Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...

+4
Irene Descardina
Prudencia Léac
Stesha Irina Láerod
Calanthe Mabelle Zena
8 posters
YazarMesaj
Calanthe Mabelle Zena

Doğum tarihi : 05/05/90
Mücadele Tarafı : O bir muggle. İnsanlığın tarafında.
Sihirsel Soy : İnsan ?
Evcil Hayvanı : Celly, Mabel, Babyface...

Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Empty
MesajKonu: Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...   Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 6:28 pm

Dalida bunu geçen ay çekilmiş. Geçen hafta bana msn den yollamıştı. Fransa'da olsaymışım orjinalini verecekmiş ama orda olmadığım için msn yoluyla iletti.

Bu son fotoğrafı Dalida'nın anısına koyuyorum...

DALİDA'NIN FOTOĞRAFI LAPTOPTAYMIŞ, LAPTOP ANNEMDE. ANNEM DÖNÜNCE RESİM KOYULACAKTIR.

Dalida imageshuck.us adresinden bunu upload edip siteye koymaya çalışmış fakat altındaki ebatlar çıkınca koymak istememiş, bana msn den böyle yolladı.

İşte Dalida'mız, işte onun son fotoğrafı.

En son Calanthe Mabelle Zena tarafından C.tesi Mayıs 30, 2009 6:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

Doğum tarihi : 26/05/91
Mücadele Tarafı : Tarafsız Ste.
Sihirsel Soy : Safkan

MesajKonu: Geri: Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...   Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 6:30 pm

Ya iyi de bu kadın sanatçı Very Happy Daha güzel sallayamadınız mı ? Very Happy
Calanthe Mabelle Zena

MesajKonu: Geri: Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...   Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 6:32 pm

Ay inanmıyorum yanlış resim Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... 973746 Bu sanatçıyı severim de...
Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

MesajKonu: Geri: Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...   Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 6:34 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Hay Yarabbim..
Calanthe Mabelle Zena

MesajKonu: Geri: Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...   Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 6:40 pm

Dalida'nın resmi bu bilgisayarda değil, laptopdaymış Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... 973746

Laptop annemde, annem kongrede, pöf.

Söz annem döndüğünde resmi koyacağım.
Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

MesajKonu: Geri: Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...   Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 6:44 pm

Pf. Çoluk çocuk işleri bunlar ya. Bende Angelina Jolie'i koyucam Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... 973746
Prudencia Léac

MesajKonu: Geri: Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...   Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 6:46 pm

Bence de bunda bi bit yeniği var. Böyle şeyler çok gördük *-*
Annem dönsün ben de size Rus arkadaşım Ivana'nın resmini koyayım Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... 939920

En son Giselle van Nepes tarafından C.tesi Mayıs 30, 2009 6:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Irene Descardina

Irene Descardina

Doğum tarihi : 06/11/93
Mücadele Tarafı : Saçları.
Sihirsel Soy : Safkan.

MesajKonu: Geri: Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...   Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 6:47 pm

Stesha Irina Láerod demiş ki:
Pf. Çoluk çocuk işleri bunlar ya. Bende Angelina Jolie'i koyucam Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... 973746

Ha Angy, ha sen bebeğim. *Yalakaaa Shocked*
Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

MesajKonu: Geri: Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...   Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 6:53 pm

Lorinna Granuerre demiş ki:
Stesha Irina Láerod demiş ki:

Ha Angy, ha sen bebeğim. *Yalakaaa Shocked*

Geç düşmüş olsa da sağol beybi xD

Ivana'ı koy :3
Prudencia Léac

MesajKonu: Geri: Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...   Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 6:54 pm

xP Annem bi Rusyaya gidiverdi. Dönsün koyarım Very Happy
Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

MesajKonu: Geri: Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...   Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 6:55 pm

Ah, bilirim o durumu ya. Benımkısı de kongre de Very Happy Very Happy
Prudencia Léac

MesajKonu: Geri: Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...   Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 6:57 pm

Ne zaman döner allah kerim Very Happy Bi gezip geliyim diyor ya Very Happy Bi de leptop bozulmuş biliyon mu? Çökmüş çökmüş Very Happy
Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

MesajKonu: Geri: Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...   Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 6:58 pm

asfjksdlh xD he valla sonunda çöktü olur xD*
Barty Jack Widmore
Karanlık Büyücü
Karanlık Büyücü
Barty Jack Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Left_bar_bleue95/100Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:
Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Left_bar_bleue0/0Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...   Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 7:38 pm

Konuyu dağıtmayalım arkadaşlar =)
Winona Scarlett Deborah

Mücadele Tarafı : Ölüm Yiyen

MesajKonu: Geri: Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...   Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 7:49 pm

Size inanmıyorum. Gerçekten de laptop annemde ve annem de bir haftalık kongrede.

Dalida'nın anısına da böyle konuşuyorsanız ne diyeyim artık... Ben bir daha bu siteye girmem, bu ne ya! Şu anda yıkılmış haldeyim siz resmen bana yalancı diyerek iyice güvenimi sarsıyorsunuz.

Tüm üyeler ve PRO'ya hoşçakalın diyorum. Bir daha da girmem. Bütün üyeliklerimi sil Ahmet Abi...
James Dean Caliente
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
James Dean Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Keyfine göre.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Left_bar_bleue100/100Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Left_bar_bleue30/60Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...   Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 7:55 pm

Ehem , gitmene gerek yok kardeşim , çok basit birşey bu . İnanan inanır inanmayan inanmas . Herkesin kendi görüşü , düşüncesi ...
Ashley N. Trowling

Ashley N. Trowling

Doğum tarihi : 30/10/90
Mücadele Tarafı : Z.A.Y.
Evcil Hayvanı : Panter kedi ~~ Katie

MesajKonu: Geri: Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...   Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 7:57 pm

Ehem az önce Betül aradı...

- Kendisi okuldan arkimdir -

Size acayip kızmış olduğunu ısrar etseler de etmeseler de siteye geri dönmeyeceğini söylüyordu.

Dön dedim, herkesin kendi görüşü dedim ama dinleyen yoktu.

Nan Betül gitmesin Neutral İkna edin şunu beni dinlemiyor...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...   Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 8:24 pm

Duyguş'um, Naz'ım, Seda'm.. Süpersiniz diyorum başak bir şey demiyorum xP
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...   Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 8:26 pm

Canım gerçekten inanan inanır inanamayan inanamaz. ^^ Bunu öğrenmiş olduk zaten. Siteden gitmene gerek yok. Herkezin kendi görüşü.Neyse öhöm.. Madem başlık byaa bir karıştı. Kitleyeceğim. ^^

Dalida'nın Bana Msn'den Yolladığı Son Vesikalık Fotoğrafı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bana yok mu? -.-
» ..!Dokun Bana...!
» Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D
» Sehabe - Bana Her Yol Paris Hilton *rapperz yoyo*
» Bana da lazım birileri birileri^^