Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melez Prens Hakkında Yorumlarınız

+41
Jolene Benoit
Sycorax Eolyn Sreané
Lorina Brown
Bãsilius Lérs
Claire Chocolat Possible
Lyra Gwendolyn Moonrisé
Danila Alyosha
Stephanie Ana Karembeu
Blaise T. Longrange
Aqua Ashlynn Crishert
Messalina Marchand
Abraham Sawyer Shephard
Adaliné Lléw Meijer
Caroliné Lexie Cloutier
Macias Antúnez Láerod
Lucretia Alexis Black
Fremont Widmore
Yve Oliviã Riss
Lorrinda Aldorra Lwinkley
Zachary Andrew Macnair
Aaron Bradley
Zachary Scorpius Sunshine
Sweelyn Monchrétien
Stephanie Tessie Sheela
Aphosz Solenia Camillei
Bridget Quixie
Stesha Irina Láerod
Melanie Lawrence
Diamonique Lea Schmitz
Richard McGregor
Archill Thomas Caliente
Ardelia Lethaeus
Valerie Jane Renaud
Jason Allaire
Veronica Ventera
Josephine Velasquez
Katerina H. Adlersflügel
Beatrix Monchrétien
Yvonne L. Descoteaux
Charlotte Mabelle Xanei
Matthew James Widmore
45 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Sweelyn Monchrétien

Sweelyn Monchrétien

Evcil Hayvanı : Swee

Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 7:54 pm

Benim HP filmlerinden pek bir beklentim olmuyor açıkçası. Kitapları yalayıp yuttuğumdan filmler hep yetersiz kalıyor benim için, eklentiler, eksikler, ıvır-zıvır... Ama yinede izlemeye en önde bayrak tutarak giderim o da ayrı mesele. Very Happy Nys filme dair tek yorumum şu, B e L L a t r i X, evet efendim Helena yarmıştır, aşmıştır bu seride.

Doğum tarihi : 17/04/94
Mücadele Tarafı : İyi yan
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Zac

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 9:14 pm

Bir film kitapla tıpa tıp aynı olmasa bile -ki olursa zaten hiçbir anlamı kalmaz- karakterlerin çok iyi yansıtılması gerekir. Bu filmde bazı karakterlerin kimi zaman kitaptaki kişiliklerinden daha farklı davranışlar sergilediğini gözlemledim.

Bir genelleme yapacak olursak film bana göre -diğerlerine kıyasla- çok güzeldi. Yine de "Beyaz Mezar" kısmının çıkartılmış olması beni üzdü. Filmde beni en çok hayal kırıklığına uğratan Hermione'ydi ne yalan söyleyeyim. Onun ne olursa olsun Ron'u sevdiğini, ona olan duygularını Harry'e anlatmaması gerektiği taraftarıyım. Evet, fazlasıyla üzgündü; ama benim tanıdığım Hermione bunu Harry'e bile söylemeyecek kadar gururlu bir kızdır ve pat diye de onun Ginny'den hoşlandığını yüzüne karşı söylemez.

Filmde kopmamı sağlayan sahnelerden biri hastane kanadında geçen sahneydi. Hocalar orada put gibi dikilirken Lavender ve Hermione kimse yokmuşçasına atışıyordu. Bence Hermione Granger bunu yapmaktan son derece çekinirdi, ona ne oldu anlayamadım gerçekten.

Diğer hatalar veya konu alınmamış sahneler fazla kafamı kurcalamadı, tabii ruh emiciler dışında...
Aaron Bradley

Doğum tarihi : 31/07/93
Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Muggle
Evcil Hayvanı : Brad

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 2:13 am

Spoiler:

Charlotte Mabelle Xanei

Charlotte Mabelle Xanei

Doğum tarihi : 16/10/93
Mücadele Tarafı : Sız ^^
Evcil Hayvanı : Belle , Mabel , Chotte , Charl , Cha-Cha

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 1:01 pm

Dustin S. Reifel demiş ki:
Spoiler:

Spoiler:

Bu konuya kaçıncı yorum halen yazmaktan bıkmadım Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 273164
Zachary Andrew Macnair

Zachary Andrew Macnair

Mücadele Tarafı : İyi yan-...
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Zac, Zachy...

