Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~ Büyük Salon ~

4 posters
YazarMesaj
Macias Antúnez Láerod

Macias Antúnez Láerod

Doğum tarihi : 08/08/90
Mücadele Tarafı : ♠ Dé estepiénzá ♠
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : İspanyol.

~ Büyük Salon ~ Empty
MesajKonu: ~ Büyük Salon ~   ~ Büyük Salon ~ Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 1:48 pm

Örgüt üyelerinin oturup iş dışında konuştukları bölümdür .

~ Büyük Salon ~ Oda-6

Bu odada örgüt simgesi veya evin bir örgüt evi olduğuna dair hiç bir eşya veya başka bir şey bulunmamaktadır .
Nouhmente Brequnland

Nouhmente Brequnland

Doğum tarihi : 31/07/95
Mücadele Tarafı : * İyilik ~
Sihirsel Soy : * Safkan ~
Evcil Hayvanı : * David ~

~ Büyük Salon ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Büyük Salon ~   ~ Büyük Salon ~ Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 3:05 pm

Nouhmente her zamanki sıkışıklık ve nefessizlik duygusunu atlattığında gözlerini her zaman olmak istediği yerde açtı. Karargahın Büyük Salon'undaki baş köşeye oturduğunda Macias'ta Stesha'yla içer girmişti. Kara ve rahat koltuk Nouhmente'nin içini yansıtıyordu. İyiyle kötünün karışımının içte oluşturduğu bir rahatlık. Nouh kendini düşüncelerden arındırdığında maskesinin çıkarıp bir köşeye bıraktı. Silahıda yanında duran küçük kahverengi masaya bıraktıktan sonra Stesha'yı kesti. Sarı saçlı güzel bir kızdı ve Macias'ın abisi olması nedeniyle Dünya'nın en güvende olan kardeşiydi.Nouhmente gözlerini Stesha'dan ayırdığından sol iç cebinden bir sigara çıkarığ ağzına götürdü. Tam ucunu alevleyecekti ki Macias kendisinden hızlı davranıp sigaranın ucunu alevleyiverdi. Nouhmente kimin yaptığını bildiğinden kafasını bile kaldırmadan gülümsedi. Sigarasının dumanını ciğerleriyle buluştururken buz mavisi gözleri Macias'ı buldu. Sigaranın dumanını dışarıya saldığında ağır ağır konuşmaya başladı.

" Charles ve birliği yakında burda olur. Savunma için bir iki kişi daha gerekli evlat. Bana bıraksan tek başımada baş edebilirim ama bu zevkten mahrum olmanı istemem. "

Sinsi bir gülümseme attıktan sonra yüzü şaşkınlıkla doluşmuş olan Stesha'ya baktı. Böyle güzel bir kız o Charl
es'te ne buluyorsa diye düşünmeden edemedi. Amaçsızca kafasını kütlettikten sonra boğazındaki yanma hissini üzerinden atmak kahverengi masa üzerinde duran beyaz bardağı ağzınla buluşturduğunda midesinin rahatlamasına izin verdi. Bardağı masaya sert bir şekilde bıraktıktan sonra gri renkteki cübbesinin kol kısmıyla ağzını silip kendini zehirlemeye devam etti. Tam bu sırada kapı çaldı ve bir güzel daha içeri girdi.
Kitiara Psyche Lermontov

Evcil Hayvanı : Kit.

~ Büyük Salon ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Büyük Salon ~   ~ Büyük Salon ~ Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 3:15 pm

Hastane kanadında iksirlerle ilgili bir kaç deneme yaparken Macias'tan aldığı çağrı, uğraştığı şeyleri bir kenara bırakıp kısa süreliğine Hogwarts'tan ayrılmasına neden olmuştu. Karargahın bahçesine geldiğinde asası elinde çantası boynunda etrafında dönerek çevresine göz attı. Aslında bu çağrıdan sonra bir kaç patırtı duyacağından o kadar emindi ki... Ama ortalıkta ne bir ses ne de görüntü vardı. Koşar adım karargaha doğru ilerledi ve içeri girer girmez salona yöneldi. Burası Kit'in en hoşlanmadığı yerdi; ancak şimdi içeride yalnızca üç kişi vardı. İkisini çok iyi tanıyordu, ya diğeri?

