Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Büyük Kurgu Lütfen Herkes Baksın!!!

YazarMesaj
Garlyn C. McAllen
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Garlyn C. McAllen

Doğum tarihi : 23/12/94
Mücadele Tarafı : Bir Ondadır, Bir bunda =)
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Hamster

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Büyük Kurgu Lütfen Herkes Baksın!!! Left_bar_bleue85/100Büyük Kurgu Lütfen Herkes Baksın!!! Empty_bar_bleue  (85/100)
Düello Gücü:
Büyük Kurgu Lütfen Herkes Baksın!!! Left_bar_bleue0/0Büyük Kurgu Lütfen Herkes Baksın!!! Empty_bar_bleue  (0/0)

Büyük Kurgu Lütfen Herkes Baksın!!! Empty
MesajKonu: Büyük Kurgu Lütfen Herkes Baksın!!!   Büyük Kurgu Lütfen Herkes Baksın!!! Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 3:03 am

Son birkaç gündür sitenin çok sakin olduğunu görüyorum. Millet Rp yapmaktan kaçıyor gibi. 3 Gündür kendi kendime büyük salonda Rp yapıyorum ve bu iş bana sıkıcı gelmeye başladı. İsteyen orayada gelebilir. Hadi site bence birazcık canlanalım. Büyük bir kurgu düşündüm. Her binanın katılabileceği bir kurgudan bahsediyorum. Buna Kurt adamlar ve vampirler de dahil. Katılmak isteyen herkese yer var millet. Ahmet abiden izin alıcam ve vampirlerin ve karanlık olan karakterler büyük bir isyan çıkartacak ve etrafı döküp yıkamaya başlıcak. Kurt adamlar bakanlık ve öğrenciler onlara karşı çıkacak. Bunun için anasayfadaki Hogwart'ı, kaçışlar için azkaban hapishanesini vampirlerin toplanma yeri olarak vampir bölgelerini yani vampirler nereyi isterse ve Muggle dünyasınıda kullanabileceğimiz bir kurgu bu! Büyük bir kurgu olucak. İsteyen kişi istediği yerde Rp ye giriş yapıcak ve sonradan fikri değişirse hain bir şekilde karşı tarafa geçebilecek. Şimdi kimler benimle kimler değil bunun için aşağıya bir liste oluşturucam ve katılmak isteyenleri oraya yazıcam!

---- İsyan Tarafı:

---- İsyan Bastırıcı Yetişkin Taraf:

---- İsyan Bastırıcı Hogwarts Tarafı:

---- Muggle Kentini Korumaya Çalışacaklar:

---- Hogwarst Büyücülük Okulunu Koruyacaklar:

Hepsi bu kadar. Acayip eğleniceğimiz bir jurgu umarım beğenmişsinizdir! Herkes katılabilir! Kişi sınırlaması yoktur! Sihirli günler herkese!!!

Büyük Kurgu Lütfen Herkes Baksın!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» >> Herkes Baksın Lütfen !
» Herkes baksın!
» Misafir Derslik / Kurgu başlığı. bütün katılımcılar baksın.
» Kurgu Karakterleri & Kurgu Konseyi
» Kurgum olanlar baksın!