Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni dönem, yeni parti.

+17
Oswald Vincent Winchester
Danila Alyosha
Charles Miller
Nathan Staël
Sonia Michelle Williams
Jason Carrington
Achille S. D'Artagnan
Nathaniel D. Strain
Bartuc Christopher Faust
Nathaniel Poelson
Mischa Ivanchev
Daisy Cheers
Louella Tania Eloise
Damien D. Aldrich
Eva Jessica Moraena
Dianne Lewis
Hartley Nicholson
21 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Hartley Nicholson
Esrar Dairesi Çalışanı
Esrar Dairesi Çalışanı

Doğum tarihi : 16/01/95
Mücadele Tarafı : "
Evcil Hayvanı : Scottish Terrier

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Yeni dönem, yeni parti. Left_bar_bleue98/100Yeni dönem, yeni parti. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Yeni dönem, yeni parti. Left_bar_bleue0/0Yeni dönem, yeni parti. Empty_bar_bleue  (0/0)

Yeni dönem, yeni parti. Empty
MesajKonu: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 4:09 pm

PARTİ BAŞLASIN!

Davetliler;
Katılmak isteyen herkes davetlidir.

Saat: Gece yarısından bir kaç saat önce

Yeni ders yılını monotonluktan kurtaracak, öğrencilerin eğlenip kafalarını dağıtmalarını sağlayacak bir parti vermeyi uzun zamandır planlıyordum aslında. Bu nedenle davetiyeleri hazırlamış, parti mekanını ayarlamıştım. Tek sorun vardı ortada, bize kim hizmet edecek? Sorunun çözümü, yatağımı toplayan ev cinimden geldi. Daha doğrusu onu görünce aklıma geldi. Okul zamanında bana hizmet etmek için okulda çalışıyordu. Diğer ev cinleri tarafından da sevilyordu. Tek yapmam gereken bir emir vermekti o kadar. Dolayısıyla Ashton'ı mutfağa gidip diğer ev cinlerine, parti için bir şeyler ayarlamalarını söylemesini ve partide bize hizmet etmek için bir kaç ev cini ayarlamasını söyledim. Kapıdan çıkıp, çıplak ayaklarıyla patır patır sesler çıkartarak mutfağa koşturdu.

Hemen parti mekanına gelip odayı süsleme çalışmalarına başladım. Asamın ucundan her yere renkli ipler püskürtüp, patladığı zaman içinden konfetiler düşen balonları havaya astım. Parti için sabırsızlamıyor değildim. Özellikle son sınıflardaki Damien'in gelceğini bildiğim için. Her ne kadar Oswald ile çıkıyor olsam da, eski alışkanlıklarımdan kurtulmak biraz zor oluyordu gerçekten. Yanlış anlaşılmasın, değişmeye çalışıyordum tabii ki, fakat değişmek zordu. Ve eğlenmem gerekliydi. Üstelik, ne yalan söyleyeyim, Damien gerçekten çok yakışıklıydı. Eğerolumlu bir elektirik alırsam Oswald'ı bırakıp Damien ile çıkmayı düşünebilirdim. Bu partinin bir amacıda buydu aslında. Damien ile yakınlaşmak...

Ashton, yanında on kadar ev cini ve havada süzülen koca bir tabak ve bardaklar ordusuyla içeriye girdi. Yiyeceler ve içecekler hazırlandıktan sonra, kapıya iki ev cini görevlendirdim. Partimde yanlış kişilerin olmasını istemiyordum. Eğer huzuru bozacak birisi gelirse içeriye almayacaklardı. Odanın içerisindeki aynada kendime bir baktım, üzerimde pembe bir t-shırt vardı. Altımdaki mini kot şortum yeterli uzunluktaydı. Saçlarımı da düzleştirmiştim,artık her şey hazırdı. Parti başlayabilirdi...
Dianne Lewis
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Dianne Lewis

Doğum tarihi : 07/03/94
Mücadele Tarafı : Babamın cüzdanı.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Yeni dönem, yeni parti. Left_bar_bleue100/100Yeni dönem, yeni parti. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Yeni dönem, yeni parti. Left_bar_bleue30/60Yeni dönem, yeni parti. Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 4:33 pm

Gözlerimi aynadaki kişiye hayranlıkla baktığını yeni fark etmiştim. Gerçekten bu kadar güzel olabilir miydim? Ah, lütfen. Yapmayın ama. Herkes kendimi ne kadar beğenmiş olduğumu biliyordu. Ayrıca çuval bile giysem yakışacaklarını da biliyordu. Sabırsızlıkla dalgalı saçlarımı tekrardan taramaya başladım. Partinin ilk gelenlerinden biri olmak benim için kötü bir şeydi. Ama lanet olası Oswald tarafından görevlendirilmiştim. Tabi bunu Spencer bilmiyordu. En yakın arkadaşım Oswald partiye gelemeyeceği için -cezalı olduğu için- Spencer'la ilgilenmemi istemişti. Tabi ki bunu yapmayacaktım. O burnu havada kızı sevmiyordum. Oswald ile çıkmasını da istemiyordum. Birbirlerinde ne buldukları konusundaysa hiçbir fikrim yoktu. Yapmam gerekeni yapacaktım ve Spencer birine sarkmaya kalkarsa Oswald'a söyleyip kötü kız yine ben olacaktım. Bundan nefret ediyor değilim ama sevgilileri ayırmak hiç hoşuma gitmiyordu. Herkese düşman olmak beni istenmeyen kişi yapabilirdi. Ancak şu an mutluydum. Partiye istemediğim kişilerin geleceğini biliyordum. Ayrıca istediğim kişiler de gelecekti. Derin bir iç çekerek üzerimdeki beyaz elbiseye baktım. Askılı bir elbiseydi. İlk zamanlara karşı güzel duruyordu. Zariftim. Dizlerimin üstüne gelen ve astarını söküp attığım elbisemi seviyordum. Yüzümde makyaj yoktu. Zaten çok güzel değil miydim? Kesinlikle öyleydim. Mermer gibi parlayan yüzüm ve fildişi rengimle dikkat çekiciydim. Sonuçta güzelliğimle övünüyordum.

Küçük el çantamı alarak dışarı çıktım. Hogwarts'ta bir parti ha? Vay canına. Bu mükemmel olabilirdi. Ama Spencer'ın bu işi profesörlerden nasıl gizli yaptığından şüphe duyuyordum. Belki de biliyorlardı. Sadece artık ceza zindanlarının dolmasını istememiş olabilirlerdi. Uslu, nazik ve çalışkan bir öğrenci olarak Spencer'a bakıcılık yapacağımı düşünmek beni deli ediyordu. Ah, evet. Kimse bunu bilmeyecekti. Genellikle gözüm onda olacaktı. Arada bir en eski dostum ve şimdiki düşmanım olan Daisy'e gözüm kayacaktı. Daha sonra Eric'in saçma bir şey yapmaması için tetikte duracaktım. Tanrım! Eric'i kontrol etmenin bu kadar zor olduğunu bilseydim kesinlikle onunla çıkmazdım. Ancak şimdi o beni terk ederse fena şeyler olacaktı. Onun beni terk edeceğini hissettiğim an ben bırakacaktım. Böylece ünüm, şöhretim zedelenmemiş olacaktı. Eğer partiye gelirse Adrien'e de bakacaktım. Ah, lanet olası eski sevgilime. Sonra oldukça sessiz görünen Mischa'ya da bakacaktım. Ne yani? Onu merak ediyordum.

Sonunda beşinci kata çıktığımda kendimi kötü hissetmeye başlamıştım. Düşüp bayılacak gibiydim. Bu kadar işi nasıl aynı anda yapacaktım? Bu çok ama çok zordu. Gergin bir biçimde elimi kapıya uzattım ve partinin havasına büründüm. Ev cinleri? Iyy, şu iğrenç, kokuşmuş veletlerden hep nefret ederdim. Titiz biri olduğumu söylemeliyim. İleride sihir bakanı olmayı düşünüyorum. Her neyse. Hiçbir şey benim için önemli değildi. Parti için oluşturulan koltuklardan birine kendimi attım ve etrafa bakınmaya başladım.
Eva Jessica Moraena

Eva Jessica Moraena

Doğum tarihi : 05/06/96
Mücadele Tarafı : DarkSide''
Sihirsel Soy : PureBlood
Evcil Hayvanı : lakabı bana takmaya cesaret edebilcek msiin cnm?

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 4:47 pm

Yeni eğitim yılının monotonluktan kurtulması için verilen partiye katılmaya duyduğum an karar vermiştim. Eğlenmek gibisi yoktu. Aceleyle hazırlanmamak için üç buçuk saat önceden süslenmeye başlamıştım. Pudramı sürüp, makyajımı tamamladıktan sonra hayranlıkla kendime baktım. Niçin böyle özenle hazırlanmıştım ben de bilmiyordum. Elbisemi seçtim.

Siyah-beyaz çizgili sade bir elbise giymiştim, dar geliyordu birazcık ama hoş bir görünüm vermişti bana. El çantamı kavradım ve hızla yatakhaneden çıkıp, Yanan Oda'ya doğru yürümeye başladım.

Yanan Oda'ya girdiğimde, orayı tanıyamadım. 5. kattaki Yanan Oda'da olduğumdan emin olmamakla beraber Ev Cinleri'ni görünce tatmin oldum. Etrafıma bakındım. Yeni insanlarla tanışmak için sabırsızlanıyordum.

Etraf mükemmel derecede dekore edilmişti. Çevreme baktıkça bakasım geliyordu. Tanıdık bir yüz görmenin heyecanıyla gözlerimi sağdan sola çeviriyordum.

