Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melez Prens Hakkında Yorumlarınız

+41
Jolene Benoit
Sycorax Eolyn Sreané
Lorina Brown
Bãsilius Lérs
Claire Chocolat Possible
Lyra Gwendolyn Moonrisé
Danila Alyosha
Stephanie Ana Karembeu
Blaise T. Longrange
Aqua Ashlynn Crishert
Messalina Marchand
Abraham Sawyer Shephard
Adaliné Lléw Meijer
Caroliné Lexie Cloutier
Macias Antúnez Láerod
Lucretia Alexis Black
Fremont Widmore
Yve Oliviã Riss
Lorrinda Aldorra Lwinkley
Zachary Andrew Macnair
Aaron Bradley
Zachary Scorpius Sunshine
Sweelyn Monchrétien
Stephanie Tessie Sheela
Aphosz Solenia Camillei
Bridget Quixie
Stesha Irina Láerod
Melanie Lawrence
Diamonique Lea Schmitz
Richard McGregor
Archill Thomas Caliente
Ardelia Lethaeus
Valerie Jane Renaud
Jason Allaire
Veronica Ventera
Josephine Velasquez
Katerina H. Adlersflügel
Beatrix Monchrétien
Yvonne L. Descoteaux
Charlotte Mabelle Xanei
Matthew James Widmore
45 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Matthew James Widmore

Matthew James Widmore

Doğum tarihi : 11/01/94
Mücadele Tarafı : Ailemle dost geçinenlerin yanı
Sihirsel Soy : Widmore!

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Left_bar_bleue95/100Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:
Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Left_bar_bleue0/0Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Empty_bar_bleue  (0/0)

Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 11:31 am

Evet beklenilen gün geldi ve çattı. Bugün çoğu sinemada ( Buraya gelmedi :@ ) Melez Prens gösterime girdi. Filmi izleyenler burada film hakkında yorumlarını paylaşabilirler..
Charlotte Mabelle Xanei

Charlotte Mabelle Xanei

Doğum tarihi : 16/10/93
Mücadele Tarafı : Sız ^^
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Belle , Mabel , Chotte , Charl , Cha-Cha

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 2:46 pm

Ben akşama doğru arkadaşlarla beraber gideceğim çok heyecanlıyım desem saçma olur ama bu sıkıcı günde renklendim What a Face
Yvonne L. Descoteaux

Yvonne L. Descoteaux

Doğum tarihi : 12/10/93
Mücadele Tarafı : Tarafsız
Sihirsel Soy : Muggle Doğumlu
Evcil Hayvanı : Ivy

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 5:40 pm

İlk gidenlerden olmuşum sanırım. Katerina Adlersflügel(İrem)'le birlikte gittik. Efendim; film iyiydi. Yani kötüydü, yine eksikler vardı; fakat var olan sahneleri süslemeyi başarmışlardı doğrusu. En kötülerden biri olarak;
Spoiler:

Tom Felton ve Helena Bonham Carter hayran bıraktı şahsen kendilerine *_*

Harry yüzme biliyor muydu? Elimin altında kitap olmadığı için bakamıyorum fakat bilmiyordu ya. -_-" Hatta bu Ateş Kadehi'nde falan muhabbeti geçmişti onun.

Genel olarak güzeldi ya, kendisine az kızdırmayı başardı. Filmden çıktıktan sonraki ilk beş dakika ağzınızda güzel bi tad oluyor en azından -mecaz bu, yoksa gerçekte büyük ihtimal gözyaşı tadı olacak- bu da başarılı olduğunu gösterir.
Beatrix Monchrétien

Beatrix Monchrétien

Sihirsel Soy : özkan.
Evcil Hayvanı : Trix.

