Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ukala rpciler.

+24
Piper Jevinsph
Sheila Cainneach
Deja Schneider
M. Serenity Bennett
Aleida Widmore
D. Joseph McBriant
Lilith Ann Manson
Jacques Seth L'Ombre
Envy Adams
Aleksa Stanlavis
Gustave Passavant
Arutha ConDoin
Judas Darshkov
Alojz Czekaj
Jamie Lea d'Estaign
Ojufemi d'Estaign
Nimueth Blecher
Ulfhedin Faborg
Sylvain Solent
Beatrice DeGarcia
Dia Lodoravico
Jolene Levers
Sonja Sodeaux
Ivan Miroslav
28 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Nimueth Blecher
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Nimueth Blecher

Doğum tarihi : 30/08/93
Mücadele Tarafı : Kitaplar
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Piti (Kedisi)

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Ukala rpciler. - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Ukala rpciler. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Ukala rpciler. - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Ukala rpciler. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Ukala rpciler. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ukala rpciler.   Ukala rpciler. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 12:00 am

Lakin ünlü konusunda çok üstüme gelmeyinde Kellan alanın kafasını kırıyorum bu sitede Sad Aşığım ne yapayım Very Happy geri kalan eşylere katılırım ama ivet ivet katıldım. Yane görsellik açısından takıntım olmasına karşın karşımdaki kişiyle rp yapmaktan zevk alıyorsam nasıl yazdığına filan bakmam rpyi okuduğumda yüzümde tatlı bir gülümseme kalsın yeter bana ^^ Ama Kellan konusunda taviz vermem Very Happy Ukalayım işte o konuda. ^^
Jacques Seth L'Ombre
Vampir & La Famine Plaza Sahibi
Jacques Seth L'Ombre

Mücadele Tarafı : Ben Oje'nin beyiyim, başlı başına bir tarafım zaten.
Sihirsel Soy : Haydari demek de mi yasak artık o_O
Evcil Hayvanı : Ciel adını koyduğu bir hipogrifin yanısıra, kanını içmek için beynini yıkayıp evinde zincirlediği ve adını Terre koyduğu dişi bir Muggle'a sahiptir.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala rpciler. - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100Ukala rpciler. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Ukala rpciler. - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Ukala rpciler. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Ukala rpciler.   Ukala rpciler. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 2:38 am

Konudan sapmış olmayayım ama sanırım bir çok kişinin ortak şikayeti rp puanlaması gibi görünüyor. Rp puanlaması sistemini kim, neden getirdi bilmiyorum ama bence rp sitelerin amacına hizmet etmeyen bir sistem ve üyelerin onurunu kırıyor. Biliyorsunuz, rp sitelerini sadece rp için değil aynı zamanda sosyalleşmek için de kullanıyoruz. Bu yüzden forum oyunları revaçta değil mi? Bir çok site rplerin azlığından yakınarak oyunları kısıtlıyor ve böylelikle kendi kendilerini baltalıyor. Çünkü amaçlardan birini yok ediyor. Ama gene de rp outtaki aktiflikle orantılı olarak rp yapılan alanlara heves de çok olmalı ki rp puanlama üyenin istediği rütbeyi almasına engel olarak bu hevesi yok ediyor. Rp dershanesi konusuna gelince genel olarak rpnin nasıl yapıldığını bilmeyen yok ve zaten buraya edebiyat parçalamaya değil fan fiction tadında eğlenmeye geldik.

Ha sadede gelelim, diyorum ki, rp içerisinde aktiflik rp puanından önde olsun. Bunun puanlamalarını her üyenin kendine özel açtığı puanlama kartında ''şu rpyi yaptım, bitirdim'' ibaresi geçer ve admin oradaki rplere bakarak sayıyı onaylar. Böylece rp karakterinin stajyer konumundan başlayarak yükselmesi sağlanır. Aynı zamanda aktifliği mazeretsiz düşen karakterlerin de düşüşe geçmesini sağlayabilir. Böylece süper şahane rp yaptım heleloyların da devri geçer kanımca. Ama tek isim, avatar imza konusunda ukalalık etmelere çözüm var mı onu bilmiyorum.

