Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Acımasız Tanrı

+3
Sonia Michelle Williams
Dianne Lewis
Lillian Beaumont
7 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Acımasız Tanrı Empty
MesajKonu: Acımasız Tanrı   Acımasız Tanrı Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 8:12 am

Acımasız Tanrı - Martius A. Addison

Martius, ikizi Craig'in aksine kitapları sevmez, zekâsıyla gururlanmaz. O acımasızlığıyla okula nam salmış birisi olarak gücünü konuşturur. Kendine olan güveni, başı dik yürümesini sağlarken çapkınlıklarında işine yarar. Sevgilisi olsa dahi tek gecelik ilişkileri boldur. Kızlara ilgi duymanın yanısıra tek gecelik ilişkilerinde onun erkeklerle de birlikte olduğunu iddia edenler olmuştur; ancak o susmayı tercih etmektedir.

Neler arıyorum? Şimdi sevgilimiz dolu, tek gecelik ilişki yaşayanlardan olabilirsiniz. Düşman olacaktır. Bir tane erkek dost istiyorum, binadaşı. Çok yakın olacaklar -ki ben bunu dostlar arasından seçeyim- ve bir de 4 erkek 1 kız dost arıyorum. Sınırsız arkadaşa ve özel kurgulara da açığım. Sevgilim öldüğü için sevgili arıyorum tekrar.

Aile
Craig Earl Addison, pek nadide kitap kurdu ikizim. Senin ne kadar gereksiz olduğunun hepimiz farkındayız. Daha bir kızla ilişkin bile yokken hâlâ utanç duymaman garip. Ah, sen git ve kitaplarınla boğuş.

İlişkiler
Solaina Sychelja, sevgilim. Bana benzemiyor oluşun benim çok işime yarıyor. Benim gibi olsaydın tek gecelik ilişkilerimden sonra sanırım sonum fena olurdu; ancak ne mutlu ki sen merhabetlisin. Neyse, başkasına baktığını görürsem işin sonu çok da hoş olmaz hayatım. -Öldü.
Uzay Günercel, yegâne dostum. Aynı binadan olmamız ve benzeyen özelliklerimiz bizi birbirimize yaklaştırıyor. Seninle dost olmak, iyi bir şey.
Lucinda Tiffany Rose, bu kız benim dişi versiyonum diyebiliriz. Benzeyen özellilerimizin fazlalığı nedeniyle onunla yatakta iyi vakit geçireceğimizden eminim.
Sonia Michelle Williams, aynı binadan olmamız bizi yakınlaştırsa da o benim gözümde hâlâ güzel bir parça. Seninle yatakta görüşelim mi bebeğim?
Rousseau Yvonne, binadaş arkadaşım. Ne kadar o konulara gelememiş de olsak sen de bir gün tuzağıma düşecek ve benden büyük zevk alacaksın. O günü bekle.
Marjolainé Iarine, ikizimin manevi kardeşi. Benden bile yakın olduğun kardeşim nedeniyle sana sinir oluyorum; ama yine de bu senin bir dişi olduğun gerçeğini değiştirmiyor tatlım.
Evyleen Beaumont, çocukluk arkadaşım. Belki de kızlara karşı bu kadar ilgili olmam seninle alakalıydı. Ne de olsa tanıdığım ilk kızlardan birisin. Senin bedenini arzuladığım gibi o mavi gözlerini de arzuluyorum. Çocukluk arkadaşı olmamız nedeniyle sana acıyacağımı sanma, benim olacaksın.
Solène Sychelja, sevgilimin dördüzlerinden biri olduğun için sana bir şey demiyorum; ancak bir hufflepuff oluşun beni sinir ediyor. Yine de seni bir gün yatağa atacağımı bilmelisin güzelim; sevgilimin kardeşi olsan bile...

Lejant'ıma da bir tık yapıp katılınız efendim.

