Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mercan-Sana Değil Kardeşine :)))

+2
Percival Light
Sonia Michelle Williams
6 posters
YazarMesaj
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) Left_bar_bleue90/100Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) Left_bar_bleue0/0Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) Empty_bar_bleue  (0/0)

Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) Empty
MesajKonu: Mercan-Sana Değil Kardeşine :)))   Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 10:38 am

Mercan - "Sana Değil Kardeşine"
Yükleyen musicplay. - Yüksek çözünürlüklü video keyfini yaşayın!

Açıkçası klibi ilk izlediğimde şarkı sözleri filan saçma gelmişti. Tamamını izlemeden değiştiriyordum. Bütün müzik kanallarında yayınlanmaya başlayınca " Dur. " dedim. " İzleyeyim bakayım bir. " Kostümlerinin aşırıya kaçtığını düşümüyorum. Sonuçta artık dünyada, hatta Türkiye'de bile, görmediğimiz şey değil ama ne bileyim, hoşuma gitti işte. Tarzı, müziği, sözleri... Doğrudur, hafif bir Lady GaGa esintisi söz konusu ama Türkiye'deki çoğu sanatçıdan daha marjinal ve cesur olduğu da açık ve net. Sonuçta Hande Yener gibi turuncu, transparan bir mayonun altına beyaz iç çamaşırı giymiyor. Başarılı olması dileğiyle. Sana değil kardeşine... Razz Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) 939920
Percival Light

Percival Light

Doğum tarihi : 30/05/93
Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Muglle soylu.
Evcil Hayvanı : Perci

MesajKonu: Geri: Mercan-Sana Değil Kardeşine :)))   Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 2:43 pm

Bilmiyorum.Hani güzel gibi görünüyor olabilir ama sözlerini anlayamadım kaç kere dinlediğim halde.Herhalde oda benim yeteneksizliğim Very Happy ama Hande yenerle asla yarışamaz benim gözümde Very Happy o ancak hande yenerin kardeşiyle yarışır Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) 939920
Marchelle Castineira
♪ Piyanist ♪
♪ Piyanist ♪
Marchelle Castineira

Mücadele Tarafı : Fandango.
Evcil Hayvanı : Yok.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) Left_bar_bleue100/100Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) Left_bar_bleue0/0Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Mercan-Sana Değil Kardeşine :)))   Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 9:04 pm

Beğenmedim, neden bilmiyorum. Kardeşini daha çok beğenebilirim belki. =P
Rodya Petrovich

Rodya Petrovich

Sihirsel Soy : Safkan

MesajKonu: Geri: Mercan-Sana Değil Kardeşine :)))   Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 9:18 pm

Beğenmedim. Kadın çirkin, tarzı da iğrenç. Ses yok ki kadında. Ne dediğinin anlaşılmaması da şarkı söylemeye müsait bir sesi olmamasından kaynaklanıyor. Sadece ses getirmek ve ünlü olmak için çıkmış. Şovunu yapsın ve gitsin lütfen, göz zevkimin içine etti çünkü.
Alkışlayan Adam

Mücadele Tarafı : The Saboteurs.

MesajKonu: Geri: Mercan-Sana Değil Kardeşine :)))   Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 9:18 pm

radyoların içine eden karı buymuş demek ki.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mercan-Sana Değil Kardeşine :)))   Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 11:45 pm

Alkışlayan Adam demiş ki:
radyoların içine eden karı buymuş demek ki.
Nicholas Lyndon
Kaçak
Kaçak

Sihirsel Soy : Safkan İngiliz.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) Left_bar_bleue97/100Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Mercan-Sana Değil Kardeşine :)))   Mercan-Sana Değil Kardeşine :))) Icon_minitimePtsi Şub. 15, 2010 10:32 am

Bende pek beğenmedim.

Mercan-Sana Değil Kardeşine :)))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Al Sana M a c e r a.
» Şebnem Ferah - Bu Aşk Fazla Sana
» Kardeş Aranıyor. *bi oku belki sana uygun yer vardır .. *
» Murat Boz-Hayat Sana Güzel (Fena Version)
» Hogwarts, Hogwarts geldik sana.