Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Bir Karanlık Büyücü Yeni Bir Asa.!

YazarMesaj
Stephan J. Cartér
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Stephan J. Cartér

Doğum tarihi : 13/09/95
Mücadele Tarafı : Belli değil. Ama her an değişebilir.
Sihirsel Soy : Evet, evet saf o. *-*

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Yeni Bir Karanlık Büyücü Yeni Bir Asa.! Left_bar_bleue100/100Yeni Bir Karanlık Büyücü Yeni Bir Asa.! Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Yeni Bir Karanlık Büyücü Yeni Bir Asa.! Left_bar_bleue0/0Yeni Bir Karanlık Büyücü Yeni Bir Asa.! Empty_bar_bleue  (0/0)

Yeni Bir Karanlık Büyücü Yeni Bir Asa.! Empty
MesajKonu: Yeni Bir Karanlık Büyücü Yeni Bir Asa.!   Yeni Bir Karanlık Büyücü Yeni Bir Asa.! Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 10:43 pm

Willam gürültülü,nemli diagon yolunda yalnız başına yürürken ilk önce asa almaya gitti. Karanlık büyücü olduğunu fazla belli etmiyordu Olivander'Asa dükkanının önünde durdu, kapıyı çalmadan içeri girdi ve kibar olmayan bir ses tonuylan
Kimse Varmı?
ama cevap gelmedi biraz daha bekledikten sonra yaşlı,sevecen ve biraz uzun bem beyaz saçlarıylan biri belirdi önünde . söylenmeye başladı
Sana Uygun Asayı Biliyorum,
William biraz bekledikten sonra adam aniden ortaya çıktı ve sakin bir ses tonuylan
Kayınağacı ve Ejderha Yüreği Tellerinden. Yirmi üç santim. Güzel ve esnektir, sizin için ideal
Willam satıcıya teşşekür bile etmeden ordan uzaklaştı sakin ve hafif adımlarla...
Dükkandan Çıkmadan Önce Büyü Denedi Mr.Olivanders in yanındaki vazoya
Bombarda!
Diye bağırdı çok büyük bir patlama olmuştu bu asa gerçektende William için ideal di ve William vazoyu zorlan tamir ederek
Reparo!
Diye Bağırdı vazonun eski halinden farkı kalmamıştı ve William sinirlenerek dükkandan çıktı
(Rp Out:Rp kısa oldu ama asa alırken başka bir şey ekliyeceğimi sanmıyorum )

Yeni Bir Karanlık Büyücü Yeni Bir Asa.!
1 sayfadaki 1 sayfası