En son Martius A. Addison tarafından Cuma Tem. 08, 2011 12:56 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Lillian Beaumont
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lillian Beaumont

Mücadele Tarafı : Diğeri.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Acımasız Tanrı Left_bar_bleue100/100Acımasız Tanrı Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Acımasız Tanrı Left_bar_bleue30/60Acımasız Tanrı Empty_bar_bleue  (30/60)

Acımasız Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Acımasız Tanrı   Acımasız Tanrı Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 8:52 am

Benim başlığa demişsin ya benzer diye. Ben düşündüm taşındım ama benzer bulamadım nasıl birşey olmalı. Sen bence beni buraya ekle ben ona göre eklerim. asdsf
Dianne Lewis
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Dianne Lewis

Doğum tarihi : 07/03/94
Mücadele Tarafı : Babamın cüzdanı.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Acımasız Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Acımasız Tanrı   Acımasız Tanrı Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 9:32 am

Lucinda acımasız, karanlık, gününün yarısını karanlık sanatlara veren bir tip. Arada kaynatıyor, basit bulduğu kişilerle alem yapıyor. Acı çekmeyi de çektirmeyi de seviyor. Aralarında güçlü bir bağ olabilir.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Acımasız Tanrı Left_bar_bleue90/100Acımasız Tanrı Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Acımasız Tanrı Left_bar_bleue0/0Acımasız Tanrı Empty_bar_bleue  (0/0)

Acımasız Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Acımasız Tanrı   Acımasız Tanrı Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 9:35 am

Tek kız dost olabilirim. Karakter özelliklerim burada. Acımasız Tanrı 874940
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t7152-the-fame-monser
Rousseau Yvonne
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Rousseau Yvonne

Doğum tarihi : 31/07/95
Mücadele Tarafı : Kendi Çıkarı.
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Siyah Leopar, Mort.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Acımasız Tanrı Left_bar_bleue88/100Acımasız Tanrı Empty_bar_bleue  (88/100)
Düello Gücü:
Acımasız Tanrı Left_bar_bleue25/25Acımasız Tanrı Empty_bar_bleue  (25/25)

Acımasız Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Acımasız Tanrı   Acımasız Tanrı Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 9:43 am

Yep yep yep. Beni nereye atabilirsin? Arkadaş olabilir? Yada sen karar ver benim için fark etmez.
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Mücadele Tarafı : Kendi tarafı işte.
Sihirsel Soy : Üvey annesi ve babası safkan. Gerçek annesi melez babası muggle doğumlu.
Evcil Hayvanı : Kurtlara bayılır ama evde bir kurt besleyemeyeceğine göre sadece bir köpekle yetinmek durumunda kaldı. Beyaz bir terier, adı Toil.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Acımasız Tanrı Left_bar_bleue95/100Acımasız Tanrı Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

Acımasız Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Acımasız Tanrı   Acımasız Tanrı Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 10:06 am

Martius'a geçtiğimde ekleyeyim o zaman.
Misafir
Misafir

Acımasız Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Acımasız Tanrı   Acımasız Tanrı Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 7:00 pm

Sonia, arkadaş olarak ekledim.
Diğer herkesi de ekledim işte siz de başlığınıza eklerseniz iyi olur efendim.
Doğa Günercel
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Doğa Günercel

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Acımasız Tanrı Left_bar_bleue93/100Acımasız Tanrı Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:

Acımasız Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Acımasız Tanrı   Acımasız Tanrı Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 9:37 am

Mesela Doğa'yı ekle, Marjorie'yi ekle, Solange'yi ekle, Margeaux'u ekleeee. Ve mesela profilleri için yazdığım iismlerin üstüne tıklaaaa Acımasız Tanrı 626852 Hepsini kafana göre ekleeeeeee Very Happy
Ysebel Moore
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Ysebel Moore

Mücadele Tarafı : Sessizlik.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Acımasız Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Acımasız Tanrı   Acımasız Tanrı Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 7:17 pm

Eski sevgili olsunlar. Ayrılmalarının sebebi de Ysebel'in bir dönem Hogwarts'a ara vermiş olmasıdır. Döndüğünde eski sevgilisinin çoktan kapıldığını öğrenince hırs yapar Ysebel. Yine dost olurlar Martius ile ancak Ysebel ona ilgisini belli etmekten çekinmez.
Misafir
Misafir

Acımasız Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Acımasız Tanrı   Acımasız Tanrı Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 12:57 am

Yea burayı yarın güncelleyeceğim millet. Ukala Tanrı'ma ve lecantıma da uğrayın. Very Happy

Acımasız Tanrı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Acımasız Tanrı
» Ukala Tanrı
» Ukala Tanrı
» Ukala Tanrı