Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..

+14
Rachel Rose Ramsey
Ardelia Lethaeus
Irene Descardina
Ophélia E. Willson
Nadja Mulder
J. Kyndra Bianchett
Sonia Michelle Williams
Valerie Jane Renaud
Brian Maéyk Láerod
Marque Aleron Leroux
Gemma De Maurëll
Clementine Delacrousé
Regina K. Lizzie Andie
Olethea Inachis
18 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Empty
MesajKonu: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 8:30 pm

* İkizim" Diamondié Odysséia
* Çocukluk aşkım" Cassidy Allén {Ona hep taparım}
* Asılacağım kızlar"
"
Hrystiä Concordia
" Regina K. Lizzie Andie
" Clementine Schmitz
" Gemma Matvejic
" Svetlana Neova Antoné
" Adreane Blanche Velasquez
" Lorraine Desrochers {Biraz farklı bir durum ama}
" Lorinna Granuerre
" Mélania L. Mythique
" A. Erlina Bianchett

* Beni sevmeyen bir veya iki oğlan[Kızlarla ilgilenmeme uyuz olucaklar ve durmadan beni bir yerde sıkıştırıcaklar]"
"
Brian Maéyk Láerod
" Bartosz Lloyd Jagger

* Yatakhane Rp'lerimde yanımda olucaklar [Öhöm.. bir kaç kızın yatakhanesini basmayı düşünüyorum. Geç saatte uyuyamayınca Hogwarts çok eğlenceli olabilir]"
"
Regina K. Lizzie Andie
" Clementine Schmitz
" Sonia Michelle Williams
" Svetlana Neova Antoné
" Adreane Blanche Velasquez
" Lorinna Granuerre
" London Kristen Quixie

* Yatakhane arkadaşım ve Hogwarts'ın unutulmayan delileri için biri"
" Steve D.Strong
" Edward Quentin Lux

* Bir büyük arıyorum tatillerde onla bar bar gezicem [20 li yaşlarda olsun]"
"
Marque Aleron Leroux

* Arkadaşlar birde benimle hiç ayrılmayan sıkı birer kanka arıyorum. Bu kişi kız olucak ve kesinlikle ondan ayrılmicam. Asılmayacağım tek kişi olcak. Yalnız o bana içten içe aşık olcak.
" Elizabéth Lyssa Schmitz

* Arkadaşlar benim ailem İtalya'nın en ünlü ve saygın ailesidir. Küçükken modellig yapmıştım. Muggle dergilerinin hepsinde çıktım. Ayrıca bir çok büyücü dergisindede haber olmuştum. Bundan haberi olan ve küçükken benim hayranım olan kişileri arıyorum.
" Mélania L. Mythique
" Cassidy Allén

* Dünyada en değerlim olan kişilerden biri. Kankam ve herşeyi paylaştığım tek insan. Asla ayrılmadığım. Ayrı binalarda olsakda her an yanında olduğum kişi"
"
Daniel Jacob B. Black

* Derslerim oldukça iyidir. Daha küçük yaşta büyü dersleri aşlmaya başladım. Okul öncesi eğitimim ve okul eğitimim birleşince bir çok büyü biliyorum. Ayrıca latince bildiğimden dolayı büyüleri rahat yapıyorum. Bu yüzden dersler konusunda çok üst notlarım var. Benden yaşça bir veya iki yaş küçük ders çalıştıracağım bir bayan arıyorum. 3. veya 4. sınıf istiyorum.
" Rachel Rose Ramsey

* Arkadaşlar 4 erkek arıyorum. Bunlar benim yanımda olucaklar. Her hangi bir kavga veya bir tartışam olunca hep benim arkamı savuncaklar. Tabiki bende onların. Bu kişiler mutlaka benle yaşıt ve aynı sınıfta olmalı. Yani yaşı küçük istemiyorum.
" Kyle Matthew Miller
" Jason von Quixie

* Ayrıca birbirini hiç sevmeyen iki kız arıyorum. Bu kızlar durmadan kavga edicek ve ben onları hep barıştırmaya çalışıcam. Arada bir kaç kez bana tırnak geçirelerde sonunda barışıcaklar ve genelde ertesi gün gene kavga ediyor olcaklar.

* Kendine güvenen bir arayıcı arıyorum. Quidditch'i seven biri olsun. Ben İtalya'da Quidditch profesyonel liginde oynuyordum. Bu yüzden antremanlarımı aksatmamalıyım. Formumu korumam gerek bu arkadaş benimle birlikte bazı günler Snitch avına çıkıcak. {Bu kişiler birden fazla olabilir. Her zaman farklı biriyle antreman yapabiliriz. Böylece yeni kişilerlede tanışmış olurum. Ancak kesinlikle ya 5. yada 4. sınıf olmalı.}
" Kyle Matthew Miller
" Jason von Quixie

Sanırım şimdilik bunlar^^

En son Bryn Téador Odysséia tarafından Çarş. Mayıs 20, 2009 9:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 22 kere değiştirildi
Olethea Inachis

Olethea Inachis

Mücadele Tarafı : Bağlılıktan nefret eder.

