Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Olum herkes nerede nan!

5 posters
YazarMesaj
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

Olum herkes nerede nan! Empty
MesajKonu: Olum herkes nerede nan!   Olum herkes nerede nan! Icon_minitimePtsi Eyl. 05, 2011 12:56 am

Arkadaşlar son bir kaç gündür sitede nerede ise hiç rp yapılmıyor ve bu durum oldukça iç karartıcı. O yüzden toplu yahut kişisel rp yapmak isteyenlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz. Evet, aşağıya karakterlerimin bir listesini yazacağım. Kurguya açığım, topluya açığım, her şeye açığım, sevgili yahut benzeri olmaz ama kanımca Yasmün'm kıskanıyor sonra u.u, Neyse bir bakın işte bebelaklar u.u

Ra'asiel Baylie Salieri d'Orléans

V. sınıf Slytherin öğrencisi olmasının yanında Fransız kraliyet ailesi ile akrabalık ilişkisi vardır. Ciddi anlamda korkutucu, soğuk ve kendi binadaşlarına karşı bile serttir. İnsanları kullanmaktan yahut incitmekten kaçınmaz.

Oxana Radoslava

VI. sınıf Ravenclaw ğrencisi olan bu karakterim ise ukala dümbeleği. Narin, düşünceli ve son derece zeki bir kız. Bütün derslerde başarılı olmasının yanı sıra insanlara günlük hayatında ne kadar zeki olduğunu göstermekten kaçınıyor. Ama yeri geldiği zaman öyle bir şekilde gösteriyor ki, bu çevresindekileri şaşırtabiliyor.

Eudor Iloulian

II. Hufflepuff öğrencisi bu karakterim ise oldukça sevecen. Fakat Hogwarts savaşında evcilik oynadıktan sonra sevgilisi olarak gördüğü Armina'nın ölümünü kaldıramıyor. Kimse ile konuşmuyor. Okulu bırakmayı bile düşündü ama ailesi izin vermedi. Ha bir de Armina hayalet olarak onun peşinden asla ayrılmıyor.

Daniel Aaron Devereaux

V. Sınıf Gryffindor olan bu karakterime bulaşılmaması en iyisi aslında zuhaha Zira kız erkek herkese sulanabiltesi var u.u Ama sevgilisi grürse saç baş yolar u.u

Ojufemi d'Estaign

Ressam, kahin ve Widmore'ların aile düşmanı. Vampir bir sevgilisinin olmasının yanı sıra çift kişilikli ve güç tutkusu ile yanıp kavrulan güzel bir kadın. Ama karanlık taraf ve vampirler ile olan ilişkilerinden olsa gerek, fazla tehlikeli.

Aoife Linares

Evli barklı HijyenZtar yazarı. Kocası ise derginin editörü. Kısa saçlı oldukç sevimli bir cadıcık. Ama tek kusuru var, asla yerinde duramıyor, ha bir de hakkınızda yalan dolan haberler yapmaya çok müsait.

Jamie Lea d'Estaign

Aslında yaklaşılmaması gerekenler listesinde ilk sırada. Zira ne yapacağını asla bilemezsiniz. Saatlerce konuşur ve aklınıza gelebilecek her şeyi yapabilme ihtimali var, sizi her duruma düşürebilir.

İşte böyle bir şeeeey, işte böyle bir şeey u.u
Venuse McMillen
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Venuse McMillen

Doğum tarihi : 27/02/97
Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Olum herkes nerede nan! Left_bar_bleue92/100Olum herkes nerede nan! Empty_bar_bleue  (92/100)
Düello Gücü:
Olum herkes nerede nan! Left_bar_bleue0/0Olum herkes nerede nan! Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Olum herkes nerede nan!   Olum herkes nerede nan! Icon_minitimePtsi Eyl. 05, 2011 9:34 am

Ra'asiel Baylie Salieri d'Orléans ile benim Philomela karakterim RP yapabilir. Philomela kleptomandır, onu bir şey çalarken görür ezer kızar falan?
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

MesajKonu: Geri: Olum herkes nerede nan!   Olum herkes nerede nan! Icon_minitimePtsi Eyl. 05, 2011 11:43 am

Olur olur süper olur s.s
Arianna Gringesied
Ravenclaw III. Sınıf
Ravenclaw III. Sınıf
Arianna Gringesied

Mücadele Tarafı : Bu tür şeyler için yaşım küçük.
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : İstemiyorum hayvan mayvan. Bir de onunla mı uğraşacağız?

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Olum herkes nerede nan! Left_bar_bleue75/100Olum herkes nerede nan! Empty_bar_bleue  (75/100)
Düello Gücü:
Olum herkes nerede nan! Left_bar_bleue0/0Olum herkes nerede nan! Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Olum herkes nerede nan!   Olum herkes nerede nan! Icon_minitimePtsi Eyl. 05, 2011 6:16 pm

Ben de Oxana Radoslava karekterinle rp yapabilirim. Ortak salonda herkes ders çalışırken ben ip atlıyormuşum falan. Oxana da ders çalışırken dikkatini dağıttığım için bana kızsın. Böyle bir şeyler olabilir.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

MesajKonu: Geri: Olum herkes nerede nan!   Olum herkes nerede nan! Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 10:57 pm

Tamamdır, ne zaman başlayalım u.u
Arianna Gringesied
Ravenclaw III. Sınıf
Ravenclaw III. Sınıf
Arianna Gringesied

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Olum herkes nerede nan! Left_bar_bleue75/100Olum herkes nerede nan! Empty_bar_bleue  (75/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Olum herkes nerede nan!   Olum herkes nerede nan! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 8:59 pm

Yarın başlatırsın.
Aidan Wandhunt
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Aidan Wandhunt

Mücadele Tarafı : Karanlık gibi görünüyor, amma velakin öyle değil, sadece çıkış noktası arıyor
Evcil Hayvanı : Patlar uçlu keleker, adını ''Hıh'' koymuştur. (Blast-ended skrewts)

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Olum herkes nerede nan! Left_bar_bleue90/100Olum herkes nerede nan! Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Olum herkes nerede nan!   Olum herkes nerede nan! Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 1:36 pm

Ben de katılıyorum ama ne zaman net bağlanır bilmiyorum u.u
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t7561-yedisibirarada#171933
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

MesajKonu: Geri: Olum herkes nerede nan!   Olum herkes nerede nan! Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 1:54 pm

Başlarız biz sen dalarsın aşkım u.u
Arianna Gringesied
Ravenclaw III. Sınıf
Ravenclaw III. Sınıf
Arianna Gringesied

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Olum herkes nerede nan!   Olum herkes nerede nan! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 2:14 am

Sen başlatamazsan yarın ben de başlatabilirim işim olmazsa.
Ra'asiel B. S. d'Orléans
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Ra'asiel B. S. d'Orléans

Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Karabaş

MesajKonu: Geri: Olum herkes nerede nan!   Olum herkes nerede nan! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 12:20 pm

Okul hala kapalı olduğundan kanımca istasyonda falan başlayacağım Shocked
Arianna Gringesied
Ravenclaw III. Sınıf
Ravenclaw III. Sınıf
Arianna Gringesied

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Olum herkes nerede nan!   Olum herkes nerede nan! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 10:17 pm

Okula rp yazamıyor muyuz?

Olum herkes nerede nan!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nerede Okumak(ülke)
» Büyük Kurgu Lütfen Herkes Baksın!!!
» Herkes için *
» >> Herkes Baksın Lütfen !
» ..ve bende herkes gibi arıyorum (: