Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Online RP'ye Katılım?

+24
Raven Orlov
Desdemona Markov
Ysebel Moore
Edgar Seignour
Jason Carrington
Lilija Romanova
Darja Romanova
M. Serenity Bennett
Hermia Günercel
Henrich Iloulian
Judas Darshkov
Aurélie D'Amours
Asana Qinghai
Nora
Oxana Radoslava
Veronica Ventera
Austin Jankovics
Quentin Spencer Rodney
Roxanne Martha
Joseph Màphael
Jane Claudine MacBeth
Doğa Günercel
Laudine Swenian
James Dean Caliente
28 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Sizce online yapılan bir RP'ye haber vermeden katılım olabilir mi?
Evet, genel bir RP alanıysa olabilir.
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Empty33%Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Empty
 33% [ 19 ]
Hayır, RP'ler özeldir, olamaz.
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Empty67%Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Empty
 67% [ 38 ]
Toplam Oylar : 57

Anket kapatıldı

YazarMesaj
Veronica Ventera
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Veronica Ventera

Mücadele Tarafı : Other Side.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Left_bar_bleue97/100Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Left_bar_bleue30/30Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (30/30)

Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:07 pm

Oxana Radoslava demiş ki:
Ege biz zaten sürpriz biz geldik demiyoruz. Yazdıklarımı okuyup okumadığından şüphe ettim. Biz özel başlığa dalınmaz ama ortak başlığa dalınabilir diyoruz. Ortak başlık da adminin açtığı başlık olur diyoruz. Yani aslında oldukça basit bir şey. ^^

Tamam ama şu noktada Roxana mı işte o arkadaşı savunuyor olman yanlış. Onların başlığı adminin açtığı Göl ya da Bahçe başlığı değil, kendi adı olan, onların yarattığı bir kurgu. Ortak salonlarda ortak salon yazan yere herkes yazabiliyor zaten ortada dönen şey o değil. Göl başlığının altına yazmamışlar ki kurgularını, başlıkları belli başlı sınırları, planları kurguları var.
Joseph Màphael
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Joseph Màphael

Mücadele Tarafı : Sessizlik.
Sihirsel Soy : safkan.
Evcil Hayvanı : zula, siyah bir danua.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Left_bar_bleue100/100Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Left_bar_bleue0/0Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:09 pm

Bence çömez lafı artık eskidi. Yani yaşının küçük olması bir kayıptan çok avantaj. Hem yaşlandıkça kendini genç gösterenler neden gençliklerinde küçükleri aşağılamaya çalışmıştır hiç anlamam. Sonuçta bu çömez dedikleriniz iyi rp yapıyorlar mı? Yapıyorlar. Kendilerince zevk alıyorlar mı? Alıyorlar. O zaman geçmişteki sistemi iyi gibi gösterip bu sistemdekilere böyle davranmaya hakkınızın olmadığını düşünüyorum. Kimileri eskiyi sever, kimileri yeni arayışındadır. Ben o söylediğiniz sistemde bulundum. Şahsen hiç zevk almadım. Yani yaşadım ve sevmedim. Nasıl bizim sizi "geri kafalı" olarak nitelendirmemizden hoşlanmadıysanız, ki ben böyle bir ithafta bulunmadım, sizin de bize çömez demeye hakkınızın olmadığını düşünüyorum. On yedi yaşındayım ve hayatta bazı şeyleri kendi düşüncelerimle doğru veya yanlışta olsa tartıp, ona göre davranıyorum. Bu yüzden çömezlik etiketinin gereksiz olduğunu düşünüyorum. Anladığımdan eminim. Ancak sizinle aynı fikirde olmuyor oluşum anlamadığımdan değil, fikir ayrılığı yaşamamızdandır. Gruplaşma var mı bilemem. Bu benim kendi görüşüm. Bu görüşüm yüzünden birçok siteyi bırakmıştım. Sevmediğim bir düzende durmak istemem. Bu sorunu algılayışım evet, kişisel. Çünkü kendi düşüncelerimi söylüyorum. Ancak size verdiğim cevaplar tamamen sizin yazdıklarınıdaki ayrıntılarla ilgili. Bir çelişki var ise, söylerim. Anlamadığım ve hoşlanmadığım bir durumu belirtmekten çekinmem.
Oxana Radoslava
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Oxana Radoslava

Doğum tarihi : 13/08/92
Mücadele Tarafı : Rerörerö
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Left_bar_bleue100/100Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Left_bar_bleue0/0Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:09 pm

Aslında mesajlarımın hepsi dikkatli okunsa kimseyi savunmadığım ortaya çıkacak.

