Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aredhel Clementé.

2 posters
YazarMesaj
Clara Chandler

Clara Chandler

Mücadele Tarafı : Tarafsız daha.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Balıkları var. Toto ve Greene. Bir tane de atı. Adı Lightning.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Aredhel Clementé. Left_bar_bleue95/100Aredhel Clementé. Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:
Aredhel Clementé. Left_bar_bleue0/0Aredhel Clementé. Empty_bar_bleue  (0/0)

Aredhel Clementé. Empty
MesajKonu: Aredhel Clementé.   Aredhel Clementé. Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 9:41 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Sihir Dünyası... Aklıma ilk Sihir Bakanlığı geliyor. Ve tabii büyüler. O çeşit çeşit, her şeye bir çözüm getiren sihirlere gerçekten bayılıyorum, sihir yapmayı da çok seviyorum ama bazılarını başaramıyorum. Sihir Dünyasını düşünmek tabii ki beni mutlu hissetiriyor. Beni sihir kadar iyi hissettiren bir şey yok. Ama bunun siyaseti var, ciddi işleri var, o kısmına pek bulaşmak istemem.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Akıl var mantık var diyen biriyimdir, gece vakti bir labirente gitmeyi pek düşünmem yani. Ama eğer böyle bir şey olursa ilk başta sakin olmaya çalışırım, çünkü paniklersem her şeyin kötü gideceğini bilirim. Soğukkanlılığımı koruyarak çıkış yolunu bulmaya çalışırım, olmadı mı? Asamla havaya bir kıvılcım gönderip birilerinin beni bulmasını dilerim. En sihirli çözüm derseniz, oradan evime buharlaşırım.
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Tabii ki heyecanlanırdım, koskoca bir ejderhayla karşılaşacağım. Rakiplerim güçlü olduğu için biraz kaygılanırdım ama sonra kendime cesaret verirdim ve stratejimi kafamda toparlamaya çalışırdım. Rakiplerimin hiç beklemediği bir şey yapardım. Eğer rakibim benden güçlüyse sürpriz etken şansımı oldukça arttırır. Onların şaşırdığı anda da ejderhanın da bir şekilde dikkatini dağıtmaya çalışıp var gücümle yumurtaya koşardım.
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Görünmezlik Pelerini. Hikayeyi hepimiz biliriz zaten. Sonunda kurtulanın da kim olduğunu gördük. Saldırı için Mürver Asa iyi olabilir, ama en iyi saldırı savunmadır. Diriltme Taşı'nın etkilerini de gördük, eğer ölen bir sevdiğimi geri getirsem bile, bu dünyada hiç mutlu olamayacaksa anlamı ne ki? Kendi bencilliğim yüzünden sevdiğimi niye üzeyim? Bu yüzden benim seçimim Görünmezlik Pelerini olurdu.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

Aredhel Clementé. Empty
MesajKonu: Geri: Aredhel Clementé.   Aredhel Clementé. Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 9:57 pm

Hufflepuff!

Aredhel Clementé.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aredhel Clementé.
» Aredhel Clementé.
» Aredhel~