Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hoşgeldiniz"

+160
Pythinéa Miortvych
Akira Katsurou
Ryoko Yoda
Matt Daniel Parker
Flying Dutchman
Man Viny
Cornelia Elyon Portrait
Anneliese Jurcksen
Junior Harrington
Nathaniel Poelson
Jack J. Benford
Evaline Rose Tyler
James Dwight Skywalker
Anjelyque DeLacroix
Hettie Nöstlinger
Hartley Nicholson
Daisy Cheers
Gaetana Moecis
Amy Lee
Victorola Salvatore
Gabrielle Rewean
Anya Vasiliyev
Lotte Laguna
Margeaux Deschanteh
Oswald Vincent Winchester
Anna Jane R. La'Meyer
Vasilissa Crystal Ryan
Dianne Lewis
Caroline Foxworth
Edward Eva Swan
Valentina Cylvansé
Cornelius Reinhart
Jacqueline L. Black
Fabiana Mea Melita
Wilhelmina Pangborn
Anna Maria Benson
Fainne Caliente
Bonnie Hadwyn
Elizabeth Hurley
Shelley Leitha Demexas
Tarja Descoteaux
Mystique Oak Cynthia
Gabriel Neithan
Adrien Clement Klein
Laetitia Jacques
Bartuc Christopher Faust
Aura Kyndra Bianchett
Fleure de Maiolaine
Alexio Firearrow
Calisto Nyilas
Pensee Macee Janewere
Alejandro Devin Gonzales
Grimoire Grivamwulf
Reynard Montaque
Brian O'Conner
Mathias Scwalkesz
Johanna Quenti
Bridget Quixie
Chloë Laxell
James Dreamx Potter
Jezebel Bauwens
Asphodel Quisqaun
Delacroix Diontequé
Darja Iordache
Bryana Voyager
Iris Rose Davis
Marseglia Svenja Vaquier
Pixie Loonett
Verisimo Carré
Adélaïde Bourque
Eileen Keira Wolf
Anakin Logan
Sally Susan Snake
Somere Foxentha
Aqua Ashlynn Crishert
Desiree Widmore
Haziran Yücel
Mr. Jaquin
Zexión Syléòth
Ashley J. Béaum
Charlotte Mabelle Xanei
Juliette Pedersen
Jennifer Eloise Parker
Jennifer Lily Loreene
Abraham Sawyer Shephard
Chelsea Grace Wiglaf
Katerina H. Adlersflügel
Olga Synnöve
Caroliné Lexie Cloutier
Clementine de Lioncourt
Beatrix Monchrétien
Brian Maéyk Láerod
Stephanie Tessie Sheela
Jason Marque Láerod
Constance G. Witherington
Veronica Ventera
Javier Lawrence
Clarancé LaPiere
Melanie Lawrence
Victorina Alize Derope
David Wenham
Sophia Widmore
Audreanna Sacrél
Summer Calypso Black
Monica Pietrasziewi
Adaliné Lléw Meijer
Marjorie Jana Querr'o
Heather Alice Sweét
Chris Jacques Weisberg
Angela Crystal Strummer
Nadja Mulder
Gabrielle D'Arc
Satine Bouldaire
Ophélia E. Willson
A. Erlina Bianchett
Olympia Black
Heaven Laxell
James Dean Caliente
Regina K. Lizzie Andie
Marquis Archie Bondfield
Lumina Lorraine Douglas
Jellyka Melody Lorraine
Messalina Marchand
Stesha Irina Láerod
Ardelia Lethaeus
Daffodil Marine Gauthier
Irene Descardina
Duncan Matthew James
Ardelia Carvellion
Rousseau Yvonne
Sylvana Kingswell
Chryssa Lysanne Flytemne
Catherine Daphné Caliente
Macias Antúnez Láerod
Monicã E. Láerod
Akira Fujioka
Carolien Adelric
Josephine Velasquez
Josephe Jeanne Lorraine
Josselyn Oasis
Lorrinda Aldorra Lwinkley
Diamondié Odysséia
Isabéll Vanessa Swan
Anahi Giovanna Cuthbert
Naunet Delacrousé
Alexandre Gonsse Lorraine
Vivian Mankowitz
Archill Thomas Caliente
Nixié Isolde Syeliés
Valerie Jane Renaud
Bãsilius Lérs
Aquaria Chloris
Sean Morgan
Sonia Michelle Williams
Mirabella Grazia Swan
Catherine Mia Constantine
Theone Harrison
Keaun Andrew Constantine
Claudia Wasseliné
Clementine Delacrousé
164 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Sonraki
YazarMesaj
Anna Maria Benson
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Doğum tarihi : 14/06/92
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Left_bar_bleue100/100Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Left_bar_bleue0/0Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Empty
MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 9:44 pm

