Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maestro: "Arıyorum."

+14
Marjorie Lendhone
Dementia Bones
Giselle Pallis
Zoey Rose Belikov
Laetitia Jacques
Sonja Sodeaux
Lorraine Desrochers
Eliza Rizzoline
Sonia Michelle Williams
Bridget Quixie
Calisto Nyilas
Jasper Késpean
Anita L. Thorn
Maestro L. Valentino
18 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Maestro L. Valentino

Maestro L. Valentino

Doğum tarihi : 27/05/96
Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan gibi, belki melezdir.

Maestro: "Arıyorum." Empty
MesajKonu: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 6:15 pm

Evet, herkes gibi bende bazı şeyler aramaya karar verdim, aslında bu başlığı daha önceden açacaktım fakat Maestro'nun karakterini oturtmakta biraz zorlandım sanırım. Neyse, umarım başlık boş kalmaz. Gelelim aradıklarıma;

x Maestro'nun en yakın dostu; kız olmalı. Aralarındaki dostluk çok güçlü olacak. Tek ve en iyi dost; hiç bozulmayacak şekilde. (Bir.)
x Yakın birkaç arkadaş, iyi anlaşıyorlar fakat anlaşmazlıklar da olmuyor değil, ara ara görüştüğü birileri. (Sınırsız.)
x Maestro'nun eskiden hoşlandığı kız/kızlar. (En fazla üç.)
Lorraine Desrochers
x Maestro'dan hoşlanan kızlar. (Sınırsız.)
x Maestro'nun örnek aldığı yetişkin/yetişkinler. (En fazla üç.)
x Bir Rp sevgilisi. En zor kısım, çok seçici olabilirim. (Bir.)
x Bir adet kuzen, onunla iyi anlaşıyor olacak Maestro ve bazen onu koruyup kollayan bir abi gibi davranacak ama kuzeni bu davranışlarını pek önemsemeyecek. (Bir, tercihen dördüncü sınıf ve yine tercihen kız.)
x Düşmanlar. (Sınırsız.)
x Bir tane çocukluk arkadaşı, küçükken onunla çok iyi anlaşıyor olacaklar fakat geçen zamanla birlikte birbirlerinden ayrılmış olacaklar ve Hogwarts'ta tekrar karşılaşmış olacaklar. (Bir. Kişiye göre Hogwarts'ta tekrar iyi anlaşacaklar mı yoksa araları açılacak mı değişir.)
x Nötr kişiler, aralarındaki ilişki belirsiz olacak, sonradan değişebilir. (Sınırsız.)
Sonia Michelle Williams
x Bir tane teyze, Maestro'yu pek umursamıyor gibi görünecek fakat uzaktan neler yaptığını takip edecek. (Bir.)
x Maestro ile devamlı kavga eden ama çoğunluk iyi anlaştığı biri, en ufak bir şeyde bile aralarında basit de olsa bir tartışma yaşanabilecek fakat birbirlerinden nefret etmeyecekler. (Bir.)
Volante Marsala La'Frieng
x Ve sizlerin kurguları, her türlü şeye açığım, sanırım. Çekinmeyin!

Karakterimi sadece birkaç kelime ile tanıtacağım, aslında bunu başa yazmam gerekirdi ama olsun, neyse uğraşmak istemiyorum. Diğer karakterim Giacinta Fia Gaetano, az çok benziyorlar.

+ Bazen ciddi, bazen eğlenceli birisi Maestro, insanların işlerine burnunu sokmakta çok becerikli, meraklı ve genellikle atılgan. Bazen saygısızlıkları ve ukala davranışları tutsada nerede nasıl davması gerektiğini bilen birisi. Dediğinin arkasında duran, saygılı ve kibar, bazen biraz duygusal olabiliyor ama çokluk mantık çerçevesinde hareket eder. Gözlemci, bir dediği diğerini tutmayan biri. İnsanlara karakterlerine göre davrandığı için onun karakterini anlamak çok zor olabiliyor. Biraz karışık ama bir o kadar da belirgin, birbirine zıt davranışlar sergileyen bir büyücü Maestro.

*Şimdilik bu kadar, lejantı açınca daha fazla düzenleyeceğim.
*Başlığa yazanları eklerken, belli bir süre sonra karar vereceğim bazı yerlere, örneğin ilk madde, Rp sevgilisi ile ilgili olan, sondan ikinci, teyzesi, eskiden hoşlandığı kızlar veya çocukluk arkadaşı bunlardan bazıları.

