Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alexander Valeriani ~

+8
Johanna Quenti
Lillian Beaumont
Mystique Oak Cynthia
Robin G.Olive
Charles Miller
Lotye Roussét
Night Poelson
Alexander Valeriani
12 posters
YazarMesaj
Alexander Valeriani

Alexander Valeriani

Doğum tarihi : 12/10/95
Mücadele Tarafı : Karanlık Taraf*
Sihirsel Soy : Safkan*
Evcil Hayvanı : -

Alexander Valeriani ~ Empty
MesajKonu: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 2:45 pm

Sanırım benim de küçük bir ilan verme zamanım geldi. Umarım karakterimin sosyal hayatını renklendirecek insanlar çıkar karşısına. Siteye kayıt olalı çok olmadı. Yani, yalnız Alexander... Onun yalnızlığını giderirseniz, gerçekten çok sevinirim.
Alexander yalnız olduğu için dolayısıyla ben de yalnız oluyorum. Güzel kurgularla güzel RP'ler yapmak istiyorum. Lötfen, tekliflerinizi, önerilerinizi vb. hiçbir şeyi esirgemeyin benden =D

Alexander'ın olgun bir kişiliği var. Olaylara ve olaylardan çok kendisine objektif yaklaşabilme yetisine sahip. Başkalarının zayıf yanlarını kolayca bulabilir fakat hiçbir zaman bu zayıf noktalara parmak basmaz. İnsanlarla dalga geçmekten hiç hoşlanmaz. Ailesiyle birlikte çıktığı yolculuklarda tanıdığı insanlar dolayısıyla kolay kolay güvenemeyen bir yapısı vardır. Fakat etrafındaki sevdiği insanların değerinin tamamen farkındadır ve her daim onlara olan sevgisini göstermeye çalışır. Başkalarının gözünde nasıl göründüğünü pek önemsemese bile, kötü olduğunu ister istemez belli eder. Çabuk sinirlenir ve sinirlendiğinde bu sinirini o anda yanında olanların üzerine kusar. Tahammül çıtası çoğu insanınkine göre biraz daha aşağıdadır. Sorumluluklarının farkında olan ve onları yerine getiren biri olmasına rağmen asidir. Emir almaktan ve boyunduruk altına girmekten nefret eder. Maceraperesttir. Adrenalin bağımlısı değildir tabii; ama adrenalin dolu şeyler yapmaktan çok hoşlanır.
Bunun dışında sanattan ve fantastik yaratıklardan hoşlanır. Resim, müzik ve bazı sihirsel sanatlara bayılır. Ejderhalar ve vampirler gibi muggle'ların masal kitaplarında geçen fakat gerçek olan fantastik varlıklara özel bir ilgisi vardır. Ama ilgilendiği tek konu bu değildir. Meraklı birisi olduğu için karşısına çıkan her şeyi araştırır.

Bu karakter özelliklerine göre;

* Aslında gözüm birindeydi fakat onun kalbini ucu ucuna kaçırdım. İlk olarak güzel bir RP partneri istiyorum... Puanıma bakarak beni küçümsemenizi istemem. Puanlamaya koyduğum RP'yi kısa sürede yazdım zaten. Betimlemelerim iyidir... Ayrıca karakterimi de iyi yönetirim. Tabii bunu görmek isterseniz, RP yapalım derim. =)

* Jezebel Dejaris- Hayatımın aşkı... Ne desem ki? sunny

*
Birkaç tane iyi arkadaş arıyorum. Üst sınıflardan bir kişi, yaşıtım olarak da birkaç kişi arıyorum.

* Donia C. Aufray- Umarım her zaman iyi olur aramız arkadaşım... ^^
* Sonia Michelle Williams- Üst sınıftan olmana rağmen iyi anlaşıyoruz. ^^

* Gerçek bir dost arıyorum. Kız olması tercihim. Karakterim kızlarla erkeklerle anlaştığından daha iyi anlaşıyor. (Artık varr^^)

* Giacinta Fia Gaetano- Tatlı G... Tek ve gerçek dost. Muhteşem! ^^

* Anne ve babam hiçbir yerde 1 aydan fazla kalmıyor; yani göçebeler. Okul hayatının dışında benimle ilgilenen, ailemin eski bir dostu olacak, bir yetişkin arıyorum. Bu önemli, çünkü okul bitince başıboş kalıyorum. Bir teyzem var kurguya göre ama değiştirmeyi düşünüyorum. Kahrolsun teyze! =P

* Robin G. Olive - Hem manevi anlamda ablam, hem de iyi anlaşabildiğim bir arkadaşım. ^^

* Mystique Oak Cynthia- Kuzenim... =)

* Melanie Moreau- Eski sevgilim. Beni aldatmıştı..

