Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

.:!Sonia Michelle Williams!:.

+6
Jason Allaire
Steve D.Strong
Steven Edward Williams
Nixié Isolde Syeliés
Aquaria Chloris
Sonia Michelle Williams
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
.:!Sonia Michelle Williams!:. Left_bar_bleue90/100.:!Sonia Michelle Williams!:. Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
.:!Sonia Michelle Williams!:. Left_bar_bleue0/0.:!Sonia Michelle Williams!:. Empty_bar_bleue  (0/0)

.:!Sonia Michelle Williams!:. Empty
MesajKonu: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:16 pm

(Sonia MicheLLe WiLLiams)
.:!Sonia Michelle Williams!:. Lady_g10

¤ Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'nda okuyor
¤ İrlanda'nın Dublin şehrinde doğdu
¤ 5. Sınıf Slytherin Öğrencisi
¤ Aslan Burcu
¤ 15 yaşında
¤ Safkan
¤ Cadı

.:!Sonia Michelle Williams!:. Gaga_bears .:!Sonia Michelle Williams!:. The_music_rules .:!Sonia Michelle Williams!:. Im_so_interesting

Fiziksel Özellikleri: Sonia'nın gerçek saç rengi sarıdır. Fakat onun saçlarını başka renklerde -kahverengi,siyah- görebilmeniz mümkündür. Yüz hatları oldukça mükemmeldir. Burnu, dudaklarına göre iyi bir şekilde orantılanmıştır. Boyu, her yaşıtı gibi normaldir -ne çok kısa, ne çok uzun-. Dudakları ise her erkeğin arzulayabileceği kadar dolgun ve hoş görünümlüdür. Vücudu gayet formdadır. Hiç fazla kilosu yoktur. Bu yüzden erkeklere göre Sonia, her zaman iyi bir sevgili adayı olabilmektedir. Gözleri, aslında açık bal sarısıdır. Fakat ortama göre renk değiştirebilir -yeşil, kahverengi, siyah-. Ama Sonia, en çok saçlarını sevmektedir. Yolda yürürken saçlarını savurmaktan çok hoşlanır...

Kişisel Özellikler: Sonia, her zaman olmasa da neşeli bir kızdır. Fakat taşıdığı asil Slytherin kanı, sinirlendiği zaman çok fazla tepki vermesine neden olur. Arkadaşları, ailesi ve gerçek aşkı dışında hiçkimseye tam olarak güvenemez. Çünkü geçmişte yaşadığı şeyler, Sonia'nın gelecekten ders olmasına sebep olmuştur. Sonia, en çok arkadaşlarıyla muhabbet etmekten, müzik dinlemek ve dans etmekten, yalnızlıktan, kitap okumaktan, şarkı söylemekten -ki sesi çok güzeldir.- ve ailesiyle vakit geçirmekten hoşlanır. Batıl inancı her zaman vardır. Burçları ve günlük ilişkileri her zaman önemser. Aslında her gün olmasa da yaşadıklarını bir kağıda aktarmaktan da hoşlandığı söylenebilir. Sonia'yı çözmek zordur. Şimdiye kadar doğru düzgün hiçbir erkek onu etkileyememiştir -bir kişi dışında-. İşlerine karışılmasından nefret eder. Bu yüzden insanların kalbini hiç olmayacak kadar fazla kırabilir. Aslında en iyisi sanırım ona hiç yaklaşmamak da olabilir...

Geçmişi: Sonia, geçmişi eskilere dayanan çok asil ve zengin bir ailenin soyundan gelmektedir. Babası, henüz Sonia, çok küçükken onu fiziksel eğitimler almaya zorlamıştır. Yıllarca süren bu eğitimden sonra Sonia, her türlü dövüş sanatını öğrenebilecek hale gelmiştir. Zaten babasının asıl amacı da onu dünyanın en iyi suikastçısı olarak eğitmektir.

Yıllar sonra Sonia, okul çağına gelir. Babası, bu durum karşısında çok heveslidir. Çünkü kızının kendisi gibi okulda terör estireceğini, yöneticilerin sinirlerini bozacağını düşünmektedir. Fakat Sonia, babasının bütün uğraşlarına rağmen Zümrüdüanka Yoldaşlığını seçmiştir. Babası bu olaya çok sinirlenmiş ve Sonia, okuldan döner dönmez onu ağır bir şekilde cezalandırmaya karar vermiştir.

