Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sonia da arasın.

5 posters
YazarMesaj
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Sonia da arasın. Left_bar_bleue90/100Sonia da arasın. Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Sonia da arasın. Left_bar_bleue0/0Sonia da arasın. Empty_bar_bleue  (0/0)

Sonia da arasın. Empty
MesajKonu: Sonia da arasın.   Sonia da arasın. Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 11:30 am

Sonia da arasın. 2a678jo
Kısaca Hayatı
Bir ruh, iki parçaya ayrılır ve ortaya bambaşka bir kimlik çıkartılırsa ne olur? Cevap: Sonia Michelle Williams. James Williams'ın (babası) Masonlarla yüzyıldan beridir süregelen bir kan bağı var. Her zaman Yeni Dünya Düzeni'nin en önemli temsilcilerinden biri oldu ve 11 Ağustos 1993 günü küçük kızı Stefani Angelina doğduğunda bundan sonra her şeyin daha farklı olacağını anlamıştı. Bu kızın karanlıkla doğuştan koparılamaz bir bağı vardı ve eninde sonunda Lucifer, Stefani'nin varlığını öğrenecek ve onu isteyecekti. Annesi, kızını Almanya'ya kaçırmak istedi ama başarılı olamadı. Lucifer her şeyi öğrenmişti. Sonunda Masonlar anne-kızı bularak Amerika'ya geri getirdiler ve Stefani, ailesinin elinden alınarak 'MK Ultra' denen beyin yıkama ve başkalaştırma projesine tabi tutuldu. Masonik amaç için eğitildi ve saf, uysal, dine bağlı olan 'Stefani', asi, zeki, güçlü, yetenekli ve kışkırtıcı bir silah olan 'Sonia Michelle'e dönüştürüldü. O artık Lucifer'in gözdesiydi ve karanlığın fahişesi...

Kişiliği
Sonia, gerçek kimliğinden hiçbir zaman haberdar olamadı. Ama bunun yerine geçmişe dair rüyalar gördü. Kesik, belirsiz, kısa rüyalar. Ve neyin içinde olduğunu biliyordu. MK Ultra terapilerinin yarattığı psikolojik bunalım yüzünden ilk zamanlar ani duygu değişiklikleri yaşadı. Birçok kez yüksek dozda uyuşturucu kullandı ve ağır travmalar yaşadı. Buna alışmaya başladığı zaman içindekini yaşamayı da öğrendi. Sonia, özel hayatı dışında kesinlikle aşağılık bir sürtük değil. Tam aksine insanların ondan beklediğinin dışında sevimli, eğlenceli ve sıcakkanlı bir karaktere sahip. Hayatı boyunca maddi anlada hiçbir sıkıntı çekmemesine rağmen şımarık olmadı ve insanlara elinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştı. Arkadaşlarına ve ailesine her zaman bağlı kaldı ve her fırsatta onlar için ölümü bie göze alabileceğini dile getirmekten çekinmedi. Ama Sonia'nın zor bir hayatı var ve her zaman üzerinde büyük bir baskı... Bütün yaptıkları, söyledikleri izleniyor. Bu yüzden güçlü olmak ve bazen gerçek kişiliğini saklamak zorunda. Çünkü söylediği en ufak bir şey, her an hayatına mal olabilir.

İşte böyle. Aradığım belirli bir şey yok. (Rp partneri dışında. Bina farketmez ama en az V. Sınıf olmalı.) Anlattıklarımdan yola çıkarak yaptığınız başvurulara göre çeşitli kurgular oluşturabiliriz.

Liste
- Margeaux Deschanteh; Seni uzun zamandır tanıyorum. İlk zamanlar ne kadar farklı bir insan olduğunu hatırlayabiliyorum. Kesinlikle sürtük gibi davranıyordun ama ben, sendeki şeyi görebiliyordum. Sen o değildin. Ve zaten tahmin ettiğim gibi değiştin. Neler oldu, bilmiyorum ama zor bir dönemdi. Hala izlerini taşıyorsun, görüyorum ama başarabileceğini düşünüyorum. Ne olduğunu bilmesem de atlatman için yanında olabilirim. Hey, hadi ama! Biliyorsun, eğlenmeyi seviyorum. Beraber yapabileceğimiz birçok harika şey var. Bunu atlatmanı çok istiyorum. Çünkü hakkında bir rüya gördüm. Karanlığa düşersen orada kalacaksın. Ben de elini tutabilirim.