Kit uçar gibi odanın içinde ilerlerken başıyla hafifçe selam verdi içeridekilere. Tanımadığı kişiye daha dikkatli baktığında sarı saçların arkasındaki yüzün Stesha'ya ait olduğunu kavradı. Peki buradaki işi? Kızdaki ufak sıyrıklar rahatlıkla göze batıyordu ve eğer Kit yanılmıyorsa kızın burnunda bir de kırık vardı. 'Umarım bunları tedavi etmem için burada değilimdir.' dedi içinden düşmüş bir suratla. İşini bırakıp buraya gelmesini gerektiren şeyin daha patırtılı olmasını umuyordu nedense. Anlamamış gözlerle Macias'a baktı. Macias onun bir açıklama beklediğini anlayacaktı.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/lermontov-un-hik
Nouhmente Brequnland

Nouhmente Brequnland

~ Büyük Salon ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Büyük Salon ~   ~ Büyük Salon ~ Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 3:22 pm

Nouhmente Kitiara'nın söylediklerine kulak asmadan ona gülümsedi. Charles'i karşılamak için aşağı inmeye başladı.
Macias Antúnez Láerod

Macias Antúnez Láerod

~ Büyük Salon ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Büyük Salon ~   ~ Büyük Salon ~ Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 3:28 pm

Karargaha girdiğimde Stesha'yı koltuğun üzerine yavaşça bırakıp maskeyi sıyırdım . Maskeyi bir köşeye fırlattıktan sonra onun alnına ufak bir öpücük koymuştum . Hafif sıyrıklar ve burnunda ufak bir çatlak var gibiydi. Bu yüzden Kitiara'ya bir patronus yolladım .

Çok geçmeden kapıdan giren güzel yüzlü kız şaşkın şaşkın etrafta saldıracak birini arar gibiydi. Bu biraz tebessüm etmeme yol açınca ; ' Sakin ol Kit..' diyebildim. Daha sonra Stesha'yı farketmişti . Ben biraz geri kaçıldıktan sonra Kit'in gri tonlardaki sesini işittim ; ' 'Umarım bunları tedavi etmem için burada değilimdir ' başımı malesef der gibi salladıktan sonra ayaklandım ve Nouhmente'nin gidişine bakarak ; ' Fazla incitme moruk ! ' dedim .
Kitiara Psyche Lermontov

~ Büyük Salon ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Büyük Salon ~   ~ Büyük Salon ~ Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 3:42 pm

Anlaşılan Kit, bu karargahta yine tedavi için bulunacaktı. Eli mahkum boynundaki çantasını koluna astı ve Stesha'nın bulunduğu kanepeye doğru ilerledi. Sorgulayan gözlerle çevresine bakıyordu. Koltuğa doğru eğilip çantasından çıkardığı yeşil renkli bir losyonu kadının kolundaki çiziklere yedirmeye başladı. Maharetli elleri kadını iyileştirmeye çalışırken gözleri odadan çıkıp giden Nouhmente'yi izliyordu. Macias'ın seslenmesi Kit'in kalp çarpıntısının artmasına neden olmuştu. İncitenlerden olmak... Parlamış gözlerini Macias'a sevirdi sonra; ancak o kendisine bakmıyordu bile. Gözleri parıltısını kaybetmiş bir şekilde yeniden kadına döndü. Çizikler losyonu iyice emmiş, kapanmaya yüz tutmuştu.
Elindeki losyonu yeniden çantasına atıp, Stesha'nın burnuyla ilgilenmeye başladı. Hiç tedavi etmeden, kadını bu şekilde bıraksa güzel yüzünü gölgeleyen kambur bir buruna sahip olacaktı. İster istmez sırıttı ama sonra cebine sıkıştırdığı asasını çıkartarak kadının burnuna yöneltti. "Episkey." Belki biraz acı, belki de hafif kıpırdanmalar... Güzel cadının hissedecekleri bunlardı; ancak burnu yeniden eskisi gibi sapasağlam olacaktı. İşini bitirdiğini göstermek için Macias'a döndü. Ellerini bitti der gibi sallayıp çantasını yeniden boynuna astı. Dışarıdan Kit'in bu halini biri görse onun dilsiz olduğunu sanabilirdi.
Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

Doğum tarihi : 26/05/91
Mücadele Tarafı : Tarafsız Ste.