Yaz tatilinde Sonia, eve döner. Babası zaten hazırlıklıdır. Diğer Ölümyiyenlerin yardımıyla onu zindanlara kapatır ve bütün hafızasını siler. Sıra kişiliğini şekillendirmeye gelmiştir. Onu, intikam delisi, hırslı, güçlü ve kibirli bir hale büründürmüştür. Ayrıca eski ismi olan "Sarah"ı değiştirerek daha vahşi, daha asil bir isim olan "Sonia" ismini takmıştır. Geriye bir tek fiziksel özelliklerini değiştirmek kaldığında babası, Sonia'yı bütün hayal gücüyle en baştan yaratarak şimdiki haline getirmiştir.

Babasının, bütün bu planları işe yaramaktadır. Sonia, okulda hergün mutlaka bir sorun çıkartmakta, mutlaka bir öğrenci yaralamaktadır. Ayrıca eskiden yüzüne bile bakmayan erkekler şimdi peşinden koşmaktadırlar. Bu değişikliğin en önemli sonucu ise Sonia'ya şöhret kapılarını açmasıdır. Bu değişiklik sayesinde Sonia, kendi giyim koleksiyonunu tasarlamış ve birkaç kere profesyönelce sahneye bile çıkmıştır. Çoğu yorumcu tarafından büyük övgüler alan Sonia, bu yolda ilerlemeye kararlıdır.

En son Sonia Michelle Williams tarafından Salı Haz. 09, 2009 1:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
.:!Sonia Michelle Williams!:. Left_bar_bleue90/100.:!Sonia Michelle Williams!:. Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
.:!Sonia Michelle Williams!:. Left_bar_bleue0/0.:!Sonia Michelle Williams!:. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:24 pm

.:!Sonia Michelle Williams!:. Ic10 .:!Sonia Michelle Williams!:. Ic210 .:!Sonia Michelle Williams!:. Ic310.:!Sonia Michelle Williams!:. Ic411
.:!Sonia Michelle Williams!:. Ic510 .:!Sonia Michelle Williams!:. Poker_face .:!Sonia Michelle Williams!:. Ic710 .:!Sonia Michelle Williams!:. Ic910
.:!Sonia Michelle Williams!:. Ic1010 .:!Sonia Michelle Williams!:. The_music_rules .:!Sonia Michelle Williams!:. Im_so_interesting .:!Sonia Michelle Williams!:. Blonde_Lady_g

.:!Sonia Michelle Williams!:. Poker_face_gaga .:!Sonia Michelle Williams!:. Gaga_eye .:!Sonia Michelle Williams!:. New_hair_color .:!Sonia Michelle Williams!:. Gaga_poker_dance

.:!Sonia Michelle Williams!:. Gaga_finger .:!Sonia Michelle Williams!:. Gaga_hands_on_face .:!Sonia Michelle Williams!:. Gaga_i_see_you .:!Sonia Michelle Williams!:. Gaga_pf

.:!Sonia Michelle Williams!:. Poker_face_lady_GaGa .:!Sonia Michelle Williams!:. L_GaGa_poker_face .:!Sonia Michelle Williams!:. GaGa_strong .:!Sonia Michelle Williams!:. Gaga_sing

.:!Sonia Michelle Williams!:. GaGa_card .:!Sonia Michelle Williams!:. Gaga_poker_f .:!Sonia Michelle Williams!:. GaGa_black

~~Sevdiklerim~~

* Kitap okumak
* Arkadaşlarlarımla muhabbet etmek
* Şarkı söylemek
* Dans etmek
* Müzik dinlemek
* Ailemle vakit geçirmek
* Günlük Tutmak

~~Sevmediklerim~~

* İhanet
* Yalancılık
* Yenilmek
* Sululuk
* Bulanıklık

~~Zayıf Olduğum Noktalar~~

* Karanlık
* Yalnızlık
* Sevdiklerime zarar verilmesi
* Kararsızlık
* Aşk

~~Güçlü Olduğum Noktalar~~

* Düello etmek
* Liderlik yapmak/Yönetmek
* Yalan söylemek

En son Sonia Michelle Williams tarafından Paz Mayıs 31, 2009 2:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:36 pm

