordu. Hiçbir şey hissetmiyorum diyebilirim. Steve'e ve Caliente'ye hafifçe gülümsedim ama ne soyunma odasında ne de sahaya çıkarken tek kelime bile etmedim. 
Sert rüzgar formamı havalandırırken Helle ile göz göze geldim. En yakın arkadaşımdı ve benim maçlarda nasıl olduğumu bilirdi. Profesyonel davranmak ikimizin de tercihiydi bu durumda. Yüzümde hiçbir gerginlik ve hareket olmaksızın havalandım. Gözlerim Quaffle'da eldivendi ellerim sıkıca süpürgemi tutuyordu. Bütün yüreğim takım arkadaşlarımdaydı yüzümde bir iz olmasa da... Düdük çalmadan önce dikkati dağıtmayarak oldukça ciddi bir ifadeyle seslendim bizimkilere... Yüzlerindeki ince ve hırslı bir gülümseyişi görebildim. 
"Haydi galibiyeti klişe bir olay yapalım!
Şimdi, şov zamanı..."
Kevin Jacob Black

Kevin Jacob Black

Mücadele Tarafı : Işıklı Yol . xD Allahım Ya, Karanlık ! xD
Sihirsel Soy : Safkan .
Evcil Hayvanı : Jake .

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 6:05 pm

Soyunma odasında hazırlanmıştım herkes buradaydı bütün takım . Hufflepuff'u iyi tanıyordum, kazanmak için iyi bir mücadele vericeklerine emindim . Profesör'ün etrafına toplandık ve bizden iyi bir maç olmasını istediğini söyledi, - çok kolaysa gelde kendin yap . - evet Slytherinde yaşadığımız hataya bir daha asla düşmücektim Hufflepuff'u ne pahasına olursa olsun yenmeliydik .

Düdük çaldı ve herkes havalandı snitch'i arıyordum hufflepuff arayıcısından önce bulmalıydım snitch'i .
Feodora D'or
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı & Yönetici
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı & Yönetici
Feodora D'or

Doğum tarihi : 10/09/91
Mücadele Tarafı : Saçları
Sihirsel Soy : PureBlood
Evcil Hayvanı : Boo

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Left_bar_bleue100/100Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Left_bar_bleue30/60Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 8:35 pm

Gözlerim Damien da. Niçin bu kadar tatlı ki? Onun o sarı saçları gözlerimin önündeyken konstanre olamayabilirim, işte en büyük korkumda bu zaten. Düdük çalınır çalınmaz hızla havalanıyorum ve bütün düşünceleri, arzuları bir kenara bırakıp oyuna odaklanıyorum. Slytherin maçında olduğu gibi galip yine biz olmalıyız...
Night Poelson
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Night Poelson

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Left_bar_bleue90/100Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Left_bar_bleue0/0Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 3:34 pm

Gözler Quiddicth sahasında. Josephine gerilmiş ve bir atom bombası kadar tehlikeli. Düdük sesiyle bütün oyuncular başladılar. Vurucu olan Josephine ise düdük sesiyle elindeki sopasıyla var gücüyle Bludger'a vuruyor ve Bludger rastgele bir oyuncunun üstüne gidiyor.
Jason Allaire

Jason Allaire

Doğum tarihi : 27/05/95
Mücadele Tarafı : Penisi.

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 11:57 pm

Vurucular:

* Jeremy Nathan Blanchett [17], Josephine Pysean [14], Niccolò Machiavelli [20], Heath Aaron Hemingway [18]

- Jeremy ve takım arkadaşı Nic. Topu görüyorlar. Fakat o da ne? Jeremy’nin kapının yakınında duran Heath, hakimiyetini kuruyor.

Kovalayıcılar:

* Damién Guîllermo [6], Carl Dareàu Jamesson [16], Gabriel Ryan Neithan [19], Helle Lilith Fjorside [8], Steve D. Strong [20], Rosepery De Querin [7]

- Kırmızı topu, diğer oyunculardan önce kapan Carl, Ryan’a pas atıyor. Ryan, topu tutup çemberlere doğru ilerlerken Steve, ani bir hareketle topu mükemmel bir çeviklikle kapıyor.

Arayıcılar:

* Kevin Jacob Black [18], Caindale Bones [17]

- Altın topu aynı anda gören takım arayıcıları, hızlanarak topa yaklaşıyorlar. Tekmeler ile sert darbeler havada uçuşurken bir yandan da sağ ellerinin parmakları, topu yakalamak için açılıyor. Uzun bir kapışmanın ardından, yılanlara benzeyen bir sinsilikle topu Kevin kapıyor.

Sonuç:

Gryffindor: 150
Hufflepuff: 10

Kazanan, Gryffindor!

* Hufflepuff’ın kazandığı on puanda, isimli Steve D. Strong oyuncunun zar puanı etkili olmuştur.

Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ravenclaw - Gryffindor Quidditch Maçı ~ II. Sezon
» Slytherin - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon
» Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon
» Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı ~ II. Sezon
» Slytherin-Gryffindor Maçı