Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ukala Tanrı

+6
Jamie Lea d'Estaign
Desiree Widmore
Margeaux Deschanteh
Verona Moretti
Ysebel Moore
M. Serenity Bennett
10 posters
YazarMesaj
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Mücadele Tarafı : Kendi tarafı işte.
Sihirsel Soy : Üvey annesi ve babası safkan. Gerçek annesi melez babası muggle doğumlu.
Evcil Hayvanı : Kurtlara bayılır ama evde bir kurt besleyemeyeceğine göre sadece bir köpekle yetinmek durumunda kaldı. Beyaz bir terier, adı Toil.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue95/100Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue0/0Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (0/0)

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 8:17 am

Ukala Tanrı - Craig Earl Addison

Craig, zekâsına fazla güvenen birisidir. Ukala tavırları etrafındakileri çileden çıkartsa da o bundan zevk alır. Kitaplara olan aşkı, onun elinde kitap olmadan görülmesini neredeyse imkânsız kılarken kızlarla ya da cinsellikle olan alakasını yok etmiştir. O, sevgili ve gerçek dost olarak kitaplarını görmektedir.

Her kurguya açık olmama rağmen sevgili, dost ve düşman alımı yoktur. Düşman olarak kimseyi görmese de rakip olarak gördüğü kişiler vardır.

Aile
Martius A. Addison, sevgili kardeşim kendini güçlü mü sanıyorsun? Hayatında eline kiap almamışken ve derslerle ilgilenmezken nasıl olabilir de gücü yakalayabilirsin? O acımasızlığın ve çapkınlığın başına bir gün iş açtığında yanında olmayacağım.