O sırada hoş bir kızı gördüm. Yanlış hatırlamıyorsam, bu kız Lucinda Tiffany Rosé idi. Görmüşlüğüm vardı bu kızı, tanıyordum. Yanına gidip bir merhaba demek istiyordum.

Kuru kuru parti olmazdı ki.

"Merhaba Tiffany. Güzel dekorasyon değil mi?"
Damien D. Aldrich

Damien D. Aldrich

Doğum tarihi : 03/04/94
Evcil Hayvanı : David.

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 5:00 pm

Ravenclaw Erkekler Yatakhanesi

Yaklaşık yarım saattir odada yarı çıplak dolaşıyordum. Bir türlü siyah keten pantolonumun üzerine hangi t-shirt'ü giyeceğime karar verememiştim. Sonunda t-shirt'lerimin hepsini yatağımın üzerine dizip aynanın karşısında teker teker üstüme tutmaya karar verdim. Siyah t-shirt'ümü baştan elemiştim. Siyah pantolonun üstüne onu giyersem kendimi çok basık hissedecektim. Laciverti de düşünebilirdim ama pantolonuma gitmezdi. Sonunda beyaz olanı giymeye karar verdim ve t-shirt'ü yatağımın üstünden alıp askısından çıkardım. Evet, bu üzerime iyi olacaktı. T-shirt'ü hemen üstüme geçirdikten sonra aynada saçlarımı kontrol ettim. Üstümü değiştirirken hafif dağılmışlardı. Ellerimle saçlarımı toparladıktan sonra dolabıma gidip içinden siyah modern ceketimi ve beyaz spor ayakkabılarımı çıkardım. Ayakkabıları giyip bağcıklarını bağladıktan sonra aynanın karşısında ceketimi de üstüme geçirmiştim. Parfümümü de üstüme boşalttıktan sonra aynaya etkileyici bir tavırla göz kırpıp dışarı çıktım.

.....

Bugün Spencer'ın düzenlediği, harika bir parti vardı. Bana göre partiler yeni şeyleri kutlamak ve kaynaşmak için harika bir yöntemdi. Özellikle içeride güzel kızlar olduğu zaman daha eğlenceli olurlardı. Müzik, baş döndürücü danslar ve muhabbet(!)... Kesinlikle benim tarzıma uyuyordu. Evet, eğlenceli bir kişiliktim ve hayatım boyunca kızlar tarafından hep beğenilmiştim ama asla ciddi bir ilişkiye girmeyi düşünmüyordum. Bağlılık ya da evlilik, çok aptalca geliyordu. Bir insana gerçekten aşıksan zaten sürekli onunla yaşardın. Bunu resmileştirmeye ve kötü bir şey olduğunda iki tarafı da zor durumda bırakmaya gerek yoktu. Flört ediyorsan ve kötü bir durumla karşı karşıyaysan hiçbir problem olmadan ayrılabilir, başka kız veya erkeklerle yoluna devam edebilirdin. Bu, pek çok insanın katılmamasına rağmen benim düşüncemdi ve bunu değiştirmeye hiç niyetim yoktu. Kimse, benimle bu konuda tartışmaya giremezdi. Eninde sonunda söylediklerim mantıklı gelince sevgililerini düşünür ve beyinlerini daha fazla yıkamamam için yanımdan ayrılırlardı. Olsun. Yine de kötü biri olduğuma inanmıyordum. Şimdiye kadar hiçbir kızla beraber olmamıştım ama yüzlerce kızla çıkmıştım ve hiçbiriyle de kötü veya zamansız şeyler yaptığımı düşünmüyordum. Sarılmak, el ele tutuşmak ya da öpüşmek, kötüyse durum değişirdi tabii ki. Yine de her ne olursa olsun hayatım boyunca evlenmeyi ya da tek bir kıza bağlı olmaya düşünmüyordum. Karşıma gerçek biri çıkana kadar... O karşıa çıkacak kişi ciddi anlamda etkileyici biriyse beni değiştirebilirdi. Ona hiçbir itirazım olmazdı.

Koridorları ve merdivenleri sırasıyla geçiyor, beni ilgiyle izleyen kızlara etkileyici gülümsemelerimle karşılık veriyordum. Ah, işte bir tanesi daha geliyordu. Kızın yanından yavaşça geçiyordum, kız gülümsüyor, ben ise ona aynı şekilde karşılık vererek ellerimi başıma götürüp saçlarımı karıştırıyordum. Bu yöntem asla şaşmıyor, sürekli işe yarıyordu. Bir kızı etkilemek istiyorsam benim için çok fazla zor olmuyordu. Gözlerine derin bir bakış ve saçlarını okşayış bile yeterli olabiliyordu. Yine de hiçbir kızla yatmazdım ve bu onları deli ederdi. Çünkü beni gecenin sonunda fazlasıyla istiyorlardı. T-shirt'ümü üzerimden hızla sıyırırlarken onları engelliyor ve beraber olmak istemediğimi belirterek onları çileden çıkartıyordum. Bir kız için bir erkekle beraber olamamak kırıcı bir şey olmasa gerek, diye düşünsem de ertesi gün beni gördüklerinde sinirden kızaran suratlarına her zaman sırıtıyordum. Ah... Benim için hayat buydu.

Sonunda parti odasına gelmiştim. İçimden; 5. kat ve Yanan Oda, diye geçirdim. Ceketimin kolunu sıyırarak saatime baktım. Sekiz... Bu saatlerde içerisi pek fazla dolu olmasa gerekti. Biraz erken gelmiştim. Yine de benim için farketmezdi. İçeridekilerle kaynaşmak ve ilerleyen saatleri daha keyifli geçirmek için vaktim vardı. Kapıyı yavaşça aralayarak içeri girdim ve gözlerimdeki günerş gözlüğünü çıkartarak etrafı süzdüm. Her şey hazır gibiydi ama pek fazla insan yoktu. Düşündüğüm gibi... O sırada gözlerim kamaştı; Spencer biraz ileride organizasyonunu tertip ediyordu. Keyifle gülümsedim ve ceketimi düzelterek içeri daldım. Ağır ama etkileyici adımlarla ona doğru ilerliyordum. Yanına yaklaşıp beni farkettiğinde gülümseyerek göz kırptım ve elimi beline atarak yanağına bir öpücük kondurdum. Aramızda çok fazla samimiyet olmamasına rağmen onu oldukça çekici buluyordum. İnanılmaz vücut hatlarına ve muhteşem bir yüze sahipti. Belki de bu gece en çok ilgilenmek isteyeceğim kızlardan birisi de oydu. Kolumu nazikçe belinden çektiğimde; " Selam. " dedim. " Parti henüz ısınmamış. "
Louella Tania Eloise

Louella Tania Eloise

Doğum tarihi : 25/03/96
Mücadele Tarafı : Karanlığa meyilli
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Zeyna

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 5:01 pm

Rengarenk sayfalarla artık işi bitmiş, bembeyaz sayfaları siyah mürekkeple hırçınca karalayan bir Tania’ya merhaba!
Tarafsız ve sakin duruşumdan sıyrılmıştım, değişen kimliğimi herkese, özellikle beni düşmanı olarak görenlere, göstermek istiyordum ve Spencer’ın hazırladığı bu parti benim için mükemmel bir fırsattı. Uzun zamandır düşünüyordum ne düşündüğümü tam olarak bilemeden. Dingin bir kafaya ihtiyacım vardı şu an için ve ben, kafamdaki bulanıklığı bugün giderecektim. Ya şimdi, ya da çok sonra…
Yatakhanede tek başıma olmanın verdiği sessizliği benim, kendi iç dünyamla sohbetim bozuyordu.
‘Ne giysem?’
Hiçbir zaman, ‘ne giysem?’ derdine düşmemiştim. Pek umursamazdım giydiğim şeyleri. Beni giyinik gösteriyor mu, tamamdır üstüne geçir bir şeyler. Ama bugün nedense farklı olduğumu gösteren bir şeyler istiyordum. Bambaşka yapmalıydı beni giydiğim elbise, onlarca kişinin arasında bir yıldız gibi parlamalıyım. Bakan dönüp bir daha baksın. *Bakan bir daha mı baksın? Haha, çıplak git o zaman.* Psikolojik sorunlarım varmış gibi geliyordu diğer insanlara; ama gerçekten içimde beni ben yapan minik Tania’lar vardı ve bu konuşan kesinlikle alaycı tarafımdı. Pek umursadığım, ciddiye aldığım bir Tania değildi, dediklerini kulak ardı edebilirdim pekala. Yatağımın baş ucundaki vişne çürüğü rengi sandığımı açtım, en değer verdiğim varlıkları sakladığım sandıktı. İçinde en sevdiğim kitaptan, ekşi yeşil elmalara kadar birbiriyle alakasız birçok şey vardı, acilen temizlenmesi gerekiyordu ama vakit bulup da kim düzenleyecekti? Başka zamana.
Uzun uzun taradıktan sonra sandığı aradığım şeye pek de ulaşamamıştım, idare eder birkaç elbise vardı elimde sadece. Fazlasında gözüm olsa da azıyla yetinmesini biliyordum. Altın sarısı, altı kabarık, üstü ise dapdaracık bir elbise giymeye karar verdim. Ortasında elbisenin renginden bir ton daha açık bir kurdele vardı; ama bu kurdele çocuksu bir havadan çok kadınsı bir hava veriyordu. Vücut hatlarımı belli ediyordu, ama kilolu değildim. Benim için bir sorun olmayacaktı. Saçlarım için uğraşmama hiç gerek yoktu, basit bir fırça darbesiyle hemen düzleşen kısa kesim saçlarım vardı zaten. Toplasam toplanmaz saçlar. Birkaç defa aynada kendime bakıp etrafımda döndüm. Güzel gözüküyordum kendimce. Abartılacak bir ihtişamdan eser yoktu, ama benim yüzümde minik bir gülümsemenin filizlenmesini sağlamıştı işte. Yeterdi bu kadar süslenmek, evlenmiyordum ya.
Sessiz adımlarla yanan odaya süzülürken içeride kimlerin olduğunu çok merak ediyordum.
Dianne Lewis
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Dianne Lewis