En son Maestro L. Valentino tarafından Ptsi Ocak 25, 2010 9:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Anita L. Thorn

Anita L. Thorn

Doğum tarihi : 25/08/93
Mücadele Tarafı : Karar aşamasında xD
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Lily

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Maestro: "Arıyorum." Left_bar_bleue0/0Maestro: "Arıyorum." Empty_bar_bleue  (0/0)
Düello Gücü:
Maestro: "Arıyorum." Left_bar_bleue0/0Maestro: "Arıyorum." Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 6:25 pm

İlk şıkka talibim çünkü bende öyle birini arıyorum karşı cinsten ^^

bkz: https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/lan-panosu-f105/cok-ey-istiyorum-biliyorum-t4111.htm
Jasper Késpean

Jasper Késpean

Doğum tarihi : 08/05/97
Mücadele Tarafı : Aşkımın tarafı
Evcil Hayvanı : Jass

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 6:27 pm

Bir tane teyze, Maestro'yu pek umursamıyor gibi görünecek fakat uzaktan neler yaptığını takip edecek.??

Lorina Brown
Calisto Nyilas

Calisto Nyilas

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 6:27 pm

xMaestro'nun en yakın dostu; kız olmalı. Aralarındaki dostluk çok güçlü olacak. Tek ve en iyi dost; hiç bozulmayacak şekilde. (Bir.)
Bana uyar !!^.^
Bridget Quixie

Bridget Quixie

Doğum tarihi : 25/04/60

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 6:32 pm

Evet. Sevgili olabilirler. Bununla olmadıysa Elouise Carter la falan ?
Maestro L. Valentino

Maestro L. Valentino

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 6:47 pm

Anita; biliyorum ilan panosundaki başlığına bakmıştım ama senin grup işi o maddeye biraz ters oluyor. Karakterine bakıyorum daha, zaten en alta da söylemiştim, bazı bölümlere belli bir süre sonra karar vereceğimi.
Lorina; emin olamadım, karakterine bakmam gerek sanırım ve sondaki bölüm yine geçerli.
Dulcie; ben çok sevdim bu sitenin Slytherin'lerini, normalde Hufflepuff'a garip bir önyargı olurdu girdiklerimde -en azından özellikle birinde-, bunu çok bariz derecede görmüştüm Rp yaparken. O bölüm içlerinden en önemlisi, karakterine bakmam gerek tabii ama bir süre bekleteceğim seni.
Ve Bridget; karakterine bakarım diye şöyle bir mesajlarını inceledim, Meredith mi? Maestro: "Arıyorum." Icon_eek İsim değişikliği herhalde, peki ya kurgu değişikliği var mı? Ya da en azından karakterini öğrenebileceğim bir mesaj veya mümkünse yine Elouise'in karakteri.
Neyse, "*Başlığa yazanları eklerken, belli bir süre sonra karar vereceğim bazı yerlere, örneğin ilk madde, Rp sevgilisi ile ilgili olan, sondan ikinci, teyzesi, eskiden hoşlandığı kızlar veya çocukluk arkadaşı bunlardan bazıları. ", bu geçerli zaten, herkesi incelemeye çalışacağım, umarım uyar.
Jasper Késpean

Jasper Késpean

Doğum tarihi : 08/05/97
Mücadele Tarafı : Aşkımın tarafı
Evcil Hayvanı : Jass

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 6:52 pm

Tamam sen bilirsin.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Maestro: "Arıyorum." Left_bar_bleue90/100Maestro: "Arıyorum." Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 6:53 pm

Herhangi bir yer olabilir ama düşman olmak istemiyorum. Kafana göre ekle bir yere. Wink
Maestro L. Valentino

Maestro L. Valentino

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 6:57 pm

Sonia Michelle Williams demiş ki:
Herhangi bir yer olabilir ama düşman olmak istemiyorum. Kafana göre ekle bir yere. Wink
Eee, o da ilginç, yine de aklına gelen hiç yer yok mu? En azından bir fikir ver. Maestro: "Arıyorum." Icon_smile
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Maestro: "Arıyorum." Left_bar_bleue90/100Maestro: "Arıyorum." Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 6:59 pm

Sevgili, nötr, eskiden hoşlandığın kız, arkadaş ya da ne bileyim işte onun gibi bir şey. Aklımda bir sürü seçenek var. :/
Maestro L. Valentino

Maestro L. Valentino

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 7:03 pm

Şimdilik "Nötr"e ekliyorum, kimlikler bölümüne kendi başlığımı açınca daha iyi bir kurguyla düzgün bir yer bulabilirim. =)
Bridget Quixie

Bridget Quixie

Doğum tarihi : 25/04/60

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 7:05 pm

Pm attım bakınırsın Maestro: "Arıyorum." 135151
Eliza Rizzoline
Esrar Dairesi Çalışanı
Esrar Dairesi Çalışanı
Eliza Rizzoline

Mücadele Tarafı : Aydınlık.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Maestro: "Arıyorum." Left_bar_bleue96/100Maestro: "Arıyorum." Empty_bar_bleue  (96/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 8:24 pm

"Yakın birkaç arkadaş, iyi anlaşıyorlar fakat anlaşmazlıklar da olmuyor değil, ara ara görüştüğü birileri. (Sınırsız.)