İlişkiler
Marjolainé Iarine, manevi kardeş. Martius'tan daha yakınsın bana, normal dostlarımdan da. Seninle bayağı şey paylaşıyoruz. Asla rakip olarak görmeyeceğim birisin aynı zamanda.
Darlena Mariotte, ukala mı o? Ah, beni geçemezsin bu konuda. İyi anlaşıyoruz, sanırım; ancak çok yakın değiliz.
Hermia Günercel, ah benim sevimli dostum, sana şunu tavsiye ediyorum: Benimle insanların yanında dalga geçmemelisin. Yoksa dostluğumuz kitap yaprakları arasında kuruyup kalmış çiçekler kadar soluk bir renk alacak. Ne kadar sevimli bir dost olsak da ayağımızı denk almakta yarar var değil mi?
Nina Jankovics, ne bir dostsun ne de bir düşman. rakip de diyemiyorum sana. Benimle yarışmak için elinden geleni yapıyorsun, değil mi? Bana yetişmek için... Ama çok çabalama, yapamayacaksın. herkesin ortasında beni rezil etmeye çalışsan da yalnızken rahatça sohbet edebildiğimizi tüm okul yüzünden okuyabilir. Daha mimiklerini kullanamayan sen, benim zekâm ile boy ölçüşebilir misin?
Julija Bishop, seni tarih meraklısı seni. Arkadaş diyebiliriz sanırım sana. Tarih kitaplarından falan bahsettiğimiz olsa da sohbetimiz çok ileri gitmedi.
Evyleen Beaumont, sanırım seninle ilk karşılaştığımızda okumayı öğrenmeye yeni yeni başlıyordum. Ailelerimiz arkadaş olduğundan üç dört yaşında karşılaşmış olmamız bana dayanmanı sağlıyor sanırım. Dost olarak görüyorsundur belki beni; ancak seninle dost olabilecek kadar paylaşımımız bile yok. Arkadaş diyebiliriz sana.
Doğa Günercel, ne çapkın herifsin öyle. Düzeltiyorum herif-tin. Siz üçüzler, nasıl oluyor da bu hâlde bile dostum oluyor anlamıyorum; ancak -kitaplarım kadar olmasa da- sizi seviyorum. Ah ah, dostluk ne garip şey. Kitaplarıma mani olmayın da şu çapkınlıklarınızla.
Leonidas Lathyrus, bana karşı tutumun çok değişken olduğu için sende bir cevher görüyorum. Âdeta kitaplardan fırlamış birisin ve bu seninle arkadaş olmamın temel sebebi. Seninle dost bile olabilirdik; ancak arada bana laf söylemeye çalışman beni çileden çıkartıyor. Kitap okumak yerine birkaç saniye onları düşündüğüm bile oluyor.
Feodora D'or, ah kendini bir şey sanan kızsın sen değil mi? Hani her şeyi sen biliyorsun, ah ah, güleceğim yoktu. Ravenclaw'a seçilmiş olabilirsin, güzel de olabilirsin; ancak bu senin benden iyi olduğunu göstermez. Seni kızdırdığımda beni yok edermişsin, bunu duydum. Sen o küçücük büyü bilginle beni nasıl yok etmeyi düşünüyorsun tatlım? Sen güzelliğine zaman ayırırken ben yüzlerce kitap bitiriyorum. Ah, sana cidden acıyorum.
Juliette Dvornej, kütüphanede bolca zaman geçiren hanım hanımcık biri olması bazen o kadar iyi geliyor ki... Kitaplara en ufak zarar verdiğini bile görmedim. Arada konuşuyoruz onunla; kitap tavsiyesi istiyor ya da bilmediği şeyleri soruyor. Bu kız o kadar da sinirimi bozmuyor.
Oxana Radaslova, gözü yükseklerde olan havalı kızımız. Ah, sen böyle milletin yanında kendini gizledikçe iyi bir şey mi yapıyorsun? Araştırmayı sevdiğini duydum; zaten kütüphanede araştırma yaparken karşılaşmıştık, değil mi? Sana ne diyebileceğimden bile emin değilim. Arkadaş ya da düşman falan değilsin. En iyisi benden uzak kal.
Deja Schneider, benimle ders çalıştığında daha verimli olduğunu söyleyen binadaşım. Benden hoşlanmadığını biliyorum -ki ben de senden hoşlanmıyorum- ama bu zekâma karşı koyamadığın için kendini şanslı saymalısın. Benim zekâmdan biraz da olsa bir şeyler kapsan senin için faydalı tatlım.
Uzay Günercel, Herima'nın yanında kitap okuyordum onu gördüğümde. Çok iyi anlaşıp anlaşamadığımız net olmasa da dost diyebiliriz aslında ona.
Lucinda Tiffany Rose, arkadaş diyelim biz ona. Çok paylaşımımız olmasa da onu rakip olarak görmemek onunla aramın pek bozuk olmamasını sağlıyor.
Audrey D. Pualin, zekâma ve çekiciliğime karşı koyamıyorsun, değil mi? Ama üzülme, yalnız değilsin.
Sonia Michelle Williams, senden hiç haz etmesem de geçmiş yıllarda bir ödev üzerine eş olmak durumunda kalmıştık. Ah, kitap okumayı seviyordun sanırım, seninle ilgilenmediğimden aklımda kalan bu kadar. Ancak zekâ olmadan kitap okumak da anlamsız güzelim.
Solaina Sychelja, ikizimin sevgilisi benim nadir bulunan dostlarımdan. Nasıl oluyor da o binada olduğun hâlde merhametli olabiliyorsun anlamıyorum; ancal yine de dost olmamızdan ötürü mutluyum.
Laudine Swenian, seni geveze çıkarcı! Konuşkanlıkların beni deli etse de sana arkadaş diyebilirim sanırım.
Brielle O'Byrne, kendini yetenekli mi sanıyorsun tatlım? Ah, bir Gryffindorsun ve hâlâ bana kafa tutmaya çalışıyorsun. Sen Hogwarts'a ilk adımını atarken ben burada kullanılan tüm kitapları bitirmiş olarak dik bir şekilde giriyordum içeriye. Beni o basit kavgana çekmeye çalıştığın zamanı hatırlayabiliyorum; ancak benim zekâm ile baş edeceğini düşünmediğim için seviyene inmekle ilgilenmemiştim.
Joseph Màphael, beni de kendine benzetmeye çalışan çocuk. Herkesin bağımlı olmasını isteyen o çocuk bu işleri para için yapmasa da iyi para kazanıyordur, belli. Zaten zengin bir aileden geliyor, bunlar onun için fırsat. Bu işleri yaptığını düşünürsek, yapabildiğini, zeki olduğunu da anlıyoruz. Onunla konuşuyorum, takılıyorum; ancak asla onun oyunlarına gelmem. Kızlar, uyuşturucu, sigara, alkol... Bunlar yalan. Kitaplarımı getirin bana!
Margeaux Deschanteh, benim ukalalığıma sinir oluyorsun, değil mi? Ah ne yaparsın, kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş.
Desiree Schult, kitapları seviyorsun ya bu seni katlanılır biri yapıyor. Başka türlü senin gibi bir Gryffindor ile asla uğraşılmaz. Özellikle de gereksiz sakinliğin nedeniyle bir gün elimde kalacaksın.
Daniel Aaron Devereaux, kızlara karşı bir kinin olduğu hâlde onlarla birlikte mi oluyorsun? Ne kadar basit birisin öyle! Derslerle ilgilenmek yerine aklın fikrin başka şeylerde olursa tabii benim notlarıma muhtaç olursun.
Virginie Mélique, pek nadir zeki Hufflepuff görmüşlüğüm vardır. Ah, seninle pek konuşmadığımızdan iyi geçinebiliyoruz sanırım. Arkadaşsın diyelim sana hadi. Ama sakın benimle yarışmaya kalkma, üzülürsün sonra. Niyetin o değil belki de, yine de uyarmadı deme.
Solène Sychelja, doğru yolu bulmuş bir Hufflepuff ha? Illuminati'ye hizmet etmek gerçekten çok iyi tatlım; ancak sen yeteneklerinden ve zekândan emin misin? Seninle konuşmuşluğum çok olmasa da iyi geçindiğimizi söyleyebiliriz, değil mi?
Verona Moretti, bana karşı ne kadar sempati beslesen de beni sinir etme için elinden geleni yapıyorsun, değil mi? Bundan zevk mi alıyorsun bilmiyorum; ama beni sinir etmeye devam edersen yanım kapattığın kitap kapaklarının etrafa yaydığı toza dönüşürsün tatlım.
Quentin Spencer Rodney, beni sevmediğini söyleyen -ki bunun nedeni ukalalığım- kişi. Emin ol ben de senin arkandan geiyorum, sana tapıyorum (!). Sen kendini ne sanıyorsun pis porsuk?

