Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hogwarts Savaşı Ve Ölenler

2 posters
YazarMesaj
Florence Davis
Cadı
Cadı
Florence Davis

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Hogwarts Savaşı Ve Ölenler Left_bar_bleue94/100Hogwarts Savaşı Ve Ölenler Empty_bar_bleue  (94/100)
Düello Gücü:
Hogwarts Savaşı Ve Ölenler Left_bar_bleue0/0Hogwarts Savaşı Ve Ölenler Empty_bar_bleue  (0/0)

Hogwarts Savaşı Ve Ölenler Empty
MesajKonu: Hogwarts Savaşı Ve Ölenler   Hogwarts Savaşı Ve Ölenler Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 9:59 am

Efendim gazetemiz için pek değerli bilgi kaynakları arıyoruz. Ya da arıyorum. Neyse, şimdi savaşa katılıp savaş rpsi yazdığınız karakterlerinizin isimlerini yazarsanız pek mesut olacağım. Hele hele ölmüş karakteriniz varsa onu yazarsanız daha da mesut olacağım.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

Hogwarts Savaşı Ve Ölenler Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts Savaşı Ve Ölenler   Hogwarts Savaşı Ve Ölenler Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 12:59 pm

Okşan katıldı, baya da bir sarsıldı, karşı taraftan çok ben kimseyi öldüremem yeeaaa diye kendi kendisi ile savaşmıştır. He sonunda direk öldürme büyüsü yapmadan da savaştan alnının akıyla çıkmıştır u.u Ama evet, biraz değişmiş olabilir zuhaha

Eudor'un da sevgilisi öldü işte Sad

Hogwarts Savaşı Ve Ölenler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~ Hogwarts Savaşı
» ~ Hogwarts Savaşı!
» Hogwarts Savaşı
» Hogwarts Savaşı için ve Genel rp'ler için
» Hogwarts, Hogwarts geldik sana.