Tabii ki -herkesin ilanında sonda olan eklemeyi söylüyorum- farklı kurgulara da açığım ama bu yazdıklarımdan çok da farklı bir kurgu çıkacağını düşünmüyorum.
Dikkatimi çekmeyi başarırsanız o başka tabüü kü ^^

Hepinize sevgiler
(Ve geç kalmış bir kutlama olsa da söylemek istiyorum, İyi Seneler... =) )

En son Alexander Valeriani tarafından Çarş. Ocak 13, 2010 8:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Night Poelson
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Night Poelson

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Alexander Valeriani ~ Left_bar_bleue90/100Alexander Valeriani ~ Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Alexander Valeriani ~ Left_bar_bleue0/0Alexander Valeriani ~ Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 3:18 pm

* Aslında gözüm birindeydi fakat onun kalbini ucu ucuna kaçırdım. İlk olarak güzel bir RP partneri istiyorum... Puanıma bakarak beni küçümsemenizi istemem. Puanlamaya koyduğum RP'yi kısa sürede yazdım zaten. Betimlemelerim iyidir... Ayrıca karakterimi de iyi yönetirim. Tabii bunu görmek isterseniz, RP yapalım derim. =)

Aha xD Bir Hufflepuff'lı istersen ben olabilirim. *opğüighkj xD
Alexander Valeriani

Alexander Valeriani

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 3:30 pm

Hmm, karakteristik özelliklerini biraz anlatabilir misin? SLY ve HUFFLPF için kişiselin uyuşması lazım... ^^
Lotye Roussét

Lotye Roussét

Mücadele Tarafı : Değişir, iki tarafa da yatkın.
Sihirsel Soy : Safkan

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 3:43 pm

* Gerçek bir dost arıyorum. Kız olması tercihim. Karakterim kızlarla erkeklerle anlaştığından daha iyi anlaşıyor.
* Akraba kurgularına açığım. Eğer herhangi bir üye -kim olursa olsun- akrabam olmak isterse güzel bir kurgu ayarlamaya çalışabiliriz... ^^

Eğer istersen bu ikisinden biri olabilir.

Karakterim;
Spoiler:
Alexander Valeriani

Alexander Valeriani

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 3:52 pm

Bence dost olalım... Karakterinden hoşlandım. ^^
Lejantım hazır değil. Bu yüzden şimdilik 'Ekliyorum' diyemiyorum. Umarım çok güzel RP'ler çıkar dostluğumuzdan... Bakalım gelecek, ne gösterecek... ^^
Night Poelson
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Night Poelson

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Alexander Valeriani ~ Left_bar_bleue90/100Alexander Valeriani ~ Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Alexander Valeriani ~ Left_bar_bleue0/0Alexander Valeriani ~ Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 4:19 pm

Karakterimi açıklıyım o zaman;

*Karakterim muzip bir tip. Sosyal ve neşelidir. Konuşkandır. Sözleriyle insanın canını yakabilir. Fazla kişi tanımaz onu. Ama bir tanısalar, gerçekten de çok severler. "Dostum" denebilecek nadir insanlardandır. Çok kolaylıkla ve iyi bir şekilde sır tutabilir. İstediği herşeyi o anda elde edebilir. Muggle doğumlu, yarım kan, melez, kofti, safkan... gibi bir takıntısı yoktur. Her ortama uyabilir. Her türlü insanla iyi geçinebilir.

Bu arada karakterim tam bir masum görünüşlü şeytandır.
Alexander Valeriani

Alexander Valeriani

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 4:40 pm

* Ben Alexander'a daha sessiz ve belki Alexander gibi biraz soğuk bir tip arıyorum. Sen, Alexander için çok sıcaksın. =/ Konuşkansın bir de... =) Ama karakterim SLY ve bir SLY gibi olmalıyım. Belki başka bir sefere ^^
Night Poelson
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Night Poelson

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 4:47 pm

Tamam. Smile
Charles Miller
Falmouth Şahinleri
Falmouth Şahinleri
Charles Miller

Mücadele Tarafı : kuyruğu.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Alexander Valeriani ~ Left_bar_bleue100/100Alexander Valeriani ~ Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 5:02 pm

Yakın arkadaş. ^^
Robin G.Olive

Robin G.Olive

Mücadele Tarafı : Kazanan taraf!
Sihirsel Soy : Safkan kumarbaz
Evcil Hayvanı : SLoTH

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 5:10 pm

* Anne
ve babam hiçbir yerde 1 aydan fazla kalmıyor; yani göçebeler. Okul
hayatının dışında benimle ilgilenen, ailemin eski bir dostu olacak, bir
yetişkin arıyorum. Bu önemli, çünkü okul bitince başıboş kalıyorum. Bir
teyzem var kurguya göre ama değiştirmeyi düşünüyorum. Kahrolsun teyze!
=P