Herkese selamlar, ben Büşra. 17 yaşındayım ve İstanbul'luyum. Aslıdan bu yıl ki lys kurbanlarından biri de benim. Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_razz Siteye aslıdan epey öncedne kayıt olmuştum ama malum ygs ve lys'den dolayı girmeye fırsatım olmamıştı. İlk sınavı atlatınca biraz huzur bulmak ve boş zamanım değerlendirmek adına geri döndüm. Bir nutella'cıyımdır (Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Nutellaemoticon) hayatımın bir parçası diyebilirim. Onun haricinde resim yapmak sanrım hayatımda yapabildiğim tek şey diyebilirim. Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Suspect Müzik dinelemeyi seviyorum, resim ile bir bütün benim için. Şuan belirli bir tarzım olmadı ve olmayacakta sanrım. Aklıma geleni, o an ki ruh halime göre takılıyroum işte. Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_biggrin
Supernatural, supernatural, supernatural... Harry Potter'dan sorna ki en sevdiğim şey diyebilirm. Her ne kadar çevreme göre saçma da olsa, seviyorum. Onun haricinde bilm kurgu ve fantastik film ve kitaplara bayılırım. Zaten supernatural ve harry potter'a da bu iki tutkumdan dolayı bağlandım. Televizyonla aram yoktur diyebilirim, bu yıl değerli çağdaşçımz Sema Hoca'nın beni Ç.T.T.'ye bağlaması üzerine tek politika programlarına adanmış bulunmaktayım, siyaset & politika ilk dfa bu kadar dikkatime çekiyor bundan doalyı buradan Sema hocama sevgilerimi de iletiyorum. Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Herz Ayrıca hazır Sema hocaya iletmişken beni ps. ile tanıştıran bilgisayarcım Mehmet hocamada selamlarımı iletiyorum. Duy sesimi eyy hocam Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Suspect Onun sayesinde ps.'ye adım atıp birkç parça şey yapabiliyorum, eğer beğenilirse avatar imza yapmaya bende hazırım Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 874940 Neyse sanrım bu kadar yeter, GalataSaray'lıyım, falan filan... Bazen çenem düşebilir madur görün, ikizler burcunun çenesi düşük olur derler ama ne kadar doğru bilmiyorum açıkçası. Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_razz Neyse efendim, yeniden selamlar hoşbulmuşum... Ee. merhabalaarrr? Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 135151
Javier Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Javier Lawrence

Doğum tarihi : 12/07/93
Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Left_bar_bleue100/100Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Left_bar_bleue0/0Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 9:51 pm

hoşgeldinnn.
Anna Maria Benson
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 9:52 pm

Teşekkürler, hoşbuldum ^^
Gabriel Neithan
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Gabriel Neithan

Doğum tarihi : 18/11/93
Mücadele Tarafı : Aydın Olanlar
Sihirsel Soy : Pure

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Left_bar_bleue97/100Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Left_bar_bleue30/60Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 10:46 pm

Hoşgeldin Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 874940
Bartuc Christopher Faust
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Bartuc Christopher Faust

Doğum tarihi : 01/09/92
Sihirsel Soy : Pure-Faust-
Evcil Hayvanı : Aewyn-Salamander

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Left_bar_bleue81/100Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Empty_bar_bleue  (81/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 11:20 pm

Hoş geldin.
Gabriel Neithan
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Gabriel Neithan

Doğum tarihi : 18/11/93
Mücadele Tarafı : Aydın Olanlar
Sihirsel Soy : Pure

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Left_bar_bleue97/100Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Left_bar_bleue30/60Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 11:24 pm

İstanbullular arttığına göre hoş gelmiş tabii xD
Bartuc Christopher Faust
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Bartuc Christopher Faust