Ha şimdi diyeceksiniz: ''Abi, ben kırk yıllık rpciyim, üç günlük rpci aktiflikle beni mi geçecek? Alöö!'' O zaman size yanıtım şu olur. Zaten 7 satır şartı var, Türkçe kurallarına da uyum zaten mecburi. E arkadaş rp içerisinde zaten geçerli rp olması için gereken her şeyi de yapmış. Bu sitelerin en büyük hedefi aktiflik değil mi? Kaliteli rp diye ortalıkta kasıntı kasıntı dolaşacağına bir iki rp parçala da geç muhatabını. Kalite kime göre, neye göre yani. Sen edebiyatta genel geçer kalite kurallarını bilen bir edebiyat mezunu değilsin ki. Hem öyleysen burada işin ne? Smile

Tanım: Sıradışılık taslayan, aşırı sıradan bir rpcilerdir bu arkadaşlar.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t7561-yedisibirarada#171933
Lilith Ann Manson
Vampir
Vampir
Lilith Ann Manson

Doğum tarihi : 30/11/94
Sihirsel Soy : Muggle Doğumlu
Evcil Hayvanı : Karabaş.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala rpciler. - Sayfa 2 Left_bar_bleue58/100Ukala rpciler. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (58/100)
Düello Gücü:
Ukala rpciler. - Sayfa 2 Left_bar_bleue35/60Ukala rpciler. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (35/60)

MesajKonu: Geri: Ukala rpciler.   Ukala rpciler. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 1:03 am

Ivan Miroslav demiş ki:
Kuul olun ama hobi olarak olun, Facebook'ta olun. Yani rp sitelerine taşımayın. Neyse, görüşürüz.
Helal. Ayakta alkışladım bu cümleyi.. Very Happy

Jacques Seth L'Ombre:yazdıklarının hepsine katılıyorum..
benim yerime konuşmuşsun.. Smile
D. Joseph McBriant
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
D. Joseph McBriant

Doğum tarihi : 01/12/92
Mücadele Tarafı : Ornitorenkler
Sihirsel Soy : pureblood
Evcil Hayvanı : ornitorenk

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala rpciler. - Sayfa 2 Left_bar_bleue88/100Ukala rpciler. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (88/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ukala rpciler.   Ukala rpciler. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 4:26 pm

Ojufemi d'Estaign demiş ki:
Bence sadece yenilerde yok. Daha çok eskilerde gördüm ben. Hatta bununla alakalı Seyir Defteri'ne yazmıştım beybi. o.o Her neyse, kendilerinden ve gruplaşmalarından nefret ederim u.u Özellikle oldukça salak şeylerle insanları gruplamalarından. Lejantlarına yazan diğer üyelerden rp örneği isteyen ve on beş satırdan az rp yapanları kabul etmeyenlerden. Cidden, çok tiksindim bak. Shocked

Evet ben de eskilerden gördüğüm oldu. Böyle bir gruplaşma. Biz iyiyiz ötekiler ezik havası falan. Hoş değil yani. İtici evet itici. Sonra siteden soğutuyorlar adamı. o lejant konusunda rastlamadım ama çok güldüm "yok artık" falan.

Jamie Lea d'Estaign demiş ki:
Razz Nick konusunda da ad soyad dışında sadece ada veya sadece soyadına takanlara da tav oluyorum. Dünyada tek Sandra -örnek olarak kafadan atılmıştır- sensin sanki.

İsime de takan çok ünlüye de evet. O benim adım sen alma falan. benim normal adım mehmet dünyada baksam binlerce mehmet vardır yani Very Happy rahatsız mıyım ben şimdi? Very Happy isterse sitedekilerin hepsi benim ismimden olsun takmam Very Happy o değil facebook'ta yazsan adım soyadımı bir sürü kişi çıkıyor. ama ünlü konusunda benimde tartıştığım oldu. Öyle illa bu olacak demedim ama; onu ben almıştım benden almak istediler falan. öyle yani. asdfg.