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 5:48 pm

Bende ilk gidenlerdenim sanırım. Ya da daha kimse gelmedi. xD Her neyse. Film hem iyiydi hem de kötüydü. Kitaptaki çoğu şey değiştirilmişti. Bizim burada sadece Türkçe'si vardı. Sesler iğrençti. Harry'nin sesi Spiderman'in sesiydi sanki. xDxS Bir Hermione'nin sesi güzeldi. Düşünseli sahneleri daha fazla olmalıydı. Efektler idare ederdi. Yine de izlemeye değer. Melez Prens Hakkında Yorumlarınız 874940
Ps: Helena süperdi. Shocked
Katerina H. Adlersflügel

Katerina H. Adlersflügel

Doğum tarihi : 13/08/95
Mücadele Tarafı : Tarafsız
Evcil Hayvanı : (Lakaplardan hoşlanmaz)

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 6:13 pm

Eh ben de ilk gidenlerdendim bence en iğrenç ses Ron'undu. Ya haliyle baya şey atlanmış zaten pek de bi şey beklemiyodum açıkçası. Fena değildi. Öyle:D
Josephine Velasquez

Josephine Velasquez

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 6:47 pm

Demek oluyor ki alt yazılıya gideceğim. Shocked
-Ben yarın gidiyorum, bugün innanılmaz kalabalık olur sinemalar. Bilet falan bulamam, kalırım ortada. Heyecanla bekliyorum fekat, Dumbledore'un cenaze sahnesinin çıkarılması fena olmuş. Neyse, izleyip göreceğim bakalım. xP
Veronica Ventera
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Veronica Ventera

Mücadele Tarafı : Other Side.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Left_bar_bleue97/100Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Left_bar_bleue30/30Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Empty_bar_bleue  (30/30)

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 6:58 pm

Ben de gidiyorum bu gece seansına. Anca o boştu. 11'de sanırsam x) Bilete bakmam gerek.
Matthew James Widmore

Matthew James Widmore

Doğum tarihi : 11/01/94
Mücadele Tarafı : Ailemle dost geçinenlerin yanı
Sihirsel Soy : Widmore!

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Left_bar_bleue95/100Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:
Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Left_bar_bleue0/0Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 7:51 pm

Allaım ya herkes gidiyo :'( Ya böle filmlerin ne zaman geleceğini gösteren bir internet sitesi varsa bakıverin Aydın/Nazilli'ye ne zaman gelicek bu film :'( Bugün sabahın 10'unda gittim yataktan çıkıp üstüm başım kırışık saçlar birbirine girmiş bilet alıcam.. Kadın daha ne zaman gelceği belli değil dedi ya :'( Sabahtır sövüyorum :@
Veronica Ventera
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Veronica Ventera

Mücadele Tarafı : Other Side.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Left_bar_bleue97/100Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Left_bar_bleue30/30Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Empty_bar_bleue  (30/30)

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 8:19 pm

Az önce Efe aradı. Belli değilmiş demişler. Haberin olsun (:
Jason Allaire

Jason Allaire

Doğum tarihi : 27/05/95
Mücadele Tarafı : Penisi.
Sihirsel Soy : Safkan.

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 8:31 pm

Evet, kadın ne zaman geleceğinin belli olmadığını söylüyor. -_-' En yakın zamanda gelmezse, basarım sinemayı. Shocked
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Doğum tarihi : 28/03/95
Mücadele Tarafı : Belirsiz.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 8:38 pm

Ihm başlığı yeni gördüm filmin ilk seansına gidicektim ama gece 4'te yatınca sabah 9'a kalkamadım doğal olarak bende ikinci seans'a gittim. Laughing

Filmde efektler filan güzeldi ama birçok yerin kitap ile yakından uzaktan alakası yoktu.

Like a Star @ heaven Mesela en çok belirtilmesi gereken şey kitabın adının niye Melez Prens konulduğu olmalıydı ama ben kitabı okumasam kesin sorardım niye bu adı koymuşlar Melez Prens o kadar önemli değildi ki diye.. Embarassed

Like a Star @ heaven Birçok önemli yerde konulmamış. Dumbledore'un mezarı 'Beyaz Mezar' kitapta ki en önnmli yerlerdendi bence ama o yoktu, fakat ona rağmen sinema salonunda ağlayan tek salak bendim -_-.