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Left_bar_bleue81/100Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Empty_bar_bleue  (81/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 11:48 pm

hemen buluşma düzenleyelim asfasd xD
Fainne Caliente

Fainne Caliente

Doğum tarihi : 07/03/94
Mücadele Tarafı : Biraz aydınlık biraz tarafsız
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Pixie

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 12:52 pm

Hoşgeldin Büşra. Ben de "yeni" sayılırım ama olsun. Çenesi düşük, komik birçok zat var burda kimsenin başını ağrıtmassın OoO Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_razz
Anna Maria Benson
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 3:47 pm

Yeniden hoşbulmuşum... Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 7350
Enamm, buluşma olursa avr. yakasında olsun xD
Karşı tarafa yanlız el sallayıp selam gönderirim ben. Bu arada Taha ünlün gözümden kaçmadı, Jensen... Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_cool Bu arada forumda Jared'tı kullanan arkadaş var mı? Merak ettim şimdi. Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Suspect
Wilhelmina Pangborn
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Wilhelmina Pangborn

Doğum tarihi : 16/01/95
Mücadele Tarafı : Kararsız.
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Left_bar_bleue98/100Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 4:08 pm

Hoşgeldinnn. Ve evet var.
Fabiana Mea Melita

Fabiana Mea Melita

Mücadele Tarafı : Tarafsız
Evcil Hayvanı : Ann

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 1:33 pm

Merhabalar. Ben Ezgi Yağmur. İstediğini söyleyebilirsin. Normalde Ezgyagmur da olur. Yagmur da Ezgi de veya Ezzy. 14 yaşındayım. Kocaeli'den pc başına oturuyorum. Sbs mağduruyum .( Paramore, Manga vs. fanıyım ^^
Bartuc Christopher Faust
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Bartuc Christopher Faust

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 2:02 pm

Hoş geldin Ezgi umarım kalıcı olursun ^^
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Left_bar_bleue50/60Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Empty_bar_bleue  (50/60)

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 2:19 pm

Anna Maria Benson demiş ki:
Herkese selamlar, ben Büşra. 17 yaşındayım ve İstanbul'luyum. Aslıdan bu yıl ki lys kurbanlarından biri de benim. Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_razz Siteye aslıdan epey öncedne kayıt olmuştum ama malum ygs ve lys'den dolayı girmeye fırsatım olmamıştı. İlk sınavı atlatınca biraz huzur bulmak ve boş zamanım değerlendirmek adına geri döndüm. Bir nutella'cıyımdır (Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Nutellaemoticon) hayatımın bir parçası diyebilirim. Onun haricinde resim yapmak sanrım hayatımda yapabildiğim tek şey diyebilirim. Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Suspect Müzik dinelemeyi seviyorum, resim ile bir bütün benim için. Şuan belirli bir tarzım olmadı ve olmayacakta sanrım. Aklıma geleni, o an ki ruh halime göre takılıyroum işte. Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_biggrin
Supernatural, supernatural, supernatural... Harry Potter'dan sorna ki en sevdiğim şey diyebilirm. Her ne kadar çevreme göre saçma da olsa, seviyorum. Onun haricinde bilm kurgu ve fantastik film ve kitaplara bayılırım. Zaten supernatural ve harry potter'a da bu iki tutkumdan dolayı bağlandım. Televizyonla aram yoktur diyebilirim, bu yıl değerli çağdaşçımz Sema Hoca'nın beni Ç.T.T.'ye bağlaması üzerine tek politika programlarına adanmış bulunmaktayım, siyaset & politika ilk dfa bu kadar dikkatime çekiyor bundan doalyı buradan Sema hocama sevgilerimi de iletiyorum. Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Herz Ayrıca hazır Sema hocaya iletmişken beni ps. ile tanıştıran bilgisayarcım Mehmet hocamada selamlarımı iletiyorum. Duy sesimi eyy hocam Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Suspect Onun sayesinde ps.'ye adım atıp birkç parça şey yapabiliyorum, eğer beğenilirse avatar imza yapmaya bende hazırım Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 874940 Neyse sanrım bu kadar yeter, GalataSaray'lıyım, falan filan... Bazen çenem düşebilir madur görün, ikizler burcunun çenesi düşük olur derler ama ne kadar doğru bilmiyorum açıkçası. Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_razz Neyse efendim, yeniden selamlar hoşbulmuşum... Ee. merhabalaarrr? Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 135151