Spoiler:

~ARKADAŞLAR~

*
[Ah Sen En İyi Dostumsun!]
*
[Kankam!]
* [Suç Ortağımsın]
* [Ara Sıra Takılıyoruz]
* [Sana Kanım Isındı!]
* [Hımm... Seni daha önce görmüştüm]
* [Normalsin]
* [Olsanda olur, olmasanda]
* [Yeni Yeni Tanışıyoruz]

~DÜŞMANLAR~

* [Püff... Smile Sen Şimdi Düşman Mısın?]
* [Senden Korkmuyorum!]
* [İnan Bana Tatlım Sen Zararsızsın!]
* [Ehh... Sülük Gibi Yapıştın Ama!]
* [Ezeli Rakibimsin!]
* [Senden Nefret Ediyorum!]
* [Sakın Karşıma Çıkma!]

~AŞK~

* [Herşeyimsin]
* [Ahh... Gerçekten Çok Yakışıklısın!]
* [Benim İçin Geçmişte Kaldın!]
* [Seni Kullanıyordum Canım!]
* [Unuttum Gittin xD]
* [Platonik]
* [Bana Asılmayı Kes!]
* [Senden Hoşlanıyorum]
* [İyisin, Hoşsun]
* [Seninle Tanışmayı İsterim]

~YETİŞKİNLER~

* [Siz Çok İyi Bir Profesörsünüz!]
* [İdolümsünüz, İlerde Sizin Gibi Olmak İstiyorum!]
* [Dersleri İyi Anlatıyorsunuz]
* [Sizi Takmıyorum!]
* [Derslerinizde Sürekli Uyuyorum]
* [Sizden Profesör Mü Olur?]
* [Sizi Seviyorum]
* [Hakkınızda Daha Çok Bilgi Edinmeliyim]
* [Sizden Hoşlanmıyorum!]

* [Sohbet Etmeyi Seviyorum]

~AİLEM~

* [Annem & Babam]
* [Kardeşim]
* [Kuzenim]
* [Halam & Teyzem]
* [Amcam & Dayım]
* [Diğer]

En son Sonia Michelle Williams tarafından Cuma Mayıs 22, 2009 1:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:37 pm

.:!Sonia Michelle Williams!:. 11w9hg6 .:!Sonia Michelle Williams!:. 38527828
Valénte Iris d'Armaque~~ * [Sohbet Etmeyi Seviyorum]
Karşılaştığımız her yerde konuşuyoruz. Fakat size sorduğum bütün soruların cevaplarını vermiyorsunuz. Sanırım konuşmaktan pek hoşlanmıyorsunuz. Ama yine de konuşmak istediğiniz de sizinle sohbet etmek güzel.
[Hayalet]

.:!Sonia Michelle Williams!:. Adriana-adriana-lima-243529_100_100 .:!Sonia Michelle Williams!:. Adriana-adriana-lima-243388_100_100
Nixié Isolde Syeliés~~ * [Ahh... Sen En İyi Dostumsun!]
Sen bu okulda anlaştığım en iyi kişisin Nixié. Seninle aynı grupta olmak ve aynı odayı paylaşmak gerçekten çok eğlenceli. Kafa dengi insanlarız ve şu ana kadar birçok macera yaşadık. Umarım okulda olduğumuz sürece yakın arkadaşlar olarak kalırız. ^^
[Gerçek Dost]

.:!Sonia Michelle Williams!:. Iconjustinh5 .:!Sonia Michelle Williams!:. Iconjustinh7
Steven Edward Williams~~ * [Kuzenim]
Ahh... Steven, canım kuzenim. Seninle birçok okulda birlikte sorunlar çıkardık. Müdür odalarına hep birlikte gittik. Biz ve grubumuz burada yeniden toplanmak üzereyiz. Merak etme. Okula tekrar dehşet saçacağız. Wink
[Suç Ortağım] & [Aileden]

