Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D

+27
Irma Schantzen
Jonelle Blanchard
Juliana Levers
Russell Dencourt
Javier Lawrence
Lotte Laguna
Anya Vasiliyev
Robin G.Olive
Corrine Niobe
Heaven Laxell
Adelaide Mondierre
Agnessa Bronislava
Sycorax Eolyn Sreané
Fremont Widmore
Bridget Quixie
Sophia Widmore
Lorina Brown
Vivian Mankowitz
Amy Catniss Moon
Ivan Miroslav
Beatrix Monchrétien
Josselyn Oasis
Steve D.Strong
Olga Synnöve
Somere Foxentha
Charlotte Mabelle Xanei
Melanie Lawrence
31 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Left_bar_bleue100/100Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Left_bar_bleue0/0Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Empty_bar_bleue  (0/0)

Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Empty
MesajKonu: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 3:40 pm

Vuu! (: Deniiiz'im, demek istiyorum. (: Tanışalı çok olmadı; ama Melis, Deniz'i çok seviyoor. (: İzmir'deymiş. O kendini Körfez'den, ben Boğaz'dan atarım anam. =D PS dehası bir insansın, kardeşceğizim. (: RP yapalım en kısa zamanda, seni çok seviyoor, yanaklarından öpüyorum. Daha uzun yazacağım sonra. Ayrıca Dean aşkımız, Sam platoniğimiz olsun. (:

* I wanna love you'nun birinci versiyonu fan *Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 939920
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 3:44 pm

Melis'mmm.. Duygulandım la. Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 135151 New York'ta dolmuşla dolaşıp, fakiriz ne yapalım diyeceğiz seninle. Hemide Vanessa'yı döveceğiz. Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 135151 Seni çok çok çok seviyorum ki. Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 135151
Charlotte Mabelle Xanei

Charlotte Mabelle Xanei

Doğum tarihi : 16/10/93
Mücadele Tarafı : Sız ^^
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Belle , Mabel , Chotte , Charl , Cha-Cha

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 3:47 pm

Pislüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüükkkkkleeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr laann anlatamam seniiiii Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 939920 O benim Denizss'im Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 135151 tanışalı bir iki haftamı oldu belki o kadarda yoktur emin değilim xd aman unutkanım ya Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 135151 Zaiti sev'i hatırlayınca ölüyorum Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 939920 iyiki dopluda görüp konuşmuşum bidenem Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 939920 "Hayır sana kızmadı" of of çok seviyom denüz seni biliyon sen beybi Razz
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Left_bar_bleue100/100Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Left_bar_bleue0/0Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 3:51 pm

Tabii. Garibanız ki. Ama Nate'i alırız. Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 135151 Sonsuzluğun sonunda beklerim seni. ♥ (:
Somere Foxentha

Mücadele Tarafı : Bilmem ki daha seçmedim.
Evcil Hayvanı : Lakaplardan hoşlanmaz.

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 3:52 pm

Döniiis Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 135151 Bana bu siteyi öneren kişiiii.Onu öyle seviyorum kiiiii Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 939920.Ya benimsin ya kara toprağın xD
Olga Synnöve

Doğum tarihi : 23/06/96
Mücadele Tarafı : Dumbledore'un Sürüsü.
Evcil Hayvanı : Turk*

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 4:00 pm

Tek kelimeyle kuzenim Razz
Steve D.Strong

Mücadele Tarafı : O an kim haklı geliyorsa ondan...
Evcil Hayvanı : Rascal (Sözlüğü aç bak bakalım,ne demekmiş...)

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 7:22 pm

Öhöm başlıyorum.Merlin yardımcım olsun;

• Jared'ı da sever Denüz, ama artık Jense'i daha çok seviyor[Benim & Jensen'In cazibesi sayesinde]
  • Supernatural kardeşlerimden[Bastır SPRNTRL!]
  • Jensen'ı paylaşabileceğim yegane insanlardan biri.
  • Sıpoylırıma eklediğim ilk kişi.Duygulanıverdi^^
  • Sıpoylırındayım da aynı zamanda,yehuuu!
  • İmzasındaki korkmuş sıfata bitiyorum!XD
  • İkimiz de Paris Hiltonu sevmiyormuşuz onu öğrendim.
Zamanım kalmadı,anca bu kadar...
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/steve-dean-marti
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 8:22 pm

Selin sıpoylırını yiyeyim mi? =D
Deis, Meiz. Ayrıcağğ <3
Charlotte Mabelle Xanei

Charlotte Mabelle Xanei

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 8:26 pm

Rochelle Lawrence demiş ki:
Selin sıpoylırını yiyeyim mi? =D
Deis, Meiz. Ayrıcağğ <3

Psikopat ve anormal üçüzüm ha döferim hepsinizi Razz katcanız benide sevceniz benide Razz
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 8:27 pm

Dulis. Megu. =D
Somere Foxentha

Mücadele Tarafı : Bilmem ki daha seçmedim.
Evcil Hayvanı : Lakaplardan hoşlanmaz.