Vayy tam bizim siteye lazım olan üye tipi. Delidolu ha?Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_cool Hoşgeldin Büşra... x))
Ezgicim sen de hoşgeldin... x))
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com
Fabiana Mea Melita

Fabiana Mea Melita

Mücadele Tarafı : Tarafsız
Evcil Hayvanı : Ann

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 2:27 pm

Hoşbulduk.)
Jacqueline L. Black

Jacqueline L. Black

Doğum tarihi : 22/05/94
Mücadele Tarafı : Karanlık
Evcil Hayvanı : Liea

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 7:38 pm

Günün bu saatinde sanırım iyi akşamlar demem daha doğru olacak. Herkese iyi akşamlar Smile

Adım İrem, 17 yaşımdayım. Yarışmaya Gaziantep'ten katılıyorum demek isterdim ama sanırım bu girişin bir esprisi kalmadı artık, her tür forumda rastlıyorum Very Happy

Tam bir kitap kurduyum diyebilirim. Bir kitabı beğendiğim zaman en fazla 2 günlük ömrü vardır. Müzikle aram epey iyidir, herhangi bir enstrüman çalmayı bilmiyorum. Daha doğrusu biraz gitar çalabiliyorum ancak gerçekten gitar ustası olanlara saygısızlık olmaması açısından bu konuyu hiç açmama taraftarıyım. Müzikle aram epey iyidir derken de dinlemeyi çok sevdiğimi söylemek istemiştim. Tarz olarak bakarsak, geçmiş yılların Rock müziği, 1970-80 yılları, daha çok ilgimi çekiyor. 1960'lardan The Beatles ile başlayıp; Deep Purple, Whitesnake, Pink Floyd ile devam edebiliriz. Aslında müzik zevkim biraz karmaşıktır, beni bir gün Iron Maiden'ın en sert şarkılarını dinlerken görüp diğer gün klasik müzik dinlediğime şahit olabilirsiniz. Film zevkim ve kitap zevkim de tıpkı müzik zevkim gibi karmaşıktır. İki saat önce bir aşk filmine hüngür hüngür ağlarken, iki saat sonra ben aşka inanmıyorum diyerek bulabildiğim tüm komedi filmlerini izlemeye başlamış olabilirim. Çok sıkı bir Dexter ve Sex & The City izleyicisiyim. South Park'ın yeri ise benim için apayrıdır. İkizler burcuyum ve Beşiktaş taraftarıyım. Aşırı şekilde Fransızca, Fransa ve Paris hayranıyım. Ayrıca en sevdiğim Fransız sanatçı, Marc Lavoine. Tanımak isteyenler varsa, büyük bir memnuniyetle tanıtırım Smile

Rol oyununa ilgim tesadüf eseri dört yıl önce başladı. Daha sonra site kapandı ve başka birkaç siteyle daha devam etmeye çalışsam da, sitelerin açılıp kapanmaları yüzünden bu ilgim daha fazla devam etmedi. Şu an hangi site açık veya değil hiç bakmadım bile. Google sayesinde bu siteyi buldum Smile Çok sıkı bir Harry Potter hayranı olduğumu söyleyebilirim. Kitaplar, fimler, her türlü.

Arkadaş çevrem tarafından genelde uçuk hayalleri olan biri olarak bilinirim. Bir de iyi sohbetim olduğunu söylerler, bunun doğru olup olmadığını birlikte görebileceğimizi umuyorum. Smile Biraz uzun bir tanışma yazısı oldu, sonuna kadar okuyabildiğinizi umut ederek hepinizle tanıştığıma teker teker memnun olacağımı şimdiden belirtmek isterim. Arz ederim vb. bir şekilde kapanış yapacağım gibi oldu biraz, bir önceki cümleme bakılırsa Razz

Her neyse, hepimize iyi oyunlar Smile
Archill Thomas Caliente
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Left_bar_bleue50/60Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Empty_bar_bleue  (50/60)