.:!Sonia Michelle Williams!:. 2-100
April Merién Fioré~~ * [İdolümsünüz! İlerde Sizin Gibi Olmak İstiyorum]
Lady'm. Sizinle tanışmış olmak benim için çok büyük bir zevkti. Yıllardır kurduğum hayallerin peşinden gitme çabalarım azalmaya başlamışken, sizin sayenizde herşeye yeniden başladım. Bu yüzden ilerde sizin gibi ünlü bir Karanlık Taraftarı olmak istiyorum!
[Karanlık Lady] & [İdol]

.:!Sonia Michelle Williams!:. Dean-dean-winchester-514293_100_100 .:!Sonia Michelle Williams!:. Dean-dean-winchester-545560_100_100
Steve D. Strong~~ * [İyisin, Hoşsun]
Hımm... Steve... Öncelikle binandan nefret ettiğimi söylemeliyim. Fakat sen kötü bir çocuğa benzemiyorsun. Yakışıklı sayılırsın ama tarzım değilsin. Belki ilerde seni çeşitli bilgiler edinmek için kullanabilirim. Dediğim gibi; iyisin, hoşsun ama benim için boşsun!
[Kullanabileceklerimden!]

.:!Sonia Michelle Williams!:. Tuytkrty .:!Sonia Michelle Williams!:. Whwehwehw
Jason Xavier Quixie~~ * [Senden Hoşlanıyorum]
Jason, çok hoş bir çocuksun ama sevgilinin olmasına üzüldüm. Senin gibi bir çocuğun boş kalmayacağını tahmin etmeliydim. Ne yapacağımı bilmiyorum ama şimdilik galiba seni uzaktan izlemekle yetineceğim. Belki de sevgilinle aranıza fitne falan sokarım xD
[Etkileniyorum!]

.:!Sonia Michelle Williams!:. 66 .:!Sonia Michelle Williams!:. 67
Madestie Delacrousé~~ * [Yeni Yeni Tanışıyoruz]
Madestie, seni okulda daha görmüş olmama rağmen, kompartımanlarda tanışma şansı bulduk. O zamandan beri seni sevmeye başladım. İyi bir kızsın ve yakın arkadaş olabiliriz. Daha çok muhabbet etmeliyiz Wink
[Yeni Arkadaş]

.:!Sonia Michelle Williams!:. 001
Kyle Matthew Miller~~ * [Kankam!]
Hımm... Çok hoş bir çocuksun Kyle. Senin yanındayken kendimi çok rahat hissediyorum. anımdayken içimda ilginç bir güven duygusu oluşuyor. İyi bir arkadaşsın. Sürekli böyle kal Wink
[Güvenilir ^^]

.:!Sonia Michelle Williams!:. Lj_31 .:!Sonia Michelle Williams!:. Lj_37
Adreane Blanche Velasquez~~ * [Hımm... Seni Daha Önce Görmüştüm]
Adını duyduğumu sanmıyorum ama seni daha önce görmüştüm. Kafa dengim bir kız değilsin. Bu yüzden çok fazla dikkatimi çekmedin. Seninle tanışmak gibi bir arzum yok. Sanırım böyle uzaktan iyi.
[Normal]

.:!Sonia Michelle Williams!:. Alex-P-alex-pettyfer-5177733-100-100 .:!Sonia Michelle Williams!:. Alex-P-alex-pettyfer-5177749-100-100
Craig A. Andre~~ * [Bana Asılmayı Kes!]
Etrafımda neden bu kadar fazla dolaşıyorsun? Seni benim hakkımda konuşurken yakalıyorum. Acaba arkadaşlarına neler anlatıyorsun? Hoş bir çocuksun ama küçüksün ^^ Yapabilecek bir şeyim yok. Kader bu, üzme kendini olur mu? ^^
[Kullanabileceklerimden]

.:!Sonia Michelle Williams!:. Tl15 .:!Sonia Michelle Williams!:. Tl20
Lucién Clyde Weisberg~~ * [Unuttum Gittin xD]
Lucién, sen hoş bir çocuksun ama artık başın bağlı. ^^ Yazık oldu. Halbuki hoşlandığım ender kişilerden bir tanesiydin. Gerçi senin gibi basit çocukları çabuk unuturum. Yolunda devam et. Eğer geri dönecek olursan...
[Boş]