- Gaetana Moecis; Eklenecek.

- Piper Jevinsph; Ah, sen de o Slytherin'lerdensin. Hani şu asi, hırçın ve kibirli olanlardan. Gerçi hangimizde ego yok ki? Bizim doğamız bu. Neyse... Farklı bir kişiliğin var. Dışardan biraz soğuk ve zor bir insana benziyorsun ve ilk zamanlarda sana yaklaşmamı bu yüzden engelliyordun ama daha sık karşılaştıkça anlaşılabilir bir insan olduğunu anladım. Benim için iyi bir dostsun. Sana güvenebilirim.

- Eleanora Euston; Tanrım, bazen cidden hiç biseksüel olmamış gibi varolmayı diliyorum. O kadar güzel ve o kadar çekicisin ki... Yani ne bileyim, tuhaf. Daha önce de takıldığım kızlar olmuştu ama hiçbiri senin gibi ilgimi çekmemişti. Yine de iki yakın dostuz ve ben dostlarımla arkadaşlık ilişkisi dışında daha farklı bir şey düşünmem. Doğrusu da bu olmalı değil mi? Ara sıra canım sıkıldığı zamanlarda bana rahatlıkla eşlik edebilmeni de çok seviyorum. Seninle vakit geçirmek eğlenceli.

- Caroline Klein; Tanıştığımız ilk zamanı çok iyi hatırlıyorum. Annenin karanlık bir büyücü tarafından öldürülmesi yüzünden benden hiç haz etmiyordun. Yapacak bir şeyim yoktu. Bunun suçlusu benmişim gibi hissetmeme neden oluyordun ve bu beni kötü hissettiriyordu. Biliyorsun, bunu ben seçmedim. Ben, böyle doğdum. Ama birbirimizi tanıdıkça her şey ne kadar hızlı değişti, değil mi? Sen ve ben benzeşiyoruz, Caroline. Bu yüzden beni hiçkimse anlayamasa bile sen anlayabilirsin ve en derin sırlarımı Nicola'dan sonra belki de yalnızca sana anlatabilirim.

En son Sonia Michelle Williams tarafından Ptsi Ağus. 22, 2011 3:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Margeaux Deschanteh
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Margeaux Deschanteh

Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Sonia da arasın. Left_bar_bleue93/100Sonia da arasın. Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:
Sonia da arasın. Left_bar_bleue30/60Sonia da arasın. Empty_bar_bleue  (30/60)

Sonia da arasın. Empty
MesajKonu: Geri: Sonia da arasın.   Sonia da arasın. Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 11:36 am

-Margeaux Deschanteh: Zeki, oldukça cesur ve aslında bir katil! Hogwarts'da okurkenki ilk 2-3 yıllarında tam anlamıyla bir sürtüktü. Her şeyde kendisini önde görür, aşırı yüceltirdi. Onunki normal bir kibir değildi. O kadar fazla kibirliydi ki, küçücük bir şakadan dolayı etrafındaki birkaç kızla bir başka kızı döve döve öldürdüler. Ve o olaydan sonra Marge değişti. Biraz içine kapandı başlarda. Vidan azabı öylesine ağırdı ki, cezasının o kızınkine eşit olmasını isterolmuştu. İntihari bile özüm yolu olarak sunabilirdi. Ama yapmadı, direndi ve daha da değişti. Eski Margeaux'ların ikiside -katil ve içine apanık- yoktu. Neşeli, sevecen, konuşkan, eğlenceli Marge oluştu artık. Ama son zamanlarda eski günler gözünün önünde artık. Arada bir snir krizine giriyor. Katil olduğunu 2 arkadaşına açıkladı. Onlar da ona destek oluyorlar.