Olabilir. Severim aile dostu muhabbetlerini, zaten sosyal bir karkater olduğumdan rahat oluyor.
Alexander Valeriani

Alexander Valeriani

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 8:22 pm

Tamam... Ama sanırım yaşın dolayısıyla aile dostundan daha çok annemin ve babamın sen daha Hogwarts'teyken seni tanıdığı bir dost ol. Yani sen 4. sınıftayken falan anne ve babamla (kurgun ne bilmiyorum ama) ailenin sayesinde tanışmış ol. O zamanlar ben bir bebek olayım...
Ve dost gibi olalım. Bir yandan bana gözkulak ol, bir yandan da aramızda güzel bir dostluk bağı olsun. Maddî konuda da ailem her ay bana para gönderiyor. Yani sadece yanında okul zamanı dışında yazın kalan bir arkadaşmış gibi olayım senin için de uygunsa. Güzel RP'ler çıkarmış gibime geliyor... =)

Donia C. Aufray, ekliyorum. Umarım seninle de güzel RP'ler yaparız... ^^
Robin G.Olive

Robin G.Olive

Mücadele Tarafı : Kazanan taraf!
Sihirsel Soy : Safkan kumarbaz
Evcil Hayvanı : SLoTH

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 9:19 pm

Alexander Valeriani demiş ki:
Tamam... Ama sanırım yaşın dolayısıyla aile dostundan daha çok annemin ve babamın sen daha Hogwarts'teyken seni tanıdığı bir dost ol. Yani sen 4. sınıftayken falan anne ve babamla (kurgun ne bilmiyorum ama) ailenin sayesinde tanışmış ol. O zamanlar ben bir bebek olayım...
Ve dost gibi olalım. Bir yandan bana gözkulak ol, bir yandan da aramızda güzel bir dostluk bağı olsun. Maddî konuda da ailem her ay bana para gönderiyor. Yani sadece yanında okul zamanı dışında yazın kalan bir arkadaşmış gibi olayım senin için de uygunsa. Güzel RP'ler çıkarmış gibime geliyor... =)

Donia C. Aufray, ekliyorum. Umarım seninle de güzel RP'ler yaparız... ^^

Tamamdır,uyar. Aile yoluyla tanışmış olma işi biraz sakat ama salla,bir kulp bulurum olaya kolayca.
Mystique Oak Cynthia
Yönetici & Sihir Bakanı
Yönetici & Sihir Bakanı
Mystique Oak Cynthia

Doğum tarihi : 10/09/91
Mücadele Tarafı : Sihir Dünyası
Sihirsel Soy : Purebred

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Alexander Valeriani ~ Left_bar_bleue100/100Alexander Valeriani ~ Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Alexander Valeriani ~ Left_bar_bleue50/60Alexander Valeriani ~ Empty_bar_bleue  (50/60)

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 7:08 pm

Akraba olabiliriz, tabi eğer istersen. Teyze çocukları falan filan. Yani önemli olan okulda tanıdık bir sima, yada şöyle söyliyim rp yapacak birisi =)
Lillian Beaumont
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lillian Beaumont

Mücadele Tarafı : Diğeri.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Alexander Valeriani ~ Left_bar_bleue30/60Alexander Valeriani ~ Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 7:13 pm

Farklı bir kurgu yapalım. Melanie Alexander'ın eski sevgilisiymiş. Sonra Melanie Jasper'a aşık olmuş ve bir nevi Alexander'ı aldatmış falan.
Johanna Quenti

Johanna Quenti

Doğum tarihi : 08/05/97
Mücadele Tarafı : Tarafsız
Evcil Hayvanı : Anna

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 7:44 pm

Anne ve babam
hiçbir yerde 1 aydan fazla kalmıyor; yani göçebeler. Okul hayatının
dışında benimle ilgilenen, ailemin eski bir dostu olacak, bir yetişkin
arıyorum. Bu önemli, çünkü okul bitince başıboş kalıyorum. Bir teyzem
var kurguya göre ama değiştirmeyi düşünüyorum. Kahrolsun teyze! =P?
Lyonelina Mullendore
☼ Tılsım Profesörü ☼
☼ Tılsım Profesörü ☼
Lyonelina Mullendore

Doğum tarihi : 30/08/92

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 8:03 pm

Geri döndüğüme göre küçük karakterimlede bir kurgu çıkartmak isterim. Lynette Cole. Partner olarak bir kurgu çıkartabiliriz belki.
Kişiliği;
Spoiler:
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimeSalı Ocak 12, 2010 11:09 am