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Yeni dönem, yeni parti. Left_bar_bleue100/100Yeni dönem, yeni parti. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Yeni dönem, yeni parti. Left_bar_bleue30/60Yeni dönem, yeni parti. Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 5:14 pm

Kafamı çevirerek üçüncü sınıflardan Slytherinli kıza bakmıştım. Lanet olsun! işte böylelerinden korkulurdu. Bu kadar havalı bir partiye küçük bir sınıf geldiyse eminim o da kendi yaşıtları içinde en popüleriydi. Başıma iş açacağımı bile bile sert bakışlarımla onu süzdüm. İyi giyimliydi. Nazik ve hoş görünüyordu. Ama dikkat etmem gereken o kadar çok şey vardı ki kendini beğenmiş bir tavırla söze başladım. Şiddetli ve korkutucu göründüğüme bahse vardım. " Öncelikle benim adım Tiffany değil. Lucinda ismini tercih ediyorum. "dedim. Ardından ayağa kalkarak devam ettim. " Şu an sana zaman ayırmak ister, sosyalleşmene yardım edebilirdim ama yapmam gereken birçok şey var. Rahatına bak ve beni bir daha rahatsız etme. " diye uyardım. Vay canına! Bu kadar nazik olacağımı düşünmemiştim. Genç kızın yüzüne bakmadan koltukların olduğu bölümden çıktım. Çok garipti ama bana Vegas partilerini hatırlatmıştı. Sadece yarı çıplak kızlar ve ortaya atılan mallar yoktu. Işık saçan toplar ve kulaklarımı inciten hoperlörler sinirlerimi bozmuştu. Ama böyleydi. Başka türlü ne eğlencesi olabilirdi ki? Gözlerimi kısarak Spencer'a baktım. Şu an bir tehlike yoktu. Onunla konuşmaktansa ölmeyi tercih ederdim. Ama Oswald'a söz vermiştim. Bir daha bu söze ihanet edemezdim. Bir anda Daisy aklıma geldi ve sol tarafımda bir acı hissettim. Ona ihanet ettiğimi düşünüyordu. Neyse, o önemli değildi. Kendisi seçmişti. Yani benim gibi birini kaybetmeyi. Yapacak bir şeyim yoktu. Kimseye beni bırakmaması için dua edemezdim.

Ellerimi belime koyarak beni o hiç sevmediğim edasıyla süzen Spencer'a baktım. Ondan nefret ediyordum. Ve şu an yüzümün nasıl bir hal aldığı konusunda hiçbir fikrim yoktu. Gözlerimi kısarak ona doğru bir adım attım ve hemen bana döndü. " Merhaba Spencer. " dedim soğuk bir şekilde. Aynı katı ifademi kullanarak devam ettim. " Parti güzel. ayrıca hoş görünüyorsun. " dedim. Sözlerim ne kadar nazik olsa da sesim o kadar soğuk ve tiksindiriciydi ki. Benim ondan nefret ettiğimi kavramaması için ortada hiçbir neden yoktu. Soğuk bakışlarımla onu süzdüm ve çınlayan sesiyle konuşmasını bekledim. Ancak arkama baktığımda aslında bana bakıyor olmadığını gördüm. Gözleri benim üzerimdeydi ama arkamdaki çocuğa bakıyordu. " Iyy. " diye bir ses çıkardım ve ikisi de bana baktı. Ardından hızlıca devam ettim. Bakışlarım Spencer'da idi. O da bana kızgın bir yüzle bakıyordu. " Bir şey yaptığını görürsem bu senin için fena olur. " dedim. Yedinci sınıf çocuğunu yok sayarak ve ordan cevap vermesine izin vermeden uzaklaştım. Bundan nefret ediyordum.
Hartley Nicholson
Esrar Dairesi Çalışanı
Esrar Dairesi Çalışanı

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Yeni dönem, yeni parti. Left_bar_bleue98/100Yeni dönem, yeni parti. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Yeni dönem, yeni parti. Left_bar_bleue0/0Yeni dönem, yeni parti. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 5:32 pm

Parti başlayalı fazla olmamıştı, ama gelenler fena değillerdi. Gelenlerle ilgilenmemiştim şu ana kadar, çünkü özellikle ilgilenmek isteyeceğim kimseyi görememiştim. Yalnızca Oswald'ın şu arkadaşı dikkatimi çekmişti. Lisa, yok hayır Lucy. Evet sanırım Lucy, burada olmaktan pek memnun değilmiş gibi görünüyordu, bu beni şaşırtmamıştı açıkçası. Geneld pek fazla sosyalleşmezdi, en azından bildiğim kadarıyla. Oswald'ın onda ne bulduğunu bile bilmiyorum, ama ona sırlarını anlatması pek zor olmasa gerek, onu tanıdığımdan beri çok nadiren konuştuğunu görmüştüm çünkü.

İçeriye girenler ya utangaç tavırlarla etrafı süzüyor, ya da havalı bir biçimde içeriye girip arkadaşlarıyla muhabbete dalıyorlardı. Ev cinleri ortalıkta patır patır koşturarak hizmet etmeye çalışıyor, insanlar ise aniden yaklaşan ev cinlerinden irkilip bir şeyler deviriyorlardı. Odanın bir köşesinde yanan ateş, odayı ısıtıyordu. Üzerimdekiler beni fazla terletmiyordu, fakat bazı gelenler kutuplara gidecekmiş gibi giyindiklerinden pek rahat edemiyorlardı. Gözüm kapı her açılışında oraya yöneliyordu. O kapıdan girmesini istediğim bir kişi vardı, aynı zamanda girmesini istemediğim de bir kişi vardı. Eğer Oswald partiye gelmeyeceğim dediği halde gelirse bu br felaket olurdu. Öte yandan gelmezse, Damien ile daha rahat ilgilenebilirdim ki bu gece istediğim de tam olarak oydu. Kapı tekrar açıldığında çeriye giren kişi, gelmesini istediğim kişiydi. Siyah keten pantalonun üzerine beyaz t-shırt, onun üzerinde siyah bir ceket, ve güneş gözlükleri ile oldukça çekici görünen kişi, bu gece burada olması gereken tek kişiydi. Damien...

Beni gördüğünde bana göz kırptı ve gülümseyerek bana doğru yürümeye başladı. O bana gelirken yan tarafımda bir karaltı hissettim fakat gözlerim Damien'de idi, her kimse gidip başka birisinin sinirlerini bozmalıydı. Bir şeyler geveledikten sonra sinirlerimi hoplatan bir "ıyy" sesi çıkardıktan sonra döndü ve gitti. Gözlerim Damien'e kilitlenmiş durumdaydı. Parfümünün kokusunu bir kilometr öteden bile tanıyabilirdim. Hep aynı kokuydu, beni kendimden geçiren o kışkırtıcı ve seksi koku... Yanıma geldiğinde elini belime atıp beni kendisine çekti ve yanağıma bir öpücük kondurdu. İtiraf etmeliyim dudağının değdiği nokta alev almıştı sanki. Ellerini belimden çektiğinde " Selam. Parti henüz ısınmamış. " dedi. Sıradan kızlardan olsam, görüntüsü karşısında afallar ve kekelerdim. Ne var ki sırada ve bilindik kızlardan değildim. Ne durumda olursam olayım kendimi kontrol edebilir, duygularımı yönlendirebilirdim. Dolyısıyla teninin tenime değdiği noktalardaki yanmaları hiçe sayıp gülümseyerek cevap verdim ona " Hoşgeldin tatlım, parti asıl şimdi ısınacak. "
Daisy Cheers

Daisy Cheers

Doğum tarihi : 04/05/95
Mücadele Tarafı : Tarafsız''
Sihirsel Soy : Safkan''
Evcil Hayvanı : Başkanın Kızı'' :P