Jacques
Seth L'Ombre demiş ki:
Konudan sapmış olmayayım ama sanırım bir çok kişinin ortak şikayeti rp puanlaması gibi görünüyor. Rp puanlaması , sistemini kim, neden getirdi bilmiyorum ama bence rp sitelerin amacına hizmet etmeyen bir sistem ve üyelerin onurunu kırıyor. Ha şimdi diyeceksiniz: ''Abi, ben kırk yıllık rpciyim, üç günlük rpci aktiflikle beni mi geçecek? Smile

Öncelikle tüm dediklerine katılıyordum da buralar bir ayrı Razz RP puanlama cidden amaçsız gibi. RP puanlayanların puanının tam olmadığını falan görüyorum bazen. Neye göre o seçiliyor. Mesela ben genelde RP puanlamaya aynı RPmi bırakırım ve hep farklı puanlar alırım birisi imlama 10 da 10 verirken diğeri 10 da 7 verir. Hangisi doğru? Razz

Kırk yıllık yada üç günlükle alakası yok onun. Kırk yıldır sitelerde olabilirsin ama bizde kırk yıldır deftere ajandaya oraya burala yazıyoruz. Bu kırk yıl sitede durmak deil kendini geliştirmekle kitap okumakla falan olur Very Happy buna da katılıyorum. Sana hep hatılıyorum Very Happy

Neyse öyle işte. bu arada çok kuulum ben asdfgh.
Aleida Widmore
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Aleida Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala rpciler. - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Ukala rpciler. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ukala rpciler.   Ukala rpciler. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 8:24 pm

Tamamen gruplaşmayla alakalı ya. Eski rpciler geçmişten gelen bazı kurgulara sahipler. Aynı kurguları yaşamak için aynı modellerin çevresine toplanıyorlar. Bu da dışardan bir soyutlama olarak gözüküyor.

Ne bileyim Widmore ailesi benim için öyle mesela. Herkesi severim, kurgu yaparım ama bu soyadı taşıyanların, aile kurgusu ilk ortaya çıktığında rp yazdığım insanlar olmasını isterim.

Bazıları da soğuk durmaya çalışıyor, ortaya resmen çizgi çekiyor. Onların da kendi problemleri. Öyle mutlularsa ne hoş.

Aslında eski yeni rpci falan kalmadı. Neredeyse herkes en aziki yıllık rpci.
Ojufemi d'Estaign
♪ Ressam ♪
♪ Ressam ♪
Ojufemi d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Mücadele Tarafı : Ben bilmem beyim bilir u__u
Sihirsel Soy : Şahin K olmasından şüpheleniyor
Evcil Hayvanı : Faruk K

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala rpciler. - Sayfa 2 Left_bar_bleue96/100Ukala rpciler. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (96/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ukala rpciler.   Ukala rpciler. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 9:48 pm

Rpyi uzun bir dönem bırakmama bile neden oldular diyebilirim. Çünkü
tiksiniyordum, insanları küçümseyen kişilerden oldum olası nefret ettim
zaten. Yok sen 3 yıllıksın ben 10 yıllığım, yok sen şunlardansın ben
bunlardanım. İnsanları gruplarsan sonunda yalnız kalırsın biri bunu
anlatmalı. He eski mi istiyorsun, gel buraya, en eskilerden değilim ama eskiyim. Gel, gel bir sana göstereceğim ben eskiyi yeniyi. Ve şunu da savunuyorum, eğer bir ünlü için, bir isim için [tekrar ediyorum isim soyisim ya da aman benim adıma çok benzer değil olay] insanları kırabilen kişiler asla 'iyi' insanlar değildir, olamazlar. Eğlenmek için yapılan rpde birilerini aşağılayabiliyorsan ancak ego tatmini yapıyorsundur sanak alemde. Gerçek hayatta kendine olan güvenin pek azdır çünkü. Hay kedi canını senin!

