Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD

+4
Irenei Dejaris
Judy Kespéan
Aurora Chymistha
Aurora Chavez
8 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Empty
MesajKonu: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 11:55 pm

Şimdi, ben iki tane akıllı ve güzel kızın Hogwarts'ta bulunması gerektiğini düşünmekteyim. xP Bu nedenle bir ikiz arıyorum. Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD 939920 Evet, aramaktayım cidden. Ünlüden emin değilim ama belli gibi sanki. *-* Ama yine de bana güven olmaz, beğenmeyebilirim elimdekini. Very Happy Laetitia Casta gibi bir ünlüyü alarak üstüne konabilirim mesela. Ama onun haricinde ünlüsünü beğendiğim bir Ravenclaw benimle ikiz olmak isterse direk onun ünlüsüne de geçebiliriz. xD Yani hem soyadını, hem binasını, hem ünlüsünü hem de yaşını paylaşacağım bir ikiz arıyorum. Adını da soyadına göre vereceğim. Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD 626852
Aurora Chavez
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Aurora Chavez

Mücadele Tarafı : I. Sılazabeth.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : France, birman kedisi.

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 12:08 am

Çok pisisterdim ama yok Rawenclavım xD Yani öyle bir üyeliğim xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 5:07 pm

Tüh ya. Olsun bu Slytherin ile kurgu olabilir senle. Kurgu delisi oldum derslerden yüz bulamayınca. Very Happy Bekliyorum, çıksın bana biri. xD
Aurora Chymistha

Aurora Chymistha

Evcil Hayvanı : Auro.

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 5:30 pm

Bende bir ikiz arıyordum...Ama Slytherin'im...Ama olsun sende Slyterin 5.Sınıfsın bende xP İstersen olabilriz. (:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 5:41 pm

Yok canım bu üyeliğime bir ikiz istemiyorum çünkü aile kurgusunu belirledim, küçük bir ihtimal Maurellé'in minik bir kardeşi olabilir o kadar. Yine de düşündüğüm için teşekkürler. xD
Judy Kespéan

Judy Kespéan

Doğum tarihi : 08/05/97
Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Safkanımsı
Evcil Hayvanı : Jud,Dy vs.

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 8:36 pm

Küçüğüm...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 8:56 pm

Küçükten çok üyeliğin erkek. xD
Judy Kespéan

Judy Kespéan

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 6:29 pm

Aha bak bişey buldum benim bir karakterim var boşta ona tekrardan dönerim... Ravenclaw yaparım biraz küçük olur ama olur. Tabii sende istersen... xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 6:41 pm

4. sınıf hiçte fena değil bence, olabilir. Very Happy Ama aslında şimdi, belirli bir üyeliği ve uygun bir kurgusu olan birilerini bulamazsam hallederiz. Şimdilik bekleyelim. xD
Judy Kespéan

Judy Kespéan

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 6:43 pm

Peki ben ellemiyim karakteri o zaman. Seni bekliyim.
Irenei Dejaris

Irenei Dejaris

Mücadele Tarafı : Çıkarları.

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 7:01 pm

Meta falan ama istersen Irenei olabilir? Temel ünlüsü Isabel Lucas bu arada.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 7:10 pm

Soyadın süper zaten Çağlar, ondan geçtim zaten. 5. sınıf olmakta iyidir. Tam da düşündüğüm kurguya da uyarsın aslında. Ben de olabilirsem metamorfmagus olurum tam olur. Kısacası, evet kabul ediyorum. Isabel'in de kaşları dışında güzelmiş ayrıca. xD
Irenei Dejaris

Irenei Dejaris

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 7:20 pm

Tamam o zaman. Aklındaki kurguyu da pm ile falan atarsın istersen.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 7:27 pm

Tamam. Jezebel Dejaris diye bir üyelik aldım, aktif olmasını bekliyorum. Şimdi ben sana yazarım aklımdakileri. *-*
Prudencia Léac

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 8:13 pm

Öhm soyadı değişmelisin Çağlar soyadı beğenmiş Ase ama biz kardeşlik kurgusuna devam ediyoruz sanıyordum ben vs. vs. Devam etmeyeceksek soyadları da değişmelisin tabii xS
Irenei Dejaris

Irenei Dejaris

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 8:14 pm

O kurguyu bıraktığımı kim söylemiş ki?
Prudencia Léac

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 8:15 pm

Üç kardeş mi olucaz noluyo?
Irenei Dejaris

Irenei Dejaris

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 8:16 pm

Seni bozuyor mu bu durum? Oysa belli bir kurgumuz yoktu ki?
Prudencia Léac

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 8:20 pm

Hayır bozmaz ama ne biliyim ben sen birden böyle ortaya çıkınca Giss'i bıraktın sandım. Taam siz ikiz olun ben de öyle işte xP ama şey anamız bi yıl içinde ikiz doğurup üstüne bi tane doğurmayı nasıl becermiş?
Irenei Dejaris

Irenei Dejaris

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 8:25 pm

Üçüz de olabilirik ne yani. lelele.
Prudencia Léac

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 8:26 pm

Bana uyar meta olmus olurum. bi de o bana gösterdiğin karıdan takım yapmalısın yaa. sana yalvarıyorum çağlar. a.n olarak gecsin ismi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 8:28 pm

Ah kurgunuz var ve bozduysam boşverin. Ben kardeşi yok sanıyordum. Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_redface

Edit!

İkiz ararken üçüz oldum, yepaley.
Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD 7350Pekala, ben saf olanım, Çağlar kurnaz olan, seeeen datlı? Very Happy
Prudencia Léac

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 8:30 pm

Benimki sinsi pislik ve gizemli mistik bi tip. fazlasıyla dikkat çekmekte başarılı evet. xP
Jacqueline Campbell

Jacqueline Campbell

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 8:31 pm

Ben burdayım xP
Ama karar veremedim a.n mi kendi ünlüm olsa dakota mı diye ki dakotada karar kıldım. bence üç yumurta ikizi olalım flan xP sacmaladım mı?
Irenei Dejaris

Irenei Dejaris

MesajKonu: Geri: Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD   Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 8:34 pm

O diğilde şöyle yapak biz zaten rp yazamayacak olan ben çıkıyım o kurguyu siz uygulayın? Zaten metalığı bozuyordu.

Yeni Ravenclaw üyeliğe ikiz. xD
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» | İkiz |
» İkiz/Partner
» İkiz aranıyor
» Yeni Bir Karanlık Büyücü Yeni Bir Asa.!
» Yeni dönem, yeni parti.