Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ukala Tanrı

+17
Adèle Beaumont
Jesse Ablow
Virginie Mélique
Isaac Hildred
Leonidas Lathyrus
Doğa Günercel
Sonia Michelle Williams
Lillian Beaumont
Feodora D'or
Miesha Agness Petrovich
Hermia Günercel
Nina Jankovics
Piper Jevinsph
Darlena Mariotte
Dianne Lewis
Uzay Günercel
M. Serenity Bennett
21 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Mücadele Tarafı : Kendi tarafı işte.
Sihirsel Soy : Üvey annesi ve babası safkan. Gerçek annesi melez babası muggle doğumlu.
Evcil Hayvanı : Kurtlara bayılır ama evde bir kurt besleyemeyeceğine göre sadece bir köpekle yetinmek durumunda kaldı. Beyaz bir terier, adı Toil.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue95/100Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue0/0Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (0/0)

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 11:19 am

Kendinizi güçlü mü sanıyorsunuz ya da zeki? Hanginiz benimle boy ölçüşebilir ki?
Craig, kendinden fazla emin biridir. Zekâsı tartışılmaz kabul edilse de ukala tavırlar insanı çileden çıkartmaya yetmektedir. Seçmen Şapka Başvurusu'nu incelediğinizde anlarsınız işte.
Craig'in özelliklerini kısaca anlatayım.
*Kitaplara âşık.
*Yeni bir şey öğrenme tutkusuyla yanıyor.
*Kendini beğenmiş biri. Biraz ukala.
*Yalnızca güce tapanlardan iğreniyor.
*Siyasî bir düşünce yapısına sahip, her şeyin güce dayalı olmasını istemiyor. Büyücedünyanın yeni bir siyasal düzene ihtiyacı olduğunu düşünüyor.
*Kendi yeteneklerini sergilemekten hoşlanmasa da onları övmekten bir hayli hoşlanıyor.
*Ondan daha yeteneklisini gördüğünde birkaç güçlüğüne ciddi anlamda öldürme planları yapıyor. Bir çocuk hakkında 200 sayfa öldürme senaryosu yazmışlığı var.
*Yazmakla da ilgileniyor; ancak okumak kadar değil. Onu elinde bir kitapla görmediğinizde bilin ki o bir taklit. Ah, gözleri kapanana kadar bir kitapla yatar. Uyumak üzere olduğunda ancak elinden düşürür kitapları.
*Kızlara pek bakmaz. Kitaplarından kafasını kaldırmadığı için. Bu dedikodulara yol açmıştır, eşcinsel olduğu hakkında.
*Genellikle insanlarla iyi anlaşır. Slytherin ve Ravenclaw binalarında oldukça arkadaşı mevcuttur. Hufflepuff ve Gryffindor'ların yeteneksiz olduğu görüşünü benimsemiştir bile diyebiliriz; ancak o binalarda da yetenekli gördüğü kişilerle arkadaşlık kurabilir.
...

Neler aramaktayım? Düşünelim bakalım.
İlk olarak sevgili istemiyorum. Craig'e hayran olanlar olabilir tabii. Düşman istemiyorum; ancak rekabet içinde olduğu kişiler olabilir. Dost arıyorum. Kızlarla ilgilenmesi adına çabalayan bir arkadaşı -çapkın birisi- olursa da olur. Ve nice kurgular bekliyorum.

