Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kerellana Maria Williams

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Kerellana Maria Williams Empty
MesajKonu: Kerellana Maria Williams   Kerellana Maria Williams Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 4:08 pm

Not:2 tane yazdım.İkiside kısa.Yanlış olduysa özür dilerim.

AŞK

Jack'le olmam bir suç değildi.Ona aşık olmam...Ve onun bana aşık olması...Ama Damien'e göre öyle değildi.Ona göre bir suç işlemiştim.Onu aldatma suçu...Kendimi bu düşünceler arasında boğarken bir an okulun bahçesindeki büyük ağacın önüne kadar geldiğimi fark ettim.
Düşündüğüm şey, her zamanki gibi ağacın büyük dalına oturarak yıldızların dolu olduğu, gecenin tüm ihtişamını yansıtan simsiyah gökyüzünü izleyecektim.Ama ğaca yaklaştığım sırada önüme bir karaltı çıktı ve ''Neden Kerellana?'' dedi.O çok tanıdığım yeşil gözlere baktım.Ama nutkum tutulmuştu.Damien'e bir kelime dahi edemiyordum ama gözlerimin ona bütün olanları anlatmasını umuyordum.
Sorusuna cevap vermeyince Damien tekrarladı 'Neden Kerellana?Neden!?''''Bak Damien.Beni anlamıyorsun!Jack'le birbirimize a....'' O daha benim sözümü tamamlamama izin vermeden.''Sakin bana birbirinize aşık olduğunuzu söyleme!''Diye azarladı.Ben ise başımı öne eğip teslim oldum...''Ama olanlar oldu!Dün gece yaşananlar silinemez.Hiç birimizin aklından!Üçümüzde bu olayı unutup hayatlarımıza geri dönemeyiz!''Dedim ama Damien'e laf anlatamıyordum...Beni dinlemiyordu bile..!Lanet olsun!Lanet olsunBinlerce kez lanet olsun!

-------------------------------------------------------------------

HİLE

''Nasıl yaptın bunu?'' diye mırıldandım kendi kendime.Gerçekten böyle bir şeyi nasıl yapabilmiştim!Hile...En büyük kötülüklerden birisi...Başarı ve gizlilik gerektiren bir yalan oyunu.Sahtekârlara özgü bir kötülük.
Kendimi köşeye gömmüştüm adeta.Korkudan mı.?Yoksa utançtan mı.?Bana 2. seçenek gibi geliyordu!Ahh neden yapmıştım bunu?!Kendimden çok utanıyordum.O an arkamda bir ses duydum.Bir fısıltı...''Üzülme.Vanessa'yı getirdim.''Hemen arkama döndüm ve Vanessa'nın bana acıyarak bakan yüzüyle karşılaştım.Ağlamaktan kıpkırmızı olmuş gözlerim anladığı kadarıyla onun yüreğine dokunuyordu.
''Yapma böyle Kerellana''dedi.''Seni affediyorum.Bu sadece bir seferine bahsus bir şeydi!Aslında böyle birşey yapamk istemdeğini biliyorum.Herkes hata yapabilir.''dedi Vanessa o yumuşacık sesiyle.''Biliyorum''diye fısıldadım yavaşca.''Bir daha yapmayacağımı bende biliyorum!''diyerek sürdürdüm.Kalbimin derinliklerindeki sızıyı dindirmenin mümkün olmadığını bildiğim halde...
Ardelia Lethaeus

Ardelia Lethaeus

Doğum tarihi : 26/04/95
Mücadele Tarafı : otherside.

MesajKonu: Geri: Kerellana Maria Williams   Kerellana Maria Williams Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 8:19 pm

İlk olarak oldukça kısa iki RO. Anlatım ve cümleler çok basit. Betimleme kullanmış olmanıza rağmen yeterli değil. Konu sıradan. Görünüşe gelince, ilk olarak noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakılması bir kuraldır. Renk kullanmamışsınız. Kötü. Ayrıca RO' ların ortalanmaması gerekir. Bunları göz önünde bulundurarak RO' ya yeni başladığınızı anlıyorum. Kendinizi geliştirmek için RO derslerine katılmanızı öneririm.

Beatrix Monchrétien

Beatrix Monchrétien

Sihirsel Soy : özkan.
Evcil Hayvanı : Trix.

MesajKonu: Geri: Kerellana Maria Williams   Kerellana Maria Williams Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 5:33 pm

Bu üyenin puanını yükseltene kadar sitede RO yapması yasaklanmıştır!

Kerellana Maria Williams
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kerellana Maria.
» Kerellana Maria.(2)
» Bayan M. Williams'ın Kasası
» Sonia Michelle Williams~
» Steven Edward Williams