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 5:50 pm

Eğlenceli bir gün olmasını umuyordum. Partiye çağrılmaması imkansızdı. Gelenlerin çoğuyla arkadaştı ve bir sorunu yoktu, Lucinda hariç...Onu kaybettiğine o kadar üzülmüştü ki, yaptıkları şeyler iyi değildi. Öyle biriyle arkadaş olamazdı ya, geçmişi düşünüp üzülüyordu hep ne kadar güzel günleri geçmişti Lucinda ile kahkahalarla dolu uzun günlerdi, gözünden akan bir damla gözyaşını silip, saçlarını arkaya attı ve aynaya baktı, bir şeyler yapmalı ve bugün partideki en göz kamaştırıcı ve en sexsi kız olmalıydı, elbiselerine bakmaya başladı, askıdan çıkarıyor aynanın karşısında askıyı kafasına geçiriyor sonra çıkartıp yatağın üstüne fırlatıyordu. Bir şeyler giymeliydi ve bu partiden birini bulmadan çıkmamalıydı, istediği sadece bir sevgiliydi ve bunun için sade bir düz elbise yeterli değildi. Çıplak gitmek saçma olurdu herhalde, kıyafetleri bırakıp ayakkabı dolabına daldı, yeni aldığı ayakkabıyı giyecekti yoksa bu kadar aykkabının içinden çıkamazdı, gösterişli bir ayakkabıydı apartman dolgu topuğu vardı ve gösterişin hepsi ayakkabının yanlarındaydı, burnunda ki açıklık ojeleri ile parıldayan parmak uçlarını meydana çıkarmıştı ayakkabının ipleri önden geliyor ve bilekte bağlanıyordu. Ayakkabının yanları hasırdan yapılmış açık kahverengi tonları ağırlıklı olarak kullanılmıştı. Aykkabıyı ayağına geçirdi ve boyunun birden bire uzadığını fark etti, artık aynanda yüzünün tamamını göremiyordu. Kıyafet konusunda da bir elbise giymeyecekti, gitti ve bikinilerinin arasında straples bir bikini üstünü alarak üstüne giydi, koyu kahverengi bir bikiniydi bu ve çok beğenerek almıştı, hatta yanlış hatırlamıyorsa Lucinda ile birlikte almışlardı bu bikiniyi küstükten sonra hiç giymemişti. Neyse bir anda dergilere poz veren uzun boylu bikinili kızlara benzetmişti kendini, şimdi bir etek bulmalıydı, "Hmm, beyaz, hayır...açık kahve, evet, evet bu iyi" diyerek mini eteğini giydi altına açık kahverengiydi bu da, çok mu boğmuştu acaba, hayır hayır işte bu kadardı, iki saattir düşünüyordu ama giydiği kıyafetler küçücüktü. Bir anda aynadaki Daisy'e bakarak gülmeye başladı.Unuttuğu bir şey vardı. Hogwarts'ın içinde yanan odaya nasıl bu halde çıkacaktı. Üstüne ince çeketini aldı ve odasını o haliyle bırakıp parti alanına doğru hızlı adımlarla ilerlemeye başladı. Yürürken düşündükleri, biraz erken parti yerinde olup akşama kadar eğlenceyi son dozuna kadar yaşayabilmekti. Belki birkaç oyun önerir ve eğlenceyi arttırabilirdi.

Kapıdan içeri girdi fazla kimse yoktu ama parti sahibi ilk dikkatimi çeken oldu, Spencer pembe t-shirtü ile parıldıyordu, gözlerimin içine baktı ve memnun bir şekilde yüzüme gülümsedi. Etrafına bakındı ve Lucinda ile gözgöze geldiler, belki hala küstüler birbirlerine ve hala nefret ediyorlardı ama ilk günki nefret bitmişti, neden küstüklerini hatırlamaya çalışıyordu parıldıyan dört göz de, beyaz askılı bir elbise giymişti, güzelliğinin o da farkındaydı. Daisy gülümsememeye dikkat ederek saçlarını savurarak gitti ve bulduğu koltuğa oturarak, bacak-bacak üstüne attı ve etrafı incelemeye başladı. Lucindadan başka Emma dikkatini çekmişti, küçük olmasına rağmen gözde olan bir öğrenciydi onu tanıyor olduğunu mutluydu Daisy. Parti şimdilik sakindi, daha fazla kişi olduğunda daha da eğlenceli olacaktı, Daisy şimdilik köşede oturup bir şeyler içmeyi planlıyordu, Lucinda ile bu kadar yakın bir ortamdayken ne yapabileceğini bilmiyordu.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/daisy-cheers-t53
Damien D. Aldrich

Damien D. Aldrich

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 5:51 pm

Yanımızdan uzaklaşan Slytherin'li kızı hiç umursamadan Spencer'ın gözlerine baktım. Tanrım, gerçekten çok etkileyicilerdi. Bu gece o gözlerin hep benim üzerimde olmasını istiyordum. Dolgun dudakları hiç açılmasa da olurdu. Onlara ihtiyacım yoktu. Tek istediğim Spencer'la biraz daha yakınlaşabilmekti. Onun Tanrı heykellerinden oyulmuşcasına kışkırtıcı vücudu ve hareketleri, bunu daha çok istememe neden oluyordu. Yine de içimdeki yaramaz çocuğu durdurarak kendime hakim olmaya çalıştım. Çünkü etkileyici sesi, kulaklarımı okşamaya başlamıştı. " Hoşgeldin tatlım, parti asıl şimdi ısınacak. " dedi. Bunu sabırsızlıkla bekliyordum. İçerisi bir an önce dolmalı ve Spencer'la büyük kalabalığın içinde dikkat çekmeden vakit geçirebilmeliydik. Erkek arkadaşı... O umrumda değildi. Spencer, benim yanımda olduğu sürece Oswald'a ihtiyacı olmayacaktı ve onun yokluğunu dahi hissettirmeyecektim. Yine de gelirse ve bir sorun çıkartırsa benim için problem olmazdı. Çocuğun benden küçük olduğunu biliyordum ve şimdiye kadar onun kullanmayı hayal bile edemeyeceği lanetler öğrenmiştim. Alacağım ceza, umrumda değildi. Tek bildiğim yapacağım her şeyin Spencer'a değecek olmasıydı. Bu yüzden her zamanki gibi fazlasıyla rahattım.

Elimi yanımızdaki tezgaha koyarak destek aldım ve geriye yaslandım. Odayı süzüyordum. Spencer'ın beni izlediğinin farkındaydım. Ona bakmam için çıldırıyor olmalıydı. İnat edip onu daha çok heveslendirmek için gözlerimi tavana diktim. Olanlarla pek ilgilenmiyor gibi davranıyordum. Sonunda daha fazla dayanamayarak gözlerimi Spencer'ın üzerine çevirdim ve kendimi tutamayarak gülümsedim. " Bu gece harika görünüyorsun, canım. " İnsanlarla genelde rahat olur ve tanımadığım kişilere bile bu kelimeyi söyleyebilirdim. O yüzden durumu hiç bozmadım. Kafamı çevirerek Spencer'ın tezgahın üstüne koyduğu elini farkettim. Şimdi hareket zamanıydı. Elimi yavaşça hareket ettirdim ve Spencer'ın elini okşayarak elimi yavaşça onunkinin üstüne koydum. Bu hareket, biraz hızlı olmuş olabilirdi ama kızdığını farkedersem, elimi çekecektim. Gözlerimi yine Spencer'ın gözbebeklerine kenetledim ve gülümsemeye devam ettim.
Hartley Nicholson
Esrar Dairesi Çalışanı
Esrar Dairesi Çalışanı

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 6:07 pm

İkimiz de düşüncelere dalmıştık. Bu sırada gelenler çoğalıyor, içerisi gitgide kalabalıklaşıyordu, tıpkı istediğim gibi. Açıkçası eğer Oswald gelirse pek fazla sorun çıkaramayacaktı, çünkü Ash benden kesin emir almıştı, eğer Oswald gelirse benim rahatsızlanıp ortak salona gittiğimi söyleyecekti. Tabii ki Oswald ortak salon giremeyeceği için sorun olmayacaktı. Aslında kısa bir süre sonra partiyi bırakıp gerçekten rahatsızlanıp(!) ortak salona gitmek istiyordum, muhtemelen yanımdaki centilmen beyefendi bana yatakhaneme kadar eşlik edecekti. Umduğum buydu, istediğim buydu...

Yanımızdaki tezgahtan destek alıp yaslandı ve etrafı süzmeye başladı. Düşünüyordu, bunu görebiliyordum. Düşünürken etrafa yaydığı o özgüven buram buram tütüyordu odanın içerisinde. Beni kendisine çekiyordu. Normalde hiç bir erkekten bu kadar çok etkilenmezdim fakat Damien'de özel bir şeyler vardı. Ondan etkilenmekten alamıyordum kendimi. O rahat tavırlarla odayı süzmeye devam ederken, ben yorulmuş ve tezgahtan destek almak için elimi tezgaha koymuştum. Etrafa bakıp bir yandan da bir ev cin arıyordum. Bana biraz içki lazımdı.

" Bu gece harika görünüyorsun, canım. " Gözlerimi ona çevirdiğimde bana bakarak gülümsediğini farkettim. Karşılık olarak teşekkür etmek için ağzımı açacağım sırada eli, elimi okşayarak üzerine kapandı. Vay canına, ben bile bir erkeğin bu kadar hızlı çıkabileceğini düşünemezdim. Hoşuma gitmedi değil, aksine gerçekten hızlı olması çok iyi bir şeydi. Gözleri gözlerime kenetlendiğinde tekrar gülümsedi. " Vay canına, gerçekten hızlı çıktın bayım. " En işveli gülümsememle söylediğim bu sözlern onu biraz daha hızlandıracağını umuyordum. Sonuçta dünyanın neresinde ilk adımları kızlar atardı ki?
Damien D. Aldrich

Damien D. Aldrich

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 6:19 pm

Elimi elinin üstüne koyduğumda tüylerinin diken diken olduğuna yemin edebilirdim. Etkilenmişti. Doğrusu teninin tenimle teması beni de çok etkilemişti. Elimle yumuşacık elini iyice kavradım. Bir kızla daha önce hiç bu kadar çabuk hareket ettiğimi hatırlamıyordum. Ama Spencer... Spencer, inanılmaz bir kızdı. Hayatımı değiştirebilecek bir kızdan bahsediyordum ya, Spencer belki bunu en çok yapabilecek kızlardan biriydi. Onun gibi birisiyle hayatım boyunca birlikte olmak isteyebilirdim. Hiç itirazım olmazdı. Böyle bir güzellik için ölmeyecek erkek tanımıyordum. Yine de gidip Oswald'ı seçmesi garipti ama bu, benim için hiç problem olmayacaktı. Çünkü Spencer, bu gece ani bir kararla fikrini değiştirecek ve benim olacaktı. Bunu görebiliyordum. Tabii, elini tuttuğum için kızmadığı sürece. Ama bir problem varmış gibi görünmemişti. Etkilendiği halde kızabilirdi ama hiçbir şey yapmadı. Bunun yerine bana gülümsemeyi tercih etti. Tanrım, dudaklarım onu öpmek, ellerim bir an önce onu kavrayabilmek için yanıp tutuşuyordu. Bedenim tutku ve şevkle dolmuştu. Ah, kendime hakim olmalıydım.
" Vay canına, gerçekten hızlı çıktın bayım. "
Benimle oyun oynuyor gibiydi. Sanki kendime hakim olmakta zorlandığımı biliyordu. Buna göre çekingen adımlar atıyor, ardından çekiliyordu. Cümlesinin altında yatan 'bayım' sözcüğü bile benim için çok şey ifade ediyordu. Hem bir nefes kadar yakınında olmamı istiyor, hem de 'bayım' diyerek aramıza kışkırtıcı bir mesafe koyuyordu. Zeki bir kızdı. Bunu şimdi daha iyi kavrayabiliyordum ama oyunu bitirmeye henüz niyetli değildim. Benim olmadan önce partinin keyfini biraz daha çıkarabilirdik. Bu yüzden dudaklarımı bükerek yüzüme çarpık bir gülümseme takındım ve elimi elinden çekmeden tavana bakarak; " Bundan hiç rahatsızmış gibi görünmüyorsun. " diyerek oyunu devam ettirdim. Oda hararetlenmeye başlamıştı.
Mischa Ivanchev
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Mischa Ivanchev

