Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karakter devrediyorum.

2 posters
YazarMesaj
Wilhelmina Pangborn
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Wilhelmina Pangborn

Doğum tarihi : 16/01/95
Mücadele Tarafı : Kararsız.
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Karakter devrediyorum. Left_bar_bleue98/100Karakter devrediyorum. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Karakter devrediyorum. Left_bar_bleue30/60Karakter devrediyorum. Empty_bar_bleue  (30/60)

Karakter devrediyorum. Empty
MesajKonu: Karakter devrediyorum.   Karakter devrediyorum. Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 3:06 pm

Efendim, YGS dönemindeyim stresliyim, merhabalar. Evde bulunan internet yasağı yüzünden kaçamak yapıp arada sırada girebilme ihtimalim de düştü. Dolayısıyla karakterlerimi çürütmek istemiyorum, Katherine Elizabeth Terry ve Aaron Everard Blaise karakterlerimi devretmek istiyorum. Aaron'u istediğiniz gibi kullanın ama Kath üzerinde değişiklik yapmayacak, kurguya falan bağlı kalacaksanız alın. Çünkü çok sevdiğim bi' karakter oldu Kathy, kaybetmek istemiyorum. İlgilenenler buyursun.
Miesha Agness Petrovich
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Miesha Agness Petrovich

Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Karakter devrediyorum. Left_bar_bleue100/100Karakter devrediyorum. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Karakter devrediyorum. Left_bar_bleue0/0Karakter devrediyorum. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Karakter devrediyorum.   Karakter devrediyorum. Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 3:24 pm

Kaaaaaaaan. Hahahahahaha. Canimcim Kathy'e talip olabilirim. Last Friday Night stayla. Very Happy
Wilhelmina Pangborn
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Wilhelmina Pangborn

Doğum tarihi : 16/01/95
Mücadele Tarafı : Kararsız.
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Karakter devrediyorum. Left_bar_bleue98/100Karakter devrediyorum. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Karakter devrediyorum. Left_bar_bleue30/60Karakter devrediyorum. Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Karakter devrediyorum.   Karakter devrediyorum. Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 3:41 pm

Asenaa, senden iyisini mi bulucam yahu? Verdim gitti *-*

Karakter devrediyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 3 Karakter.
» Hadi bakalım, yeni karakter xD
» Kurgularımla alakalı olan karakter sahiplerinin dikkatine!
» Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O
» Bu karakter için de aranıyorum...