Edit: MEsajlarımın dikkatle okunmadığı nasıl da belli. Şahsi olarak kimseye çömez de demedim.
Veronica Ventera
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Veronica Ventera

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Left_bar_bleue97/100Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Left_bar_bleue30/30Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (30/30)

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:11 pm

Gayet dikkatli okudum, iki taraf var oylamaya göre ve hangi tarafa destek çıktığın açık şekilde belli oluyor sanırım. Ya da benim gerçekten algılamayla ilgili bir sorunum var, o da mümkün tabii. Benim anladığım şey o mesajlardan tamamen bu. Yani açıkçası o belirttiklerinin şuan tartışılanla bir ilgisi olduğunu sanmıyorum.
Oxana Radoslava
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Oxana Radoslava

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:13 pm

Poff, anlatamadım demiştim.^^

Bak şimdi, Göl kenarında iki başlık var. Onlar da şöyle olsun;

~Göl [adminin açtığı ortak alan başlığı]
~Bir Bulut Ayağıma Dolandı [Bizzat sitede bulunan başlık, benim başlığım, özel kurgu oluğu da zaten ayrı başlık olmasından belli]

Sen adminin açtığı başlığa dalmak için kimden izin isteyeceksin? Ortak alan. İstersen ikili kurgunu da gel ortak alanda yap, sana kalmış.Çok özelse kurgu yaptığın kişi ile rpde kimsenin onları görmeyeceği kuytu bir kşede olduğunuzu eklersiniz ~ki kimse de sizi rpde görmez olur~ istersen, kendini garantiye almak istersen, zel başlık açarsın. Benim dediğim sadece ortak alanlarda yapılan rplerin sanıldığı kadar salakça olmadığı. Rpnize sandığınız gibi kimse hobarey müdahale etmez siz istemedikçe. Ne bileyim siz oturuyorsunuz, ben ansızın geliyorum sırtına çıkıyorum, güreşiyorum olmaz. En fazla bir merhaba merhaba olur gördüğünüz zaman. E bu kadarına da tahammül edilmiyorsa zaten zel başlık açarsınız. ^^ Sonuç olarak zevkler tartışılmaz, ben ortak alandakini renkli buluyorum diye 'geri kafalı' da olmam ^^

Ve not; ben Nokia 3310 hastası bir kızım. Ondaki snake oyunu hiçbirinde yok. u__u

Tam olarak bu mesajımda herhangi bir tarafı tam olarak tutmadığım belli. Neden belli? Hem ortak alan da oalbilir, oraya herkes izin istemeden yazabilir demişim ve aynı zamanda özel başlık da oalbilir, o tamamen özel olur demişim.

Edit: Ha, eğer benim ortak alan rpsini sevmemse taraf olmam, bak evet o zaman haklısın. Ortak alan rpsini gerçekten zevkli buluyorum. ^^
Veronica Ventera
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Veronica Ventera

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:16 pm

O mesajın ardından atılanlara yazdıklarından ben düşündüğümü çıkardım. Neyse ne ben böyle düşünüyorum ve hala saçma buluyorum. Ben de zilyon tane sitede admin oldum, bulundum, yok o keyfi tattım yok şu keyfi tattım filan falan. Şuan da benim tek dediğim birinin kurgusuna pat diye dalmak saygısızlıktır. Bana yapılsa ben de Ege'nin verdiği tepkiden daha fazlasını verirdim. Hele bir de rica edeceğim mesaj atıp silmesi için, silmeyeceğini söyleyecek. Bana göre değil. Salak salak hareketler lafına bir şey diyemem Ege'yi de tanımam etmem ama verdiği tepki doğru hatta böyle bir şey için az bile.
Joseph Màphael
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Joseph Màphael