Lejant'ıma da bir tık yapıp katılınız efendim.

En son Craig Earl Addison tarafından C.tesi Tem. 09, 2011 1:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Ysebel Moore
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Ysebel Moore

Mücadele Tarafı : Sessizlik.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue100/100Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue30/60Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (30/60)

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 8:07 pm

Hadi Ysebel ile de bulalım kurgu.
Verona Moretti
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Verona Moretti

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 11:24 am

ahaha, şey karakterin biraz sheldon'ı hatırlattı bana.
verona sana çok büyük bir sempati besliyor ama sen ona sinir oluyorsun çünkü kitap okurken seni rahatsız ediyor. yanına oturup kitabının kapağını kapatıyor, konuşuyor, bunların seni kızdırdığını gördükçe de çocuk gibi eğleniyor. sen onu tamamen küçük görüyorsun, o da senin kendini bu kadar beğenmeni komik buluyor. v'nin keyfi yerindeyken seni görürse, ne yaparsan yap yanına gelmekten vazgeçmiyor ve bu seni deli ediyor, ona karşı çok sert davranıyorsun. Ama bu verona'nın umrunda değil çünkü o seninle birlikteyken çok eğleniyor.
uygun mudur ki eheh
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t7034-verona-moretti
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Sihirsel Soy : Üvey annesi ve babası safkan. Gerçek annesi melez babası muggle doğumlu.
Evcil Hayvanı : Kurtlara bayılır ama evde bir kurt besleyemeyeceğine göre sadece bir köpekle yetinmek durumunda kaldı. Beyaz bir terier, adı Toil.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 11:44 am