Like a Star @ heaven Favkes'in şarkısı olmalıydı ama filmde yoktu.. Düşünseli'ni kitapta çok kez söylüyorlar ama filmde topu topu 3 kez filan gösteriyorlar.. Buda dikkatimi çekti.. Neutral

Like a Star @ heaven Ayrıca Ron'ların evi yanmıyordu oda nereden çıktı öyle Shocked Görünce dondum kaldım, öyle birşey olmaması gerekirdi..

Like a Star @ heaven Film fazla aşk kokuyordu Buse'minde dediği gibi.. Katılıyorum.. I love you

Like a Star @ heaven Birde en çok beklediğim sahne çıkmadı, Hogwarts'ta bir düello olmuyor muydu ya? Hatta Harry şans iksirini Ron'lara bırakıyordu? Ama Hogwarts'ta öyle bir düello hiç olmadı. Dumbledore öldü ve onlar Hogwarts'tan gitti yani O kadar ölüm Yiyen Hogwarts'a gelmesiyle kimse uyanmadı mı? Biraz saçma değil mi? Suspect

Like a Star @ heaven Kitap ile Astronomi Kulesinin'de hiç alakası yoktu. Orada Harry'ye büyü yapılması gerekmiyor muydu ? Filmde resmen bön bön bakıyordu! Mad

Like a Star @ heaven Trende Harry'i bulan Tonks değil miydi? Luna da nereden çıktı? Sahneyi değiştirmişler ! What a Face

Like a Star @ heaven Kitabın başında Harry'nin bir kıza asıldığını hatırlamıyorum ben? Başında o kadar olay varken bide kızlarla mı uğraşıyor? No Kitabın başının bakan ile başlaması gerekiyordu ama ben Bakanı filmde hiç görmedim? confused

Like a Star @ heaven Dumbledore'un Dursley'ler ile yaptığı konuşma nerede? Şu reşit konuşması? pale

Like a Star @ heaven Son olarakta ölüm yiyenlerin adı Ruh emici olmuş.. Her nedense.. scratch

affraid Neyse daha var ama yeterli sanırım...
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t6862-j-a-n-e
Ardelia Lethaeus

Ardelia Lethaeus

Doğum tarihi : 26/04/95
Mücadele Tarafı : otherside.

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 10:13 pm

Filmi izlemeyenlerin okumamasını tavsiye ederim, fazla ayrıntıya girdim.
Spoiler:

Filmde oyuncu olarak beyendiğim kişiler kesinlikle Tom Felton ve Alan Rickman. Diğer oyuncularda harikaydı ama Tom'un Draco olarak aştığı görüşündeyim gerçekten süper birşey çıkarmış ortaya. Film'i izler izlemez içimdeki Harry Potter aşkı alevlendi. Diğer çıkan seri filmler başta Twilight olmak üzere HP'in yerini sarsar gibi çıkan haberleri düşünüyorumda kesinlikle hiçbirşey HP'nin yerini sarsamaz buna eminim. Daha öncede Narnia'nın Günlükleri sarsar diyordular ama Narnia çıktı, izlendi ve unutuldu. HP'nin unutulmayacağına eminim. =)
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Left_bar_bleue100/100Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Left_bar_bleue50/60Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Empty_bar_bleue  (50/60)