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Yeni dönem, yeni parti. Left_bar_bleue90/100Yeni dönem, yeni parti. Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 6:27 pm

Bugün yeni dönemin partisi vardı. Bende sosyalleşmek amacıyla gitmeyi planlıyordum. Kızlar yatakhanesinden çıkmak bilmiyordum ama. Ne giyeceğime hâlâ karar verememiştim. Çoğu kişi partidedir diye düşünüyordum. Çok eğlenceli olacaktı, hemde çok. Bu düşüncelerden sıyrılıp kıyafetlerime yöneldim. Cesur bir şeyler giyesim vardı ama tam olarak emin olamıyordum. Kıyafetlerimi karıştırmaya başladım. Beğenmediklerimi rastgele bir yere fırlatıyordum. En sonunda giyeceğim şeyleri bulmuştum. Gerektiğinden kısa bir kot etek giymiştim. Üzerine de beyaz straplez bir tunik geçirmiştim çabucak. Bunları giydikten sonra ayakkabılarımın olduğu yere yöneldim. Önüme ilk gelen topuklu ayakkabıyı aldım ve hemen giyerek saçımı da düzeltip aceleyle çıktım yatakhaneden.

Hızlı adımlarla 5. Kata çıkmaya başladım. Partinin Yana Oda'da olduğunu söylemişlerdi. Birkaç kişide partiye gelmek amacıyla ilerliyordu yanımda. Ama tanımadığım kişiler olduğu için konuşmaya gerek duymadım. Hızla ilerliyordum loş koridorlarda. Topuklarımın sesi çınlatıyordu her yeri. En sonunda varmıştım. İçeriye girdiğimde herkes eğleniyor gibi görünüyordu. Gülümsedim, yavaş ve emin adımlarla ilerlemeye başladım. İleride Lucinda'yı gördüm. Sırıtarak ilerlemeye devam ettim. Herkes çok hoş görünüyordu. Ama Lucinda'nın yüz ifadesi bir garipti. Sanki sinirlenmişti ya da bir şeyler yolunda gitmiyor gibiydi. Sırtı bana dönük olduğu için yavaşça yaklaştım ve elimi omzuna koydum. Ardından konuşmaya başladım. " Naber Luce. Ne oldu, yüzün asılmış. " Daha sonra da Lucinda'nın yanıtını beklemeye koyuldum. Yanıtını beklerkende dekorasyona göz gezdirmeye başladım. Çok hoş olmuştu. Ardıdan tekrar Luceinda'ya yoğunlaştım. Yanıtını merak ediyordum.
Dianne Lewis
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Dianne Lewis

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 7:38 pm

Gözlerimi kısarak Mischa'ya baktım. İşte aradığım kişiydi o. Bir an olsun beni anlayabilecek biri. Küçük sınıfların gösterdiği hoşnutsuz tavırdan, büyük sınıflardaki yakışıklı çocuk ile Spencer'ın iğrenç yakınlaşmasından ve Daisy'nin gözlerinin benim üzerimde olmasından yakınıyordum. Ne diye Oswald için bunlara katlanıyordum ki. En iyisi partiden gidip Oswald'a da hiçbir şey söylememekti. Ama daha sonra bunun çok saçma bit fikir olduğunun farkına vardım. Spencer'ı yalnız bırakmayacaktım. Ondan nefret ediyordum. Saçma, aptal ve güzeldi. Tam benlik. Ne güzel! onun gecesini perişan etmek mükemmel olabilirdi. Daha sonra da Oswald ile sonsuza kadar dost kalırdık. Öteki yandan Eric vardı. Onu partide görememiştim ama gelirse ve ben gidersem fena olabilirdi. Böyle bir erkekte herkesin gözü vardı. Ve Spencer ona da göz koyabilirdi. Yüzümü buruşturarak Spencer ile adını bilmediğim yakışıklı çocuğun saçmalamasını izliyordum. Daha sonra dikkatlice Mischa'ya baktım. " Boşver Mischa. Hayatımın en iğrenç partisi. " dedim derin bir iç çekerek. Ardından gülümsemeye çalışarak ona baktım. " Hoş görünüyorsun. "dedim ve bir ev cininin taşıdığı tepsiden içkimi alarak devam ettim. " Aslında boşver. Hiçbir şeyi takmak istemiyorum. Hadi eğlencemize bakalım. " dedim ve ona tekrardan gülümseyerek içkimden bir yudum içtim. O da bana gülümsedi. Parti o kadar karışıktı ki gözümü alıyordu. Yani gözümü alan ışıklı topların dışında Daisy'nin bakışları da öyle. İç çekerek ona baktım. Mischa cevap verene kadar gözlerimi ondan ayırmadım. Sanırım onu özlemiştim. Ne bekliyordu? Özür falan mı? Özür dileyecek hiçbir şey yapmamıştım. Ve o benden kopmuştu. Neyse ki diğer öğrenciler gibi değildi. Kin beslediğini düşünmüyordum. Ama aynı şeyleri kendim için söyleyemezdim. Bir anda Mischa'nın sesiyle irkildim ve gözlerim ona kaydı.
Mischa Ivanchev
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Mischa Ivanchev

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Yeni dönem, yeni parti. Left_bar_bleue90/100Yeni dönem, yeni parti. Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 8:05 pm

Luce, çok içlenmiş görünüyordu. Yakınır bakışlarla bakıyordu bana. Anlıyordum O'nu. Bir yandan Spancer'a katlanıyor, bir yandan da sevgilisini Spancer'a kaptırmama gayreti gösteriyordu. Çok karışmıştı her şey. Daha sonra tiksinir şekilde Spancer'a ve yanındaki yakışıklı büyük çocuğa baktı. Oswald'ın hatırı için burada olduğunu biliyordum. Bu işkenceye katlanmak çok kötüydü herhalde. Dikkatle bana baktı. Daha sonra konuşmaya başladı. " Boşver Mischa. Hayatımın en iğrenç partisi. " dedi ve ardından derin bir iç çekti. Gülümsemeye çalışarak tekrar bana baktı. Ama yapmacık gülümsemesi bende işe yaramamıştı. " Hoş görünüyorsun. " dedi. Hafifçe gülümsedim karşımdaki genç kıza. O'da çok hoş olmuştu. Yanımızdan geçen bir ev cininin taşıdığı tepsideki içkilerden birisini aldı ve devam etti. " Aslında boşver. Hiçbir şeyi takmak istemiyorum. Hadi eğlencemize bakalım. " dedi. Tekrardan gülümseyerek içkisinden bir yudum aldı. Bende içten bir şekilde gülümsedim. Ardından hâlâ önümüzde dolanan ev cininin taşıdığı tepsiden ben bir tane içki aldım. İlk yudumumu aldım. Bu sırada Luce, yine dalmıştı bir yerlere. Benim sesimle irkildi ve bana yoğunlaşarak söylediklerimi dinlemeye başladı. " Spancer'ın yanındaki çocuk kim acaba? Tanıyor muyuz? " dedim sırıtarak. Sırıtışımı yüzümden attıktan sonra konuşmaya devam ettim. " Aslında daha eğlenceli bir parti olabilirdi. Her kıza bir erkek verebilirlerdi mesela. " Sözlerimi tamamladım ve şen bir kahkaha attım. Kahkaham, odadaki seslere karışıp gitti. Daha sonra Lucinda'ya baktım. Ondan da bir tepki bekliyordum. Evet, bu parti daha eğlenceli gidebilirdi. Ama şimdi kesinlikle değildi. Bir bomba patlamaşını beklercesine süzüyordum etrafımı. Bunu yaptıktan sonra tekrar Lucinda'ya bakmaya başladım. Bu sırada içkimden bir yudum daha tattım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 8:14 pm

