Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sonia|Free B*tch!

+12
Judas Darshkov
Doğa Günercel
Aurélie D'Amours
Piper Jevinsph
Wilhelmina Pangborn
Virginie Mélique
Venuse McMillen
Uzay Günercel
Margeaux Deschanteh
Dianne Lewis
Lillian Beaumont
Sonia Michelle Williams
16 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Sonia|Free B*tch! Left_bar_bleue90/100Sonia|Free B*tch! Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Sonia|Free B*tch! Left_bar_bleue0/0Sonia|Free B*tch! Empty_bar_bleue  (0/0)

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 9:31 am

Sonia|Free B*tch! Wh0a3d

Sonia... Aşırı davranışlarda bulunmaktan çekinmeyen, tuhaf, çekici, çılgın ve farklı bir kız. Ayrı zamanda şaşırtıcı. Onunla birlikte olduğunuz her saniye yeni sürprizlere açık olmak durumundasınız. Çünkü kendisi Fransa kökenli, karanlık bağları olan Williams ailesinin tek kızı ve dünyaca tanınan bir pop şarkıcısı. Evet, evet, Lady Gaga. Bu ismi daha önce mutlaka duymuş ya da televizyonlarda izlemişsinizdir. Bu yüzden yaşamayı seven ve umursamayan biri. Genel özelliklerinden bahsedecek olursak;

* Gücü seven biridir. Güç, onun için bir şeyleri değiştirmenin, yoluna koymanın ya da yoldan çıkmartmanın mutlak yoludur. Sürekli yükselmesi, güce olan tutkusunu arttırmıştır.

* Müzik, onun için hayattır. Kendini en iyi ifade etme yolunun müzik ve dans olduğuna inanır. Boş anlarında onu elinde bir kağıt ve kalemle yakalayabilmeniz mümkündür. Zihni, sürekli şarkı yazmak üzerine çalışır ve bununla fazlasıyla meşguldür.

* Kitap okumaya bayılır. Her ne kadar Ateist olsa da din hakkındaki kitaplar ilgisini çeker. Bunun dışında sıkıcı olmadığı sürece her türlü kitabı okur. Kitap okumanın, yazmaya faydası olacağını düşünmektedir ve ona göre ilham almak için iyi bir yoldur.

* Her ne kadar umursamaz olsa da çevresine her zaman göz gezdirir ve çoğu yakının bile anlayamayacağı şeyleri tartmaya çalışır. Bunun ona ileride herhangi bir sorun karşısında yardımcı olabileceğine inanır.

* Karanlığa inanılmaz bir bağ ile bağlıdır. Ona göre kendisi adeta karanlıkla yoğurulmuştur ve bunun ona müthiş bir haz verdiğini söyler. Karanlık, onu iyi hissettirir, iyileştirir, gücüne güç katar ve olgunlaştırır.

* Çok eğlenceli bir kızdır ve eğlenmeyi fazlasıyla sever. Kutlamalara ve partilere bayılır. Onunlayken bambaşka bir dünyaya adım atar ve hiç eğlenmediğiniz kadar eğlenirsiniz. Çoğu kez içki yüzüden ayakta duramayacak hale gelmiştir ama yine de bunu pek problem etmez. Sonia için kötü düşünmeyi engellemek için yalnızca dansetmeniz yeterlidir. Nasıl olsa her şey yoluna girecektir.

* Güven duygusu, içinde çok küçük bir kırıntı olarak kalmıştır. Karanlık, onu bu hale getirmiş ve onu emin olmaktan her zmaan alıkoymuştur. Yine de uzun senelerce birlikte olduğu arkadaşlarına fazlasıyla bağlıdır ve onlar için birçok şeyini feda edebilir. En korktuğu şeylerden birisi de sevdiklerine zarar gelmesidir. Bu onu yıkar ve Sonia'nın en büyük zaaflarından biridir.