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 11:17 pm

Yeni geldim , taze taze yorum yapayım ... Very Happy
Ehem öncelikle filmi çok beğendiğimi söylemeliyim . Yorumum biras fazla kişisel olacak sanırım , şey idare edin artıkın ... x)) Ben filmlerde tek bir şey ararım , bana birşeyler hissettirmesi . Bu filmde de her duygudan bir parça hissettim diyebilirim ; yeri geldi güldüm , yeri geldi ağladım , yeri geldi heyecanlandım . Yönetmeninden senaryoyu yazanına kadar hepsini kutlamak lazım , duyguları bu kadar net şekilde hissettirmek bence büyük başarı . Bunun yanında evet filmde eksik yerlerin olduğu doğrudur ve tabii değiştirilen yerlerin . Bütün kitabı iki saate sığdırmaya çalıştıklarını düşününce ben bunu gayet normal karşılıyorum . Atlama yapılırken önemli olan bütünlüğü korumaktır ve bence filmde bir bütünlük vardı . Nese hikaye kısmını geçiorum , aşk varsa ben güzel derim kardeşim gerisi hikaye ... cheers
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com
Charlotte Mabelle Xanei

Charlotte Mabelle Xanei

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 12:48 am

Ben çok beğendim ama bence kitaba oranla berbattı üstte yazan arkadaşlar gibi madde halinde yazamayacağım ancak bir çok sahne saçma geldi ve bazıları yoktu , bazıları değiştirilmişti. Kitapta olan bütün bilgiyi değiştirecek şeyler vardı mesela hogwartsta cisimlenilmez xd xd kovukun yanması falanda saçma off yazamicam yoksa nefret edicem Sad
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Doğum tarihi : 28/03/95
Mücadele Tarafı : Belirsiz.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 1:23 am

James Dean Caliente demiş ki:
Yeni geldim , taze taze yorum yapayım ... Very Happy
Ehem öncelikle filmi çok beğendiğimi söylemeliyim . Yorumum biras fazla kişisel olacak sanırım , şey idare edin artıkın ... x)) Ben filmlerde tek bir şey ararım , bana birşeyler hissettirmesi . Bu filmde de her duygudan bir parça hissettim diyebilirim ; yeri geldi güldüm , yeri geldi ağladım , yeri geldi heyecanlandım . Yönetmeninden senaryoyu yazanına kadar hepsini kutlamak lazım , duyguları bu kadar net şekilde hissettirmek bence büyük başarı . Bunun yanında evet filmde eksik yerlerin olduğu doğrudur ve tabii değiştirilen yerlerin . Bütün kitabı iki saate sığdırmaya çalıştıklarını düşününce ben bunu gayet normal karşılıyorum . Atlama yapılırken önemli olan bütünlüğü korumaktır ve bence filmde bir bütünlük vardı . Nese hikaye kısmını geçiorum , aşk varsa ben güzel derim kardeşim gerisi hikaye ... cheers

Aşk böceği Melez Prens Hakkında Yorumlarınız 973746
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t6862-j-a-n-e
Richard McGregor

Richard McGregor

Mücadele Tarafı : Hogwarts.
Sihirsel Soy : Kurt.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Left_bar_bleue100/100Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Left_bar_bleue40/60Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Empty_bar_bleue  (40/60)

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 2:20 am

Daha seyretmedim ama yukarıdaki yorumlardan anlaşıldığına göre karakterlerin psikolojilerini anlatan sahneler konulmuş. Filmleri taraflı birer Harry Potter fanı olarak değil, normal bir sinema filmiymiş gibi izlemeliyiz. Mesela yukarıda Harry'nin bir kıza asıldığından bir hata olarak bahsedilmiş. Bence çok akıllıca bir şey eklemişler. Harry'nin artık büyüdüğünü ve kızlarla ilgilenme* zamanının geldiğini anlatıyor. Ayrıca kitabın aynısını çekmelerini bekleyemeyiz. Bu oldukça basit olurdu... Ve Kovuk'un yanması. Aynen Dumbledore'un ölmesi gibi Harry'nin zihninde güzel şeyleri sembolize eden bir mabedi daha yakarak, bundan sonrasını karanlığın tam ortasına doğru sürüklenmeyi anlatıyor. Bunlar yönetmenin ve senaristlerin anlatış biçimleri sadece. Lütfen "Acaba şu sahne nasıl olacak?" diyerek seyretmek yerine, filmdeki sahneleri farklı olarak ele alınırsa daha güzel sonuçlar çıkarabilirsiniz kendi adınıza.
Diamonique Lea Schmitz