Ahaha parti, parti, parti! Evet işte bugün, o gün. Büyük gün! Kafaların, kalçaların, göğüslerin sallanacağı o büyük gün! Yataktan kalktığım gibi bunları düşünmemin ne kadar psikopatca birşey olduğunu biliyorum. İşte siz bunu okurken ben giyiniyorum. Üzerime beyaz bir tişör ve altımada olmazsa olmazım süngerbob kare pantalon'lu boxer'im. Onun üzerinede bir kot pantalon düşünüyorum. Partide rahat olucaksın arkadaşım. Ne o öyle süslü püslü elbiseler, nişan'a filan mı gidiyoruz. Alo? Parti bu, sınırsız içki, sınırsız kız! Ve dahası be abi. Kıyafetlerimi giyerken bir yandanda mırıldanıyorum, disko disko parti zani. Ah, ah. Neden alışkanlık haline geldi ki bu şarkı bende? Yani mırıldanmak. Saat'ime baktığımda ağzımdan kaçmasını engelliyemediğim 'Has*iktir!' kelimesini çok seviyorum. Birden sövesim geldi. Saat gece 1 be abi ! Hemen koşarak ortak salondan ayrıldım. 5. Kat'a geldiğimde zangır zangır müzik sesleri geliyor. Kapıya bir tekme atmamla sonuna kadar açılması bir olmuştu. Ve kapının açılmasıyla birlikte kızların o güzel vicutları 'AMAN TANRIM!' ağzım açık bir şekilde içeriye doğru ilerlemeye başladım. Kime asılabilirdim. Hatta bir saniye içkiler neredeeee? Garson yok mu? Ah-ha. Bir ev cini parmağımı şıklatmam ile birlikte cin yanımdaydı, anlamıyorum. Bu seste bir şıklatmayı nasıl duyabiliyorlar. 'Bana acilen bir Jack Daniels!' cin kafasını öne eğdikten sonra gözden kayboldu ve 1-2 saniye sonra tekrar göründü elinde bir Jack Daniels dolu bardak ile. Bir yudum aldıktan sonra enerjinin vicuduma akmasını bekliyordum. Tamamdır artık hazırım, saldırı başlasın! Bir anda nasıl oldu bilmiyorum ama herkesin gözü bana dönmüştü. Neden mi? Çünkü artık altımda sadece boxer'im vardı. Herkes gülmeye başlamıştı, müziğin sesini bile bastıran kahkahalar! Rezil mi olmuştum? Hayır, asla. Elimde ki bardağı tek bir dikişte bitirdikten sonra dans etmeye başladım. Ee neden olsa artık formdayım. PARTİ BAŞLASIN!

En son Eric Lewis tarafından Ptsi Haz. 28, 2010 8:48 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Louella Tania Eloise

Louella Tania Eloise

Doğum tarihi : 25/03/96
Mücadele Tarafı : Karanlığa meyilli
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Zeyna

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 8:53 pm

Kapının ‘güm’ diye aniden açılmasıyla elimdeki içki bardağını neredeyse düşürüyordum. İnsan gibi kapıyı açmak varken neden birisi kapıyı tekmeyle veya omuz gücüyle açmıştı ki? Bazen insanları anlamak güçleşiyordu. Etrafta ev cinleri gezinmesi beni biraz ürpertiyordu, neredeyse kafam kadar gözleri vardı. Açıkçası onlara fazla bakmamaya çalışıyordum, çünkü o kocaman gözlerin beni rüyamda kovalamasını istemem. Gerçekten ürkünç ve acınası varlıklar. Sadece bizlere hizmet ediyorlar, tıpkı orta çağdaki köleler gibi, bu yüzden kendimi bir barbar gibi hissediyorum. Ama katlanmak durumundayım, başka seçeneğim yok. Müzik son ses, etrafta bir sürü içki. Dağıtmak? Kesinlikle varım buna. Ama arada sırada gözüme çarpan yüzler bu gece olan en ufak bir şeyi bütün okula yayacak cinsten. İşi gücü dedikodu olan iğrenç insanlar. Onların şerefine bir kadeh kaldırmalıyım ama bu seste kimse kimseyi duymuyor. Herkes dans etmek için doğmuş gibi oldukları yerlerde bile dans figürleri yapıyor. Ya ben? Böyle sonsuza denk içecek değilim. Başım daha dönmedi, zaten daha gece yeni başlıyor. Kusacak kadar kötü de değilim üstelik, bu gücü nereden aldığımı ben de bilmiyorum; ama beni rahatlatıyor. Herkesten fazla dayanabilirim.
Birkaç adım atarak ilerliyorum, bu sırada birkaç kişiye çarpıyorum, yerlere kadar sürünen bir elbise giymiş kızın güzelim elbisesini ayakkabılarımla çiğniyorum. Aslında çiğneme işleme benim için çok eğlenceli oldu, ama kızın arkasına dönüp bana tip tip bakması fazla içtiğimden dolayı sapıttığım bir göstergesiydi. Aklım başıma geliyor bir anda. Merhabalar havada uçuşurken kapıyı nasıl açtığını hala çözemediğim çocuğun, sanırım adı Eric, pantolonu yerlerde. Herkes ona bakarken o, az önce düştüğü durumun pek farkında değil. ‘Aman, partiye gelmişsin zaten, salla gitsin.’ demek isterdim ona; ama nedense dönüp eski yerime gidiyorum. Keşke tavandan köpükler aksa üstümüze. Çok eğlenceli olur. Sürekli dans, müzik ve içki bir yerden sonra sıkıyor. Ama oradan buradan duyumlarıma göre Spencer’ın bir fikri varmış. Bekliyoruz Spencer’ı. Ama onu beklerken benim canım eğlence istiyor. Adını Eric diye anımsadığım çocuğun yanına gidip gitmeme konusunda kararsızım. Ama sıkıldım, sıkıldım, sıkıldım ve sıkılmaya devam edecek gibiyim.

Daisy Cheers

Daisy Cheers

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 1:37 am

Daisy, hiç eğlenmiyordu, hatta çok sıkılıyordu. Biraz sonra kalkıp gidebilirdi. Lucinda mutluydu, Daisy için yeterince keyifli bir bilgiydi bu. En azından başka dostlar edinmişti, etrafta saçmalayan insan doluydu. Eric adındaki Slytherinli, etrafta boxerı ile gezinmeye başlamıştı.Bu çocuktan tiksinmeye başlamıştı. Kimin için süslendiğini kendi bile anlamamıştı Daisy, hiç kimse yok, buradaki hiç bir erkek onu mutlu edemezdi. Zaten buradakilerinin çoğunun birbirleri ile bir geçmişi vardı. Aslında Daisy'nin de vardı ama bir erkek değildi bu, Daisy burdaki hiç bir erkekle arkadaşlık dışında bir ilişki düşünmemişti, düşünebileceği kimse de yoktu. Daisy sürekli içiyordu, zavallı cin bile yorulmuştu Daisy'e içki taşımaktan. Yarra Yering, istiyordu sürekli zaten en sevdiği içki buydu, tek dikişte içiyor ve içki boğazından aşağıya inene dek boğazını yakıyordu. Başı dönmeye başlamıştı bile, hayatında hiç bu kadar sarhoş olmamıştı galiba, ya şimdi oturduğu yerde sızacaktı ya da çılgınca eğlenmeye şimdi başlaycaktı. Cin diğer gelişinde bir tepsi ile gelmişti üzerinde tek içmelik 10-15 tane Yarra Yering vardı, Daisy hala yerinde tutabildiği kafasını teşekkür eder gibi cine salladı ve tek tek içmeye başladı. Cin bıkmış bir şekilde suratını çevirerek gitmişti. Galiba bir daha içki alamayacaktı. Zaten bu önündekileri de içerse birkaç şişe Yarra Yering'i bitirmiş olacaktı. Önünde bir sürü küçük bardak kalmıştı, dolusuyla vardı hepsi sıralanmıştı, Daisy eli ile ittirerek bardakları yere fırlattı, bardaklar yere değmesiyle paramparça olmuştu. Yakında duran birkaç kişi duymuş ve arkasını dönüp bakmıştı ama diğerleri müzik sesinden pek Daisy'nin olduğu tarafa bakmıyordu. Partiden somutlaşmıştı güzel kız. Böyle bir hayatta yaşamak istemiyordu artık, sürekli ağlıyordu ama ne çare, yalnızdı ailesi yoktu, hiç olmamıştı en sevdiği hatta bu dünya da tek sevdiği insanı gözünün önünde öldürmüşlerdi. Bir daha kimseye öylesine bağlanamazdı. Şu koca okulda bile onu seven tek kişi yoktu. Belki o öyle düşünüyordu. Söze gelince çoğu seviyordu. Ama Daisy şimdi yalnızdı, ne ona sevdiğini söyleyenler vardı yanında ne de bir başkası, yapayalnız oturuyordu öyle tek başına. Ne zaman biterdi bu işkence, hiç mutlu olamayacak mıydı, o kadar cezadan sonra bir ödül gelmeyecek miydi şu hayatta. Daisy üstündeki ceketi çıkartıp attı, ayakkabılarını da çıkarıp fırlattı, o kadar para vermişti bu ayakkabılara ama kıyafet ayakkabı ne zamana kadar yaşatacaktı onu. Ayağa kalktı, gitmek istiyordu, ama o kadar şişe içkiden sonra gidemezdi, yalpalandı ve oturduğu sandalyeye çarparak düşürdü sandalyeyi, bir daha kaldıramazdı sandalyeyi. Sandalye düşerken metalden yapıldığı için ayağına çarpmış ve ayağında bir kesik oluşturmuştu, kan akmaya başlamıştı, çok hızlı akmıyordu ama kanın durmaya niyeti yok gibiydi, Daisy ağlamaklı köşeye oturdu ve arkasına yaslandı, gözlerini kapattı
###
Ortalık kararmıştı, koskoca ormanda yalnızdım. Sonbahardaydık, hava serindi. Koşu ayakkabılarımla çıkmıştım evden, ama koşacak halim yoktu. Yerdeki yaprakların çıkardığı seslerden başka ne ses vardı ne de etrafta bir ışık. Annem burada olsa onun boynuna sarılıp saatlerce ağlayabilirdim. Özlemim olabildiğine büyük, umutlarım gecenin karanlığı gibi karanlıktı.
Tek sorunum annem olsaydı keşke, ölümü bu kadar içimi yakarken; Alpear’in beni terk edişi, ona bu kadar âşıkken gidişine anlam veremiyordum. Veda ederken söyledikleri unutulmayacak kadar acıydı, her zaman buluştuğumuz yerdeydik ve etraf olabildiğine üzgündü. Sağ tarafımda koca bir deniz, sol tarafımda koca şehir vardı, gözlerinin içine bakarken arkada çalan müzik ortama oldukça kötü bir hava katıyordu, hatırladığım kadarıyla şöyleydi;
“Goodbye my lover.
Goodbye my friend.
You have been the one.
You have been the one for me
I'm so hollow, baby, I'm so hollow.
I'm so, I'm so, I'm so hollow”