~ Büyük Salon ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Büyük Salon ~   ~ Büyük Salon ~ Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 3:48 pm

Her zaman ki gibi masamda oturmuş puromu dudaklarıma götürüp geliyordum. Diğer günlerden hiçbir farkı yoktu. Sadece Charles'ı düşünüyordum. On iki gündür ortalıkta yoktu. Özlemiş miydim onu? Emin değilim. Ona karşı hissettiklerimden hiçbir zaman emin olamamıştım ki. Aşağıdan bir takım gürültüler geliyordu. Her zaman ki baskın görünümü andıran, sarhoşların absürtlüğü! Bakma gereği bile duymuyordum artık. Alışılagelmiş bir durumdu. Ne de olsa aşağıda üç çalışanım vardı. Onlar durumla ilgilenirlerdi. Ayağa kalkıp aynalı dolabın önüne geçtim. Biraz alkol alsam nasıl olurdu? Kafam oldukça dağınıktı. Havanın kasvetli olmasından dolayı mıydı acaba? Kadehimi elime aldım ve içkimi doldurmaya koyuldum. O sırada bağrışmalardan ve asa sallanışlarından korktum ve aniden kadehi yere düşürdüm. Kırılan kadehin bir parçası bacağımı kesti. ' Hay Aksi! ' Hemen yere eğildim ve bacağıma bakmaya koyuldum. * Bum! Kapı savrularak geri açıldı. Bu da neydi böyle? Abim mi? Ama onun maskeyle benim mekânımda işi neydi? Sanırım yanlış bir koku alıyordum. Belki de onu özlemişimdir. Ama içime işleyen korkudan da tir tir titriyordum. Kimdi bu? Ayağa kalkıp, kaçmaya koyuldum. Ama kaçamayacağım barizdi. Asam masanın üzerinde kalkmıştı. Ona da uzanamazdım. Ne yapacaktım şimdi? Bir şeyler düşünmek için karşımda ki yüze bakmaya çalıştım. Tam ağzıma gelen tüm küfürleri sıralayacakken, kendimi onun kollarında hissettim. Nedense korku yoktu içimde. Sanki bildiğim sulardaydım. Kokusu... Bu abim olmalıydı! Koku alma yetimi kaybetmemiştim değil mi? Kollarında debelenmeyi sürdürürken aynaya gözüm ilişti. Yüzümde birden çok çizik ve burnumdan boşalırcasına akan kan... Berbat görünüyordum. Kim olduğuda umurumda değildi artık. Beni bu hale getirenden bunun acısını çıkarmalıydım. Pek güçlü olduğum söylenemez. Ama yine de sertçe göğüs huzmesine vurmaya başladım. Kendi elim acıyordu ama buna aldırmıyordum. Durmadan vuruyor, canının yanmasını umuyordum. Bir de geri zekalı durup yüzüme sevecen bir ifadeyle bakıp konuşmaya kalkmaz mı? ' Korkma sakın ! ' Pehh ne de vicdanlıymış benim abim. Hem beni kaçırıyor hem de korkma diyor. Tam pişkin bu ya! Ama ben bunun hesabını ona sorarım ne de olsa. Ardından bir ' Pop ' sesiyle onun ucube mekânına ' Karargâha ' cisimlenmiştik. Bu sıkışıklığın ardından nefesimi düzenlemeyi bir türlü becerememiştim. Yavaş yavaş gözlerimi araladım. Abimin sadık, moruk dostu Nouh karşımda duruyor, beni seyrediyordu. Gerizekalı şey! Ee ne de olsa abimin arkadaşı değil mi? Beni çok düşünürmüş gibi yapan sevgili ağabeyim beni koltuğun üzerine bıraktı ve alnıma ufak bir öpücük kondurdu. Ondan nefret ediyordum. Maskesini çıkarır çıkarmaz yüzüne tükürdüm ve sesimin en yüksek haliyle bağırmaya koyuldum. ' Seni geri zekalı ! Ne yapmaya çalışıyorsun sen! ' dedim ve elimi burnuma götürdüm. Ne zamandır akmakta olduğunu bilmediğim kan, gücümü yok ediyor gibiydi. Canım fazlasıyla yanıyordu. Bir de bacağımı kasıp kavuran ağrı vardı. Onun yanında güçsüz görünmekten nefret ediyordum. O sırada karşımda duran genç şifacı dikkatimi çekti. Bir salak gibi orada durmuş bana müdahale dahi etmiyordu. Bakışlarımı üzerime yoğunlaştırdım. Güçlü ama tıslarcasına konuşmaya başladım. ' Beni iyileştirsene seni ahmak ! ' dedim. Bu kızı daha önceleri de abimin yanında görmüştüm ve hiç haz etmemiştim. Onu boğmak için gün sayarken şimdi onun yardımına muhtaç kalmıştım. Bundan nefret ediyordum. Bu başıma açtığı tüm felaketler yüzünden abimi öldürmeliydim! Bu pislik de dilsiz miydi neydi? Hiç cevap vermeden yanıma geldi ve birkaç dokunuşla işini bitirdiğini söyler gibi ayağa kalktı. Benim canımın yanıyor olması onlar için hiçbirşeydi. Bu tedavi sırasında bile içimden birşeyler çekilir gibiydi. Zor yutkunuyordum. Ama ne bağırma ne de bir gözyaşı. Hiçbir belirti göstermedim. Durdum öylece ve olanları anlamaya koyuldum.
Nouhmente Brequnland

