Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O

+3
Sophia Widmore
Melanie Lawrence
Elizabeth Masen
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Elizabeth Masen

Elizabeth Masen

Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Empty
MesajKonu: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 8:21 pm

İlk önce Elisabeth' le açıyoruz başlığı Beth' den arayalım.

- Bu karakterim duygusuz. Yani hiç bir şey hissedemiyor aşkı falan. Bu durumunu bilen bi tek kişi var, o da kendini biliyor falan xP Neyse, kendisine maske olacak bi kaç arkadaş arıyorum. Dinleyebileceği konuşkan kişiler olmalı bunlar. Durumunu bilmeyecekler. Buraya bayağı bir insan arıyorum. Yaş fark yapmaz. Öğrenci olmasın yeterli. Cinsiyet ayrımı da yapmıyorum falan Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_razz

* Leitha Brown

- Partnerlerden yana şanssız bir insanım yahu. Ama yine de arayayım. Özel bir kurgu olacak bu, çünkü o kişiyi gördüğünde aşık olacak ve hissedecek duygularını. Herşeyin ilkini onla tadacak bu yüzden bayağı bağlı olacak ona. Böyle bir erkek varsa olur =D

İkinci karakterim de Jennifer. Kendisi değişik bir büyücüdür efenim. Jenyse ile uğraşacaksanız önce bi lejantını okuyun =D

https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/jennifer-eloise-t2447.htm

- Kendisi arkadaşlar arıyor öncelikle. Bunlarla konuşcak sadece. Uzun zaman önce tanışmış olacaklar. Bu nedenle yaşıtım veya bir yaş küçük olması lazım. Jennifer' ın gördüğü bir kehanetten sonra nasıl değiştiğini fark edecekler bu nedenle onunla pek muhattap olmayacaklar. Onu dışlayacaklar yani. Ama önceden iyi arkadaşlar, unutmayın.

- Bir de gerçek dost arıyorum iki tane. Jennifer' ın değişimini anlayışla karşılayacaklar, böyle biri olmadığını bilip ne olursa olsun yanında olacaklar. Cinsiyet farketmez.

- Düşmanlar elbette. Jenny' ye sinir olan insanoğulları =D

* Magnolia Allaire

- Jennifer' ın partner yönünden hiç şansı yok yahu. Ama olsun arayayım ben yinede. Yetişkin de olabilir, öğrenci de farketmez. Jeny ile uğraşmak zordur, o yüzden buraya yazılacaksanız bir daha düşünün kanımca =D Neyse ünlüsü tatlı olsun bi de benden küçük olmasın yeter.

Şimdi de üçüncü karakter. Jacques' tir kendileri. Kellan Lutz' u kullanıyor, altını çizmek istedim xP Kimliği aşağıda.

https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/chris-jack-t1439.htm

- Şimdi, partneri var kendilerinin. O yüzden önceden ilişki yaşamış olduğu bir kaç bayan arıyorum. Bunlar çok eskide kalmış olacak, o değiştikten sonra zaten çıkmak istemeyecek bu kişiler onunla. Belirli bir sayım yok, cinsiyet tabii bayan =D=D

- Sıkı dostlar arıyorum yahu. Şöyle Chris' in kafadan iyi insanlar olmalı. Kendisi karanlıkta tabi ayrı mesele =D Böyle bir kaç kişi arıyorum.

Hadi bekliyorum arkadaşlar. Bu aralar site biraz durgun ama olsun. Eğer kendinize göre yer bulamadıysanız söyleyin ayrı kurgu bulurum size o.O

En son Elisabeth Masen tarafından Çarş. Ekim 28, 2009 4:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Left_bar_bleue100/100Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Left_bar_bleue0/0Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Empty_bar_bleue  (0/0)

Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Empty
MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimeCuma Ekim 23, 2009 12:07 pm

Kendini bilen kişilik ben oluyorum sanırım -_-

Elizabeth, Jennifer, hatta Chris'in kurgusu bellidir. Yazmama gerek yok len. :}
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Doğum tarihi : 22/10/93

