Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Desdemona.

2 posters
YazarMesaj
Adèle Beaumont
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Adèle Beaumont

Mücadele Tarafı : Diğeri.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Desdemona. Left_bar_bleue100/100Desdemona. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Desdemona. Left_bar_bleue0/0Desdemona. Empty_bar_bleue  (0/0)

Desdemona. Empty
MesajKonu: Desdemona.   Desdemona. Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 8:28 pm

#Desdemona M. Hanas

>> Bir düelloda karşınızda ki kişi yere düştü. Sizin onu yenme şansınız var. Ancak bu arkadan saldırma olur çünkü çok zor durumda. Ona saldırır mısınız? Neden?"

#Bu hareketi numaradan yapmış olabileceğini düşünürüm ve yardım etmem. Zaten bir düelloya, kazanma ihtimalimi hesaplayarak girerim ve ilk zayıf anında hiç acımam.

>> En sevdiğiniz ve yapmak istediğiniz büyü nedir? Neden?"

#Locomotor Mortis. Karşımdakinin hareketini engellersem, işini bitirmem daha kolay olur.

>> Hogwarts'a gelirken bir büyü öğrendiniz mi? Onu yaparken zorlandınız mı? Eğer zorlandıysanız bunun nedenleri neler?"

#Çoğu büyüyü önceden ailemle çalıştım. Başlarda zorlandım evet, ancak sonradan tekniklerini öğrendiğim için kolay geldi. Ee profesörlerin gözüne girmek gerek değil mi?

>> Büyük bir koridordasınız ileride dört kapı var. Kapılardan biri siyah, diğeri beyaz, ortadaki gri ve en sağdaki tahta renginde hangisni seçersiniz? Neden?"

#Gri. Siyah ve beyazın dengeli karışımı. Ne çok koyu, ne de çok açık. Tam kararında. Taraf çatışması yüzünden kirletilmemiş tek renk. Aklı ve mantığı ifade eder.

Beatrix Monchrétien

Beatrix Monchrétien

Sihirsel Soy : özkan.
Evcil Hayvanı : Trix.

Desdemona. Empty
MesajKonu: Geri: Desdemona.   Desdemona. Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 9:00 pm

Ravenclaw!

Desdemona.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Desdemona Summer Winé
» Desdemona.
» desdemona.
» Desdemona McGrand
» desdemona syvchena.