Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir bakın.

YazarMesaj
Robert Autumn
Lola Boutique Hotel Sahibi
Lola Boutique Hotel Sahibi
Robert Autumn

Doğum tarihi : 05/09/91
Mücadele Tarafı : Orası burası.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Tavşan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Bir bakın. Left_bar_bleue100/100Bir bakın. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Bir bakın. Left_bar_bleue0/0Bir bakın. Empty_bar_bleue  (0/0)

Bir bakın. Empty
MesajKonu: Bir bakın.   Bir bakın. Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 1:20 am

Bu konu buraya mı açılıyor emin değilim, bir ilan panosu mu tahtası mı ne var bir de anlaşmalı rpg varmış ama vampirler dışında kimse yazmamış, azıcık faal olun da siz de anlaşmalı rp yapın yani zor durumda kaldım. Öhm neyse buraya yazıyorum. Rp yapacak vatandaş arıyor, aklımda bir kurgu yok, karşı tarafın hızla yazmasını isterim ama baktım kurgu ilerletilecek şekilde güzel değil veya karşımdaki yazar arada açıklar vermemişse yazmamazlık edebilirim de. Yazarsak güzel olur, hatta yazan iyi yazarsa çok da güzel yazarım, rpye ben başlamam, başlamak isterdim aslında da bir şey oluşturamadığım için başlayamam. Öyle şeyler, yetişkin tercihtir, genç insanlar da tercihtir ama gelip de -tabi varsa bakmadım kim hangi rütbede onla mı uğraşıcam bir de- birinci sınıflar falan takılmasın. Hem zaten otel sahibi çoluk çocuk sahibi adam yönetiyorum. Her neyse. Rp yapmak isteyen kişiler mesaj atsın, pm atsın, yapalım bir şeyler. Bitti.

Bir bakın.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bakın artık.
» Lütfen Bakın (!)
» Kendinize İyi Bakın!
» Lütfen Bakın.
» Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..