Diamonique Lea Schmitz

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 1:12 pm

Filmi şahsen beğenmedim ... Fazla sahne atlanmıştı . Derine pek inilmediğini farkettim . Ölüm Yiyenler , ruh emiciye dönüşmüş . Quiddicht sahnelerinin çok güzel ve en iyi maç olacağını söylemişti David ama ben hiç mi hiç bir değişiklik görmedim sadece çarpışmalar artmıştı. Filmin girişini çok beğendim çünkü bana üç boyutlu hissi verdi . Dumbledor'un cenazesi yoktu . Dumbledor Harry'i daha fazla çapırıyordu yanına . Yani eksiklikler vardı . Ona rağmen bende etki bıraktı ve filmi sevdim çünkü düşününce o kadar detayı işlerlerse en az iki üç film çekerlerdi.
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 1:15 pm

Aslında, düşünüyorum da... Kitaba bağımlı kalarak izlenmez ki bir film. Bizim bakış açımız farklı, yönetmenin farklı olabilir. Ayrıca seriyi okumadan, filmi izleyenler var. Herkes aynı farkları göremez. Ölüm yiyenler ruh emici denilmiş vs. Yüzeysel olarak izlemek lâzım, kitaba oranla. Ama filmin konusunun nasıl verildiğine de bakmak gerek. Film olarak izlenmeli demek istediğim, kitabın filmi olarak değil.

- Henüz izlemedim, Melez Prens'i bu arada. xP
Charlotte Mabelle Xanei

Charlotte Mabelle Xanei

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 1:18 pm

Beni en sinir eden iki şey oldu aslında x)

Horace Slughorn'un evine gittiklerinde ilk ölüm yiyene ruh emiciler demişti. Adam 'Beni aralarına katmak istiyorlar' falan diyince şaşırmıştım ruh emiciler öyle yapmıyor falan sonra başka yerlerde de söylenince ... de get Suspect

Hiç voldemort'un hayatına girmediler yani kitapta dolu şey anlatılıyordu hiç biri yok birde voldemort'un küçüklüğünü oynayan çocuk değişmiş sinir oldum zaten en sinir olduğum şey oyuncu değişikliği Evil or Very Mad
Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

Doğum tarihi : 26/05/91
Mücadele Tarafı : Tarafsız Ste.

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 3:22 pm

Filme ilk giden benim heralde. En erken seansa yerimi ayırtmıştım da xD Neyse, kitabı okumadan filme gitseydim bayılırdım. Ama maalesef okuyanlar kitaba göre bekliyor ve bu yüzden de her sene hayal kırıklığına uğruyor. Denildiği gibi kitapta ki bir çok yer atlanmış ama bu pek fazla içeriği bozmamış. Film de en çok hoşuma giden yer ise; Dumbledore'n ölüm sahnesiydi. Mükemmel yapmış keratalar! Kısa kesecek olursam genel anlamıyla beğendim =)
Archill Thomas Caliente
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Left_bar_bleue50/60Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Empty_bar_bleue  (50/60)

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 6:23 pm

Evet yorumları okuyup şöyle birşey deme gereği duyuyorum yeniden . Kitabı gözünüzün önüne getirerek izlemeyin arkadaşlar , yoksa filmin güzelliklerini göremessiniz . Şahsen ben öyle yaptım ve çok keyif aldım , sesime kulak verin lütfen ... x))

* Ehem dün yorgunluktan söylemeyi unutmuşum . Filmdeki tek eksik çeviri hatasıydı . Ölüm Yiyenler ruh emiciler olarak çevrilmiş . Orjinalinde böyle bir hata yapıldığını sanmıyorum , türkçe dublajı yapan kişiler biraz dikkatsiz yapmışlar işlerini sanırım . Film hakkındaki tek eleştirim budur . Keşke alt yazılı olsaydı ... x))
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com
Charlotte Mabelle Xanei