* Aşk... İşte Sonia'nın en büyük zaafı budur. Kolay kolay asla aşık olmaz ve bunu dile getirmekten hiçbir şekilde çekinmez ama bağlandığı bir kişi olursa ona bütün benliğiyle ve fütursuzca bağlanır. Hiç düşünmeden kendini aşık olduğu kişiye bırakabilir ama daha önce bu yüzden çok fazla şey yaşamışır ve aşk, onun için Jason gelene kadar askıda kalmıştır. Sonia, şimdi Jason'a anlatamadığı şeylerle bağlıdır ve her ne kadar ona güvense de yine de yalnız kalmaktan korkmaktadır.

Şimdi, kurgulara gelecek olursak;
* Kadrolu bir dost grubu arıyorum. Okuldaki boş vakitlerimin çoğunu birlikte geçirebileceğim, beraber yemek yiyip, beraber eğlenebileceğim, beraber derslere girebileceğim ve beraber sohbet edebileceğim bir arkadaş grubu... Kız-erkek ya da bina farketmez ama en az IV. sınıf olmanız tercihimdir.
- Margeaux Deschanteh; bu kızı gördüğüm ilk anda onda farklı bir şeyler olduğunu sezinlemiştim. Kesinlikle karanlık bir kız ve en iyi arkadaşım olduğunu kolaylıkla söyleyebilirim. Okulda çok fazla şey yapacağız ve ne olursa olsun yanımda olacağını biliyorum.
- Audrey D. Pualin; Kesinlikle çok şeker ve onunla ortak noktalarımız var. Bence bir gün alışverişe filan çıkmalıyız. Susan'an çok dhaa iç açıcı ve eğlenceli olduğuna eminim. Kesinlikle güvenilir bir dost.

* Hoşlanmadıklarım. 'Düşman' kavramının biraz ağır kaçtığını düşünüyorum. O yüzden okulda karşılıklı bir şekilde hoşlanmadığım ve sinirlerimi bozan kişiler istiyorum. Sürekli birbirimizi öfkeyle süzen ve laf dalaşlarına, hatta düellolara kadar giden bir bağlantı...
- Evyleen Beaumont; Ravenclaw'lılar bu kadar sinir bozucu olabilr mi? Bu kızla ara sıra karşılaşıyorum ve birbirimizden hoşlandığımızı hiç sanmıyorum. Elektriğimizin tutmadığı kesin.
- Lucinda Tiffany Rose; Tuhaf kız. Okulda sürekli asık bir suratla gezen, ona uzatılan ilk kötü alışkanlıkta ona bağlanacakmış gibi bir imaj yaratan melankolik cadı. Böyle tüpleri hiç sevmem. Sessiz ve soğukturlar. Benden uzak durması yeterli.
- Satellite Morman; Kesinlikle yanına bile yaklaşılmaması gerekiyor. Tam bir bağımlı. Bahçede onu yalnızken sigara içerken yakalıyorum. Bu nasıl bir zihniyet böyle?! Kesinlikle takılabileceğim bir tip değil.
- Aurélie D'Amours; Immm... Bir Hufflepuff daha. Sizin genelinizden pek hoşlandığımı söyleyemeyeceğim. Ne bileyim, hakkında hiçbir şey bilmiyorum ama öyle işte. Pek arkadaş olunacak bir tipe benzemiyorsun. Eminim sende de bir absürtlük vardır.
- Judas Darshkov; Feodora'yla bu kadar yakın arkadaşken seninle anlaşamıyor olmamız çok tuhaf çocuk. Biraz soğuk bir tipe benziyorsun ve ben cıvık olmadıkları sürece sıcakkanlı insanları tercih ederim. Kesinlikle aramızda elektrik uyuşmazlığı olmalı. Gidip senin gibilerle futbol maçı izlemeye devam et, lütfen.

