Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İkinci karakter için bakın...

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

İkinci karakter için bakın... Empty
MesajKonu: İkinci karakter için bakın...   İkinci karakter için bakın... Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 4:27 pm

Arkadaşlar ikinci karakterimi alıcam. Yalnız bu karakter Gryffindor'lu olucak. Ayrıca Weasley ikizlerinden bir farkı olmayacak. Bu ikizler kurgusu için bir ikiz arıyorum. Gryffindor 5. sınıf olsun. İkinci karakter açmayan ve açabilecek arkadaşlara duyrulur. Eğer ikinci karakteriniz varsa sanırım adminlerden izin alıp 3. karakterde açabilirsiniz. Adminlerden izin aldıktan sonra gelirseniz iyi olur.
Diondre Leroux

Diondre Leroux

Mücadele Tarafı : ~
Sihirsel Soy : Melez

MesajKonu: Geri: İkinci karakter için bakın...   İkinci karakter için bakın... Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 4:29 pm

Erkek kabul edersen ben olabilirim...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İkinci karakter için bakın...   İkinci karakter için bakın... Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 4:32 pm

Başka birileride varmı bakalım. Sonra ona göre karar vereyim. Hemen karar vermek istemiyorum. ^^
Diondre Leroux

Diondre Leroux

Mücadele Tarafı : ~
Sihirsel Soy : Melez

MesajKonu: Geri: İkinci karakter için bakın...   İkinci karakter için bakın... Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 4:34 pm

Ok sorun değil...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İkinci karakter için bakın...   İkinci karakter için bakın... Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 4:41 pm

Üç karakterim olmasa olurdu. Ama 4. karakteri kaldıramayacağım. ^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İkinci karakter için bakın...   İkinci karakter için bakın... Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 4:41 pm

Tamam, zaten yeni birilerini arıyorum. Malum sosyalleşme çabası. ^^
Satine Bouldaire

Satine Bouldaire

Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : S

MesajKonu: Geri: İkinci karakter için bakın...   İkinci karakter için bakın... Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 4:59 pm

Gryffindor diyorsan, ikiz olur belki. Karakterim Weasley ikizleriyle uyuşuyor ^^.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İkinci karakter için bakın...   İkinci karakter için bakın... Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 4:59 pm

Erkek arıyorum canım. ^^
Satine Bouldaire

Satine Bouldaire

Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : S

MesajKonu: Geri: İkinci karakter için bakın...   İkinci karakter için bakın... Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 5:02 pm

Öhöm kötü hissettim ^^.
Karakterinin dostu olabilirim o zaman?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İkinci karakter için bakın...   İkinci karakter için bakın... Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 5:03 pm

Tamam, eğer kurguyu gerçekleştirebilecek birini bulursam seve seve.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İkinci karakter için bakın...   İkinci karakter için bakın... Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 9:32 pm

Kimse yok mu? George Fred'ini arıyor Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İkinci karakter için bakın...   İkinci karakter için bakın... Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 9:45 pm

İstersen erkek karakter açıyım?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İkinci karakter için bakın...   İkinci karakter için bakın... Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 9:46 pm

Tamam işte bende açacağım. ^^ Fred ve george olacaz. Razz Gry olucaz iki öğrenci kaldırabileceksen. Ben seve seve kabul ediyorum.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İkinci karakter için bakın...   İkinci karakter için bakın... Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 9:50 pm

Kaldırırım canımm ^^ Beni kabul ediyorsan açabilirim... Üyelik adlarımız da Fred & George Weasley mi olcak xD pmden ayrıntılı bilgi ver istersen ^^

İkinci karakter için bakın...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 3 Karakter.
» Bu karakter için de aranıyorum...
» Karakter devrediyorum.
» Bir bakın.
» Bu karakter Phoenix'e gelsin mi?