Yok yok, ben bu konuda çok doluyum arkadaş! u__u
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Mücadele Tarafı : Kendi tarafı işte.
Sihirsel Soy : Üvey annesi ve babası safkan. Gerçek annesi melez babası muggle doğumlu.
Evcil Hayvanı : Kurtlara bayılır ama evde bir kurt besleyemeyeceğine göre sadece bir köpekle yetinmek durumunda kaldı. Beyaz bir terier, adı Toil.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala rpciler. - Sayfa 2 Left_bar_bleue95/100Ukala rpciler. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ukala rpciler.   Ukala rpciler. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 11:53 pm

Lan ben öyle miyim diye düşündüm. Karakterim ukala ama ben değilimdir diğ mi? Öyleysem özürümü de diliyim. What a Face
Deja Schneider
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Deja Schneider

Mücadele Tarafı : 3T
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ukala rpciler.   Ukala rpciler. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 12:05 am

6 senedir her yerden cortluyorlar gördüğüm kadarıyla. Kaç senelik Rp'ci olduğunuzun bir önemi yok bence. Önemli olan bir 'oyun' için burada olduğumuzun farkında olmak ve ona göre davranarak bu çekişmeyi Paris moda haftasına çevirmemek... Arkadaş çevresi geniş olan ve bununla beraber forum oyunlarında post abarıp kop kop yapan zihniyet kendini popüler sanıyorsa her şeyden önce bu kadar ilkokul terk modundaki insanları ciddiye almak gereksiz bir vakit kaybıdır.
Ojufemi d'Estaign
♪ Ressam ♪
♪ Ressam ♪
Ojufemi d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Mücadele Tarafı : Ben bilmem beyim bilir u__u
Sihirsel Soy : Şahin K olmasından şüpheleniyor
Evcil Hayvanı : Faruk K

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala rpciler. - Sayfa 2 Left_bar_bleue96/100Ukala rpciler. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (96/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ukala rpciler.   Ukala rpciler. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 12:10 am

Bir de bunların ukala dedikçe göğsü kabaran modelleri var onlar daha fena, uzak durun, aman aman!
Sheila Cainneach
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Sheila Cainneach

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ukala rpciler.   Ukala rpciler. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 1:15 pm

Bence ukala rpcilerden tartışılacak çok daha önemli konular var. Afrika'da insanlar açlıktan ölüyorlar mesela, japonyadaki depremden sonra ne oldu, nesli tükenen hayvanlar vs. Bırakın bu konuyu Allah aşkına. Yani öyle zamandayız ki bu takılıp kaldığınız konu çok önemsiz. Siz şimdi bunu da ukalalık olarak görüyor olabilirsiniz ama benim söylemek istediğim, birine bir sebepten ötürü uyuz oluyorsunuz ve onu ukala olarak görüyorsunuz. Sonuç itibari ile burada tartışılan ukalalar her kimse onlarda burada tartışanlar kadar insan ve hatasız insan olmaz. Bunun ukalalıkla alakası yok birilerini bu şekilde itham etmek onlar o bahsettiğiniz ukalalar buraya yazarken aklınızdan geçen kişiler her kimse tüm bunları tartışmak onların seviyesine düşürür. Dediğim gibi başlığı açan kusura bakmasın ama bu başlık ciddi anlamda gereksiz bir başlık, neden yazdığıma gelince eğer bir insan canınızı sıkıyorsa ve ukalalık yaptığını düşünüyorsanız o kişi burada bile tartışılmaya layık biri olmadığını düşünmeniz gerektiği demektir, sallayacaksın gidecek, takmayacaksın, tak açacaksın v.v .
Hepimiz insanız, hepimizin farklı zevkleri farklı görüşleri var bir çoğumuz farklı şeylere inanıyor ve farklı hayatlar yaşıyoruz. Sanal bir ortamda kaâle alınmayacak alınmaması hoş görülmesi gereken şeyler bunlar ki adı üstünde sanal ortam. Burada hepimiz rp yapmaya çabalıyoruz, kafamızı boşlatmaya, hayal kurup hayalimizdeki karakterleri bir şekilde yazarak canlandırmaya çalışıyoruz, bir şeyleri çekiştirmeye kendimizi ispatlamaya değil, he ispatlamak isteyende varsa bırakın ispatlasın bunun üzerine bu kadar düşmek sadece kendinizi yıpratır, başka bir şey değil.
Piper Jevinsph
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Piper Jevinsph