* Ara sıra beraber takıldığım kişileri de arıyorum. Çok fazla samimi olmasak da ders çıkışlarında yemekhanede, kütüphanede ya da bahçede karşılaşabileceğim ve konuşmaktan zevk aldığım kişiler.
- Wilhelmina Pangborn; Ah Tanrım! Evet, çok güzel bir kız. Ailesiyle çeşitli problemleri olduğunu duymuştum ama asıcak biri. Onunla karşılaştığım zaman ayaküstü sohbet etmeyi ve onu dinlemeyi seviyorum. Bana önceki halimi anımsatıyor.
- Asana Qinghai; Hahahaha! Senin gibi kızların neslinin tükendiğini sanıyordum. Gryffindor olmana rağmen her şeye burnunu sokan, alaycı, eğlenceli bir kızsın ve bu hoşuma gidiyor. Ara sıra takıldığımız zamanlarda seninleyken iyi vakit geçiriyorum ve şöhretin bedellerini unutturuyorsun. Bu iyi bir şey.

* Bunun dışında platonikler. Erkek arkadaşım var. hoşlanabilir ve hoşlanılabilirim. Platonik derken; gizli bir şekilde yatmaktan bahsetmiyorum. Uzaktan bakışabilir ve birbirimizi tenhalarda kıstırabiliriz. Very Happy
- Uzay Günercel; Türkleri bize çok yanlış tanıttıkları aşikar. Ben erkeklerinin hepsinin 'öküz' olduğunu duymuştum ama Uzay, cennetten düşen bir parça gibi. Kesinlikle ok seksi ve ben de tuhaf şeyler uyandırıyor. Onun da beni izlediğini görebiliyorum.
- Abraham Sawyer Shephard; Abraham, Abraham, Abraham... Sen iflah olmaz bir aşıksın. Bana olan hislerin yalnızca cinsel bir dürtüden mi yoksa gerçek sevgiden mi ibaret, anlayamıyorum ve bu beni tedirgin ediyor ama yine seninle yaşadığım cinsel deneyimlerden şikayetçi olduğumu söyleyemem. Böyle iyiyiz sanırım.
- Quentin Spencer Rodney;Yaz tatiliyde, değil mi? Biraz hatırlayabiliyorum. O gece arkadaşlarımla gece klübünde eğlenirken gözüme çarpmıştın ve dans etmeye başlamıştık. Sonrasında arabama beraber bindiğimizi ve bir otel odasında şehvetli birkaç dakikamızı hatırlıyorum. Gerisi biraz silik ama hoştu.

* Özel Kurgular
- Katherine Elizabeth Terry; Bu kız kesinlikle iyi bir eğlence malzemesi. Tanrım, sizce de çok komik gözükmüyor mu? Kesinlikle bir inek ve arkadaş olabileceğimizi zannediyor ama onun hakkında çok eğlencel fikirlerim var. Şimdilik onu çevremde tutuyorum. Bakalım, hayatıma ayak uydurabilecek mi?
- Alojz Czekaj; Sen onlardan birisin, değil mi? Benim gibi farklılardan... Dışında tuhaf ve kırılması zor bir kabuk var ve bunu herkesin görebildiğini zannetmiyorum ama sendeki farklı taraf, gözüme çarpıyor. Bence fena bir tip değilsin. Mantıklı ve ince bir zekan var. Yine de herkes gibi görünmekten vazgeçmeli ve ördüğün duvarı yıkmalısın. Şöhreti böyle elde ettim.
- Armina O'Rourke; Ah, küçük ufaklık! Sahne arkamda ne işin var senin? Neyse ki çocuklara bayılırım ve sen çok sevimli bir şeysin. Yalnız sahne şovlarım hakkında sorduğun sorularla beni biraz sıkıştırıyor ve terletiyorsun. Sen zeki bir kızsın değil mi?

Eveeet... Böyle yani. Özel kurgu isteyenleri de hiç çekinmeden kabul edebilirim. Sonia|Free B*tch! 874940

En son Sonia Michelle Williams tarafından Paz Tem. 17, 2011 1:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Lillian Beaumont
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lillian Beaumont

Mücadele Tarafı : Diğeri.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Sonia|Free B*tch! Left_bar_bleue100/100Sonia|Free B*tch! Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Sonia|Free B*tch! Left_bar_bleue30/60Sonia|Free B*tch! Empty_bar_bleue  (30/60)