Marjolainé Iarine, manevi kardeş.
Darlena Mariotte, ukala mı o? Ah, beni geçemezsin bu konuda. İyi anlaşıyoruz, sanırım; ancak çok yakın değiliz.
Hermia Günercel, ah benim sevimli dostum, sana şunu tavsiye ediyorum: Benimle insanların yanında dalga geçmemelisin. Yoksa dostluğumuz kitap yaprakları arasında kuruyup kalmış çiçekler kadar soluk bir renk alacak. Ne kadar sevimli bir dost olsak da ayağımızı denk almakta yarar var değil mi?
Nina Jankovics, ne bir dostsun ne de bir düşman. rakip de diyemiyorum sana. Benimle yarışmak için elinden geleni yapıyorsun, değil mi? Bana yetişmek için... Ama çok çabalama, yapamayacaksın. herkesin ortasında beni rezil etmeye çalışsan da yalnızken rahatça sohbet edebildiğimizi tüm okul yüzünden okuyabilir. Daha mimiklerini kullanamayan sen, benim zekâm ile boy ölçüşebilir misin?
Julija Bishop, seni tarih meraklısı seni. Arkadaş diyebiliriz sanırım sana. Tarih kitaplarından falan bahsettiğimiz olsa da sohbetimiz çok ileri gitmedi.
Evyleen Beaumont, sanırım seninle ilk karşılaştığımızda okumayı öğrenmeye yeni yeni başlıyordum. Ailelerimiz arkadaş olduğundan üç dört yaşında karşılaşmış olmamız bana dayanmanı sağlıyor sanırım. Dost olarak görüyorsundur belki beni; ancak seninle dost olabilecek kadar paylaşımımız bile yok. Arkadaş diyebiliriz sana.
Doğa Günercel, ne çapkın herifsin öyle. Düzeltiyorum herif-tin. Siz üçüzler, nasıl oluyor da bu hâlde bile dostum oluyor anlamıyorum; ancak -kitaplarım kadar olmasa da- sizi seviyorum. Ah ah, dostluk ne garip şey. Kitaplarıma mani olmayın da şu çapkınlıklarınızla.
Leonidas Lathyrus, bana karşı tutumun çok değişken olduğu için sende bir cevher görüyorum. Âdeta kitaplardan fırlamış birisin ve bu seninle arkadaş olmamın temel sebebi. Seninle dost bile olabilirdik; ancak arada bana laf söylemeye çalışman beni çileden çıkartıyor. Kitap okumak yerine birkaç saniye onları düşündüğüm bile oluyor.
Feodora D'or, ah kendini bir şey sanan kızsın sen değil mi? Hani her şeyi sen biliyorsun, ah ah, güleceğim yoktu. Ravenclaw'a seçilmiş olabilirsin, güzel de olabilirsin; ancak bu senin benden iyi olduğunu göstermez. Seni kızdırdığımda beni yok edermişsin, bunu duydum. Sen o küçücük büyü bilginle beni nasıl yok etmeyi düşünüyorsun tatlım? Sen güzelliğine zaman ayırırken ben yüzlerce kitap bitiriyorum. Ah, sana cidden acıyorum.
Juliette Dvornej, kütüphanede bolca zaman geçiren hanım hanımcık biri olması bazen o kadar iyi geliyor ki... Kitaplara en ufak zarar verdiğini bile görmedim. Arada konuşuyoruz onunla; kitap tavsiyesi istiyor ya da bilmediği şeyleri soruyor. Bu kız o kadar da sinirimi bozmuyor.
Uzay Günercel, Herima'nın yanında kitap okuyordum onu gördüğümde. Çok iyi anlaşıp anlaşamadığımız net olmasa da dost diyebiliriz aslında ona.
Lucinda Tiffany Rose, arkadaş diyelim biz ona.
Audrey D. Pualin, zekâma ve çekiciliğime karşı koyamıyorsun, değil mi? Ama üzülme, yalnız değilsin.
Sonia Michelle Williams, senden hiç haz etmesem de geçmiş yıllarda bir ödev üzerine eş olmak durumunda kalmıştık. Ah, kitap okumayı seviyordun sanırım, seninle ilgilenmediğimden aklımda kalan bu kadar. Ancak zekâ olmadan kitap okumak da anlamsız güzelim.
Brielle O'Byrne, kendini yetenekli mi sanıyorsun tatlım? Ah, bir Gryffindorsun ve hâlâ bana kafa tutmaya çalışıyorsun. Sen Hogwarts'a ilk adımını atarken ben burada kullanılan tüm kitapları bitirmiş olarak dik bir şekilde giriyordum içeriye. Beni o basit kavgana çekmeye çalıştığın zamanı hatırlayabiliyorum; ancak benim zekâm ile baş edeceğini düşünmediğim için seviyene inmekle ilgilenmemiştim.
Joseph Màphael, beni de kendine benzetmeye çalışan çocuk. Herkesin bağımlı olmasını isteyen o çocuk bu işleri para için yapmasa da iyi para kazanıyordur, belli. Zaten zengin bir aileden geliyor, bunlar onun için fırsat. Bu işleri yaptığını düşünürsek, yapabildiğini, zeki olduğunu da anlıyoruz. Onunla konuşuyorum, takılıyorum; ancak asla onun oyunlarına gelmem. Kızlar, uyuşturucu, sigara, alkol... Bunlar yalan. Kitaplarımı getirin bana!
Virginie Mélique, pek nadir zeki Hufflepuff görmüşlüğüm vardır. Ah, seninle pek konuşmadığımızdan iyi geçinebiliyoruz sanırım. Arkadaşsın diyelim sana hadi. Ama sakın benimle yarışmaya kalkma, üzülürsün sonra. Niyetin o değil belki de, yine de uyarmadı deme.