Volante için uygun... Maestro: "Arıyorum." 135151
Maestro L. Valentino

Maestro L. Valentino

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 8:42 pm

Ekliyorum, sonuncuya, anlaştık. Kurguyu sonra buluruz. =)
Lorraine Desrochers

Lorraine Desrochers

Doğum tarihi : 22/02/91
Sihirsel Soy : Melez.
Evcil Hayvanı : Cellissimo.

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 8:59 pm

Maestro'nun eskiden hoşlandığı kız/kızlar. (En fazla üç.)
Maestro L. Valentino

Maestro L. Valentino

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 9:00 pm

Olur, ekliyorum.
Sonja Sodeaux
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sonja Sodeaux

Doğum tarihi : 14/11/95

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Maestro: "Arıyorum." Left_bar_bleue100/100Maestro: "Arıyorum." Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 9:06 pm

Alıntı :
x Maestro'nun en yakın dostu; kız olmalı. Aralarındaki dostluk çok güçlü olacak. Tek ve en iyi dost; hiç bozulmayacak şekilde. (Bir.)

Maestro: "Arıyorum." 626852 Heaven Guîllermo karakterim için ama, hı-hı.
Calisto Nyilas

Calisto Nyilas

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 9:13 pm

Tabii farketmez ^.^
Laetitia Jacques

Laetitia Jacques

Mücadele Tarafı : Ruhu gibi, karanlık...
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Lae.

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 9:17 pm

x Bir Rp sevgilisi. En zor kısım, çok seçici olabilirim. (Bir.)

Buna Miesha olabilir. Ama seni zorlar haberin olsun. Üç erkek kardeş arasında büyümüş bir kızdır. İstersen incele bir İlan Panosu'nda başlığım olacaktı.

x Maestro'nun
en yakın dostu; kız olmalı. Aralarındaki dostluk çok güçlü olacak. Tek
ve en iyi dost; hiç bozulmayacak şekilde. (Bir.)

Rodya Petrovich ile adaylığımı koydum. xD
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 12:59 pm

Benim sunduğum seçenekte anlaşmıştık. Ona göre yerimi değiştirirsin. ^^
Zoey Rose Belikov

Zoey Rose Belikov

Mücadele Tarafı : Şimdilik Yok.

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 7:46 pm

Maestro'nun en yakın dostu; kız olmalı. Aralarındaki dostluk çok güçlü olacak. Tek ve en iyi dost; hiç bozulmayacak şekilde.

Olabilir. Ya da;

Bir Rp sevgilisi. En zor kısım, çok seçici olabilirim.
Giselle Pallis

Giselle Pallis

Mücadele Tarafı : Aydınlık

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 8:20 pm

Yakın birkaç arkadaş, iyi anlaşıyorlar fakat anlaşmazlıklar da olmuyor değil, ara ara görüştüğü birileri.

Bir Rp sevgilisi. En zor kısım, çok seçici olabilirim.

İkisinden birine dahil olabilirim veya şimdilik nötr kalırım sonra bir kurgu buluruz..
Dementia Bones
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Dementia Bones

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Maestro: "Arıyorum." Left_bar_bleue100/100Maestro: "Arıyorum." Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 8:22 pm

İlk şık olabilir.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 9:20 pm

Ben hala sevgili olsunlar diyorum Suspect Kaptırmam asajgjasdjgjsad
Marjorie Lendhone

Marjorie Lendhone

Mücadele Tarafı : Aydınlık.
Evcil Hayvanı : Marj, Jorie.

MesajKonu: Geri: Maestro: "Arıyorum."   Maestro: "Arıyorum." Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 9:26 pm

İlk seçenek Ariadne Colette karakterim için uygundur. O da Hufflepuff'tan.

Maestro: "Arıyorum."
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Maestro L. Valentino
» Arıyorum Allah Arıyorum .
» " Matt & Jane "
» Maestro: "Partner aranıyor, gerçi acil değil."
» Her şeye bir "ğ" ekleme olayı.