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:19 pm

Ben zaten sizin sözleriniz olduğunu belirtmedim orada. Diğer mesajları okumuyorsunuz sanırım. Ben Roxanne adlı karakterin sahibine söyledim. Ayrıca bizim tartıştığımız ve bu anketin açılma sebebi sahibinden izinsiz rpye dalma olayı idi. Tabi sonradan ne olduysa ortak rp olayına bağlandı. Hoş, ben iki türlü de hayır diyorum zaten.
Veronica Ventera
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Veronica Ventera

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:19 pm

Ve bu oylama ne kadar sürecek böyle?
Henrich Iloulian
Blood Quill Muhabiri
Blood Quill Muhabiri
Henrich Iloulian

Mücadele Tarafı : Paranoyak olduğu için, şüphelendiği herkes ile mücadele etmektedir. özellkle de expelliarmus kullanarak.
Sihirsel Soy : Leylim ley
Evcil Hayvanı : Animagus bir evsiz büyücü ile evinde beslemesi karşılığında kedisi olması için anlaşma yapmıştır(Hansel Poe)

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Left_bar_bleue90/100Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:21 pm

Yaa işte kimse kurgu başlığına yazan birini savunmuyor.

Densüs'ün dediğinin özeti:

1.Ortak alan başlığı ayrı olur ona isteyen dalar, zaten ortak alan başlığını admin açar. Başlık sabitlenir.
2.Kurgu başlığını üye açar, ona kurgudakiler hariç kimse dalamaz.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t7561-yedisibirarada#171933
Oxana Radoslava
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Oxana Radoslava

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:21 pm

Ben zaten özel kurgudan bahsetmedim, özel kurguya dalınsın demedim ondan nceki mesajlarımda da, sonrkilerde de. Tüm mesajlarımda 'Ortak alan' adı altında, ADMİN tarafından açılan 'başlıklar'dan bahsettim. He biri birine dalmıştır, ne yapmıştır bilmiyorum. Ama bu anketi tek bir olay için özel bir anket olarak düşünmedim ben. Genel bir şey olarak düşündüm ve genel olarak dediklerimi dedim.

EDİT

Orada herhangi bir isim belirtildiğini görmedim. Genel olarak 'siz' dendiği için üstüme alınmış olabilirim.
Joseph Màphael
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Joseph Màphael

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:24 pm

Tanımadığım insanlara "sen" demem ben. Siz demeyi tercih ederim. Ayrıca siz lafından alınmanız en azından bir parçanızın halen gruplaşmada olduğunun göstergesi diye düşünüyorum.
Roxanne Martha
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Roxanne Martha

Doğum tarihi : 28/08/92
Mücadele Tarafı : Ne Olduğumu Bilirsin Sen.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Left_bar_bleue95/100Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:25 pm

Veronica Ventera demiş ki:
O mesajın ardından atılanlara yazdıklarından ben düşündüğümü çıkardım. Neyse ne ben böyle düşünüyorum ve hala saçma buluyorum. Ben de zilyon tane sitede admin oldum, bulundum, yok o keyfi tattım yok şu keyfi tattım filan falan. Şuan da benim tek dediğim birinin kurgusuna pat diye dalmak saygısızlıktır. Bana yapılsa ben de Ege'nin verdiği tepkiden daha fazlasını verirdim. Hele bir de rica edeceğim mesaj atıp silmesi için, silmeyeceğini söyleyecek. Bana göre değil. Salak salak hareketler lafına bir şey diyemem Ege'yi de tanımam etmem ama verdiği tepki doğru hatta böyle bir şey için az bile.

XoXo hiç izlemediniz mi ? Zilyon siteden birisinde bile XoXo gibi bir şey duymadıniz mı? Madem biliyorsunz? Hogwarts dedikoduları diye bir şeyde mi duymadınz? Kapıda mı dinlemedinz küçükken? Neden rp de yapamayalım? Neden neden neden?????????????????

Bu arada benzer fikirlerle gelenler , düşman oldu ya, bravo. Görüş alanınızı alkışlıyorum ben.

*

Bugün ne oldu? Rp*lerinde kız karakter ağlıyordu ve erkek karakter onu anlıyordu. Sarılıyorlardı falan. Benim zavallı karakterimse baykuşhaneye giderken kapıda mektubu düşürdü, o sırada içeriden boğuk sesler duydu. Hiç bir sözü anlamadı, sadece ağladığını gördü ve mektubunu verip baykuşunu yollayıp selametle gitti. (Öncesinde dayanışma yapmak istedi ama ters tepki alınca pm ile, bu şekilde hemen gitti.)

