Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

..!Dokun Bana...!

2 posters
YazarMesaj
Abraham Sawyer Shephard
Büyüceşura Hâkimi
Büyüceşura Hâkimi
Abraham Sawyer Shephard

Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Hayvan Sevmem.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
..!Dokun Bana...! Left_bar_bleue82/100..!Dokun Bana...! Empty_bar_bleue  (82/100)
Düello Gücü:
..!Dokun Bana...! Left_bar_bleue0/0..!Dokun Bana...! Empty_bar_bleue  (0/0)

..!Dokun Bana...! Empty
MesajKonu: ..!Dokun Bana...!   ..!Dokun Bana...! Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 1:12 pm

''Vız-Vız''

Bir sesin beni uyandırışına alışık değildim.Şu sıra sinekler fazla türemeye başlamıştı.Gözlerimi sesin etkisi ile aralayıp, yatağından yavaşça doğruldum. Ayaklarımı tek seferde aşağı doğru salladım. Başımı kaldırmamla duvara yapıştırdığım fotoğraf gözüme takıldı.Fotoğraftaki hareket eden iki kişiye doğru yöneldim ve soldaki güzel kadına bir öpücük kondurdum.''Neden karşılıksız?'' diye geçirdim içinden.'' En azından en yakın arkadaşıyım..''
Sesimde ki garipliği hissettim. Ne olmuştu sanki biraz bekleseydi.Daha sonra evlenseydi.Sonra bu düşüncelerden sıyrılıp banyoya doğru yürüdüm.Hala uykulu bir halim vardı.Gece boyunca hiç uyumamıştım.Hep o kızın halini düşündüm.Dükkanımdaki kasiye kızın babasıyla ilgili sorunları vardı.Kimmsenin derdi için kendimi üzemezdim.Elimi ve yüzümü yıkadıktan sonra,duvardaki fotoğraflara bakmamayı tercih ederek yatağının ucundaki giysilerine doğru ilerledim.

Giysilerimi giyip, aynanın karşısına geçtim.Bu vakitlerde Stesha gelirdi aklıma.O da aynanın önüne geçip kendine bakardı.. Bende onu gıpta ile seyrederdim.Evlendikten sonra her şey değişmişti işte. Stesha'nın kahverengi gözleri birçok erkeği etkisi altına almıştı. Ama en önemli özelliği ikna kabiliyeti ve umursamaz halleriydi. Şimdi dükkana gitmeye karar verdim.Evin bahçesine çıktım.Nefesimi tuttum ve bıraktım.O ani sıkışma hissinden sonra Supernatural Cafe'deydim.

''Selam James. Nasıl gidiyor?''

James iyi olduğunu anlatan bir mimikle kendini anlattı. Sonra bir masaya geçip oturdum..

En son Leonard Jacob Shephard tarafından Ptsi Tem. 06, 2009 4:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

Doğum tarihi : 26/05/91
Mücadele Tarafı : Tarafsız Ste.

..!Dokun Bana...! Empty
MesajKonu: Geri: ..!Dokun Bana...!   ..!Dokun Bana...! Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 2:39 pm

