Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hello ben ezgi sancak ben fa ke değilim ayık olun. fasfffafs

2 posters
YazarMesaj
Ivan Miroslav
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Ivan Miroslav

Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
hello ben ezgi sancak ben fa ke değilim ayık olun. fasfffafs Left_bar_bleue97/100hello ben ezgi sancak ben fa ke değilim ayık olun. fasfffafs Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
hello ben ezgi sancak ben fa ke değilim ayık olun. fasfffafs Left_bar_bleue0/0hello ben ezgi sancak ben fa ke değilim ayık olun. fasfffafs Empty_bar_bleue  (0/0)

hello ben ezgi sancak ben fa ke değilim ayık olun. fasfffafs Empty
MesajKonu: hello ben ezgi sancak ben fa ke değilim ayık olun. fasfffafs   hello ben ezgi sancak ben fa ke değilim ayık olun. fasfffafs Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 11:28 am

safhjfljsfsjafjjaja Ben fa ke değilim ayık olun bana fa ke diyenlere ben fak yu diyorum. fsaffafa

https://www.facebook.com/video/video.php?v=1429000920459&ref=mf#!/video/video.php?v=403077554620&ref=mf
Catherine Daphné Caliente

Catherine Daphné Caliente

Doğum tarihi : 26/04/95
Sihirsel Soy : Safkan

hello ben ezgi sancak ben fa ke değilim ayık olun. fasfffafs Empty
MesajKonu: Geri: hello ben ezgi sancak ben fa ke değilim ayık olun. fasfffafs   hello ben ezgi sancak ben fa ke değilim ayık olun. fasfffafs Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 12:32 pm

Bu kızı eklemiştim . Duvarı , onla dalga geçenlerle doluydu. Bide Serserilerin Efendisi diye biriyle ilişkisi vardı. hello ben ezgi sancak ben fa ke değilim ayık olun. fasfffafs 7350

hello ben ezgi sancak ben fa ke değilim ayık olun. fasfffafs
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En Sonunda Ben! [Ezgi]
» Yönetimde söz sahibi olun.
» Yardımcı Olun Piliz. =D
» 2. Döneme Hazır olun !!
» Ezgi / Ezz / Ezy / Ezo :D