Bu mu saygısızlık?

Ha bu Ege arkadaşınızsa sadece bunu yaptığım için BANLANMAMI İSTEDİ.

Afedersiniz ? mi demeliydim rp'm de. Affedecek miydiniz? Siz önce tanımadığınız insanları anlayamadığınız için SALAK DAVRANIYORSUN demeyin. TERBİYEYE DAVET EDİYORUM. Ayrıca uyarı almanızı istiyorum bende. Böyle şeylere her sitede uyarı verilir. Ege.

En son Roxanne Martha tarafından C.tesi Tem. 09, 2011 11:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Henrich Iloulian
Blood Quill Muhabiri
Blood Quill Muhabiri
Henrich Iloulian

Mücadele Tarafı : Paranoyak olduğu için, şüphelendiği herkes ile mücadele etmektedir. özellkle de expelliarmus kullanarak.
Sihirsel Soy : Leylim ley
Evcil Hayvanı : Animagus bir evsiz büyücü ile evinde beslemesi karşılığında kedisi olması için anlaşma yapmıştır(Hansel Poe)

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Left_bar_bleue90/100Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:27 pm

Ne gruplaşması anlamadım o_O Daha yeni gördük Rox'u biz Densüsle. Senin genel olarak karşı görüştekileri kastettiğini düşünmüş o kadar. Daha tanışmadan gruplaşmışız ne yetenekliyiz o_O

En son Henrich Iloulian tarafından C.tesi Tem. 09, 2011 11:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t7561-yedisibirarada#171933
Oxana Radoslava
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Oxana Radoslava

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:27 pm

Aslında gruplaşmadan nefret ederim ve gruplaşma ile alakalı bir şey de dememiştim. Ben tanımasam bile insanlara sen derim, siz demeye pek alışkın değilimdir. Sonuç olarak Ben sen o biz siz onlar. Siz ikincil çoğul kişidir. Yani birden fazla kişi olarak anlamam gruplaşmadan dolayı değil tamamen 'Siz'li konuşmalara böyle baktığımdan dolayı, kusura bakma, alışkın olmadığımdan yani ^^
Roxanne Martha
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Roxanne Martha

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Left_bar_bleue95/100Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:30 pm

Henrich Iloulian demiş ki:
Ne gruplaşması anlamadım o_O Daha yeni gördük Rox'u biz Densüsle. Senin genel olarak karşı görüştekileri kastettiğini düşünmüş o kadar. Daha tanışmadan gruplaşmışız ne yetenekliyiz o_O

Yok o size ithafen yazılmamıştı efendim, üzerine alınacak kişi siz değilsiniz. Cool İki kişiydi. Alındılar zaten.
Joseph Màphael
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Joseph Màphael

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:35 pm

Gruplaşma olayı anasınıfında kaldı bence. Yani başkalarına çömez diyen birinin en azından yaşının gerektirdiği gibi( gerçi çömez derken kaç yaşında olduğunu belirtmedi. Neyse önemsiz bir ayrıntı zaten.) davranmasını beklerdim ben. Buradaki ortak bir görüşe hak verme olayı. Gruplaşma denen bir durum yok. Bu tartışmadan sonra ben bana çömez diyenlerle bile rp yaparım, sorun değil.
Nora
Vampir
Vampir
Nora

Doğum tarihi : 26/10/94
Mücadele Tarafı : kendim

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Left_bar_bleue96/100Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (96/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:41 pm

Roxanne Martha demiş ki:
Roxanna, aslında anlamazlar değil. Zevk meselesi sadece. Onlar bunu sevmiyor diye kötü olmazlar, dar kafalı da. Fakat en azından biz ortak alanlı rpyi seviyoruz diye 'geri kafalı' olarak nitelendirilmemesini isterdim. Kimseye ortak alanı sevdirmeye de çalışmıyorum sadece görüşümü savunmaya çabalıyorum, sev ya da sevme ama saygı duy ^^

Yazdıkların çok güzel, gayette güzel anlattın.

Bende aynısını söylüyorum saatlerdir.