Pencerenin kenarında birikmiş tozları sabahın erken saatlerinde temizlemek adetim olmuştu. Yine her sabah olduğu gibi, yatağımdan ağır ağır kalktım ve direk pencereye yöneldim. Her zaman temizlememe rağmen, bir sabah da temiz bulamam burayı. Yine söylenerek, elime bezi aldım. Hafif ıslaklık verdim ve temizlemeye koyuldum. O sırada hafızamdan silinmiş birkaç görüntü geldi gözümün önüne. Küçükken Jacob ile, koşuşturmamız sırasında yere düşmüştüm de pantolonundan bir parça koparıp, yaramı temizlemişti. Ah, Jacob. Özledim onu. Bayadır görüşemiyoruz nedense. Hem de birbirimizi o denli sevmemize rağmen. Tozun sırası değildi. İçimde büyüyen bir özlem vardı. Bezi fırlatıp attım, nereye gittiğini umursamadan. Dolabımın önüne geçtim. Ne giymeliydim bugün? Yeni aldığım pembe elbiseyi mi yoksa sarı çizmelerimin üzerine hoş bir kombine oluşturacak beyazımsı elbiseyi mi? Karar vermekte zorlanacaktım doğrusu. Elime elbiseleri aldım ve doğruca yengemin yanına gittim. Uyuyor olmalıydı. Ama benim de güzel görünmem gerekiyordu. Birkaç dürtmenin ardından uyandırdım onu. Normalde sert görünürdü. Ama kalbi yumuşacıktı. Onun bana bağırıp çağırmasını duymazlıktan gelerek, kıyafetlerimi yatağın üzerine serdim. Gözlerini tam açamamış olsa da beyaz elbiseyi giymemi söyledi. Dediğini yaptım ve odama geri döndüğümde beyaz elbiseyi sırtıma geçirdim. Oldukça açık bir kıyafetti bu. Göğüslerin çoğu neredeyse dışarıdaydı. Ama böyle bir kıyafeti giymemem için bir neden yoktu. Jacob'a gidiyordum ne de olsa. Bana sulanacak değildi ya! Aynanın karşısına geçip, son bir kez daha görünümüme baktım. Oldukça şık görünüyordum. Artık gitmeye hazırdım. Sıkışıklık halini geride bırakarak, Jacob'un işlettiği cafeye geldim. En uç köşe de birisiyle konuşuyordu ya da ben öyle sanıyordum. Bir masaya geçip, beni görmesini beklemeyecektim. Çok özlemiştim onu. Hemen yanına doğru sokuldum. Beni görmediğimden emindim. Ellerimi boynuna dolayıp, beline sıçradım. Çocuk gibi görünüyordum belki de. Ama küçüklükten kalan bir şeydi bu. Jacob, beni hep sırtında taşırdı. Tabi ben mutlu olayım diye. Bugün habersiz bir şekilde sıçramıştım ama olsun. Ne de olsa bana alışıktı. Sırtında durmayı sürdürürken, yanağına minik bir öpücük bıraktım. Beni tanıyıp tanımadığını bilmiyordum. Çünkü karşısında ayna falan yoktu. Kokumdan tanımış olabilir miydi acaba? Bilmiyorum ama bir an önce beni yere indirip, sıkıca sarılmasını istiyordum.
Abraham Sawyer Shephard
Büyüceşura Hâkimi
Büyüceşura Hâkimi
Abraham Sawyer Shephard

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
..!Dokun Bana...! Left_bar_bleue82/100..!Dokun Bana...! Empty_bar_bleue  (82/100)
Düello Gücü:

..!Dokun Bana...! Empty
MesajKonu: Geri: ..!Dokun Bana...!   ..!Dokun Bana...! Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 3:54 pm

Etrafıma bakındım. Büyük bir şaşkınlık içindeydim.Ancak görünürde etrafında hiçbirşey yoktu.Sadece etrafa rutubet kokusu yayan eski ağaçlar ve Stesha'nın parfüm kokusy büründü.''Hmm,bu kokuda ne bakalım...!''Stesha senmisin?'' diye atladı heyecanlı bir sesle.Çünkü; evlendiğinden beri hiç görüşmemişlerdi...Anormal olan hiçbirşey yoktu ki bunda.Charles kıskanıp fazla dışarı çıkmasına izin vermiyordu büyük ihtimalle. Sonra arkamı dönüp, şokla dehşet karışımı bir ifadeyle ,delice bakışlarla karşımdaki karşı konulmaz kadına baktım.. Aklımı yitir üzereydim adeta.Hiç onu böyle görmemiştim..Elbisesi de çok güzeldi.Doğruca ona sarıldım ve ''Evlilik sana yaramış''Aslında bunu söylemek istemiyordum fakat Stesha'nın gönlünü hoş etmek için söyledim...

Şimdi Stesha yanımdaydı ve ona şehvetle bakıyordum.Hafif bir hayret nidası salıverince,Stesha dönüp bana baktı.Ama şaşkınlık içindeydim.Çünkü onu hiç göremiyordum.Daha bu sabah bunu arkadaşlık olarak nitelendirmek çok yanlış diye düşünüyordum.Başımı öne eğerken gözlerim narin parmaklarında duran,yüzüğü gördüm.Gerçekten bana çok dokunuyordu.Sevdiğim kadının başka birine bağlı olduğunu görmek beni çıldırtırıyordu.Ama hiçbirşeyin eskisi gibi olamayacağını biliyordum.

Beni hayatta tutan teş şey belki de Stesha'ya olan sevgimdi.Ama artık onun başkası saçlarıyla oyanayacak ve doğacak çocuklarına başkası babalık yapacaktı...Ona başkası dokunacaktı..

Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

..!Dokun Bana...! Empty
MesajKonu: Geri: ..!Dokun Bana...!   ..!Dokun Bana...! Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 4:16 pm

Omzundayken buram buram hissettiğim ten kokusu beni vahşi birine çevirecek gibiydi. Charles ile ayrıldığımızdan bu yana kimseyle beraber olmamıştım. Kendimi kaybetmek üzereydim. Oldukça saçmalıyordum. Buraya geliş nedenimi unutmamalıydım. Jacob, benim çok yakın bir arkadaşımdı ve öyle kalacaktı. Her ne kadar sexy olsa da ^^.''Hmm, bu kokuda ne bakalım...! ''Stesha sen misin? '' Yüzümü bir sıcaklık kaplamıştı. Belki de beni bu kadar iyi tanımasının yanında bir utangaçlık bürümüştü beni. Gülümsedim. '' Evet dostum. Benim Stesha... '' dedikten sonra sıkıca sarıldım ona. Yaklaşık bir ay kadar görüşmemiştik onunla. Oldukça özlemişim doğrusu. Tam o sırada Jacob'un ağzından dökülen kelimeler beni yıkmaya yetmişti. ''Evlilik sana yaramış'' Evlilik mi? Hah.. Düğünden erkenden çıkıp gitmişti tabi. Olanları bilmiyordu. Başımı yere eğdim. Ama bu kendi acizliğimi göstermemden ötürü değildi. Canımı da sıkmıyordu bu konu. Ama nedendir bilmem. Bu konu her açıldığında yüzüme düşen burukluğa engel olamıyordum. Gözüm yüzük parmağıma kaydı. Hala Charles'n bana armağan ettiği yüzük orada duruyordu. Onunla aramızda ki herşey bittiyse neden bu yüzük hala parmağımdaydı? Gözümden akan yal damlasına aldırmadan, onu parmağımdan çıkardım. Pencere kenarına doğru yürüyüp sokağa fırlattım. Artık bir önemi yoktu yüzüğün. Charles'n da öyle. Nerede, ne zaman, ne yapması gerektiğini öğrenmeliydi. Hata ondaydı, ben de değil. Hoş, ben de olsa bile kabul etmezdim ya neyse. Ellerimle, akan tek yaşımı geriye iteledim. Saçlarımı havalandırarak, Jacob'un yanına geldim. Soğuk ve zor bir konuşma olacak olsa da toparlamalıydım kendimi. Biricik dostumun ellerini kavradım ve konuşmaya başladım. '' Biz evlenmedik Jac. Birkaç sorun çıktı ve iptal ettik. '' dedim. Ardından masanın üzerinde bulunan şekerlemeyi ağzıma attım ve orada yuvarladım. Ardından çantamda bulundurduğum suyumu suyumu çıkardım ve bir yudum aldım. Kapağını sıkıca kapadıktan sonra, konuşmama devam ettim. '' Lütfen, bu konuyu bir daha açma Jacob. Lütfen...''
Abraham Sawyer Shephard
Büyüceşura Hâkimi
Büyüceşura Hâkimi
Abraham Sawyer Shephard

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

..!Dokun Bana...! Empty
MesajKonu: Geri: ..!Dokun Bana...!   ..!Dokun Bana...! Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 4:41 pm

Bu düşüncelerden sonra birden Stesha'da bir hareketlenme gördüm.Aynı zamanda gözleri dolmuştu.Kafede ki cama doğru yaklaştı ve parmağındaki yüzüğü büyük bir hışımla dışarı fırlattı.Yüzüğü neden fırlattığını anlamadım ama beni çok mutlu etmişti.Yinede şaşkın ve üzgün görünmeye çalışıyordum.Kısa bir beklemeden sonra Stesha geri döndü birisine hayatı boyunca bağlı kalmadan, yüzüğü olmadan geri döndü..Şimdi o benim için tüm duygulardan arınmış saf bir maddeymiş gibi geliyordu.En sonunda Stesha masaya oturdu ve oturduğu gibi elimi tuttu.O anda bu dünyadan koptum sanki.Boyut değiştirdim.Sadece Stesha'nın teninin sıcaklığı..Gerisi Boşluk..'' Biz evlenmedik Jac. Birkaç sorun çıktı ve iptal ettik. ''