Şu uzun mesajlarımı editleyebildiğimde ekleyeceğim. O kadar yazıyorum; ama sonra bir bakmışım yine eski mesaj falan. Ondan şimdi deneyip bakacağım.
Margeaux Deschanteh
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Margeaux Deschanteh

Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue93/100Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 11:53 am

Mesela bizim de bir kurgumuz olsun? Very Happy
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 12:07 pm

Ne olsun kurgumuz ne olsun?
Margeaux Deschanteh
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue93/100Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 12:11 pm

İlk başta Marge Craig'i çok ukala görmüştür. Yani öyle zaten Craig hani ama çekilmez derecede diye falan sinir olmuştur Marge. Sonra bir gün... Ay bilmiyorum işte, aklıma hiç bir şey gelmiyor Ukala Tanrı 273164
Desiree Widmore
Gryffindor V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Desiree Widmore

Doğum tarihi : 04/01/97
Mücadele Tarafı : Bana Widmore'lar para veriyor.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue98/100Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 9:39 pm

Sakindir benimki. Kütüphanede tanışmış olabilirler. İkisi de kitapları seviyor. Önceleri senin ukalalığın beni, benim sakinliğim seni sinir etmiş olabilir ama sonra iyi anlaşırız.
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 12:23 am

Uzun mesajlarımı editleyebilmenin verdiği rahatlıkla ekledim. Hı hı. Herkesi ekledim.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 12:13 pm

Ukala dümbeleğim, çok biliyorsun işini, beğenmiyorsun bir şeyi, zor dostum zoooooooooooor. Salt bunu yazmak için bile gelebilirdim, o derece içimde tuttum Shocked

Okşan var benim bir; Oxana Radaslova, Rav o da, sınıf arkadaşısınız. Okşan son derece zeki ama zekasını herkesin yanında belli etmekten pek hoşlanmıyor. Son derece havalı ve burnu yükseklerde olmasına rağmen aslında özünde yalanası bir hanım kızımız. Bir de araştırmayı çok sever. Yani kafasına bir şey takmayagörsün, araştırır, altını üstüne getirir ve o konuda kesinlikle uzmanlaşmasa bile gereğinden fazla bilgi edinir. Tam olarak ne olacaklarını bulamadım, sen seç. o.o

Daniel Aaron Devereaux. Gry, manyak bir tip. Hastalıklı bir ruhu ve kızlara karşı içten içe büyük bir kini vardır. Üvey annesinin çocukluğunda tacizine maruz kaldığından o da. Dan de bütün kızlarla birlikte oluyor şimdi. Anarşik bir ruh onun. Anlaşamazlar sanırım. Düşman olmasa bile şöyle olabilir; Dan çok parlak bir öğrenci değil. Notlarını isteyebilir Craig'den ve arada yardım isteyebilir.

Yetişkin karekterlerim de var ama onlarla nasıl olur emin değilim. Ben gene de yazayım istersen onları da istersen onları da eklersin bir yerlere O_O