Her şey anlatıyordu ayrılığı, gözlerin acı acı bakıyordu gözlerime; darmadağın bir haldeydi, aynaya baktığını sanmıyorum, saçları karışmıştı ve ilk buluşmamızda giydiği t-shirt vardı, üstünde “P.S.I Love You” yazıyordu, evet bu söze bayılıyordum, doğum gününde aldığım atkıyı takmıştı, özel bir atkıydı o, her şey özenle seçilmişti. Son sözleri benzersizdi sanki
“Daisy’m Seni Seviyorum
Bana bir söz ver, bir tek damla gözyaşı bile dökmeyeceksin…
Seni hep seveceğim…
Beni hiç unutma, hiçbir zaman seni bırakmayacağım”

O anda da şimdi de sözümü tutamadım, gözyaşlarıma engel olamadım, hiçbir zaman. Ama onu hiç unutmadım, tam iki yıldır yüzünü hiç görmedim; giderken ayrılığı almamıştı bir kere ağzına, zeki olduğumu söylerdi hep anladığımı biliyordu.
Beni öptü ve gitti, ağlıyordu, benim gibi. Elime bir kâğıt tutuşturmuştu. Yazan kelimeler küçük ama anlamlıydı;
“Seni Seviyorum Daisy’m”
Hıçkırıklarım yükseliyordu. Elimde kâğıt gidişine bakıyordum. Arkasından bağırdım, yapabileceğim tek şeydi. Gitmesi gerekmese gitmeyeceğini biliyordum, beni sevdiğine ve geri döneceğine emindim, ağzımdan bir tek bu kelimeler çıkabildi;
“Bende seni seviyorum, bende, bekleyeceğim…”
Onu unutmayacağımı biliyordum, evet, o da biliyordu.
###
Gözlerini açtığında gözlerindeki yaşlara engel olamadı Daisy, gene o saniyeleri hissetmek, lanet olası hayat... Yarasının oradaki kan durmuştu, akmıyordu ama hem ayağının üstündeki kan lekeleri hem de yere akan kan kurumuştu, hiç hoş görünmüyordu. Ayağı acıyordu ama şuan kalbindeki acı daha büyüktü.

En son Daisy Cheers tarafından Ptsi Haz. 28, 2010 10:39 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Eva Jessica Moraena

Eva Jessica Moraena

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 1:16 pm

Lucinda bana oldukça kaba davranmıştı. Tamam, eğer kavga arıyorsa kendisi bilirdi ama aradığını benden bulamayacaktı. Bir üçüncü sınıf olduğum için büyük sınıflar tarafından dışlanmaya alıştım. Gerçi çoğu büyük sınıf daha anlayışlı da olabiliyor. Ancak, keyfine bakmayı öğrenmelisin. Şu anda Lucinda'yı kafama takmak istemiyordum. Emma yanım gidip bulaş dese de, klasik Anne yanım onu boşver diyordu. Anne'yi dinledim. Biraz daha viski almak için içkilerin durduğu bölüme doğru yöneldim. Viskimi alıp, topuklarımın üstünde dönerek bir armut koltuğa gömüldüm. Partinin renklernmesine daha var mıydı?

Gerçi Eric adlı binadaşım boxerı ile ortalıkta gezinirken hafifçe sırıttım ama bu da çok renklenmeme yol açamamıştı. O sırada Daisy'i gördüm. Ablam gibi gördüğüm Daisy Cheers. Derin bir nefes aldım ve viskimi kafama dikip bir dikişte bitirdim. Parmağımı alışılmış bir şekilde siyah bukle yaptığım saçlarıma götürdüm ve oynamaya başladım. Parti daha renksiz geçerse kalkıp gidebilirdim. Daisy'nin yanına gidip konuşmak için fazla tembeldim. Derin bir nefes daha alıp başımı arkaya attım ve uyuklamaya başladım.
Nathaniel Poelson
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Nathaniel Poelson

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 1:31 pm

Yüzümün yarısını üzerime tam oturan ince bir kumaştan yapılmış, kısa kollu ve siyah kazağın içerisine gömmüştüm. Ablamın hediye ettiği kazağımla aynı renkteki kısa eteği çekiştirerek derin bir nefes aldım. Her ne kadar bu etekle rahatsız olmuş olsam da ablamın verdiği hediyeleri giymek ya da yanımda bulundurmak onun varlığını hissetmemi sağlıyordu. Spor ayakkabılarımın sessizce ilerleyişine sevinerek odadan içeriye girdim. Herkes kendi aleminde gibiydi, hafif bir müzik ortamı sarmalıyordu. Kenardaki boş masaya doğru ilerlemeye başladığımda binadaşım Mischa'yı gördüm. Hafifçe ona el salladım. Kendimi sandalyeye attığımda bu partinin bir an önce bitmesini diliyordum. Aslında buraya neden geldiğimi bilmiyordum. Spencer için mi? Yoksa bir değişiklik olması için mi? Hafifçe kafamı salladığım sırada Mischa'nın birkaç defa gördüğüm Lucinda ile bana doğru ilerlediğini gördüm. Aslında her daim birilerine karşı soğuk olsam da şu partiyi atlatmamda onların yararı dokunabilirdi. Neşeyle gülümsedim ve ellerimle yanımdaki boş sandalyeleri işaret ettim.
'' Selam, otursanıza.''
İki kızda nazikçe gülümseyerek sandalyelere geçtiler. Kapıdan adımlarını atmaya başlamış birkaç kişi daha vardı. Parti yavaş yavaş ısınmaya başlıyor gibiydi. Gözlerimi arkadaşlarıma çevirdim. O sırada Mischa söze atladı.
'' Hey, Clars seni Lucinda ile tanıştırayım.''
İnsanlar bana Clars diye seslenmeyi severlerdi ve bende açıkçası onlara karışmazdım. İstediklerini diyebilirlerdi. Umrumda olmazdı.
'' Zaten onu tanıyordum fakat resmi olarak tanışmamıştık.'' dedi Luce asık bir suratla. Bende yavaşça kafamı sallayarak sandalyeme biraz daha gömüldüm. Lanet olsun, burada ne işim vardı benim?
Eva Jessica Moraena

Eva Jessica Moraena

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 4:26 pm

Partinin renksiz geçmesini önlemek için eğlenecek birkaç oyuncak arıyordum fakat aksi gibi ortada kimsecikler de yoktu. Mekanın dekorasyonuna kendimi kaptırmış gidiyordum. Kafamı çevirip insanları izlemeye başladım. Orada James Dwight Skywalker yalnız başına oturuyordu. Belki biraz eğlence arayan ruhuma iyi gelirdi. Bununla sonra ilgilenecektim. Clarisse'i gördüm. Çocukluk arkadaşım. Herkese karşı donuk ve soğuk bile olsa o benim arkadaşımdı. Zor günümüzde birbirimizin yanında durmuştuk. Boğazımı temizleyip bir viski daha aldım ve Clarisse'in yanına doğru yürüdüm.

"Bu partinin renklenmesini istiyorum. Çok sıkıldım." dedim olaya balıklama atlayarak. Clarisse önce bana şaşkınlıkla baktı ama sonra bakışları yumuşadı. Viskimi kafama diktim ve ne çabuk bitti dercesine yüzümü buruşturdum. Clarisse'e baktım ve "Benim eğlence anlayışımı biliyorsun. Gidip biraz daha viski alacağım. Artık benliğimden koptuğum anda benim eğlencem başlar." deyip kahkaha atmaya başladım ve yine o viski masasının başına gittim. Topuklu siyah ayakkabılarımın üstünde yürümenin verdiği tatmin duygusu yavaş yavaş alkolikliğe bırakmıştı kendini.
Bartuc Christopher Faust
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Bartuc Christopher Faust

Doğum tarihi : 01/09/92
Sihirsel Soy : Pure-Faust-
Evcil Hayvanı : Aewyn-Salamander

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Yeni dönem, yeni parti. Left_bar_bleue81/100Yeni dönem, yeni parti. Empty_bar_bleue  (81/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 4:43 pm

Saat gece yarısına yaklaşırken Ravenclaw ortak salonunu Hogwarts’ın geri kalanından ayıran engelin karşısında bulmuştu kendimi, mantık gerektiren zor bir soru beklerken yine 2. Sınıf derecesinden bir problemle karşılaşmıştı genç büyücü, birkaç saniyelik düşünmenin ardından yanıtını verip dışarı çıktı. Yanan odada gerçekleşeceğini duyduğu partiye ilerliyordu, amacı ise eğlenmekten çok uzaktı. Yalnızca asil bir amaç için yapacak olmayı dilerdi o günahları, eğer öyle olsaydı kendini ilerde affedebileceğini bilirdi. Fakat intikam uğruna yapacaktı her şeyi ve iki ucu keskin bir kılıç gibiydi intikam, tutan el bile kesiliyordu etrafa zarar verirken. Yine de umurunda değildi, çünkü onu ayıplayacak kimsesi yoktu genç büyücünün.