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 9:39 am

Ara sıra takışdıklarından olabilir Evyleen.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Sonia|Free B*tch! Left_bar_bleue90/100Sonia|Free B*tch! Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 9:41 am

Pekala, ekledim. Açıklamaları sonra ekleyeceğim. Sonia|Free B*tch! 874940
Dianne Lewis
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Dianne Lewis

Doğum tarihi : 07/03/94
Mücadele Tarafı : Babamın cüzdanı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Sonia|Free B*tch! Left_bar_bleue100/100Sonia|Free B*tch! Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 9:42 am

Hımm Lucinda içine kapanık, aşırı karanlık hatta tanrının kudretinin kendisinde olduğuna inanan bir kız. Güce meraklı falan filan işte. Bu yüzden Sonia gibi çok popüler insanlardan hoşlanmıyor. O yüzden hoşlanmadıklarına ekleyebilirsin. Yine de telefonu senin şarkınla çalıyor. Sonia|Free B*tch! 626852
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 9:43 am

Pahala. Seni de ekledim, Eylülcüğüm. Very Happy
Margeaux Deschanteh
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Sonia|Free B*tch! Left_bar_bleue93/100Sonia|Free B*tch! Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 10:36 am

Oha, yehuaaaa. Ezgi geri dönmüş yea. Seni bulmaya çalışmadım değil Ezgiiii.
yakın akın çok yakın arkadaş olalım, yehuaaa.
Bu arada ben Esra. Lauréne Renard vardı ya hani Sonia|Free B*tch! 7350
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 1:04 pm

Hobaleeeeey Sonia|Free B*tch! 7350 Anneeeeem, çok özlemişim seniiii. Very Happy Hemen ekliyorum bebeğim. Very Happy
Uzay Günercel
Slytherin Hayaleti
Slytherin Hayaleti
Uzay Günercel

Doğum tarihi : 03/06/96
Mücadele Tarafı : Siluetler.
Evcil Hayvanı : Omnipotentis. Ornitorenk o.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 1:09 pm

Şey, ııı, sanırım platonikler kısmına giriyorum Very Happy Karşılıklı platonik gibi bir şey oluyoruz bennce Razz
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 1:13 pm

Eklendin. Sonia|Free B*tch! 939920
Venuse McMillen
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Venuse McMillen

Doğum tarihi : 27/02/97
Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Rpg Puanı:
Sonia|Free B*tch! Left_bar_bleue92/100Sonia|Free B*tch! Empty_bar_bleue  (92/100)
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 1:27 pm

Hoşlanmadıkların. ^^
Virginie Mélique
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Virginie Mélique

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 3:41 pm

Karakter özelliklerimizi eşleştirdiğimizde aslında anlaşabiliriz ama binalarımızın birbirine zıt özellikleri bizim iyi arkadaş olmamızı engelleyecek nitelikte. Sanırım arada sırada takıldıklarında bulunabilirim ^^
Wilhelmina Pangborn
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Wilhelmina Pangborn

Doğum tarihi : 16/01/95
Mücadele Tarafı : Kararsız.
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Sonia|Free B*tch! Left_bar_bleue98/100Sonia|Free B*tch! Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 7:36 am

Katherine Elizabeth Terry şu tip bi' kız. Naparsın bilmiyorum.
Wilhelmina Pangborn da Ravenclaw, hırslı ve feminist. Ailesiyle biraz sorunları var, biraz arkadaşça davranıyor olabilir. Bu arada hoşdöndün Ezgi ^^
Piper Jevinsph
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Piper Jevinsph

Doğum tarihi : 15/01/97
Mücadele Tarafı : Sarışınlar.
Evcil Hayvanı : Kedi, adı da cocinella.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Sonia|Free B*tch! Left_bar_bleue98/100Sonia|Free B*tch! Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 8:18 am

Ara sıra beraber takıldığım kişileri de arıyorum. Çok fazla samimi olmasak da ders çıkışlarında yemekhanede, kütüphanede ya da bahçede karşılaşabileceğim ve konuşmaktan zevk aldığım kişiler.