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 8:39 pm

Asılacaklarından olabilirim. İstersen. Partnerim var ama :/
Regina K. Lizzie Andie

Regina K. Lizzie Andie

Mücadele Tarafı : Ölüm Yiyenler
Sihirsel Soy : Safkan"
Evcil Hayvanı : Dişi Şeytan ^^

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 8:43 pm

Very Happy Öhm ben ? Takıl kafana göre ya xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 8:44 pm

İkinizde asılacaklarım. Rp partneri beni bağlamaz ^^ Lizzie istersen seni burayada atayım ^^

* Yatakhane Rp'lerimde yanımda olucaklar [Öhöm.. bir kaç kızın yatakhanesini basmayı düşünüyorum. Geç saatte uyuyamayınca Hogwarts çok eğlenceli olabilir]"
Regina K. Lizzie Andie

Regina K. Lizzie Andie

Mücadele Tarafı : Ölüm Yiyenler
Sihirsel Soy : Safkan"
Evcil Hayvanı : Dişi Şeytan ^^

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 8:45 pm

Bryn Téador Odysséia demiş ki:
İkinizde asılacaklarım. Lizzie istersen seni burayada atayım ^^

* Yatakhane
Rp'lerimde yanımda olucaklar [Öhöm.. bir kaç kızın yatakhanesini
basmayı düşünüyorum. Geç saatte uyuyamayınca Hogwarts çok eğlenceli
olabilir]"

Very Happy OLar Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 8:46 pm

Oldu ^^ Sıradakiler ...
Clementine Delacrousé

Clementine Delacrousé

Doğum tarihi : 09/03/94
Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Clem

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 8:49 pm

Kafana göre at bir yere...
Gemma De Maurëll

Gemma De Maurëll

Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Melez.

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 8:55 pm

Gemma'ya asılabilirsin ama zor bir kızdır, yarı vampir. Bryn'ın baya uğraşması gerek, Gemma'dan zarar görebilir. Kabul edersen xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 9:02 pm

Zorları severim zanım. Ayrıca senin gibi vampire kan kurban. Neyse öhöm.. Clem ekledim bitanem. Arkadaşlar lejantada gelirseniz hoş olur ^^
Marque Aleron Leroux

Marque Aleron Leroux

Mücadele Tarafı : L'ovelpa

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 9:05 pm

Bar bar dolaşacak yetişkine göz koydum tabi istemek benden kabul etmek senden....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 9:13 pm

Aman gözün kalmasın kabul ^^
Marque Aleron Leroux

Marque Aleron Leroux

Mücadele Tarafı : L'ovelpa

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 9:18 pm

İyi tatilde görüşürüz arada mekana uğrarsın...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 9:18 pm

Olur elbette sende benim lejanta uğra ^^ Hepiniz uğrayın. ^^
Brian Maéyk Láerod

Brian Maéyk Láerod

Doğum tarihi : 26/05/91
Mücadele Tarafı : Stes'nn tarafa bakın anlarsınız xD

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 9:23 pm

Düşman ^^.
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Doğum tarihi : 28/03/95
Mücadele Tarafı : Belirsiz.
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Left_bar_bleue97/100Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Left_bar_bleue0/0Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 9:35 pm

Bar bar gezeceklerinden biri de ben olabilirim bitanem I love you
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t6862-j-a-n-e
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 9:37 pm

Madison Jane Stephanié demiş ki:
Bar bar gezeceklerinden biri de ben olabilirim bitanem I love you

Öhöm.. sanırım bu ünlüyle sen olamazsın. çünkü sen olursan ben sana asılırım abimde beni asar. ^^ O yüzden öhöm.. ben burda bir yere eklemiyorum. Zamanla görelim ölümüm nasıl olcak ^^

Buğra ekledim ^^ Ayrıca böyle takılıcaz birbirimize siz beni sıkıştırın sende ben takılıyım sana sen benle şakalaş filan ileri gidip kanlı bıçaklı olmam senle ^^

Lejanta gelin...
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Doğum tarihi : 28/03/95
Mücadele Tarafı : Belirsiz.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Left_bar_bleue97/100Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Left_bar_bleue0/0Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 9:41 pm

Ya birşey olmaz bende istiyorum hıh !
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t6862-j-a-n-e
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 9:45 pm

Binam belli olmak üzere, çok büyük ihtimal Ravenclaw ya da Slytherin olacağım. Yatakhane'de yanında olabilirim. Sonuçta sen kız avlıyorsun bense erkek. Beni tatmin edebilen ve anlayabilen tek erkekte muhtemel çapkın olur herhalde! xD Ya da sen beni beklet binam ve sınıfım olunca alırsın. xP
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 9:46 pm

Tamam binan belli olunca hallederiz ^^
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Left_bar_bleue90/100Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 10:21 pm

^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 10:25 pm

Evet, tek gecelik olaylarda olur. Lizzie'e uğradığımda senlede takılırız. ^^
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Left_bar_bleue90/100Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 10:27 pm

Razz Ayhh... Utandım haaaa... xD Yalnız ben tek gecelik değilim haberin olsun. Başın belaya girer. xD Laf olarak takılırsan tamam XD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 10:32 pm

Sonia Michelle Williams demiş ki:
Razz Ayhh... Utandım haaaa... xD Yalnız ben tek gecelik değilim haberin olsun. Başın belaya girer. xD Laf olarak takılırsan tamam XD

Merak etme istemeyenlerle fazla takılmıyorum. Eğer karşı karakterde eğlenmiyorsa Rp'den anlamı olmaz ondan senin tercihin. Razz
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 10:33 pm

Yok canım, iyisin hoşsun da ben kendimi biraz naza çekerim xD
J. Kyndra Bianchett

Mücadele Tarafı : Tarafsız ama karanlığa daha yakın
Evcil Hayvanı : Lakaplardan nefret eder

MesajKonu: Geri: Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..   Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2]  Mutlaka Bakın!.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 10:54 pm

Bar bar gezen 17 yaşında bir bayan olamaz mı mesela xD

Aradıklarıma ek kurgular geldi.[+2] Mutlaka Bakın!..
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki