Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Başvurmadan geçme bence yani öyle yap derim benim fikrim bu baskı yapmak istemem.

YazarMesaj
Isabella D'amore
Vampir
Vampir

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Başvurmadan geçme bence yani öyle yap derim benim fikrim bu baskı yapmak istemem. Left_bar_bleue61/100Başvurmadan geçme bence yani öyle yap derim benim fikrim bu baskı yapmak istemem. Empty_bar_bleue  (61/100)
Düello Gücü:
Başvurmadan geçme bence yani öyle yap derim benim fikrim bu baskı yapmak istemem. Left_bar_bleue0/0Başvurmadan geçme bence yani öyle yap derim benim fikrim bu baskı yapmak istemem. Empty_bar_bleue  (0/0)

Başvurmadan geçme bence yani öyle yap derim benim fikrim bu baskı yapmak istemem. Empty
MesajKonu: Başvurmadan geçme bence yani öyle yap derim benim fikrim bu baskı yapmak istemem.   Başvurmadan geçme bence yani öyle yap derim benim fikrim bu baskı yapmak istemem. Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 11:55 pm

Isabella 200 yılını yeni tamamlamış acımasız bir vampir. Sadece size değer veriyorsa ona güvenin yoksa sizi atıştırmalık olarak kullanabilir Smile
Beni tanımayanlar için görünüm:
-Karakterim : Demi Lovato
-Ben :
Spoiler:
Dediğim gibi aç ve acımasız bir karakterim var. Hislerini çok kolay saklayabilir ve hiçkimseye güvenmez. Deli doludur, kimseyi dinlemez ve kurallar onun en büyük düşmanıdır. En çok zevk aldığı şeylerden biri kurbanlarına acı çektirmektir.
Geçmiş:
Bella bundan 200 sene önce Yasak Orman'da dönüştürülmüştür. Eskiden bir Gryffindor öğrencisi olmasına rağmen Gryffindor karakteri ruhunun çok derinliklerindedir. Güleryüzlü, cesur ve iyikalpli Bella kaybolmuştur.

Şimdi hala başvurmayı düşünüyorsanız:
-Sevgili :
arıyorum. Onun yaptıklarını garipsemeden onu gerçekten tanıyan tek kişi. Bu dünyada zarar vermeyeceği tek kişi olacak.
-Küçük küçük kuzen:
Gryffindor'da aynı onun gibi olan küçük küçük kuzeni. İçten içe onu kıskandığı için onunla ilgili olanları hep takip etmektedir.
-Av arkadaşı:
Onlara çok güvenmez ama vakit geçirip avlanmayı sevdiği vampirler.

Bunlar benim kurgum ama her türlü kurguya açığım Smile

Başvurmadan geçme bence yani öyle yap derim benim fikrim bu baskı yapmak istemem.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Piştttt.... Bakmadan geçmeee gel buraya son baskı son baskıı :D :D
» Gelmeyeni dövüyorlarmış. Öyle duyduk.
» Hatırlamak, öyle mi?
» Stef, kurgusu araması herşeyi işte yani.
» Herşey anlamsız, öyle mi ?