En son Craig Earl Addison tarafından Perş. Haz. 30, 2011 1:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 14 kere değiştirildi
Uzay Günercel
Slytherin Hayaleti
Slytherin Hayaleti
Uzay Günercel

Doğum tarihi : 03/06/96
Mücadele Tarafı : Siluetler.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Omnipotentis. Ornitorenk o.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue100/100Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 11:25 am

En dostun benim ta'am mı? En dost ne bilmiyorum ama neyse, bence anladın Razz
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Sihirsel Soy : Üvey annesi ve babası safkan. Gerçek annesi melez babası muggle doğumlu.
Evcil Hayvanı : Kurtlara bayılır ama evde bir kurt besleyemeyeceğine göre sadece bir köpekle yetinmek durumunda kaldı. Beyaz bir terier, adı Toil.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 11:26 am

Ah ah, tamam tamam. Dostsun, aslında manevi kardeşsin uleyn. Gardaş <3
Dianne Lewis
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Dianne Lewis

Doğum tarihi : 07/03/94
Mücadele Tarafı : Babamın cüzdanı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue30/60Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (30/60)

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 12:02 pm

ben de arkadaş olayıım.
Darlena Mariotte
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Darlena Mariotte

Doğum tarihi : 23/02/96
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Sammy, köpek

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue99/100Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (99/100)
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 12:04 pm

Ukala yazıyor orada ukala olan herkes ile arası iyidir.
Ama ben çok yakın olamam sanırım, hihi Very Happy
Piper Jevinsph
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Piper Jevinsph

Doğum tarihi : 15/01/97
Mücadele Tarafı : Sarışınlar.
Evcil Hayvanı : Kedi, adı da cocinella.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue98/100Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 12:07 pm

ben de ona hayran olanlardan olayım. ama platonik değil. hani gördüğüm üff be diyeceğim bi çocuk ol.
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 7:11 pm

Olmuş mu efendim, eklendiniz.
Nina Jankovics
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Nina Jankovics

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue97/100Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 7:13 pm

Ben de bir şeyler istiyorum ama aklımda bir şey yok. Napsak?
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 7:19 pm

Karakterinin özelliklerini bilsem, ona göre bir şeyler çıkartmayı denerim. Ah, kurgu bulma konusunda ne kadar muhteşem olmasam da. Very Happy
Nina Jankovics
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Nina Jankovics