Audrey olabilir buraya Smile
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 10:38 am

Açıklamalar tamamdır. Olmadıysa söyleyebilirsiniz.
Ve herkesi ekledim. Sonia|Free B*tch! 874940
Piper Jevinsph
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Piper Jevinsph

Doğum tarihi : 15/01/97
Mücadele Tarafı : Sarışınlar.
Evcil Hayvanı : Kedi, adı da cocinella.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 11:27 am

o zamaan dost olalım biiz.
Aurélie D'Amours
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aurélie D'Amours

Doğum tarihi : 04/11/94
Evcil Hayvanı : Beyaz baykuşu var.

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 2:21 pm

Vay, Ezgi ben de diyorum bu kız ne zaman gelecek diye. Tabii hatırlarsan, Grayson falan. Very Happy Neyse şimdi benim bu karakter de özgür biri dolayısıyla zıt düşerler muhtemelen ama şöyle olsun hani ön yargılı biçimde yaklaşsınlar birbirlerine yani sen onu bir Hufflepuff olarak gör Aurelie de seni bir Slytherin olarak görsün. Aklında başka bir şey varsa o da olur. (:
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 10:00 am

Tamamdır. Lejantıma da uğrarsanız sevinirim. Sonia|Free B*tch! 874940
Doğa Günercel
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Doğa Günercel

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Sonia|Free B*tch! Left_bar_bleue93/100Sonia|Free B*tch! Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 10:05 am

Mesela bizde bir kurgu ayarlayalımmm Very Happy
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 10:07 am

Mesaj attım. Very Happy
Judas Darshkov
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Judas Darshkov

Evcil Hayvanı : Simsiyah tüyleri olan zümrüt gözlü bir kedi

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 5:59 pm

Lady Gaga'yı çok severim ama Sonia ile hiç anlaşamayacağız sanırım Razz
Abraham Sawyer Shephard
Büyüceşura Hâkimi
Büyüceşura Hâkimi
Abraham Sawyer Shephard

Evcil Hayvanı : Hayvan Sevmem.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Sonia|Free B*tch! Left_bar_bleue82/100Sonia|Free B*tch! Empty_bar_bleue  (82/100)
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 8:05 pm

Kurgu zaten belli.Nereye koyacağını biliyosun:Razz
Miesha Agness Petrovich
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Miesha Agness Petrovich

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 8:11 pm

Tyler seninle arada takılıyor olabilir. Yakışıklı cocuktur Tyler ama sevgilisi var, bası bağlı. Kes, eğlenceli ve popüler bir tip. Rp de yaparız Ezgi, o yeaaah!
Quentin Spencer Rodney
Hufflepuff V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Hufflepuff V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Quentin Spencer Rodney

Doğum tarihi : 22/11/96
Mücadele Tarafı : me.
Sihirsel Soy : Saf.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Sonia|Free B*tch! Left_bar_bleue97/100Sonia|Free B*tch! Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 12:00 am

Quentinle bir kez yatmış olsunlar yaz tatilinde olabilir. Öyle yani.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 12:38 pm

Brielle O'Byrne demiş ki:
Tyler seninle arada takılıyor olabilir. Yakışıklı cocuktur Tyler ama sevgilisi var, bası bağlı. Kes, eğlenceli ve popüler bir tip. Rp de yaparız Ezgi, o yeaaah!

Bebeğim, karakterin adını tam olarak yazarsan ekleyeceğim. Smile Diğerleri eklendiler. Uzun süreli verdiğim aradan dolayı kaynaklanan gecikme için üzgünüm. Sonia|Free B*tch! 874940
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Sonia|Free B*tch! Empty
MesajKonu: Geri: Sonia|Free B*tch!   Sonia|Free B*tch! Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 12:42 pm

Ah, bu arada Rp partnerim siteden ayrıldığı için takılmalık ilişkilere açığım. Belirteyim dedim. Sonia|Free B*tch! 939920

Sonia|Free B*tch!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Sonia~
» Sonia da arasın.
» Sonia'nın Odası
» .:!Sonia Michelle Williams!:.
» Sonia Michelle Cole~