Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maestro L. Valentino

3 posters
YazarMesaj
Maestro L. Valentino

Maestro L. Valentino

Doğum tarihi : 27/05/96
Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan gibi, belki melezdir.

Maestro L. Valentino Empty
MesajKonu: Maestro L. Valentino   Maestro L. Valentino Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 11:47 pm

Maestro Lorenzo Valentino
>> Bir düelloda karşınızda ki kişi yere düştü. Sizin onu yenme şansınız var.
Ancak bu arkadan saldırma olur çünkü çok zor durumda. Ona saldırır mıydınız? Neden?
İlk anda saldırmam. Ona ayağa kalkmasını ve devam etmesini söyleyip asam üzerine doğrulmuş bir biçimde ifadesizce yüzüne bakmaya devam ederim.
>> En sevdiğiniz ve yapmak istediğiniz büyü nedir? Neden?
Silencio, biraz kafa dinlemek herkesin hakkı veya dilkilit ki ikiside bana göre pek farklı değil.
>> Hogwarts'a gelirken bir büyü öğrendiniz mi? Onu yaparken zorlandınız mı? Eğer zorlandıysanız bunun nedenleri neler?
Deneme amaçlı bir takım büyüler öğrendim haliyle. Hiçbir şey bilmeden Hogwarts'a adımımı atmak istemem. Zorlanmadım tabii ki, hepsi de basit büyülerdi, asıl zorlarını Hogwarts'a saklıyorum.
>>
Büyük bir koridordasınız ileride dört kapı var. Kapılardan biri siyah, diğeri beyaz, ortadaki gri ve en sağdaki tahta renginde hangisini seçersiniz? Neden?
"Hiçbirini seçmem" deme hakkım var mı? Eğer varsa böyle bir cevap veriyorum çünkü. Renklere göre gideceğim yönü seçmek çok anlamsız. Aklımdan bir tekerleme sayarım daha iyi. Ha ille de seçmem gerekirse Beyaz diyorum. Gri bana çok itici geliyor. Çok karışık, çok belirsiz. Tahta ise, ne bileyim, fazla rahatsız edici, tarif etmesi zor. Siyah; ah evet siyah, asil ve özel bir renk ama onu ayrı bir kenarda tutmayı tercih ederim. Ne olacağı belli değil. Beyaz ise daha belirli, kesin ve sade bir renk.

+ Giacinta Fia Gaetano diğer karakterim, onun ro puanı bu karaktere de geçirilebilir mi?
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Maestro L. Valentino Left_bar_bleue100/100Maestro L. Valentino Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Maestro L. Valentino Left_bar_bleue50/60Maestro L. Valentino Empty_bar_bleue  (50/60)

MesajKonu: Geri: Maestro L. Valentino   Maestro L. Valentino Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 9:45 pm

Öncelikle puanınızın belirlenmesi için RP bırakmalısınız .
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com
Margeaux Deschanteh
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Margeaux Deschanteh

Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Maestro L. Valentino Left_bar_bleue93/100Maestro L. Valentino Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:
Maestro L. Valentino Left_bar_bleue30/60Maestro L. Valentino Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Maestro L. Valentino   Maestro L. Valentino Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 9:49 pm

İşinize karışmak gibi olmasın ama üye not olarak en alta;

Giacinta Fia Gaetano diğer karakterim, onun ro puanı bu karaktere de geçirilebilir mi?

demiş...
Archill Thomas Caliente
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Maestro L. Valentino Left_bar_bleue100/100Maestro L. Valentino Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Maestro L. Valentino Left_bar_bleue50/60Maestro L. Valentino Empty_bar_bleue  (50/60)

MesajKonu: Geri: Maestro L. Valentino   Maestro L. Valentino Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 10:05 pm

Hmm peki teşekkürler . Hufflepuff !
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com

Maestro L. Valentino
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Maestro: "Partner aranıyor, gerçi acil değil."
» Maestro: "Arıyorum."