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Takım Kaptanı & Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Left_bar_bleue98/100Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Left_bar_bleue0/0Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimeCuma Ekim 23, 2009 1:57 pm

Dostum Marvella2yı da at bi yereee.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Left_bar_bleue90/100Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimeC.tesi Ekim 24, 2009 8:49 am

Şimdi, partneri var kendilerinin. O yüzden önceden ilişki yaşamış olduğu bir kaç bayan arıyorum. Bunlar çok eskide kalmış olacak, o değiştikten sonra zaten çıkmak istemeyecek bu kişiler onunla. Belirli bir sayım yok, cinsiyet tabii bayan =D=D

I want... ^^
Elizabeth Masen

Elizabeth Masen

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 3:26 pm

Kanka biliyorsun yerini o.O

Merve atacağım seni bir yerlere. Jenny' nin düşmanı olursun kanımca.

Ezgi' cim ben oraya yazmayı unutmuşum ama eski sevgililer yetişkin olması gerek. Ayrıca Eolyn le aynı binadasınız, hoş bir durum ortaya çıkmaz kanımca =D Seninle başka bir kurgu yapalım, sen Chris' den hoşlanıyor falan olabilirsin? Yada tarzında bir şeyler. Kurgu özürlüsüyüm biliyorsun xP
Leitha Brown

Doğum tarihi : 08/05/97
Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Safkanımsı
Evcil Hayvanı : Leit

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 3:39 pm

Her ne kadar bu seherbaz karekterine birşeyler bulamassamda ikimizde seherbaz olduğumuz için ve ünlüne taptığım için bir yerler ayarlamanı istiyorum. Bende özürlüyüm hiç birşey söyleyemem =)

Ayrıca şu yetişkin erkek karekterin içinde sıkı dost olabiler..
Elizabeth Masen

Elizabeth Masen

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 4:05 pm

Tamamdır.
- Bu karakterim duygusuz. Yani hiç bir şey hissedemiyor aşkı falan. Bu durumunu bilen bi tek kişi var, o da kendini biliyor falan xP Neyse, kendisine maske olacak bi kaç arkadaş arıyorum. Dinleyebileceği konuşkan kişiler olmalı bunlar. Durumunu bilmeyecekler. Buraya bayağı bir insan arıyorum. Yaş fark yapmaz. Öğrenci olmasın yeterli. Cinsiyet ayrımı da yapmıyorum falan Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_razz

Burası uygun mudur? =)

Erkek üyeliğimle sıkı dost olamayız, çünkü karanlık tarafta kendileri =D
Leitha Brown

Doğum tarihi : 08/05/97
Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Safkanımsı
Evcil Hayvanı : Leit

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 4:49 pm

Hmm tmm olsun..
Elizabeth Masen

Elizabeth Masen

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 4:51 pm

Tamamdır ekliyorum =)
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Doğum tarihi : 22/10/93

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Takım Kaptanı & Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Left_bar_bleue98/100Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 5:54 pm

Melisle dost olup ölücem falan Razz Aşkım Razz
Elizabeth Masen

Elizabeth Masen

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 10:25 pm

Asdfg =D Bu kadar güzel avatar imzası olan karakteri öldürme kanımca =D
Jennifer Eloise Parker

Jennifer Eloise Parker

Doğum tarihi : 17/12/93
Mücadele Tarafı : Yoldaş.
Sihirsel Soy : Melez.
Evcil Hayvanı : Jenny, Jen, Lois, Jenyse.

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 8:56 pm

Hadi arkadaşlar başka kimse yok mu yahu. İlan panosuna açtığım her başlığın sonu bu oluyor kanımca -_-
Irina Crysania

Irina Crysania

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 9:06 pm

Bu karakterimle düşmanımsı bir şey olabilirim sanırım. Gerçi Irina hislerden yoksun. Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın düşüncesi. Fakat şöyle sürtüşme çıkaracak ufak bir şey. Imm mesela en basitinden, hoşlandığın çocukla yatmış olabilirim. xP Bunun gibi ufak bir sebep yüzünden benden hoşlanmıyor olabilirsin. ^^'
Jennifer Eloise Parker

Jennifer Eloise Parker

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 9:09 pm

Evet, olabilir. Yazayım kurguyu beğenecek misin?