Nouhmente Brequnland

~ Büyük Salon ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Büyük Salon ~   ~ Büyük Salon ~ Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 4:08 pm

Nouhmente cılız suyuyla alevler tarafından küle donan Charles'e küçümseyen gözlerle bakmaya devam ederken kahkahaları her tarafı inletiyordu.Tek sorun Stesha'nın buna ne diyeceğiydi. Fakat şuan bunu düşünmemeliydi bu yaşında bile bu alevleri zor zaptediyordu. Brequn'u yanına çağırdıktan sonra oksijeni ikisine yetecek kadar bir alana hapsedip diğerini çekti. Alevler sönünce oksijeni geriye bıraktı. Asasını cebine soktuktan sonra sağ eliyle Brequn'un kırmızı tüğlerini okşayarak içeri girdi. Yukardan ağlama sesleri geliyordu. Bir an içi kötü oldu fakat zorla içeri girdi. Stesha'ya bakacak gücü kendinde bulduğundan gri kapıyı araladı. Sevdiği salonun silüetine bakmadan ağır ağır Stesha'ya yaklaştı. Yüzüne baktığında göz kalemlerini aktığını gördü. Asasını çıkarıp göz kalemlerini yerlerine geri döndürdüğünde. Stesha'nın yüzünü okşadı. Elini ağır ağır Stesha'nın omzuna koyduğundan fısıldadı. " Özür dilerim , kızım ... " Gözünden damlayacak yaşı son anda yerli yerinde tutmayı başardıktan ağır ağır kendini kara koltuğa attı. Bir sigara yaktıktan sonra zehiri her zamankinden daha beter bir şekilde içine çekmeye başladı. İlk defa birini öldürdüğü için mutsuz olmuştu.
Macias Antúnez Láerod

Macias Antúnez Láerod

~ Büyük Salon ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Büyük Salon ~   ~ Büyük Salon ~ Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 4:21 pm

