Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aredhel Clementé.

2 posters
YazarMesaj
Aredhel Clementé
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Aredhel Clementé

Doğum tarihi : 23/09/97
Mücadele Tarafı : Tarafsız. Bazen Aydınlık'a yaklaşabiliyor ama.
Sihirsel Soy : Melez.
Evcil Hayvanı : Kahverengi tüyleri olan, 3 yaşında bir baykuş. Ona hep 'Baykuş' dediği için, ismi pek bilinmez yani.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Aredhel Clementé. Left_bar_bleue95/100Aredhel Clementé. Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:
Aredhel Clementé. Left_bar_bleue0/0Aredhel Clementé. Empty_bar_bleue  (0/0)

Aredhel Clementé. Empty
MesajKonu: Aredhel Clementé.   Aredhel Clementé. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 9:38 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Her an sürprizlerle dolu bir yer. Birden aklınıza gelemeyen şeyler olabilir. Bu yüzden oldukça cesaret gerektirir, her an tetikte de olmalısınız ayrıca. Büyü Dünyası kendimi güçlü ve avantajlı hissediyorum. Muggle'lardan daha güçlü. Ama bu gücü onlara zarar vermek için kullanmak çok yanlış olur.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Cesur biriyimdir, korkmam ve sakin olmaya çalışıp içimdeki durumu iyice anlarım. Lumos ile asamı ışıklandırarak yolu bulmaya çalışırım. Kendi başıma kurtulmanın bir çaresini bulursam bu deneyim beni güçlendirir, cesaretimi de ölçmüş olurum. Eğer uzun süre denememe rağmen bulamazsam daha çok denerim.
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Daha çok endişelenirim ve turnuvadan önce iyice stres yaparım diye pek bir strateji düşünmezdim, doğaçlama yapardım. Sadece oyundan önce oyundaki rakiplerimi araştırırdım, onları aşmak için her riske girerdim. Cesaret gerektiren bir iş ama bende bu var. Rakiplerin zayıf yönlerinden saldırmaya ve daha çok onları büyülemeye çalışırdım, Ejderha'ya da uyuşturucu bir büyü yapıp yumurtayı alır ve kaçardım.
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Aslında gözüm Mürver Asa'ya kaysa da, sanırım en yaralısı Görünmezlik Pelerini olur. İstediğim her yere girmemi sağlar, kötülüklerden saklanmamı sağlar. Mürver Asa da mükemmel bir silah ama Görünmezlik Pelerini kadar yarar sağlamaz diye düşünüyorum.
Aleida Widmore
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Aleida Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Aredhel Clementé. Left_bar_bleue100/100Aredhel Clementé. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Aredhel Clementé. Left_bar_bleue0/0Aredhel Clementé. Empty_bar_bleue  (0/0)

Aredhel Clementé. Empty
MesajKonu: Geri: Aredhel Clementé.   Aredhel Clementé. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 10:20 pm

Gryffindor.

Aredhel Clementé.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aredhel Clementé.
» Aredhel Clementé.
» Aredhel~