Ama anlamıyorlar, gerçek anlamda zevk alsalar bile anlamayacaklar. Neden mi çünkü; gruplaşma var inkar etseler bile. Quentin denen şahsı muhterem anlasa da anlamamazlıktan geliyor, ya da gerçekten anlamıyor, saygı duyduğumu söyledim. Kime neyi kanıtlamaya çalışıyor emin değilim. İki saattir şu başlıkta aman ben 97 puan aldım , aman ben daha iyi yazarım, aman siz cocuksunuz ben yetişkinim imalarında bulunuyor. Sürekli olayı kişiselleştirip hepimize yayıyor. Bundan etkilenen en yakın arkadaşları arkadaş desteği ile, (bu değilse bile) kuzen desteği ile . Her neyse işte. Ego tatmini yapan Quentin başarılısın evladım. Başka bir ego tatmininde yine buyur. Kapım her zaman açık. İstediğin zaman ben mükemmelim diyebilirsin. Emin ol forumdaki herkes sana ve biricik kuzenin NORAYA tapıyorlar TATLILARIM.

(Dudley ve çetesi gibisiniz bu arada. Söylemeden geçemiycem. NoRRa Ve Qu^^anten)

Olayı çok da güzel başka noktalara çekiyorsun. Kimse bana tapmasın öyle bir egom yok sadece seni komik bulduğumu söylediğim için bu kadar hırçınlaşmanı anlayabiliyorum. Ayrıca Ege'nin bahsettiğin tarzda bi egosunun olmadığını çok iyi biliyorum. Olsa bile ben kimsenin pohpohçusu falan değilim. Kimsenin egosunu şişirmek benim görevim değil. Sadece SAKİN OL. Ben sadece rpgye dalınmasını doğru bulmuyorum. Bu başlığı bana kimse göstermedi. Can sıkıntısından bakınırken buldum. Hepsi bu. Sana da herhangi bir imada veya kötü sözde bulunduğumu düşünmüyorum sadece bu eski modayı geri getirmeye çalışmanın komik olduğunu söyledim. Hepsi bu kadar. Yorum yapmayacağım dedim tutamadım kendimi neyse söyleyeceklerim bu kadar. Kısacası bu fikir BENCE saçma. Tekrar ediyim buraya egomu tatmin etmek için falan da gelmedim. İyi eğlenceler.

Hermia Günercel
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Hermia Günercel

Doğum tarihi : 24/04/97

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 12:04 am

Bence özel kalmalı rpler, çünkü şöyle bir şey var; evet herkese itafen söylemiyorum yanlış anlaşılmasın, deneyimsiz olarak ilk kez roleplay dünyasına katılanlar da olabilir ve böyle bir durumda açık hale getirilmiş rol oyunlarına konuyla alakası olmayan şeyler yazabilirler, doğal bir durumdur ama hoş olmaz. Ayrıca bir kez kurgu ayarlanmış ve kişiler bunu kendi aralarında yapmak istiyorsa eğer, başka bir bireyin karakteriyle ortaya dalması hem bizleri mağdur durumuna düşürebilir, hem de sinirlerimizi bozabilir diye düşünmekteyim ben ki bunu yaşardım, eminim. Kişilerin özel alanları olmalı roleplay başlıkları. Hem şöyle bakılırsa, karakter kurgularını zedelemeye de yol açar bu. Yani benim görüşüm bu yönde.
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Mücadele Tarafı : Kendi tarafı işte.
Sihirsel Soy : Üvey annesi ve babası safkan. Gerçek annesi melez babası muggle doğumlu.
Evcil Hayvanı : Kurtlara bayılır ama evde bir kurt besleyemeyeceğine göre sadece bir köpekle yetinmek durumunda kaldı. Beyaz bir terier, adı Toil.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 12:17 am

Ben de hayır dedim. Rol oyununa kurguda olmayan kişinin girmesine karşı değilim; ancak rol oyunundaki kişilerle konuşulması gerekir diye düşünmekteyim.
Veronica Ventera
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Veronica Ventera

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 12:21 am

Üzerine alınması gereken iki kişi alındı cümlesini evet üstüme alındım ve dediklerin gerçekten beni alakadar etmiyor. Evet haklı olanı ve hem haklı olup hem dostum olarak gördüğüm birinin arkasını sonuna kadar kollarım. Bu da gruplaşmaysa evet gruplaşma yapıyorum. Dünya gruplaşmayla dönüyor, hani gerçek yaşama çok bağlı kalmalıyız ya onun için diyorum. Gerçekte kapı dinleyen burda da dinler sorun yok tabii.
Roxanne Martha
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Roxanne Martha