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 7:23 pm

Ben de berbatım o yüzden sana atayım dedim ama evet haklısın ortada özellik yok. Ya şimdi uzun uzun yazmaya üşendim şöyle özetleyelim; zekasına fazla güveniyor, derslerle pek arası yok, sabahları uyumak en en en büyük tutkusu, kitap bağımlısı -fantastik şeyler, dersle ilgili olmayanlar- genel olarak pek kimseyle sorunu yok ama şöyle bi yanı var insanları sınıflandırıyor, herkese aynı mesafede yaklaşmıyor, ilgi meraklısı, güzel olduğunu her yerde açıkça belirtip buna karşı çıkılmasına izin vermiyor ve en çok kullandığı cümle 'Hadi ama ikimizde güzel olduğumu biliyoruz' Falan filan işte kafamda böyle bi Nina şekillenmişti ilk karakteri açarken.
Hermia Günercel
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Hermia Günercel

Doğum tarihi : 24/04/97

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 7:25 pm

Hermia ile dostun olsunlar, hatta baya baya rahat olsun Craig bunun yanında. Karakterleriniz az çok benziyor, Hermia da tapar kitaplara falan. Hatta böyle şakasına dalga geçsin seninle egonu zedelesin falan, sen de ukalalıklara başla. Öyle sevimli kankalar olun falan.
Miesha Agness Petrovich
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Miesha Agness Petrovich

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 7:29 pm

Ukalalık konusunda çekişmeli, senin bu Gryffindorluları yeteneksiz bulmanla ilgili bir kavga yaşamış olabilirler Brielle ile. Birbirlerine düşman olmazlar ama çokta haz etmezler. Garip bir şekilde aralarında bir bağ oluşur ama bunu kabul edip arkadaş olmazlar falan. İlginç bir kurgu olur.
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 7:30 pm

Gökçe, ekleyeceğim.

Duygu, o zaman şöyle olsun mu:
Craig ve Nina birbirleri ile bir nevi yarış içindeler egolarını tatmin etme konusunda. İkisi de kendini beğenmiş durumda. Bir araya geldiklerinde kitaplardan falan bahsederler; ancak etraflarında başkaları olduğunda birbirlerini ezmeye çalışırlar. Gibi bir şey.
Nina Jankovics
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Nina Jankovics

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 7:31 pm

Bana uyar her türlü Very Happy
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 7:40 pm

Craig'in ağzından düşünceler dökülmüştür üçünüz adına da.
Bundan sonra bir tane erkek ravenclaw dost almaktayım. Ardından dost alımı bitecektir. Sıradan arkadaş olsalar da dost olmayacaklardır. Ama o erkek dostu istiyorum. Very Happy

En son Craig Earl Addison tarafından Salı Haz. 28, 2011 8:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Feodora D'or
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı & Yönetici
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı & Yönetici
Feodora D'or

Doğum tarihi : 10/09/91
Mücadele Tarafı : Saçları
Sihirsel Soy : PureBlood
Evcil Hayvanı : Boo

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 7:41 pm

Ukalalık abidesi Feodora ile nasıl bir konumunuz olsa acaba? Ve F. çok güzel olduğu için fazlasıyla ve fazlasıyla kendisini beğenmiştir, kainatın en güzel dişisinin kendisi olduğunu düşünür -Candice de öyle gibi harbiden ya herneyse- Kibirli, bencil, mükemmeliyetçi ve az da olsa narsist bir kişiliğe sahip lakin olabildiğincede zekidir, ayrıca okulunda en popüler kızıdır fakat pek seveni yoktur arkadaş grubunun dışında, arkadaşlarına da oldukça bağlıdır hani güvendi mi tam güvenir fakat çok ön yargılıdır. Kitap okumayı pek sevmez, tam olarak fotografik bir hafızaya sahip olduğu söylenemese de okuduğunu ve gördüğünü kolay kolay unutmaz bu da derslerindeki başarısının anahtarıdır zaten. Bu yüzden de genellikle güzelliğiyle ilgilenir.