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 10:52 pm

Spoiler:

Sanki bende bağımlılık yarattı bu film Suspect

Doğum tarihi : 13/08/90
Mücadele Tarafı : Yoldaşlık..
Evcil Hayvanı : Lorr

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 11:15 pm

Heyy çıktı izlediniz mi filmi?

Not: Sanırım ben izlemeyeceğim. Sad
Zachary Andrew Macnair

Zachary Andrew Macnair

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 12:06 am

Evet, çıktı ve izledim. Neden ?
Yve Oliviã Riss

Yve Oliviã Riss

Doğum tarihi : 17/04/95
Mücadele Tarafı : Taraf çatışmaları ona mantıksız geliyor
Evcil Hayvanı : Yves

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 3:09 am

David Yates'i her an boğazlayabilirim. Ne akla hizmet sen "Beyaz Mezar" bölümünü çıkarmaya cüret ediyorsun ?! Onun dışında film hoştu ama sadece film hoştu. Kitabı okumamış olsam filme mükemmel diyebilirdim. Ahmet'in de dediği gibi, kitabı aklınıza getirmediğiniz sürece çok keyif alabiliyorsunuz. Bense bunu bir türlü yapamadım, her sahnede aklım sürekli kitaba gitti ve "Keşke biraz daha şöyle olsaymış..." gibisinden eleştriler yapmaktan kendimi alamadım.

Harry'nin Ginny'e ne ara aşık olduğunu ben de anlayamadım [Enes, yalnız değilsin ] çok fazla konuşamadılar bile, oysa kitapta sık sık diyalogları oluyordu.

Hastane kanadında yaşananlar da neydi öyle ? Tanrım ! Ne kadar da çocukçaydı ettikleri kavga, hem de profesörlerin önünde. Tamam Dumbledore anlayışlı olabilir, hadi McGonagall'ı da çıkardık aradan ama Snape'in önünde aşk mı yapılır yahu ? "Onu hep çekici buluyordum !" Dızzzzt. Hermione'den hiç beklenmeyecek bir cevap, o kısım hiç olmamış.

Açıkçası Ron ve Harry'nin Ginny ve Dean'i öpüşürken bulacağı sahnenin kesinlikle olacağını hayal etmiştim. O sahne beni kitapta çok güldürmüştü, hoştu. Burada değiştirilmiş olması rahatsız edici olsa da kötü olmamış.

Trende Luna'nın Harry'i bulması bende bir anlık için de olsa şok etkisi yarattı. Orada gelip onu Tonks'un bulacağını sanmıştım, bir hayal kırıklığı daha yaşadım.

Mağra kısmı hoşuma gitti, son derece heyecan vericiydi. Sonrasında zaten Dumbledore'u Snape öldürüyor. Harry'nin Dumbledore başında ağlarken Ginny'nin gelip ona sarılması beni çok duygulandırdı. Zaten filmin sonunda gözyaşlarımı bir türlü tutamadım, ağladım. Her şeye rağmen güzel bir film olmuş. [Ne kadar alt yazılı izleyip bazı yerlerini istemeden kaçırsamda...]
Fremont Widmore
♪ Çellist ♪
♪ Çellist ♪
Fremont Widmore

Doğum tarihi : 22/10/93

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 9:13 am

Direk yorum yapmak istorum. xP

xX Bu seride sanki bir kopukluk var gibiydi. Filmi yaparken kitaptan pek çok sahnenin kesilmesi tabii ki böyle sorunlara neden oluyor. O nedenle süreyi biraz daha uzun tutup belli başlı sahnelerden yaptıkları çıkarmaları yapmasalar daha iyi olabilirdi.

xX Kitabı filme gitmeden önce okumayın. Ben öyle yaptım ve cezasını tüm filmi kitap gibi bekleyerek çektim. Şimdi şu olacak dediğim bir an olmaması, benim yıkılmam. Hoş değildi.

xX Filme damgasını vuran kesinlikle Bellatrix idi. Kendini sanırım bu filmde aşmıştı. Ondan karakter olarak nefret etsem de zevkle izlediğimi söyleyebilirim.