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 12:38 am

Veronica Ventera demiş ki:
Üzerine alınması gereken iki kişi alındı cümlesini evet üstüme alındım ve dediklerin gerçekten beni alakadar etmiyor. Evet haklı olanı ve hem haklı olup hem dostum olarak gördüğüm birinin arkasını sonuna kadar kollarım. Bu da gruplaşmaysa evet gruplaşma yapıyorum. Dünya gruplaşmayla dönüyor, hani gerçek yaşama çok bağlı kalmalıyız ya onun için diyorum. Gerçekte kapı dinleyen burda da dinler sorun yok tabii.

Hı hı , evet. Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 973746

Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 939920 Benim karakterim kapınıda dinler, üzerine de işerde, kusarda . Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 524486 Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 524486 Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 524486 Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 524486
Austin Jankovics
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Austin Jankovics

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 12:49 am

Benim karakterim de saygısızlıklara göz yummaz işte böyle iki farklı dünyayı birbirine karıştırmaz filan Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 135151
Darja Romanova
Vampir
Vampir
Darja Romanova

Doğum tarihi : 01/10/93
Mücadele Tarafı : Kendisi.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Left_bar_bleue35/100Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (35/100)

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 12:55 am

Ohaha. Yok artık, herkes her yere girsin o zaman biz lejant açmayalım ya da kurgu falan bulmayalım. Nasıl olsa doğaçlama olarak gelişebilir her şey. Kişi PM atmalı ve izin istemeli kesinlikle ki insanlar zaten canları istediği zaman toplu rp yapabiliyorlar. Kimsenin bir şey dediği yok gerçekten de eğlenceli oluyor ama bu -üzgünüm ama açılması bile saçma olan- ankette oyum kesinllkle hayır. Ha çoğunluk kararı falan olur onaylanır o zaman buradaki birçok insan da siteden ayrılmak durumunda kalır. Ayrıca neden kendi isteklerimiz doğrultusunda insanları rahatsız ediyoruz ki? Madem canımız o an kurgusuz bir rp yapmak istiyor gider kendimize başlık açar tek başımıza yazarız. İsterse görüş alanına npc karakterler falan bulur sokar. Ona da kimse karışmaz.
Austin Jankovics
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Austin Jankovics

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 12:56 am

Darja Romanova demiş ki:
    Ohaha. Yok artık, herkes her yere girsin o zaman biz lejant açmayalım ya da kurgu falan bulmayalım. Nasıl olsa doğaçlama olarak gelişebilir her şey. Kişi PM atmalı ve izin istemeli kesinlikle ki insanlar zaten canları istediği zaman toplu rp yapabiliyorlar. Kimsenin bir şey dediği yok gerçekten de eğlenceli oluyor ama bu -üzgünüm ama açılması bile saçma olan- ankette oyum kesinllkle hayır. Ha çoğunluk kararı falan olur onaylanır o zaman buradaki birçok insan da siteden ayrılmak durumunda kalır. Ayrıca neden kendi isteklerimiz doğrultusunda insanları rahatsız ediyoruz ki? Madem canımız o an kurgusuz bir rp yapmak istiyor gider kendimize başlık açar tek başımıza yazarız. İsterse görüş alanına npc karakterler falan bulur sokar. Ona da kimse karışmaz.
Yürü be Zey <3
Lilija Romanova
Vampir
Vampir
Lilija Romanova

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 12:59 am

Online olsun veya olmasın biri kurgusunu önceden tasarladığım rpye izinsiz dalarsa bana göre ayıp etmiş olur. Pm diye bir şey var lejant var ilan panosu var. Bu rpler öyle hurra dalınıp rast gele yazılıp diğerlerinin kurgusunu da bozmak saçmalık. Gruplaşma ile alakası yok bu tip şeyler gruplaşma değil inceliktir sormak izin istemek ayıp olmasa gerek. Bence de hayır.

Online RP'ye Katılım?
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Yarışmaya Katılım Şartları
» Online Üye