Yanan odaya adımını atıp durakladı, ortamın gürültüsüne ve karmaşasına alışmaya çalışıyordu, aynı zamanda içerideki öğrencileri tanımaya çalışıyordu. Bugün burada tek bir amaç için bulunuyordu Bartuc, karanlığa bir gönül kazandırmak için, ya da beyin. Gerçi ikisi beraber olsa daha iyi olurdu. Ağlayan gördü genç büyücü, başkalarının dikkatini olağanüstü güzelliğiyle çekebilirdi bu kız fakat o an Bartuc’un gözünde yalnızca zayıf kişilikli biri olma potansiyeli vardı ve bu gece aradıklarından biri buydu işte. Kolay aklı çelinecek, aklı çelindikten sonra ise korkaklık zincirinden örülen tasmasını hevesle kabul edecek kişiler. Dikkatli adımlarla kıza yaklaştı, onun yanına yani yere oturdu usulca. “Selam ben Bartuc. Sana katılmamda bir sakınca var mı acaba?”
Daisy Cheers

Daisy Cheers

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 4:57 pm

Bir son olabilir miydi bu, burada unutulup gitmek. Her şeyi bir kernara atmıştı güzel kız, Hogwarts'ı, geleceği, iyi ya da kötü olmayı...Bundan sonra yaşayabilecek miydi, insanların bi amacı olmalıydı yaşamak için, kimisi sevdiği biri için yaşardı, kimisi ailesi için, kimisi gelecek için peki bunların hiç birine sahip değilsen, kendin için mi yaşayacaksın. Peki ya kendine ait de hiç bir şeyin yok ise...

Parti sıkıcılığını arttırıyordu, Daisy kendini hissetmiyordu, bile sürekli kusacakmış gibi bir haldeydi, başı dönüyordu. Sadece istediği biraz uykuydu, ayağındaki yara sürekli sızlıyordu. Bir şekilde kalkıp odasına gidip, bütün gece ve hatta bütün gün oradan çıkmayıp kendine geldiğinde de bir banyo yapıp rahatlamak istiyordu. Sağ tarafındaki kırık bardakların camları milimetrik ara ile Daisy den uzaktılar, biraz daha elini kaydırsa camların hepsi eline girebilecek derecede sivri duruyordu. Bu sırada sol tarafına, kim olduğunu kestiremediği biri oturdu. Gözlerini bile açamıyordu Daisy, ama o kadar içkiye dayanıklıydı ki konuşabilecek yeteneği vardı. Daisy'e bir şeyler söyledi adam,

“Selam ben Bartuc. Sana katılmamda bir sakınca var mı acaba?”

Daisy anlayabildiği kadarıyla anlamaya çalışmıştı söylediklerini, ama adam ona seni öldüreceğim dese bile Daisy kabul edecekti. Şuan korktuğu veya reddedeceği hiç bir şey yoktu.

"Yoo"

diyerek onayladı adamı, acaba bu rezil haldeyken bu adamın ne işi vardı burada, aslında hiç merak etmiyordu. Tanımadığı şu adamla ölüme bile giderdi.

En son Daisy Cheers tarafından Paz Haz. 27, 2010 5:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Nathaniel D. Strain

Nathaniel D. Strain

Mücadele Tarafı : Babası ne kadar kötüyse o da o kadar iyi.
Sihirsel Soy : Muggle&Kofti
Evcil Hayvanı : Nate, Dalls.

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 5:02 pm

Dikili saçlarımın arasından parmaklarımı geçirdikten sonra odaya girişimi yaptım. Yatakhane odamda sıkılmış dururken, hafifçe kulağıma doğru süzülen müziğin sesini duymuş ve bunun bir parti olduğuna karar kılarak aşağı inmiştim. Üzerimde siyah bir gömlek, onunla uyumlu üzerinde grimsi taşlar olan bir kravat takmıştım. Her zamanki gibi bir de kot pantolon geçirmiştim bacaklarıma. Spor ayakkabılarım üzerinde keskin bir dönüş yaptıktan sonra içkilerin olduğu yere doğru ilerledim. İçerisi erkekten çok kızlarla doluydu. Birkaç Gryffindorlu görmeyi planlamıştım fakat tek bir kızdan başka bir şey yoktu. Sessizce iç geçirdim ve giderek kendimi yalnız hissettiğim bu ortamda gerilmeye başladım. Sessizce kendimi bir masaya attığım ve elime az önce almış olduğum yakıcı viskiden yudumladım. İçecek boğazımdan aşağı doğru akarken bedenimin her hücresini alev alev yakıyordu fakat umrumda değildi. Uzun zamandır bir partiye katılmamıştım. Sessizce iç geçirdim. Etrafıma karşı o kadar yabancıydım ki? Tanıdığım tek bir kişi bile yoktu şu odada neredeyse. Keşke Serena burada olsaydı. Sahi o nerdeydi? Bu tür partileri kaçımak isyteyeceğini sanmıyorum. O benim aksime çok sıcakkanlıdır. Belki de onu bu yüzden bu kadar çok seviyorum. Kafamı hafifçe salladım. Umarım fazla içip de kızlara asılmazdım. Beni zapdetmek için biri olmadığına göre bu mümkün görünüyordu. Her ne kadar içkiye dokunmamam gerekse de artık bir yudum aldıktan sonra kaçış yoktu değil mi? Ah, Serena...
Achille S. D'Artagnan
♪ Balet ♪
♪ Balet ♪
Achille S. D'Artagnan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 5:05 pm

Aslında bu partiye katılıp katılmama konusunda kararsız kalmıştı. Bunun yanında bu gece yapacağı daha önemli bir işi ya da buna bir alternatif yoktu. Bu yüzden yataktan kalkarak giyinmeye başladı. Sarı- lacivert pöti kareli bir gömlek üzerine ince bir lacivert kazak geçirdi. Aradığı krem rengi keten şortu da sandığın kadife tabanına yakın bir yerde buldu. Lacivert kedslerini de ayağına geçirip aynada kendine baktı. Ukala bir gülümseme belirdi yansımada Herzamanki gibi. Sade ve şık. Saçlarını kendi haline bıraktı. Sandığın kapağını yavaşça kapatarak çıkmaya davrandığında önemli bir şey unuttuğunu hissetti. Olduğu yerde bir kaç saniye bekledi daha sonra sol elinin parmaklarını şıklattı. Parfüm!. Komidinin üzerindeki küçük şişeyi alarak kapağını açtı. Boynuna ve bileklerine sıktı. Sonrasında şişeyi yatağın üstüne bıraktı ve dışarı çıktı.

-----------

Yanından geçen insanlara aldırmayarak merdivenleri geçiyordu. Birkaç tanıdık yüze başıyla hafifçe selam verdi ve partinin gerçekten bir "parti" olup olamayacağını düşündü. Olmasa da sorun olmazdı, sonuçta gidişata yön verebilirlerdi ya da en azından o verirdi. 6. sınıflardan Ravenclawlı bir kızın düzenlediği aklına gelince vasat olamayacığı düşündü en azından. 5. kata geldiğinde sağa saptı ve Yanan Oda'ya yöneldi. En azından içeride bir kaç güzel kız olmalıydı ve - Ah! Onlar olmadan bir parti nasıl eğlenceli geçebilirdi? Bunları düşünerek içeri girdi. İlk izlenimi "Eh? Pek fazla kişi yok ha?" oldu. Fakat içerideki öğrencilerin çoğuna göz aşinalığı vardı, bilinen kimselerdi ve bu durumda kalite sayıdan önemliydi. Evet. Kendi binasından sadece tek bir çocuk vardı ve o da- Bir saniye o boxer mıydı?
" Tanrım."
Önünden geçen ev cininin elindeki gümüş tepsiden bir kadeh kaptı ve pencerelerden birine doğru yürüdü. Pencere pervazının kenarına oturdu. Odaya hakim, güzel bir yerdi. O sırada gürültülü odada bir kızın kahkahasının çınladığını duydu. Yan gözle ses kaynağına baktı. Ravenclawlı kendi döneminden bır kızdı. Cesur kıyafet seçimi. Hafifçe gülümsedi ve pencereden koyu gökyüzünü seyretmeye başladı.
Eva Jessica Moraena

Eva Jessica Moraena

MesajKonu: Geri: Yeni dönem, yeni parti.   Yeni dönem, yeni parti. Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 5:23 pm

Parti renklenmeye başlamıştı bile. Ben niye gönlüme göre birini bulamıyordum? Etrafta boxerıyla dolanan binadaşım zaten partinin renklenmesine yol açıyordu. Derin bir nefes aldım ve viski kadehini bir yana koydum. Daracık siyah-beyaz elbisemi çekiştirdim ve bir kadeh daha almak ile almamak arasında kalmıştım. İçeceğim kadar içmiştim zaten. Biraz daha içsem ne olacaktı?

Ben tam içki kadehimi almak üzereyken daralmaya başladım. Hemen biraz daha bekleyebileceğini düşündüğüm viski kadehini bir kenara bırakıp dışarıya doğru yürüdüm. Yanan Oda'nın dışına çıkmıştım. Partiye hala akın akın insanlar geliyordu. Hem artık partinin eğlencesinin başladığını hissedebiliyordum. Başımı avuçlarımın içine aldım, başım uğuldamaya başladığında içeri girmenin benim için daha sağlıklı olacağına karar vermiş ve içeri girmiştim. Ooo, tüm Hogwarts buradaydı neredeyse.

Armut koltuğuma tekrar gömüldüğümde bir şeyin eksikliğini hissettim-ben hala bu gecenin eğlencesini bulamamıştım değil mi? Of, gözümü dört açıp yine beklemeye başladım. Neyi beklediğimi biliyordum-birileri.

Yeni dönem, yeni parti.
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» yeni dönem, ilk ders.
» İlk Ders-Yeni Dönem
» yeni dönem, ilk ders.
» yeni dönem, ilk ders.
» .Yeni Dönem O'nu Bekler.