Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Puanlama * Ders Kurguları.

+5
Caroliné Lexie Cloutier
Marseglia Svenja Vaquier
Beatrix Monchrétien
Sophia Widmore
Melanie Lawrence
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Doğum tarihi : 22/10/93
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Takım Kaptanı & Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Left_bar_bleue98/100Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Puanlama * Ders Kurguları.   Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 1:57 pm

Ay konuya ortadan girmek olacak ancak eylülden itibaren bende hafta içi günde bir saat falan girebileceğim. Neticede eğer isterseniz hazırladım bir çizelge dedim. Kriptoloji için wikipedia pekçok bilgi sunuyor.
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Left_bar_bleue50/60Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (50/60)

MesajKonu: Geri: Puanlama * Ders Kurguları.   Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 1:58 pm

Magnolia Allaire demiş ki:
Ay konuya ortadan girmek olacak ancak eylülden itibaren bende hafta içi günde bir saat falan girebileceğim. Neticede eğer isterseniz hazırladım bir çizelge dedim. Kriptoloji için wikipedia pekçok bilgi sunuyor.

Valla ben konseyin kararına uyarım . Konsey bilir , çizelge dersenis çizelge ... x))
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com
Charlotte Mabelle Xanei

Charlotte Mabelle Xanei

Doğum tarihi : 16/10/93
Mücadele Tarafı : Sız ^^
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Belle , Mabel , Chotte , Charl , Cha-Cha

MesajKonu: Geri: Puanlama * Ders Kurguları.   Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 1:59 pm

Magnolia Allaire demiş ki:

Eminimki okullar açılınca çoğu kişi böyle yapacak bende dahil. O yüzden çizelge iyi olabilir (:
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Bilgiler
Rpg Puanı:
Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Left_bar_bleue98/100Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Puanlama * Ders Kurguları.   Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 2:03 pm

Herkes girebileceği günleri belirlersek listeyi ona göre düzenleriz o zaman.
Beatrix Monchrétien

Beatrix Monchrétien

Sihirsel Soy : özkan.
Evcil Hayvanı : Trix.

MesajKonu: Geri: Puanlama * Ders Kurguları.   Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 2:07 pm

Bence okul açılınca çoğunluk cuma günleri girer.
Çizelge biraz zor olmayacak mı? Mesela acil işi çıktı ve haber veremedi. O zaman yedekte yapmamız gerekir listeye.
Caroliné Lexie Cloutier

Caroliné Lexie Cloutier

Doğum tarihi : 07/08/93
Sihirsel Soy : Safkan

MesajKonu: Geri: Puanlama * Ders Kurguları.   Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 2:10 pm

Evet okullar açılınca çoğunluk haftasonu girebilecek. Bu sefer haftaiçi sıkıntı olabilir gibi geliyor bana^^ O halde herkes girebileceği günü belirtsin ona göre yapılsın çizelge.
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Puanlama * Ders Kurguları.   Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 2:13 pm

Ben hafta içi bana görev verilirse seve seve girerim mesela. Böyle hafta içi gönüllü 5 kişi bulursak diğer günler her şey daha kolay olacak.
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Puanlama * Ders Kurguları.   Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 3:26 pm

Hafta içi girebilirim sanırım.
Ben her gün en az 1 saat buradayım. :S
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Puanlama * Ders Kurguları.   Puanlama * Ders Kurguları. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 7:53 am

Bende, hergün 1 saat buradayım. Gördüğünüz gibi zaten o kadar da puan başvurusu gelmiyor. Ama yine de yapılacak bir şey varsa ve bu çizelge ile olacaksa hazırda bir çizelge var.

Puanlama * Ders Kurguları.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» >> Ders Kurguları
» Puanlama Sistemi {Yeni}
» Kaçık Ressam ve Kurguları
» Ro Puanlama
» Puanlama