Charlotte Mabelle Xanei

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 6:31 pm

James Dean Caliente demiş ki:
Evet yorumları okuyup şöyle birşey deme gereği duyuyorum yeniden . Kitabı gözünüzün önüne getirerek izlemeyin arkadaşlar , yoksa filmin güzelliklerini göremessiniz . Şahsen ben öyle yaptım ve çok keyif aldım , sesime kulak verin lütfen ... x))

* Ehem dün yorgunluktan söylemeyi unutmuşum . Filmdeki tek eksik çeviri hatasıydı . Ölüm Yiyenler ruh emiciler olarak çevrilmiş . Orjinalinde böyle bir hata yapıldığını sanmıyorum , türkçe dublajı yapan kişiler biraz dikkatsiz yapmışlar işlerini sanırım . Film hakkındaki tek eleştirim budur . Keşke alt yazılı olsaydı ... x))

Tekrar aklıma geldi tekrar sinir oldum Evil or Very Mad çeviri yapanlar hiçmi birşey bilmiyor anlamıyorum ya Melez Prens Hakkında Yorumlarınız 973746 ruh emiciymiş de get Melez Prens Hakkında Yorumlarınız 524486
Bridget Quixie

Bridget Quixie

Doğum tarihi : 25/04/60

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 9:28 pm

Güzeldi Smile Ama dumbledore durumu üzücüydü açıkcası =(( Harry'nin onu kurtarmasını beklerdim.
Aphosz Solenia Camillei

Mücadele Tarafı : L'ovelpa

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 7:27 pm

Neredeyse sinemadan atılıyordum -_-" Vizyona girdiği gün gittiğim için herhalde, çok kişi yoktu. Ölüm yiyenleri 'Ruh Emici' olarak çevirdikleri için gülmeye başladım ve etraftakiler neredeyse şeytani, kıpkırmızı gözlerle baktılar Shocked

Her neyse, çok memnun kalmadım. Zaman su gibi geçip gitse de, filmi beğenmedim. Yanımdaki arkadaşım da uyuya kaldı xD Diğer filmlerinden kesinlikle çok daha farklıydı. Efektlere öldüm ama, şu Dumbledor'un ateş sahnesi hariç.

10 üzerinden puan vermem gerekseydi, 6-7 falan derdim.
Stephanie Tessie Sheela
Gryffindor III. Sınıf
Gryffindor III. Sınıf
Stephanie Tessie Sheela

Doğum tarihi : 29/11/94
Evcil Hayvanı : Beyaz baykuşu var, Lizly.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Left_bar_bleue70/100Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Empty_bar_bleue  (70/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melez Prens Hakkında Yorumlarınız   Melez Prens Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 7:31 pm

Müthiş Müthiş Müthiş....
Tek keLimeyLe mükemmeLdi^^

Harry her zamanki gibi oLağanüstüydü....
Draco diğer fiLmLere oranLa daha iyi oynamıştı....
Ronu koparttı zatn....HaL ve tavırLar müthişti Very Happy
Hermione zatn mükemmeL oynuyor....Bu seferde öyLeydi Very Happy
DumbLedore'nin öLümü çok kötüydü^^o böLüm beni ağLattı Sad
FiLmdeki efekLer oLağanüstüydü^^
Ron'un aşk iksirinden sonraki haLLeri çok komikti.Tüm saLon koptu zatn Very Happy

Yani fiLm tek keLimyLe gerçekten mükemmeLdi^^Harry Potter serisi zatn müthiş Very Happy

Melez Prens Hakkında Yorumlarınız
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» >> Melez Prens Fregmanları
» Melez Prens film afişleri.
» Harry Potter ve Melez Prens Resimleri
» Harry Potter ve Melez Prens Resimleri
» Melez Prens [Kitap] Mantık Hataları ve Sorular