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 1:56 pm

Vayy hoşgeldin İrem, etkileyici bir giriş yapmışsın. Sohbetin iyi ha, o zaman iyi anlaşacağımızdan eminim. İyi forumlar... x))
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com
Bartuc Christopher Faust
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Bartuc Christopher Faust

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 2:09 pm

Hoş geldin, umarım eğlenirsin ve kalıcı olursun ^^
Calisto Nyilas

Calisto Nyilas

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 2:26 pm

Hey, bir sürü ortak yanımız var sanırsam? Hoşgeldin siteye. Umarım eğlenirsin doya doya.
Jacqueline L. Black

Jacqueline L. Black

Doğum tarihi : 22/05/94
Mücadele Tarafı : Karanlık
Evcil Hayvanı : Liea

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 8:01 pm

Çok teşekkür ederim hepinize, hoş buldum Smile

@Micaela: Bunu duyduğuma sevindim. Smile
Cornelius Reinhart

Cornelius Reinhart

Mücadele Tarafı : Aydınlık
Evcil Hayvanı : Melodram~

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 2:25 pm

Merhabalar yeni geldim..(Dün)
Valentina Cylvansé

Valentina Cylvansé

Doğum tarihi : 20/04/96
Mücadele Tarafı : Çıkarlarına göre değişir.
Evcil Hayvanı : Val.

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 10:24 pm

Selaam. Ben Pelin. 14 yaşında sayılırım. İstanbul'da yaşıyorum. Koç burcuyum vs. vs. x)

Eğlenceli, bi şeye taktı mı takan, deli manyak bi kişiliğim işte. Kitaplara hastayım. Ayrıca yanacı film ve dizilerede. Filmleri sayamam ama favori dizilerim; True Blood, Supernatural <3, the Vampire Diaries, House, Buffy The Vampire Slayer, Angel, vs vs. =D Vampirlere bayılıyorum. Twilight'ı pek sevdiğim söylenemez ama yine de kitaplarını okudum ve beğendim. Gece Evi fanıyım. Müzik olarak her türlü yabancı şarkıyı severim. Favorilerim; Linkin Park, Justin Timberlake, Static X, Disturbed, Korn, Lady Gaga... En sevdiğim aktöre gelirseeeek Alexander Skarsgard ve Jensen Ackles. <3 Onlara hastayım. En büyük dileğim ikisini -ya da en azından birini- görebilmek. =P İşte böyle... Birde David Boreanaz var... Herneyse lafı uzatmayalım. Umarım çobuk alışırım buraya. Hoşgeldim. x)
Anna Maria Benson
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 11:20 pm

vuuhuu bir supernatural'cı daha... Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 7350 Hoşgeldin Pelin, bende Büşra. Pek çok ortak noktamız var sanırsam. Very Happy House, Linkin Park, Supernatural bir kaçı gibi, tabii daha varsa bilmem Razz Bu arada çabuk kaynaşırsın eminim, koçlarla iyi anlaşırmışız astroloji öyle diyor ama bilmiyorum. Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_eek Her neyse uzun lafın sopası ben kaçıyorum bu arada hoşgeldin sefalar getirdin, iyi ki geldin (cidden Very Happy ) off uzatmadan çıktım. Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Sleep
Valentina Cylvansé

Valentina Cylvansé

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 11:22 pm

Hoşbuldum, Büşraa. Very Happy Aynı kafadan birini bulduğuma çok sevindim. Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Fresse Sana iyi geceler. x)
Anna Maria Benson
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 11:25 pm

Bu arada ünlün çok şirin, benim eski ünlün. Tabii bu forudma dğeil başka bir forumda. Ama olsun kendimi görmüş giib oldum aynı ünlüyü aynı binada görünce, fakat Frida Slytherin'liler yakışıyor ayrı bir güzellik katıyor. Razz
Valentina Cylvansé

Valentina Cylvansé

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz"   Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 11:28 pm

Senin ünlünü de bir kaç sitede kullanmıştım ben. Beyinler aynı. Hoşgeldiniz" - Sayfa 20 135151

Hoşgeldiniz"
20 sayfadaki 25 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Sonraki
 Similar topics
-
» Maestro: "Arıyorum."
» " Matt & Jane "
» Her şeye bir "ğ" ekleme olayı.
» "Tanrım, zavallının tekiydim."
» Zeyyneaapp "Suğluk"