Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kompartıman 19

2 posters
YazarMesaj
Eólan Nicholson
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Çalışanı
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Çalışanı
Eólan Nicholson

Doğum tarihi : 16/04/97

Kompartıman 19 Empty
MesajKonu: Kompartıman 19   Kompartıman 19 Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 4:58 pm

Helle, Danimarka'dan buraya gelene kadar çok yorulmuştu. Yanında iki uşağı vardı. Annesi ve babasının işleri olduğu için sevgili kızlarının okula gideceğini görememişlerdi. Ne iş ama... Şapşal bir hastanenin açılışına, küreğin çeyreğiyle toprak atacaklar ve işleri burada bitecek. Sadece onu göndermeye uşaklarının gelmesi, gerçekten de çok aşağılayıcıydı. Hele de, uşakların trenin içine girip "İstediğiniz var mı Bayan Helle, peçete alır mısınız, isteğiniz olduğunda arayın, gibi şeyler söylemeleri diğerleri tarafından garip algılanıyordu. Çıkmaları için bir el işareti yapmıştım ve sinirli olduğumu göstermek için de dişlerimi sıkıyordum. İçimden de "Rezil oldun işte. Senin gibi birinin yanına artık kimse oturmaz, kahretsin, kahretsin, diyordum. Ama gerçekten de öyleydi. Birden telefonum çalmıştı. Arayan annemdi. İşte bittim, saçma sorulara hazı ol, diyordum içimden. Telefonu açtım ve annem
-Min datter, hvor er du, hvad laver du? Du undskylder for. Jeg kunne ikke post. Du ved, vores familie er en ædel familie. Der var en åbning, baby.(Kızım, nerdesin, ne yapıyorsun? Senden çok özür dileriz. Seni gönderemedik. Biliyorsun, bizim ailemiz soylu bir ailedir. Bir açılış vardı bebeğim.)
Bu kadar seçma bir sebep olamazdı. Ve şuanda insanlar bu kız ne diyor böyle diyordu. Ah iyice rezil oluyorum fakat cevap vermeliyim diye düşündüm ve:
-Åbning af et hospital dummere end mig vigtigt?
Åh mor, aldrig uğraşayacaksınız mig, right? Jeg ikke længere har en sådan historie, der skal fodres. Forbande! Forbande!(Aptal bir hastane açılışı benden daha mı önemli?
Ah anne, hiç bir zaman benimle uğraşayacaksınız değil mi? Bıktım artık böyle bir geçmişe sahip olmaktan. Lanet olsun! Lanet
olsun!)
deyip, suratına kapamıştım telefonu. Ağlamaya başlamıştım. Hıçkıra hıçkıra ağlıyordum. Herkesin birden bana baktığını görünce sessizce ağlamaya başlamıştım. Çantamdan bir kitap aldım. Onu açıp okumaya başlamıştım. Aslında okumuyordum fakat okuyormuş gibi yapıp ağlıyordum. Koridordan bir öğrencinin buraya geldiğini gördm ve sevindim biraz da olsa. İlk kez Danimarka dışından birayle konuşacaktım. İçimden "Umarım konuşkan biridir diyordum...

RP Out: İsteyen herkez gelebilir.
Clementine Adoré

Clementine Adoré

Evcil Hayvanı : cly

Kompartıman 19 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 19   Kompartıman 19 Icon_minitimeÇarş. Kas. 04, 2009 8:50 pm

İiliklerimize kadar işleyen soğukta annem ve ben Hogwarts Ekspresine
yetyişebilmek için kalabalığın arasında elimizdeki ağır bavula aldırış
etmeden hızlıca ilerliyorduk.Nihayet trenin bulunduğu perona
varmıştık...Paslı merdivenlerden yavaşça çıktım,uzunca bir koridorda
kompartıman arayışı içerisine girdim,üzerinde on dokuz yazan
kompartımanı bulmak amacıyla vagon boyunca yürüdüm ve eski püskü bir
kapını üzerinde sonunda on dokuz rakamını görmüştüm.Kompartımanı
bulduğum için oldukça sevinmiştim yüzümde ister istemez bir tebessüm
beliriverdi...Bavulumu ayağımın dibine bıraktım ve paslı kapıyı kendime
doğru bir hamlede çektim yavaşça eğilip bavulumu bıraktığım yerden
aldım.Yavaşça içeri girdim karşımda gayet sevecen bana sımsıcak gözlerle bakan bir o kadar da masum bir kız duruyordu.İçimden "Sanırım iyi bir yolculuk olacak" dedim ve yerime yerleştim

Kompartıman 19
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kompartıman 4.
» Kompartıman 10
» Kompartıman 31
» Kompartıman Ro'su.
» Kompartıman 8~