Doğum tarihi : 15/01/97
Mücadele Tarafı : Sarışınlar.
Evcil Hayvanı : Kedi, adı da cocinella.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala rpciler. - Sayfa 2 Left_bar_bleue98/100Ukala rpciler. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ukala rpciler.   Ukala rpciler. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 1:19 pm

böyle insanlar için uzuun uzun cümle kuramayacağım. Zaten doğru dürüst bir kişi karşısındakinin seviyesini anlayıp ortamı terk eder. Kasmaya hiç gerek yook.
Richard Madelon
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Richard Madelon

Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ukala rpciler.   Ukala rpciler. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 1:25 pm

"Burada hepimiz rp yapmaya
çabalıyoruz, kafamızı boşlatmaya, hayal kurup hayalimizdeki karakterleri
bir şekilde yazarak canlandırmaya çalışıyoruz,"

Bizim demeye çalıştığımız şey de bu. Eğlenmeye geliyoruz biz de zaten, başlık açıp insanları eleştirmeye değil. Ancak işin zevkini kaçıran insanlar var yani bu bir gerçek. Bizim tepkimiz onlara. Şahit olduğumuz o kadar komik durumlar var ki. İşte başlıkta belirtildiği üzere lejanta gelirken RP istenmesi, isimler, ünlüler için kavga çıkartılması falan. Seni bilemem ama ben bu tür şeylerden hoşlanmıyorum, eğlenmeye geldiğim yerde bu tür davranışları gereksiz buluyorum. Daha önemli konular var diye buna tepki gösteremeyecek miyim yani?
Aurora Chavez
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Aurora Chavez

Mücadele Tarafı : I. Sılazabeth.
Evcil Hayvanı : France, birman kedisi.

MesajKonu: Geri: Ukala rpciler.   Ukala rpciler. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 1:26 pm

sheilacım Smile alert veriyorum şu an bence gereksiz bir başlık değil afrika ile ilgili bir başlık açtığında geleceğim söz veriyorum. bi insanı ukala yapan hareketleridir elbette. şimdi bana gerizekalı gerizekalı hareketler yapıyorsa, "imzanın şurası bok gibi, adın bok gibi haha, seninle rp yapmak istemiyorum" tarzı şeyler ukalalıktır ve insanları kendinden soğutur, uyuz eder. eğer başlık gereksiz geliyorsa yazmamalıydın bence. evet, biz bu konuda takıldık ve bitti. bu insanlar yüzünden düzgün rp yapamaz olduk, şimdi herkes ego peşinde, gerçek hayatta popi olmayan insanlar internette birbirini ezmeye çalışıyorlar. rp hayatımızın içine sıçıyorlar. ve bunlara hakları yok. neyse ben bir yerimi yırttım, umarım anlayabilmişsindir ne demek istediğimi. Smile
Sheila Cainneach
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Sheila Cainneach

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ukala rpciler.   Ukala rpciler. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 1:39 pm

Bir insan imzana neden bok gibi desin ki öyle derse hoşt dersin çeker gider anlatmak istediğim bu. Başlığa gelince fikirlerinin düşüncelerinin gereksiz olduğunu söylemedim tartışılması gereksiz olan bir konu olduğunu anlatmaya basit şeyler yüzünden sinir bozmaya gerek olmadığını anlatmaya çabaladım, lakin yanlış cümleler kullanmış olmalıyım. Neyse daha fazla irdelemeyeceğim. Benimki olaya farklı bir bakış açısıydı.
Anya Vasiliyev
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Anya Vasiliyev