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 8:44 pm

DMDBBES süper olmuş x)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 9:01 pm

Duis'mmm. Üçüzüm. Ben de seni çok seviyorum. Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 135151
Melis'm evet, 'Deis & Meiz & Duis'. <3 I love you
Elaa, ben de seni seviyorum canaam.
Selüün'm. Jensen, bizim. Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 939920
Kuzen <3 Razz
Josselyn Oasis

Josselyn Oasis

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 10:54 pm

Deniz'iiim =D Forum oyunlarında başladı tanışmamız (: Ve Çok Kısa bir süre önce =D İyi ki tanışmışız tatlım (: Seviyorum Seni Çoook <3 Ve öpüyorum Seni çoook Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 12:35 am

Gizem'mm. Şu kötü anımda o güzel yorumunla beni nasıl sevindirdin anlatamam. Teşekkür ederim. Ben de seni seviyorum, 'çok'. (:
Josselyn Oasis

Josselyn Oasis

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 12:36 am

Ne demek hayatım xD Ayrıca n'oldu Deniz'm neden kötüsün ? xS
Beatrix Monchrétien

Beatrix Monchrétien

Sihirsel Soy : özkan.
Evcil Hayvanı : Trix.

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 12:41 am

Ps'de tanıdığım ikinci ilah. Shocked En kısa sürede ondan ders alacağım hıh.

Tap ona tap!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 6:20 pm

Önemli değil Gizem'im. Geçti bitti gitti, unutuldu. Razz
Buseee. Tenk yu enam ben de sana tapıyorum. Razz
Ivan Miroslav
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Ivan Miroslav

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Left_bar_bleue97/100Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 3:27 pm

Deniz kız ay lav yu <3
Bana "Ne?" sonra da "Efendim?*" diyen kişinin(ki hala gülerim buna) kuzenidir kendisi. Aynı zamanda toplularımızda beni hep kopartır ama fazla şe' olmasın diye gülen sımayli atmam xD Şe' olan benim kabul ediyorum tamam uzatmayalım.

PS konusundaki yeteneklerini ilk olarak başka bir sitedeki avi imzasında gördüydüm. Seviyorum onu, hemde çoooooooooooook
Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 431998
Amy Catniss Moon

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 11:25 am

Seviyorum ki onu, tanışalı az oldu ama seviyorum. Onu ilk başta başka bir deniz sanmıştım ama değelmiş... Neyse iyiki değil! xD xD. Denizz <3
Charlotte Mabelle Xanei

Charlotte Mabelle Xanei

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 12:30 pm

Anlatamam, yaşamak lazım Razz

# Toplularda en aradığım kişilerden ne zaman görsem toplu ayarlıyasım gelir
# Birbirimizin sırlarını ölene kadar saklayacağız Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 135151
# Onun yüzünden photoshopla uğraşasım gelmiyor.
# Şuanki avimzam onun eseridir mükemmel yapar.
# Beni tex'i verdiğime pişman etmiştir Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 939920
# Deisz'im
# Hangi ülkeydin sen xD
# Zaiti sev xD kop koptum xD
# Sürekli topluda bir yerlere gider ama her zaman oradadır xD
# "Hayır kızmadı" Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 273164
# Böşra hep ikimize küser...
# Psikopat üçüzüyüm Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 626852 ama ona birşey bulamadık, bulucaz... Razz
# Kendimi çok yakın hissettiğim oldu bir anda Razz
# Sempatik, iyi, komik herşey bir arada onda Razz
# Birşey yesin Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 874940
# Kendisi insan değil daha ötede bişeydir Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 135151
# Bidenem bidenem Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 135151
# Konuşmak istediğiniz zaman oradadır her zaman Razz
# Blakeime laf etti Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 524486 Blake'imi yesin Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 748998
# Giflerimi beğenmediler bana neler dediler xD

Biraz daha yazayım dedim Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 939920
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 9:10 pm

Sıla'm.. Tenks enam seni çok sevmekteyim.
Serra'cım, teşekkürler ben de seni sevmekteyim.
Duisz'mm.. Yorumunu yesinler. Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 939920 Zahit'i sev fan. Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 135151
Charlotte Mabelle Xanei

Charlotte Mabelle Xanei

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 9:38 pm

# O bana küsemez, darılamaz, kırılamaz... Çünkü onu yerim ve oda bişey yemek zorunda kalır anladı o onu xD
# Ünlüsüne kusarım sürekli ama napim xD Blakeime laf ediyolar bişey yesinler xD
# Zahit değil o zaiti sev demek istiyorum Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 273164 Zaiti sev fan yeah yeah Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 797480
Vivian Mankowitz
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vivian Mankowitz

Mücadele Tarafı : Aydınlık

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 1:35 am

Deniz;

Tanışalı ne kadar oldu bilmiyorum; ama çok değil. Ben sevdim onu. Very Happy Hemen ısındığım sayılı kişiliklerden. O bir isz. O bir deniz. Ona söylediğim şeyleri araştıran nadir insanlardan. Aramızda bir Denizego, Berenego muhabbetidir gidiyor. Ps'de gayet iyi olan; ve kendinie takım yapmayan şahıs.

Neyse kısa kesiyor `Beren Deniz'i seviyor. ´ diyerek yorumumu sonlandırma istiyorum.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 9:41 pm

Duygu'm ♥️
Beren'm ♥️
Sevmekteyim sizi. Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 135151
Lorina Brown

Lorina Brown

Doğum tarihi : 08/05/96
Sihirsel Soy : Safkan..
Evcil Hayvanı : Sum , sumer

MesajKonu: Geri: Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D   Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 9:54 pm

kızz sen her ne kadar beni tanımasanda ben seni anladım azda olsa çözebildim seniyorumkız seni

deeeniiizzz bende deyim barrii Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D 939920

Deniiiiz * Kardeşim ol gel bana. =D
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Kardeşim. *-*
» Kardeşim-Ortağım-Düşmanım