-Gaetana Moecis: Gaetana hafifmeşrep, hırçın ve oldukça kibirli bir cadı. Azimlidir, Kafasına koyduğu şeyi yapmak uğruna her şeyi, herkesi ezebilir, kırabilir, incitebilir, hatta yok edebilir bile. Onun için sadece kendisi ve değer verdikleri vardır. İnsanların gözdesi olmayı sever ve bunu başarır da. Salazar Slytherin'in soyundan geldiği iddia edilir, ailesinin güncelerinde buna dair birçok şey vardır. Yakın arkadaşları yanında çoğunlukla daha değişik bir kızdır. Neşeli, rahat bir kız haline gelir. Aslında o hafifmeşrepliği, hırçınlığı ve kibri sadece onun maskesidir. İçindeki kızdan utanmaktadır. Onu saklamak içinde o maskeyi kulllanır.

Nasıl bir şey olabileceği hakkında en ufak fikrim de yok. *-*
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Sonia da arasın. Empty
MesajKonu: Geri: Sonia da arasın.   Sonia da arasın. Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 11:55 am

Margeaux'u hallettim ama Gaetana hakkında aklıma bir şey gelmedi. Very Happy Onu düşünür daha sonra hallederim ben. Margeaux'da da beğenmediğin bir şey varsa değiştirebiliriz. Smile
Margeaux Deschanteh
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Sonia da arasın. Left_bar_bleue93/100Sonia da arasın. Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:

Sonia da arasın. Empty
MesajKonu: Geri: Sonia da arasın.   Sonia da arasın. Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 11:59 am

Tamam, Gaetana'yı sen halledersin. Margeaux da çok çok iyi olmuş. Margeaux gerçekten karanlığın eşiğinde çünkü Very Happy
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Sonia da arasın. Empty
MesajKonu: Geri: Sonia da arasın.   Sonia da arasın. Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 7:19 pm

Anacım, benim başlık niye cortladı? -.-'
Piper Jevinsph
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Piper Jevinsph

Doğum tarihi : 15/01/97
Mücadele Tarafı : Sarışınlar.
Evcil Hayvanı : Kedi, adı da cocinella.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Sonia da arasın. Left_bar_bleue98/100Sonia da arasın. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

Sonia da arasın. Empty
MesajKonu: Geri: Sonia da arasın.   Sonia da arasın. Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 7:30 pm

şimdi esra böyle uzun kurgu yazınca böyle kısa yazmaya üşeniyorum ama Paris D. Juvens ile dost olsunlar.
Eleanora Euston
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Eleanora Euston

Mücadele Tarafı : Karanlık.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Sonia da arasın. Left_bar_bleue95/100Sonia da arasın. Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

Sonia da arasın. Empty
MesajKonu: Geri: Sonia da arasın.   Sonia da arasın. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 10:53 pm

Suç ortaklarına eklenmeliyim evet ehehe. Razz
-Arkadaş grubu oldu ehehe. Very Happy
Caroline Klein
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Caroline Klein

Mücadele Tarafı : Mantığın konuştuğu her taraf. ^^
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Sonia da arasın. Left_bar_bleue96/100Sonia da arasın. Empty_bar_bleue  (96/100)
Düello Gücü:

Sonia da arasın. Empty
MesajKonu: Geri: Sonia da arasın.   Sonia da arasın. Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 2:54 pm

Şimdi Sonia Karanlık Taraf'ta hüküm sürdüğünden, Caroline ile düşman olsunlar başta. Fakat birbirlerini tanıdıkça, aslında seçtikleri taraftan dolayı ikisinin de suçlu olmadığı anlaşılsın. Caroline'in annesi Karanlık Büyücüler tarafından öldürüldüğü için, Slytherin'dekilere karşı hep kin besliyor. Ancak sen onun sert, mantığından başka bir şey önemsemeyen ve kendini beğenmiş kişiliğinden içindeki gerçek Caroline'i tanı. Ve bir şekilde arkadaş olun. Smile
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Sonia da arasın. Empty
MesajKonu: Geri: Sonia da arasın.   Sonia da arasın. Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 3:10 pm

Herkesi ekledim. Beğenmediğiniz kısım varsa hallederiz. Wink

Sonia da arasın.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sonia~
» Sonia'nın Odası
» Sonia|Free B*tch!
» Sonia Michelle Williams~
» Sonia~Crazy For Technology