Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maestro: "Partner aranıyor, gerçi acil değil."

2 posters
YazarMesaj
Maestro L. Valentino

Maestro L. Valentino

Doğum tarihi : 27/05/96
Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan gibi, belki melezdir.

Maestro: "Partner aranıyor, gerçi acil değil." Empty
MesajKonu: Maestro: "Partner aranıyor, gerçi acil değil."   Maestro: "Partner aranıyor, gerçi acil değil." Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:11 pm

Eh, direk giriyorum konuya. Partner arıyorum. RPlerde çok sıkmayacak biri gerek. Dördüncü veya beşinci sınıf tercihim. Ünlüsüyledir tarafıyladır binasıyladır bir sorunum olmaz ama elbette ki karakterin uyması gerek.

Ve tabii sorun edenler çıkabiliyor; karakterim erkek fakat kullanan bendeniz kızım. Belirtmek istiyorum.

Gelelim Maestro'ya. Ünlü Kevin Flamme. Karakterini uzun uzadıya anlatacak değilim. Tavır açısından daha çok bir Gryffindor ve bir Slytherin'in özelliklerinin karışımıdır. Hufflepuff'a da yatkın. Açıkçası Ravenclaw pek tercihim değil partner için de. Neyse. Genel olarak bu kadar.

Kurguya gelince, önerilere açığım. Maestro: "Partner aranıyor, gerçi acil değil." Icon_smile

Night Poelson
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Night Poelson

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Maestro: "Partner aranıyor, gerçi acil değil." Left_bar_bleue90/100Maestro: "Partner aranıyor, gerçi acil değil." Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Maestro: "Partner aranıyor, gerçi acil değil." Left_bar_bleue0/0Maestro: "Partner aranıyor, gerçi acil değil." Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Maestro: "Partner aranıyor, gerçi acil değil."   Maestro: "Partner aranıyor, gerçi acil değil." Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 3:25 pm

Ben olabilirim istiyorsan. Karakterim muzip ve yaramazdır ama bir s*rtük değildir ve hiç olmamıştır. Erkeklere düşkün değildir, saf bir aile kızı diyelim. Tarafı Aydınlıktır. Kendi kafasına göre takılır işte. Hiçbir binaya nefret beslemez benim karakterim Razz .
Maestro L. Valentino

Maestro L. Valentino

Doğum tarihi : 27/05/96
Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan gibi, belki melezdir.

MesajKonu: Geri: Maestro: "Partner aranıyor, gerçi acil değil."   Maestro: "Partner aranıyor, gerçi acil değil." Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 3:39 pm

Tabii, olabilir. Maestro: "Partner aranıyor, gerçi acil değil." Icon_biggrin Maestro ile Phoenix'de ilk rp yazdığım kişiydin sen. Hatırladım. İlginç geldi. O zamanlar Josephine adını kullanıyordun değil mi? Evet, neyse. Kurguyu konuşuruz PM'den.

Maestro: "Partner aranıyor, gerçi acil değil."
1 sayfadaki 1 sayfası