Sersemlemiş bir vaziyette ona baktım.Ciddimiydi gerçekten?O anda yaklaşık bir ay önceki Stesha'ya olan duygularım tekrar alevlendi.Şimdi kendimi aptal yerine konmuş hissetmiyordum.Bu derin düşünceler kuyusundan çıkıp Stesha'nın elini biraz daha kavradım ve ''Gerçekten mi?Çok üzüldüm dostum.İnan senin kadar üzüldüm.Bana inanıyor musun?''Hiç yalan söyleyemiyordum.Dudaklarım bunları söylerken,kalbimde sevinç çığlıkları kopuyordu adeta.Sonra Stesha masada duran şekerlemelerden alıp ağzına attı ve ardından konuşmasına devam etti.'' Lütfen, bu konuyu bir daha açma Jacob. Lütfen...''

''Peki dostum,bir daha bu konuyu açmayacağım.Bir şey içer misin?''
Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

..!Dokun Bana...! Empty
MesajKonu: Geri: ..!Dokun Bana...!   ..!Dokun Bana...! Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 4:58 pm

Bu konunun artık beni yaralamasına izin vermeyecektim. Ne de olsa dünyanın sonu değildi. Hayatıma birçok erkek girip çıkacaktı ve ben yine onlardan birisini yıldızım olarak seçecektim. Tabii doğru yer ve doğru zamanda... Jacob'a dönüp bakıyorum da, sersemlemiş gibi bir hali var. Haksız da değil aslında. Tüm şansızlığı düğünden erken ayrılmış olması. Ona belki de olayı tüm detayları ile anlatmalıydım. Ama şimdi sırası değildi. Buraya Jacob'u özlediğim için gelmiştim. Bir nevi kafamı dağıtmak için. Aklını bulandırmayacağım. Giden gitmiştir nasıl olsa. '' Gerçekten mi? Çok üzüldüm dostum. İnan senin kadar üzüldüm. Bana inanıyor musun? '' Jacob'un bu sözüyle kendime geldim ve yerimden hafifçe doğruldum. Söylediklerine inanmamı bekliyordu. Ama bu mümkün olmayacaktı. Bana her zaman dostca yaklaşırdı, evet. En azından dostum gibi görünmeye çalışırdı. Kendince inandırmıştı beni. - dost olduğumuza* Ama onun beni hiçbir zaman dostu olarak görmediğini biliyordum. Yıllar yılı bana olan sevgisini söyleyememişti. Belki de fırsat vermemiştim ona. Geçen sene İngiltere de beraber olmuştuk. Ama bunun nedeni alkole vermiştik de konunun kapanmasını sağlamıştık. Onunla olmak gerçekten harika bir duyguydu. Gözümün önüne gelen o an ki görüntüler, bu birlikteliğin yeniden yaşanmasını istiyor gibiydi. Ellerinin tenimde dokunuşu... Ya şimdi bana gelip ' Seni Seviyorum ' dese ne yapardım? Geçen sene yaşadıklarımız aramızda bir sır olarak kalmıştı. Şimdi yüz üstüne çıkarsam ne olurdu acaba? Ah, o anlar... Hala gözümün önünde. Açıkça söylemeliyim ki onda hissettiğim duyguları başka birinde hissetmem mümkün olmadı. Ama beyefendiler dost ayağına yatıyor ya, o yüzden susmak zorunda kaldım. '' Peki dostum, bir daha bu konuyu açmayacağım. Bir şey içer misin? '' demesiyle irkildim. Ayağa kalktım. Neden kalktığımı bilmiyordum. Fakat içimde dindiremediğim bir haz vardı. Ne yapacaktım şimdi? Eski Stesha geri dönüyordu. Evet, geri dönüyordu ! Engel olmak istemedim. Ne de olsa o da benim bir parçamdı. İçime gömdüğüm vahşi bir arzu ^^. Kollarından tutup, onu ayağa kaldırdım. Mekanın boş olması lehimeydi. Hiçbirşey söyleme gereği duymadan o dolgun dudaklarına büyük bir nahoşlukla yapıştım. Şaşırdığını anlayabiliyordum. Ama bu durumdan rahatsız olduğunu hiç sanmıyordum.
Abraham Sawyer Shephard
Büyüceşura Hâkimi
Büyüceşura Hâkimi
Abraham Sawyer Shephard

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

..!Dokun Bana...! Empty
MesajKonu: Geri: ..!Dokun Bana...!   ..!Dokun Bana...! Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 6:52 pm