xX Harry'nin mallıkları hala son bulamadı. Yukarılarda bir yerde bir yorum var, Harry'nin nefes alıp verişi güzel diye. Bencede öyle.

xX Aşklar mantıksızdı. Mantıksız bağlandı. Ginny, Dean'den hoşlanırken ne ara yine Harry'e döndü? Harry ne ara Ginny'ye aşık oldu? Hermione'nin mantıksız cümleler hanesine bir cümle daha eklemek? Onu hep çekici buluyordum. adasd Razz

xX Filmde en çok etkilendiğim sahne Dumbledore'un ölümüydü. Pislik Snape! Malfoy vazgeçmişti. Sen öldürdün onu! Lanet olasıca melez prens ..
Lucretia Alexis Black

Lucretia Alexis Black

Doğum tarihi : 11/04/94
Mücadele Tarafı : Karanlık
Evcil Hayvanı : Lucy, Alex, Cinnet

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 10:57 am

Evet. Her zamanki gibi; vasat.

Bir çok sahne değiştirilmiş, bir çok sahne eklenmiş.Onu geçtim, eklenen sahnelerin sonu getirilmemiş.

Sen kalk koca Dumbledore'u öldür, cenazesini filme ekleme.Var mı böyle bir şey? Kitapta ağladığımı bilirim, film de asa kaldırma diye bir şey eklemişler.Az daha gülcektim tiplere.

Bir diğer konu, filmin adı melez prens, geçtiği tek yer filmin sonunda Snape'in cümleleri.Ben daha çok bilgi beklerdim Melez Prens'le ilgili.

Bir de Death Eater kelimesinin neresi Ruh emici Allah Aşkına..Ölün geberin emi Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 751494

Bence seriyi sadece filmden takip eden arkadaşlar, hiç bir şey anlamadılar.Çünkü anlatmadılar.7. filmi saf saf izleyecekler.(Düzgün yapılırsa)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 6:39 pm

Serinin en güzel kitabı 5. kitaptı. Filminin ne kadar rezil olduğunu biliyorsunuz. *bence*

6. kitabın filmi de bence kötüydü. Serinin en güzel kitabıydı belki ama... Ben bir de üç boyutluya gittim. İlk 13 dakikası üç boyutluydu. Bu 13 dakikanın başı, öylerin ortalığı dağıtma sahnesi gerçekten müthişti. Fakat geri kalan kısımlar tam bir boşa harcanmışlıktı. Ben filmi açıkcası beğenmedim. Bu filmi Ron kurtardı bence bir tek^^ Hpciler için bayağı bilgi vericiydi +. Bu açıdan iyi oldu gittiğim.
Macias Antúnez Láerod

Macias Antúnez Láerod

Doğum tarihi : 08/08/90
Mücadele Tarafı : ♠ Dé estepiénzá ♠
Evcil Hayvanı : İspanyol.

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 11:49 pm

İzlediğim güzel tek şey Ron'un Quiddicht sahnesiydi.

Diğerlerine gelince : Vasatın altı endovasat xD

Arkadaşlar ben böyle aptalca çekilmiş bir film görmedm . Tamam koca kitap hepsi belki çekilemez ama en azından çekmediğin sahneleri öyle yerlerdn seç ki filmle bağlantı olmasın . Bu öyle değil hepsinin sonucunu etkileyecek sahneler çıkarılıp atılmış ! 7. film son film olmcak olsa gitmemeye yemin ederdim valla .

Ayrıca Dumbledore'yi kınıyoruz ! Harry tam hayatnda bir kızı eve atıcak . Koskoca adamsın geldin engelledin. Sen o yaşına kadar kaç ceviz kırdın bilemiyoruz . Ama onu niye engellersin be ADAM !
Zachary Andrew Macnair

Zachary Andrew Macnair

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 12:59 am

Macias Antúnez Láerod demiş ki:
Ayrıca Dumbledore'yi kınıyoruz ! Harry tam hayatnda bir kızı eve atıcak . Koskoca adamsın geldin engelledin. Sen o yaşına kadar kaç ceviz kırdın bilemiyoruz . Ama onu niye engellersin be ADAM !