Stesha'nın yüzüme tükürmesini sildikten sonra aşağıdan gelen dostuma göz attım. Üzerine çökmüş yorguluğu tanıyordum. Düello kazandıktan sonraki vicdan azabı ve bitkinlikti bu . Daha önce de karşılaştığım nadir şeylerdendi doğrusu. Koltuktan kalkıp volta atarken gözlerimi sıkıca tutuyordum .. Sinirimi içimde barındırmaktan bıktığım anda cebimdeki ruleti çıkarıp dışarıya ateş açmaya başladım . Art arda yüksek tonlardaki ses salondakileri susturmaya yetmişti . Tam bu sırada Nouhmente'nin Stesha'ya yaklaşıp ; ' Özür dilerim , kızım..' dediğini işittim . Arkamı döndüğümde yaşlı kurdun mutluluğunun acıyla örtüştüğünü farkettim . ' Sen eskiden böyle değildin Nouh ! Yaşlılık mı bu ? ' dedim ona bakarak . Sinirime hakim olamadığım için bir ' Pop ' sesi ardına saklanmıştım...
Nouhmente Brequnland

Nouhmente Brequnland

~ Büyük Salon ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Büyük Salon ~   ~ Büyük Salon ~ Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 4:59 pm

Nouhmente 1 hamlede yarısına getirdiği sigarasının turuncu kısmının alev alıp ciğerlerine hücum etmesine izin verdiği sırada Antunez'in silahını ateşlediğini duydu. Ard arda gelen her silah sesi öldürdüğü herkesin film şeridi gibi önünden geçmesine sebep olurken bir hışımla sigarayı gri halıya fırlattı. Bir hınçla yerinden kalktığında Antunez'in sesi kulaklarına doldu. " Sen eskiden böyle değildin Nouh ! Yaşlılık mı bu ? " Stesha'nın bu yüz ifadesi yetmez gibiymiş gibi birde Antunez'in sitemi. Ruleti alıp tavanı delmemesi için hiç bir neden kalmamışken yaşının getirdiği sakinliği kullandı. Ağır bir hamleyle Stesha'yı kolundan tutup kaldırdı. Halıyı yakmaya başlayan sigara izmaritini sinirle ezdikten sonra buz mavisi gözleri Stesha'yı buldu. " Gidebilirsin Stesha. " Stesha'nın kolunu bıraktığında Brequn'u ormana dönmesi gerektiğini anka diliyle fısıldayarak anlattı. Zaten Kitiara'nında Stesha yüzünden canı sıkılmışa benziyordu. Kazandıkları 1 ölüm ve isim duyurmaktı ancak azalan dostlukları ise kazandıklarından fazlaydı. Sinirle cisimlendi. Macias'ın nereye gideceğini biliyordu.
Kitiara Psyche Lermontov

~ Büyük Salon ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Büyük Salon ~   ~ Büyük Salon ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 8:47 am

İyiliğinin karşılığını hakaretlerle alan Kitiara bir an önce oradan ayrılmayı bekliyordu. Hogwarts'ta da yokluğu her an fark edilebilir ve hiç de hoş olmazdı. Nouhmente garip zafer hüznüyle içeri girdiğinde şaşkınlığını gizlemekte zorlandı. Aşağıdaki patırtıdan galip çıkmış; ancak yine de mutlu olamamışa benziyordu. Kitiara hiç bir şey demeden tekrar Stesha'ya baktı, o sırada Nouhmente yanlarına gelmiş; sarışın kadından özür diledi. Kit, Macias'ın tepkisini ölçmek amacıyla yüzüne bakmak için arkasını döndüğünde Macias'ın çoktan kaybolduğunu gördü ve Nouhmente de arkasından. Kit, gevşek bir sırıtışla Stesha'ya baktı. 'O halde benim de burada kalmam için bir neden yok. ' dedi ve dalgalanan, uzun saman sarısı saçlarının arasında kayboldu.

~ Büyük Salon ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Büyük bir talihsizlik
» Büyük Sır
» Salon
» ~ Salon"
» ||Büyük Kavga ||