Slytherin'lilere takılmayı seven Jennifer, bu kızdan da hoşlanmıyor tabi ki. Hoşlandığı çocukla yaramaz şeyler yapması da işin cabası. Ondan nefret ediyor, kavga etmek için fırsat kolluyor.
Irina Crysania

Irina Crysania

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 9:27 pm

Bana uygun. ^^'
Jennifer Eloise Parker

Jennifer Eloise Parker

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 9:30 pm

Tamam diğer karaktere geçince eklerim (:

:yenibirkurgubulduğuiçinsevinenhilalmodları:
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Left_bar_bleue90/100Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimeSalı Kas. 03, 2009 10:08 am

Hilâl, bana da uygun bir yer bul canim...
Jennifer Eloise Parker

Jennifer Eloise Parker

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 8:16 pm

Sen Chris' ten hoşlanıyor olabilirsin Ezgi'm. İstediğini kolayca elde edebileen bir kişilik olduğundan da onun sana ilgisiz olması sinirini bozuyor. Zaten Jenny ile kurgunuz belli, düşmansınız xP
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 8:38 pm

Ahh, Kellan taş! Hilal, Hilal huuu. Put your loving hand out, baby. Lilili. Arkadaş da olamayız ki onunla. Sevgilisi Gryffindor. Ama karanlıktaymış herüf. Dost olalım, uzaktan dostlar. Uzaktan akraba gibi asdf. Neysem Ralph Guerrero da onu abisi olarak görsün. Böyle aleme aksınlar falan. asdf. Ya da sana bırakayım. Kellan, Kellan huuu. Put your loving hand out, baby. Mal bir tip oldum bu yazıda. Fen çalışınca beynim bulandı. Bulanmaktan daha çok uyan bir terim biliyorum da yeri değil. =D
Jennifer Eloise Parker

Jennifer Eloise Parker

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 8:42 pm

Sevgilisi Gry değül ki nan. Partneri Tutku, Slytherin Very Happy Boşver kardeş, bende biyoloji sınavından çıkmış olarak, ilginç fikirler üşüşüyor aklıma Very Happy Evet, senin erkek karakteri aktırtır alemlere Chris Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 8:50 pm

Aha, zırt. Doğru lan. Sen düşün bir şeyler dostum. =D Beynim sulanık. Buruşuk bezelyeler gibi oldu. =D X kromozomuyla taşınan yeni bir hastalık keşfetmek üzereyim. Sulanık beyin.*
Jennifer Eloise Parker

Jennifer Eloise Parker

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 8:52 pm

Zuhahaha Very Happy Fen' ini seviyorum kardeşim xP

Dur bulayım bir şeyler. Lecantına bakmam gerenk Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 8:56 pm

Lügatında (lugat veya lûgat da olabilir) ne enterasan kelimeler var dıstım. Lecant, beni geçtin. =D asdf. <3 Bak bari. Razz Kellan'la güzel bir kurgum olmalı. k5
Jennifer Eloise Parker

Jennifer Eloise Parker

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 9:16 pm

Şimdi, Chris Hogwarts' a gidip gelen bir karakter. Bakanlıktaki mevkisi belli olduğunda, Hogwarts' ı fethetmeye çalışıyor. Sense onu ilk okulda görüyrsun. Karanlık tarafta sağlam bir yere sahip olduğundan da onun gözüne girmeye çalışıyorsun. Sinsiliğinle onu etkilemek ve seni karanlık lorda kadar çıkarmasını istiyorsun. Tabi bunların hepsi karanlık taraftaysan geçerli Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O   Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O Icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 9:20 pm

Abi karanlık taraftayız da tam ölüm yutan yaptın bizi ha. =D Masum bir karanlık taraftayım ben. Very Happy

Üç karakter için de aranıyor. Bi giriverin size göre de bir yer buluruz o.O
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Bu karakter için de aranıyorum...
» İkinci karakter için bakın...
» Herşey aranıyor aranıyor
» > Sınıflara Göre Derslerin Dağılımı <
» Yine Ünlü Sorcam Size xD