Zuhahahaaa Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 273164 Zaten Dumbledore Harry'nin özel hayatına epey takmış görünüyordu. Sonra da Hermione'yle yakınlıklarını yanlış anlamıştı xD
Macias Antúnez Láerod

Macias Antúnez Láerod

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 1:11 am

Zachary Andrew Macnair demiş ki:

Zuhahahaaa Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 273164 Zaten Dumbledore Harry'nin özel hayatına epey takmış görünüyordu. Sonra da Hermione'yle yakınlıklarını yanlış anlamıştı xD

Evet ya Very Happy Sanki Kurtlar Vadisi . Dumbledore bi an şey dicek sandım ;

' Bak harry , Sevgili demek zaaf demektir . Hafif kaçamaklar olur ben ve Minerva gibi ama bağlanmak asla Harry asla ! '
Caroliné Lexie Cloutier

Caroliné Lexie Cloutier

Doğum tarihi : 07/08/93

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 1:14 am

' Bak harry , Sevgili demek zaaf demektir . Hafif kaçamaklar olur ben ve Minerva gibi ama bağlanmak asla Harry asla ! '

aajsda. Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 273164
Filmi izlemedim ben hala. Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 973746
Adaliné Lléw Meijer

Adaliné Lléw Meijer

Mücadele Tarafı : İlgisiz.
Evcil Hayvanı : Adely, Ada, L.

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 1:15 am

Caroliné Lexie Cloutier demiş ki:

aajsda. Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 273164
Filmi izlemedim ben hala. Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 973746
Ben de izlemedim kahretsin. Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 973746 Köy gibi bir yerde yaşıyor olmanın kötü yanları. Ağustos sonuna anca gelir buraya. Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 973746
Charlotte Mabelle Xanei

Charlotte Mabelle Xanei

Doğum tarihi : 16/10/93
Mücadele Tarafı : Sız ^^
Evcil Hayvanı : Belle , Mabel , Chotte , Charl , Cha-Cha

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 1:51 am

İzlemeyenlere yazığ valla xd xd olmassa ben bütün oyuncuları ararım daniel emma falan gelir size canlı oynarlar beybi üzülmeyin siz cix cix xd xd
Macias Antúnez Láerod

Macias Antúnez Láerod

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 4:27 am

Bence onlar hiç oynamasın ! Daha doğrusu bu adam yönetmesin Very Happy
Abraham Sawyer Shephard
Büyüceşura Hâkimi
Büyüceşura Hâkimi
Abraham Sawyer Shephard

Evcil Hayvanı : Hayvan Sevmem.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Left_bar_bleue82/100Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (82/100)
Düello Gücü:
Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 2:20 pm

İzledim xD Süper hele şu sahte hortluluğun olduğu yer harika.Hemen izleyinn xD
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 12:42 pm

Bende yorum yapacağııım. =D Yorumlardan okuyabildiğim kadarını okudum. Kitaba öyle alışıyor, öyle benimsiyor ki insan, her şeyin sayfa da yazılanlar kadar kusursuz olmasını istiyor ve filme de öyle bakıyor, ama işte aynısını bulamıyor. xP Film kitaptan bağımsız olarak ele alındığında gayet ilgi çekiciydi bence. Dumbledore'un ölüm sahnesin de ağlamak isterdim bende, şayet annem beni güldürmüş olmasaydı. xP Ginny neden Harry'nin ayakkabılarını bağladı ki? Çok saçma, Harry de öyle bir fonksiyon yok mu? Sen git Lord'la savaş, ayakkabı bağlayama? Her neyse. xP Bence Tom yani Draco'nun rolleri ustalıkla çevrilmişti. Tom'un oyunculuğunu takdir ettim, Ron'un dudaklarının aşınmasına üzüldüm vs. =D Ayrıntıya inmiyorum, çünkü çoğu şey söylenmiş. Bellatrix feciydi evet, ona da katılıyorum filan. (: Genel olarak güzeldi, ama kitap filmle kıyas kabul edemez bile. Wink