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ukala rpciler.   Ukala rpciler. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 1:48 pm

olm okudum yazdığını, ben meğersem ukalaymışım lan. ALLAN İŞİNE BAK!!!!!11!!!!1
Raven Orlov
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Raven Orlov

Doğum tarihi : 28/03/94
Sihirsel Soy : safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala rpciler. - Sayfa 2 Left_bar_bleue98/100Ukala rpciler. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ukala rpciler.   Ukala rpciler. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 5:40 pm

Birisi tutup kendi emeğimle yaptığım takımları, iconları, yazdığım RP'leri çalarsa öyle bir ukala öyle bir pislik olurum ki... Ukala RP'ci yoktur anacım, damarına basılan RP'ci vardır, başkalarının emeğini ayakları altına alıp çiğneyeni vardır sonra. Sen kimsin ki benim başında saatlerimi harcadığım şeyi alıp, üzerine adını yazarsın ya da açıp lejantında kullanırsın? Bunlar yanlış hareketlerdir, sırf böyle insanlar yüzünden birisinin bir şeyi benimkine benzediğinde -bilmeyerek, istemeyerek, görmeyerek- hemen atarlanıyorum ben mesela, haksız duruma düşen ben oluyorum bu durumda. Ama bunu bana kim yaptı? Onlar yaptı. Modelimi ortak kullanmayı önerdiğim insan beni kandırınca, RP'mi çalan insan özür dilemeyi reddedince, bir öteki yaptığım emek verdiğim karakter grafiklerinin üzerine çökünce ben böyle bir şey oldum işte.
Acılıyım dostlar.
Jacques Seth L'Ombre
Jacques Seth L'Ombre

Mücadele Tarafı : Ben Oje'nin beyiyim, başlı başına bir tarafım zaten.
Sihirsel Soy : Haydari demek de mi yasak artık o_O
Evcil Hayvanı : Ciel adını koyduğu bir hipogrifin yanısıra, kanını içmek için beynini yıkayıp evinde zincirlediği ve adını Terre koyduğu dişi bir Muggle'a sahiptir.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ukala rpciler. - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100Ukala rpciler. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ukala rpciler.   Ukala rpciler. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 5:55 pm

Raven Orlov demiş ki:
Birisi tutup kendi emeğimle yaptığım takımları, iconları, yazdığım RP'leri çalarsa öyle bir ukala öyle bir pislik olurum ki... Ukala RP'ci yoktur anacım, damarına basılan RP'ci vardır, başkalarının emeğini ayakları altına alıp çiğneyeni vardır sonra. Sen kimsin ki benim başında saatlerimi harcadığım şeyi alıp, üzerine adını yazarsın ya da açıp lejantında kullanırsın?
Acılıyım dostlar.

Ona ukala rpci değil de emekleri çalınmış rpci denir. Zaten o konuda kıyametleri koparmak hepimizin hakkı. Bir keresinde başıma aynısı gelmişti, çoğu zaman da halen geliyor diyebilirim. Model tamam, tek bir isme de bir şey denmez(tabi söz konusu şahıs seni tanımıyor olunca bazen mecburen aynı şeyleri seçebiliyor, bir de ünlü adı üstünde ünlü çok hayranı var) ama direk avatarı imzayı, kendi ellerinle yazdığın rpyi, karakter kartını ne hakla çalıyorlar ya, yaratıcılıkları bu kadar kıtsa rp sitelerinde takılmak boşa vakit kaybı. Diğer dediklerine de katılıyorum, zaten bu başlıkta söz edilen kişiler çok farklı.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t7561-yedisibirarada#171933

Ukala rpciler.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Ukala Tanrı
» Ukala Tanrı
» Ukala Tanrı