İşte kısaca Feodora, neresi uygun olur ki acaba =)
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 7:47 pm

Şöyle olur mu acaba ki? Nina ile olanın tersine bir durum. Dışarıdan bakanlar için arkadaş görüntüsünde olsalar da birbirleri ile rakipler kendi içlerinde. Birbirlerinin başarısını yok etme çabasındalar. İkisi de farkında karşısındakinin yaptığının; ancak çaktırmadan devam ediyorlar. Arkadaş görüntüsünde birer rakipler. Entrikalar <3
Lillian Beaumont
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lillian Beaumont

Mücadele Tarafı : Diğeri.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 9:44 am

Çocukluk arkadaşı olsunlar. Evyleen kimseyi kendine yakın görmez ve kimseye güvenmez. Ancak Craig ile olan dostluğu çok eskilere dayandığı için tek dostu o olabilir. Aileleri tanışıyordur felan.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Rpg Puanı:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue90/100Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 9:49 am

Craig, ukala; Sonia, kibirli. Birbirimizden hiç haz etmesek de aramızda tuhaf bir cinsel çekim olsun. 'Zıt kutuplar birbirini çeker' misali... Birlikte bir dakika bile durmaya tahammül edemes de tuhaf tesadüfler bizi birarada olmaya zorlasın ve birbirimize itiraf edemesek de bu cinsel çekimi ikimiz de farkedelim. Böyle işte. Very Happy
Doğa Günercel
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Doğa Günercel

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue93/100Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 10:34 am

Hadi kanka olalım, sklljsdlgf.
Leonidas Lathyrus
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Leonidas Lathyrus

Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Pısırık adında grili beyazlı bir kedisi var.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue99/100Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (99/100)
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 12:23 pm

Leon böyle kafasına göre takılan biri olduğu için bazı bazı Craig'in ukalalıklarına sinir olurken bazen de bu durumla eğlenmesini biliyor gibisinden bir şeyler saçmaladım. Sence de uygunsa arkadaşlara falan at. Ya da başka bi' şey yapalım ama yine arkadaşlara at =D Dost da olabilir tabii.
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 1:54 pm

Sonia Michelle Williams dışında herkesi ekledim. Craig'in cinsellikle uzaktan yakından alakası yok. O tam bir kitap kurdu. Bu nedenle başka bir kurgu olmalı.
Diğer kişiler de olmadıysa söylerse sevinirim. Very Happy
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Rpg Puanı:
Ukala Tanrı Left_bar_bleue90/100Ukala Tanrı Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 1:59 pm

O zaman şöyle olsun; Sonia da boş vaktinin bir kısmını kitap okuyarak geçirmeye bayılıyor. İkisi de birbirinden pek hoşlanmadığından dolayı aslında göz göze bile gelmek istemiyorlar ama bir ders esnasında Sonia taşkınlık yaptığı için profesör, ona bir araştırma cezası veriyor ve senin de kitaplarla aran iyi olduğu için Sonia'ya hem yardımda bulunmanı, hem de onu gözetmeni istiyor.
Ödev esnasında da ufak ufak konuşmaya başladıkları zaman ikisi de ortak kitaplardan zevk aldıklarını farkediyor, yakınlaşmıyor ama birbirlerinin farkına varıyorlar.

Aklıma başka bir şey gelmedi. Sende bir şeyler varsa daha farklı bir kurgu olabilir. Very Happy
Isaac Hildred
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Isaac Hildred

Doğum tarihi : 10/09/91
Mücadele Tarafı : Ravenclaw
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 2:02 pm

F. pek kafasına takacak bir tip değil, zaten en iyinin kendisi olduğunu düşündüğü için senin bu tavırlarına sadece gülüp geçer. Eğer başarısına zarar verecek bir seviyede onunla uğraşırsan ise seni mahvetmeye de hiç çekinmez.

Böyle birşey işte F. Isaac le de birşeyler ayarlayalım.
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ukala Tanrı Empty
MesajKonu: Geri: Ukala Tanrı   Ukala Tanrı Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 3:30 pm

Eklendiniz. Olmamışsa söyleyiniz ifinim.
Isaac nasıl biri bileydim kurgu yapardık. Very Happy

Ukala Tanrı
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Ukala Tanrı
» Ukala Tanrı
» Ukala rpciler.
» Acımasız Tanrı
» Acımasız Tanrı