Arkadaş şeyi olabilir. ^^
Jezebel Bauwens

Doğum tarihi : 11/06/96
Mücadele Tarafı : 'DarkSide.
Sihirsel Soy : ~PureBlood
Evcil Hayvanı : lakap? gerek yok

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimeSalı Ocak 12, 2010 6:19 pm

Partner olabilir Jezebel ile, gerçi konuşkandır ama tanımadıklarına karşı soğuktur. Saf ve akıllı bir kızır aynı zamanda. Derslerine çok önem vermiştir. Aslında Slytherinliler ile pek anlaşamaz ama istisna olabilir? Ege'sin sen sonuçta yani, ben de Asena. Denemişliğimiz var. xP
Alexander Valeriani

Alexander Valeriani

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 8:34 pm

Mystique Oak Cynthia demiş ki:
Akraba olabiliriz, tabi eğer istersen. Teyze çocukları falan filan. Yani önemli olan okulda tanıdık bir sima, yada şöyle söyliyim rp yapacak birisi =)

* Tabii... İyi olur. Senin için ayrı bir yer açıyorum hemen. Henüz lejantıma vakit ayıramadım onu da en yakın zamanda halledeceğim. Orada da ismini göreceksin =)

Melanie Moreau demiş ki:
Farklı bir kurgu yapalım. Melanie Alexander'ın eski sevgilisiymiş. Sonra Melanie Jasper'a aşık olmuş ve bir nevi Alexander'ı aldatmış falan.

* Süper. Eski sevgili... Bu durumda sana kırgınım, ama senden nefret etmiyorum. Fakat neden beni aldattığını da bilmiyorum ve bunu öğrenmeye çalışıyorum. Sen de naz yapıyorsun =P ^^

** Johanna, o bölüm dolu. Robin ablam ile anlaştık; yazları onunla birlikte kalıyorum. Ve sanırım yanlış karakterle yazmışsın.... =)

Euterpe zaten partner bulmuşsun. Ayrıca benim ilanıma Asena gelir de ben geri çevirir miyim hiç? =D Asenaaaaaa....

* Sonia... Akademide görmüştüm seni ama ünlünden korktum yaklaşamadım. =D Hemen ekliyorum...

* Veeeeeeeeeee...

ASENAAA!
Süper olur. Süpper...Süppper... Ama avatarı değiştirme. Değiştireceksen de bu model olsun saçları. Karakter görünüşleri birbirine uyuyor yah... =D Yakıştırdım ben... (^^)
Kalbimin sahibi, hoşgeldinnnn.... =D
Marjorie Lendhone

Marjorie Lendhone

Mücadele Tarafı : Aydınlık.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Marj, Jorie.

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 2:00 pm

Alcyone Lancashire, Jewelle Latona veya Nemosyne Konstantinov yakın arkadaş olabilir, seç beğen al hacı. Razz
Jezebel Bauwens

Doğum tarihi : 11/06/96
Mücadele Tarafı : 'DarkSide.
Sihirsel Soy : ~PureBlood
Evcil Hayvanı : lakap? gerek yok

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 5:14 pm

Bu kadar sevineceğini bilsem daha önce gelirdim Ege'm ya. Tamamdır hemen profilime de geçiriyorum. Zaten avatarı ben de beğendim kalsın öyle, imzayı değiştiririm sadece. Güzel olduuu. Alexander Valeriani ~ 431998 En yakın zamanda rp de yaparız.
Alexander Valeriani

Alexander Valeriani

MesajKonu: Geri: Alexander Valeriani ~   Alexander Valeriani ~ Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 10:26 pm

Verochka, Jewelle ile lejantıma gelirsen (ve bir ikon ile) hemen eklerim. =)

Ekleyebildiğim herkesi ekledim lejantıma. Robin, güzel ikonunu bulamadım. Lejantını yenileme zamanın gelmiş gibi duruyor(bence). Bir tavsiye...
Giacinta, lejantını ve dolayısıyla ikonlarını bulamadım. Ayrıca henüz kurgu kararlaştırmadık... En iyi dost mui yoksa sadece arkadaş mı? ^^
Mystique, lejantını bulamadım. Ekleyemedim... Varsa ikonlarınla gelirsin lejantıma... ^^
Sanırım diğerleri eklendi... Ben de sizin lejantlarınıza geleceğim.

Lejant linkim; https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/alexander-valeriani-t3931.htm#92879

Sefgüler... =) Başvurular buraya devam edebilir. Fark etmes... Ya da lejantıma...

Alexander Valeriani ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alexander Valeriani
» Alexander Valeriani
» Alexander ~
» Alexandér Skarsgård
» Alexânder P. Jackson