Ojufemi d'Estaign. Fransız ve Fransız olduğunu davranışlarından falan çok rahat anlarsın. Aynı zamanda ressam ve görücülük yeteneği varç Yeteneği de resim yaparken çıkıyor ortaya. He bir de çift kişilikli. Ojufemi karanlık bir kişiliğe sahipken öbür kişiliği Darcey melek gibi. Oje de büyük bir güç tutkusu vardır, güç onun için çok nemlidir. Sanatla ilgileniyorsan belki Oje'nin bir sergisinde karşılaşmışsınızdır, çocukluğunda Fransızca dersi vermiş olabilir yahut resim, sanat dersleri vermiş olabilir. ÖYle ya da böyle bir şekilde tanışmışsanız, onun çift kişiliğini bilmesen bile arada dengesiz tavırlarını fark etmiş olabilirsin. u_u

Jamie Lea d'Estaign. En sevdiğim karakterim olduğunu söyleyebilirim. Henüz yeni mezun oldu Jam Hogwarts'tan. Annesi Amerikan/İngiliz, babası Fransız. Manyak ötesi bir karakterdir. Aklına gelen her şeyi yapar. Bir de sakardır. Arada boka basar, kayar falan. Eğer ona bir kere bile olsun takılmışsan, ki onun sadece yanından geçmen bile yeterli seni sürükleyip bir yerlere götürecektir o zaten, başına gelmedik kalmayabilir. Çok fazla olmasa da zeki değildir ama zamanının çoğunu kitaplarla geçirir. Annesinin 'Ruhunu beslemeyenin kalbi küçük kalır' sözünden sonra kitaplar onun için vazgeçilmezdir ve her zaman okuduğu kitaplardaki gibi maceradan maceraya koşmak ister. Öyle işte. Shocked

Bu kadar u__u Bitti u__u End. Fin. Finish. u__u
Quentin Spencer Rodney
Hufflepuff V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Quentin Spencer Rodney

Doğum tarihi : 22/11/96
Mücadele Tarafı : me.
Sihirsel Soy : Saf.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue97/100Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 12:20 pm

Düşman olsun. Ukala sevmez Q.
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 12:21 pm

Enem, çüşanzi. Başım döndü. Ben gidip kafamı toparlıycam sonra yazayım. Very Happy Geceye yani, uyurum çünküm ben az sonra Very Happy

Temem Ege, ayarlıyınca söylerim ben bakarsın olmazsa değiştiririk. Akşama akşama Very Happy
Quentin Spencer Rodney
Quentin Spencer Rodney

Doğum tarihi : 22/11/96
Mücadele Tarafı : me.
Sihirsel Soy : Saf.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue97/100Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 12:32 pm

Tamamdır ^^.
Deja Schneider
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Deja Schneider

Mücadele Tarafı : 3T
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 12:35 pm

Kurgumuz belli işte eklersin benide. ^.^
Laudine Swenian
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Laudine Swenian

Doğum tarihi : 03/06/97
Evcil Hayvanı : Bir zamanlar bir Hint bülbülü vardı ancak yanlışlıkla üstüne bastı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 2:17 pm

Şimdiii, Laudineimiz konuşkan bir kızdır, bina ayrımı yapmaz ama son derece çıkarcı lanet olası bir pisliktir. =P Onun bu yanı Craig'i gıcık ediyor olabilir, Craig'in ukalalıkları da Laudine'e garip geliyordur falan, ama yine de arkadaştırlar işte.

Uygun mudur? =P
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 1:24 am

Ekledim herkesi, olmuşlar mı?
Bir de Deniz, senin yetişkinleri eklersem de daha sonra ekleyeceğim. Very Happy Şimdi zor geldi gözüme. Very Happy
Ojufemi d'Estaign
♪ Ressam ♪
♪ Ressam ♪
Ojufemi d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Mücadele Tarafı : Ben bilmem beyim bilir u__u
Sihirsel Soy : Şahin K olmasından şüpheleniyor
Evcil Hayvanı : Faruk K

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue96/100Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (96/100)
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 1:27 am

Ben de yazdıktan sonra 'oha nan napmışım ben yuh nasıl kurgu bulsun çocuk' dedim kendime zuhaha ama olan oldu sorun değil yani u__u

Ukala Tanrı
1 sayfadaki 1 sayfası