.:!Sonia Michelle Williams!:. Paris_hilton_027_0 .:!Sonia Michelle Williams!:. Paris_hilton_029
Jasmine Lola Menarix~~ * [Püff... Smile Sen Şimdi Düşman Mısın?]
Hahahah... Komik bir kızsın. Kendini çekici sanan, şirin görünmeye çalışan, o cesur sandığın kişiliğinin altında korkak tavuk yatan bir kız... Sakın karşıma çıkma! Çünkü bu okulda en nefret ettiğim tiplerden bir tanesisin. Seni bir böcek gibi ezerim!
[Komik]

.:!Sonia Michelle Williams!:. Amber-amber-heard-3921961-100-100 .:!Sonia Michelle Williams!:. Amber_Heard_002_0
Mélania L. Mythique~~ * [Yeni Yeni Tanışıyoruz]
Seni daha önce uzaktan, yakından görmüşlüğüm var ama tam olarak tanımıyorum. Yine de iyi bir kıza benziyorsun. Bu yüzden tanışacağımız anı sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım iyi anlaşırız. ^^
[Yeni]

En son Sonia Michelle Williams tarafından C.tesi Mayıs 30, 2009 2:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 22 kere değiştirildi
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:37 pm

Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:40 pm

~ARKADAŞLAR~

~DÜŞMANLAR~

~AŞK~

~YETİŞKİNLER~

~AİLEM~

Eklenmek İsteyenler; Lütfen Aşağıdaki Formu doldurun:

Ad-Soyad:
İcon (İki Tane Lütfen):
Kurgu (Lütfen "Sen Yaz Canım" Gibisinden Şeyler Söylemeyin!):
Yer (Siz Belirtin, Kararsızsanız Ben Ayarlarım):
Aquaria Chloris

Aquaria Chloris

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:50 pm

İki halinden de vereyim;
https://2img.net/r/ihimizer/img17/1647/38527828.png ve https://2img.net/h/oi44.tinypic.com/11w9hg6.png

Öncelikle kurguyu yazmadan önce sorayım, karakterin Valénte'yi sevebilir mi sevemez mi? Ona göre hazırlarım kurguyu ^.^
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:55 pm

Hayaletleri sever kendisi. xD
Aquaria Chloris

Aquaria Chloris

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:59 pm

Bir yılan. Küçük bir cadı. Beyaza çalan sarı saçlarıyla yeşil cüppesinin içinde dikkatimi çekebilen az sayıdaki öğrencilerden biriydi. Fazlasıyla ilginç özellikleri olmasa da kötülüğü özentilik haline getirmiş arkadaşlarından daha eğlenceli görünüyordu. Karşılaştığımız her yerde benimle konuşmaya çalıştığını fark etmemek için kör olmak gerekirdi fakat bütün sorularına cevap vermedim tabi. Konuşmayı sevmediğimi anladığında benden biraz uzak durdu, yine de ağzımı açmaya karar verdiğim zamanlarda sohbeti zevkli geçebiliyor.

Iris'İn gözünden ^^
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 2:10 pm

Eklendin. ^^
Nixié Isolde Syeliés

Nixié Isolde Syeliés

Mücadele Tarafı : Ölüm Yiyen
Sihirsel Soy : Safkan

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 6:59 pm

Ad-Soyad:Nixié Isolde Syeliés
İcon (İki Tane Lütfen):

.:!Sonia Michelle Williams!:. Adriana-adriana-lima-243458_100_100
.:!Sonia Michelle Williams!:. Adriana-adriana-lima-243457_100_100
Kurgu (Lütfen "Sen Yaz Canım" Gibisinden Şeyler Söylemeyin!):Nixié,Sonia'yla sohbet etmekten çok hoşlanır.Kafa dengine uygundur.Oda arkadaşıdırlar ve şuana kadar pek çok macera yaşamışlardır.Birbirlerine olan bağları gün geçtikçe daha çok artıyordur.
Yer (Siz Belirtin, Kararsızsanız Ben Ayarlarım):*Ah Sen En İyi Dostumsun!*
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 7:05 pm

Eklendin canım ^^
Steven Edward Williams
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Steven Edward Williams

Mücadele Tarafı : Karanlık Tarafta
Evcil Hayvanı : köpek

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
.:!Sonia Michelle Williams!:. Left_bar_bleue83/100.:!Sonia Michelle Williams!:. Empty_bar_bleue  (83/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 3:51 pm

Steven Edward Williams

Kurgu:
Steven, Sonia'nın kuzenidir.
İkisi birlikte birbirlerine çok yakın dostturlar. Sreven, Sonia'nın kuzenleri
arasında en çok sevdiği kişilerden biridir .
Çocukluklarından bu
yana çok iyi ikili olmuş, kötülükleri beraber yapmışlardır.