Stesha'da tekrar bir hareketlenme gördüm.Ne yaptığını bilmiyordum.Ayağa kalktığında onun devasa göğüslerini gördüm ve bu beni gerçekten tahrik etmişti.Acaba şimdi ne yapacak diye düşünürken,birden kollarımdan tuttu ve beni ayağa kaldırdı.Bunu bir kere daha yaptığını hatırlıyordum.Sarhoştuk ve ikimizde ne yaptığımızın farkında değildik.Peki şimdi ne var? diye geçirdim içimden..Sarhoş değildi..Tam ''Ne yapıyorsun Stesha?'' diyecekken büyük bir arzuyla dudaklarıma yapıştı.Gerçekten hoşuma gitmişti ve kendimi özel hissetmeye başlamıştım.Kafe boştu fakat yukarı katta çalışanlar vardı.Dudaklarımı çekmek istemiyordum.Sevdiğim kadının ben istemeden beni öpmesi hoşuma gitmişti.Şaşkınlığımı ona farkettirmek istyemiyordum.Sonra istemeyerek de olsa dudaklarımı çektim ve konuşmaya başladım..''Bunu gerçekten yapmak istiyor musun?Pişman olmanı istemiyorum'' dedi ve büyük bir arzuyla tekrar dudaklarına yapıştım.Kendini rahatlamış hissediyordum..

Hala öpüşüyordum.Bırakmak istemiyordum ama en sonunda Stesha bıraktı ve ben dudaklarımda ki ıslaklığı çok seviyordum ve onun üzerine atlamak istiyordum .Stesha,inan ki sana olan duygularım çok güçlü.Bunu söylemek için kendime direnemeyeceğim..Seni Seviyorum'' dedi ve elini saçlarında gezdirmeye başladım.Acaba her şey rüyamıydı?Hiç aşık olduğum kadınla öpüşmemişdim.Etrafım her zaman fahişeyle doluydu.Hiçbirine özel bir duygu beslememiştim.İşte Stesha farkıydı.Bu düşünceleri bırakıp anın tadını çıkarmaya başladım.Tekrar dudaklarına yapıştım.Ama bu sefer ki farklı bir yapışmaydı.Daha duygu yüklü..Daha ateş dolu..Daha fazla heyecanlı...Sonra Stesha'nın ulaşabildiğim her yerini öpmeye başladım.Zevkin tadını çıkarmak varken konuşmak istemiyordu.Tahrik olmaya başlamıştım.''Seni İstiyorum,Sexy Vücut''dedim ve tekrar onu öpmeye başladım.
Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

..!Dokun Bana...! Empty
MesajKonu: Geri: ..!Dokun Bana...!   ..!Dokun Bana...! Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 9:03 pm

İçimde söndürülmez bir ateş varmışcasına sokuluyordum Jacob'a. Bu benim acılarımı bir nebze de olsa yok edebiliyordu. Ama karşımdaki kişinin dostum* sıfatını taşıyor olması da beni ürkütüyordu. Aptalca bir istek nedeniyle onu kaybetmek istemiyordum. Ayağa kalkmam ve birden ona yapışmam çok ani olmuştu. Ne düşündüğünü bile bilmiyordum. Heran beni tokatlayıp, kendine gel* diyeceği anın tedirginliğiyle yaşıyordum. İstemiyordum durmasını, bu anın bitmesini. ''Bunu gerçekten yapmak istiyor musun ? Pişman olmanı istemiyorum. '' Ondan beklediğim soru geç olmadan gelmişti. Benim ona karşı beslediğim bir his yoktu. Ama sadece cinsel dürtülerim beni ona götürüyordu. Gerçek şuydu ki bu anın bitmesini istemiyordum. '' Pişman olmayacağım. '' dedim ve o dolgun dudaklara yeniden yapıştım. '' Stesha, inan ki sana olan duygularım çok güçlü. Bunu söylemek için kendime direnemeyeceğim. Seni Seviyorum... '' Bu söylev beni şaşırtmamıştı. Elinde sonunda bana bunu söyleyeceğini biliyordum. Şimdi utanmasını da istemiyordum. Hoş, şu an hiçbirşey duymak istemiyordum. Sadece bize bahşedilen bu anı doyasıya yaşamak istiyordum. Ellerimi dudaklarına götürdüm. Onu susturmak ister gibi parmağımı dudaklarına bastırdım. '' Sus, Jacob. '' dedim ve kalçalarıma doğru yönelen ellere engel olmadım. Daha da fazlasını istiyorduk ikimizde. Doymak bilmeyen, hırçın bir yapıya sahiptik. '' Seni istiyorum, sexy vücut ! '' Gülümsedim. Haz ve şehvet duygularım birbiriyle yarışıyor gibiydi. Ellerimi pantolonun fermuarına götürdüm. Ama sonra bu fikrimden caydım. Sonuçta burası işlek bir mekandı. Gelen giden olabilirdi. Ellerimi de dudaklarımı da geri çektim. Elbisemin tamamen aşağıya inmiş olduğunu farkettim. Hemen aşağıya eğildim ve elbisemi yerden aldım. Bunca dakikadır sütyen, kilotla duruyormuşum da haberim yokmuş. Jacob, ne yaptığımı yine anlayamamış olsa gerek donuk gözlerle beni seyrediyordu. Elbisemi giyinirken başımı yukarıya kaldırdım. Elbisem zaten açıktı. Bir de eğilince göğüsler tam ortaya çıkmıştı ve Jacob da bu görüntüyü izliyordu. Ne de olsa erkek milleti değil mi? Şaşırmadım. Doğruldum ve koca bir kahkaha attım. '' Evine götür beni! '' dedim ve öpüşmekten kızarmış ve dolgunlaşmış dudaklarından yine öpmeye başladım.
Abraham Sawyer Shephard
Büyüceşura Hâkimi
Büyüceşura Hâkimi
Abraham Sawyer Shephard