Spoiler:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 1:44 pm

Rochelle Lawrence demiş ki:
Bende yorum yapacağııım. =D Yorumlardan okuyabildiğim kadarını okudum. Kitaba öyle alışıyor, öyle benimsiyor ki insan, her şeyin sayfa da yazılanlar kadar kusursuz olmasını istiyor ve filme de öyle bakıyor, ama işte aynısını bulamıyor. xP Film kitaptan bağımsız olarak ele alındığında gayet ilgi çekiciydi bence. Dumbledore'un ölüm sahnesin de ağlamak isterdim bende, şayet annem beni güldürmüş olmasaydı. xP Ginny neden Harry'nin ayakkabılarını bağladı ki? Çok saçma, Harry de öyle bir fonksiyon yok mu? Sen git Lord'la savaş, ayakkabı bağlayama? Her neyse. xP Bence Tom yani Draco'nun rolleri ustalıkla çevrilmişti. Tom'un oyunculuğunu takdir ettim, Ron'un dudaklarının aşınmasına üzüldüm vs. =D Ayrıntıya inmiyorum, çünkü çoğu şey söylenmiş. Bellatrix feciydi evet, ona da katılıyorum filan. (: Genel olarak güzeldi, ama kitap filmle kıyas kabul edemez bile. Wink

Spoiler:

Annene tapıyorum ama bu espiri Kenny abimizi öldürür =)
Messalina Marchand
Vampir
Vampir
Messalina Marchand

Doğum tarihi : 07/12/94
Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 4:12 am

Şu "Peki okul dışı hayatın nasıl Harry? Bayan Granger'la bilmemkaç yıldır arkadaşsınız." temalı Dumbledore Harry konuşmasında, adam Harry'e asılıyormuş gibi bir hisse kapıldım. *-* Gereksiz bir romantiz var ayrıca, evet. Şu R.A.B., Regulus olayını iyi toparlamışlar bence. ^^ Voldemort'un gençliği çok... kıro. (Hö?) Bir de bazı yerlerinde "Öf amaaan, bitse de gitsek." moduna sokuyor insanı. Öyle işte.
Aqua Ashlynn Crishert

Aqua Ashlynn Crishert

Doğum tarihi : 06/08/92
Mücadele Tarafı : Karanlık Yan
Sihirsel Soy : SaFKann

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 7:59 am

Rochelle Lawrence demiş ki:
xP Ginny neden Harry'nin ayakkabılarını bağladı ki? Çok saçma, Harry de öyle bir fonksiyon yok mu? Sen git Lord'la savaş, ayakkabı bağlayama? Her neyse. xP

Hani Daniel hastaymış yha ayakkabısını bile bağlayamıyormuş, belki de ha Daniel ha Harry diye düşünmüşlerdir. Very Happy
Blaise T. Longrange

Blaise T. Longrange

Doğum tarihi : 01/11/93
Mücadele Tarafı : Karanlık taraf tabii ki!
Sihirsel Soy : Safkan!
Evcil Hayvanı : Lakap takılmasından hoşlanmam ama aile içinde Tom diyenlerde vardır. Blaise'i tercih ederim.

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 2:15 pm

Berbat bir filmdi Zay gibi olmuş buda^^
O ayakkabı bağlama sahnesinde yerlere yattım zaten bir de şu tip bir konuşma geçmişti trende ;
-Draco bir Ruh Emici
-Babası gibi
E artık yuh. Tabii "gönül gözü"nün açılma olayıda var. Cenaze yok, savaş yok. Bomboş bir film. Ama Helena mükemmeldi. Bayılıyorum bu kadına. Harika oynamış.. Tom'da öyle. Filmdeki en başarılı iki karakter bu ikisiydi.[Bence]

En son Blaise T. Longrange tarafından Çarş. Tem. 29, 2009 4:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Stephanie Ana Karembeu

Doğum tarihi : 01/08/93
Mücadele Tarafı : Tarafsız...
Sihirsel Soy : SAfkan

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 3:24 pm

Gerçekten çok süperrr olmuş bu bölümü Bayıldım doğrusu mersinde gitmiştim şu günlerde Süper ötesi olmuş....

Melez Prens Hakkında Yorumlarınız
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» >> Melez Prens Fregmanları
» Melez Prens film afişleri.
» Harry Potter ve Melez Prens Resimleri
» Harry Potter ve Melez Prens Resimleri
» Melez Prens [Kitap] Mantık Hataları ve Sorular