Eklenmek İstediğim Yer: Aile kısmında, kuzenlerine ekler misin
Smile

.:!Sonia Michelle Williams!:. Av3v .:!Sonia Michelle Williams!:. Av5u İstersen lejantımdan da icon alabilirsin
Smile
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 5:17 pm

Ekledim. ^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeSalı Mayıs 12, 2009 3:51 pm

Tek iconum var malesef ^^
.:!Sonia Michelle Williams!:. 2-100
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimePerş. Mayıs 14, 2009 7:31 am

Problem değil. Ekledim. ^^
Steve D.Strong

Mücadele Tarafı : O an kim haklı geliyorsa ondan...
Evcil Hayvanı : Rascal (Sözlüğü aç bak bakalım,ne demekmiş...)

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimePerş. Mayıs 14, 2009 7:46 pm

Iconlar:
.:!Sonia Michelle Williams!:. Jensen-jensen-ackles-527703_100_100.:!Sonia Michelle Williams!:. Dean-dean-winchester-514293_100_100.:!Sonia Michelle Williams!:. Dean-dean-winchester-545560_100_100

Lejantımda böyle eklisin;

♠️ Sadece Tanıdıklarım ♠️
♠️ Bir Kere Gördüklerim ♠️
♠️ Gözüme Çarpanlar ♠️

Sonia.
Doğrusu hoş kız olduğunu reddedemem, sert bir cazibesi var, bu da onu
ilgi çekici kılıyor. Ama onunla ilgilenmiyorum, yani o anlamda.
Hayatımda öğrendiğim en önemli şeylerden biri de bir Slytherinliyle
alalade flört edilemeyeceği! (Korkutucu sonuçları olabilir.)
Neyse sadece tanışmış kalmak en iyisi, daha fazla ilerlemesi gerektiğini düşünmüyorum...

https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/steve-dean-marti
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeCuma Mayıs 15, 2009 11:03 pm

Eklendin ^^
Jason Allaire

Jason Allaire

Doğum tarihi : 27/05/95
Mücadele Tarafı : Penisi.
Sihirsel Soy : Safkan.

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 4:03 am

.:!Sonia Michelle Williams!:. Mathiascover10.:!Sonia Michelle Williams!:. 001yqfxft

Jason, Sonia'nın cezp edici görüntüsünü göz ardı edemez. Belki birisiyle çıktığı için diğer kızlardan olduğu gibi Sonia'dan da uzak durmuştur. Aralarındaki arkadaşlık her zaman vardır. Slytherin'i hak eden sayılı kişilerden olduklarını düşünüyor.

Jason'ın gözünden böyle ^^.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 8:59 am

Eklendin ^^
Vivian Mankowitz
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vivian Mankowitz

Mücadele Tarafı : Aydınlık

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
.:!Sonia Michelle Williams!:. Left_bar_bleue100/100.:!Sonia Michelle Williams!:. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 11:19 am

.:!Sonia Michelle Williams!:. 66 .:!Sonia Michelle Williams!:. 67

Dostlara ekleyebilirsin. Daha önce Hogwarts'da birbirimizi görmüş olmamıza rağmen, asıl kompartmanda tanışmış ve birbirimizi sevmişizdir falan ^^.

Lejantıma beklerim.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 10:04 am

Eklendin ^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 1:07 am

.:!Sonia Michelle Williams!:. 001
Ünlüm değişti ^^
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 8:34 pm

Ekledim ^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 9:14 pm

.:!Sonia Michelle Williams!:.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Sonia Michelle Williams~
» Sonia Michelle Williams-Slytherin V. Öğrencisi
» Sonia Michelle Cole~
» Sonia|Free B*tch!
» Michelle Trachtenberg