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

..!Dokun Bana...! Empty
MesajKonu: Geri: ..!Dokun Bana...!   ..!Dokun Bana...! Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 12:07 am

Stesha,şimdi gülmeye başlamıştı.Zevkten uçuyordum ve gerçekten çok hoşuma gidiyordu.O anda Stesha'nın eli fermuarıma doğru yaklaşır gibi oldu.Bunu yapmasını çok istiyordum.Dükkan falan umrumda değildi.Yeter ki doyumsuz zevkin tadını çıkarayım.Ama ne yazık ki ani bir refleksle elini çekmişti.Stesha'nın elbisesi tamamen açıktı ve harika görünüyordu.Hemen aşağı eğildi ve elbisesini giyindi.Ceketimin ne zaman çıktığının farkında bile değildim.Hemen kendimi toparladım ve sanki hiçbir şey olmamış gibi bir edayla giyindim.O anda gözüm yine Stesha'nın göğüslerine takıldı.Onları istiyordum.Ben onları yalarmış gibi hayal ederken, koca bir kahkaha patladı.Üst kattan James aşağı indi.''İyi ki Stesha giyindi'' dedim içimden.James'a sorun yok anlamında bir mimik takınarak yukarı çıkmasını emrettim.Kısa bir sessizlikten sonra Stesha'nın sesiyle irkildim.''Evine götür beni!''Aslında bunun olacağından kesinlikle emindim.Tekrar ateşli bir gece geçireceğiz ve hiçbir şey olmamış gibi davranacaktık.Ama Stesha'yı kaçırmak istemiyordum.Ben bu düşünceleri düşünürken o tekrar dudaklarımdan öpmeye başladı..Sonra dudaklarımı çekip '' Büyük bir zevkle.''dedim ve toparlanmaya başladım..Tam Stesha ile gidecekken kasiyer kıza gözüm takıldı.''Nikki,ben eve gidiyorum.Büyük bir sorun olmadıkça çağırma lütfen.Ha eğer olursa patronus yolla..'' dedim göz kırptım.Kur yapar bir edayla...

Stesha'nın elinden tutup,nefes aldım-tuttum ve bıraktım .Şimdi evin bahçesinin önündeydik.Stesha'ya ''Bayanlar Önden'' gibi bir tavır yaparak içeri soktum.Kapının önündeyken ellerim onun doyumsuz ve harika kalçalarını tırmalıyordu.Dükkan da olanlar daha bir hiçti ve kesinlikle şimdi başlıyordu..İçeri girer girmez Stesha'nın dudaklarına yapıştım ve üzerindekileri çıkardım.Şimdi çıplaktı.Şu an erişebildiğim bütün noktaları yalıyordum..

RO OUT: Devamı Jacob's House xD

..!Dokun Bana...!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bana yok mu? -.-
» Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D
» Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...
» Sehabe - Bana Her Yol Paris Hilton *rapperz yoyo*
» Bana da lazım birileri birileri^^