Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

# Havai Aile ! #

3 posters
YazarMesaj
Olympia Black

Olympia Black

Mücadele Tarafı : KaranLık
Sihirsel Soy : SafKan
Evcil Hayvanı : Jaquar

# Havai Aile ! # Empty
MesajKonu: # Havai Aile ! #   # Havai Aile ! # Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 8:20 pm

1 Adet otoriter, kurnaz, havai, espirili, konuşkan baba
1 Adet Alçak gönüllü. Şefkatli. Sempatik. Hassas, Anlayışlı. Nazik. Sezgili, hareketli anne
1 Adet cömert, cesur, zeki, sıcak kanlı, espirili bir ağabey
1 Adet benim gibi çılgın, geveze, şımarık, zeki, cesur, konuşkan bir kız kardeş ARANIYOR...

İlgililere, özelliklede ro dünyasına damgasnı vuracak havai bir aile isteyenlere duyurulur...

NoT: Bu kişilerle sürekli ro halinde bulunulacak. Tek kural bu. Eğer vaktiniz yoksa lütfen başvuru yapmayın...
Daniel Jacob B. Black

Daniel Jacob B. Black

Doğum tarihi : 23/07/95
Mücadele Tarafı : Karanlık Taraf
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Çapkın Prens, DJ, Danny Jake vs.

# Havai Aile ! # Empty
MesajKonu: Geri: # Havai Aile ! #   # Havai Aile ! # Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 8:22 pm

Seninle ayrı bir kurgu yapalım mı Razz ? Yani ikimizin de soyadı Black ya, benim kurgu çok acayip de o yüzden birinci dereceden akraba olamayabiliriz ama akraba olalım x) Blackleri seviyorum x)
Olympia Black

Olympia Black

# Havai Aile ! # Empty
MesajKonu: Geri: # Havai Aile ! #   # Havai Aile ! # Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 8:29 pm

Olabilir, kurgundan biraz bahseder misin (=
Daniel Jacob B. Black

Daniel Jacob B. Black

# Havai Aile ! # Empty
MesajKonu: Geri: # Havai Aile ! #   # Havai Aile ! # Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 9:15 pm

Iım şimdi annem[kim olduğunu bilmiyorum] ben doğduktan sonra beni babama veriyor çünkü ikisi de bana bakamazlar çeşitli sebeplerden dolayı. Sonra babam bana uzuncana bir mektup yazarak beni kiliseye bırakıyor, on bir yaşıma kadar kilise tayfasıyla yaşıyorum xD Anladığın gibi annemle babam evli değiller. Daha sonra hiç görüşmediler de. Babam senin amcan da olabilir, istersen baban da olabilir. Yani ben üvey kardeş olabilirim veya kuzen olabilirim x) Sen hangisini istersen. İstersen başka bir şey de yapabilirsin, fark etmez Wink
Olympia Black

Olympia Black

# Havai Aile ! # Empty
MesajKonu: Geri: # Havai Aile ! #   # Havai Aile ! # Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 9:25 pm

Hmmm olabilir. Bu arada binam hufflepuff seçilmiş. Bu yüzden üyeliğimi sildirip tekrar üye olacağım. Çünkü karakterime, kurgularıma herşeyime ters bir bina. Bu sebeble ro yazamam bile.

Sen sonradan ortaya çıkacak olan üvey kardeş ol bakalım. Hatta bunun için bir ro yaparız (=
Daniel Jacob B. Black

Daniel Jacob B. Black

# Havai Aile ! # Empty
MesajKonu: Geri: # Havai Aile ! #   # Havai Aile ! # Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 9:51 pm

Tamam Wink Bu arada inanamıyorum xD Lakabın Jaguarmış xD Benim de lakabımdı o xD Hatta patronus ve animagus olarak da kullanıyordum xD
Olympia Black

Olympia Black

# Havai Aile ! # Empty
MesajKonu: Geri: # Havai Aile ! #   # Havai Aile ! # Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 9:53 pm

Aaa inanmıyorum, tesadüfe bak Very Happy

Neyse sen üvey ağabeysin o zaman. Bide öz ağabeyimiz olsun. Hatta babamız seçilince bir aile açmalıyız bence...
Rapunzél Olympia Black

Rapunzél Olympia Black

Doğum tarihi : 20/03/92

# Havai Aile ! # Empty
MesajKonu: Geri: # Havai Aile ! #   # Havai Aile ! # Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 10:45 pm

Üstteki üyeliğim iptal millet, şimdiki üyeliğim bu. Evet aile alımları devam ediyor...
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/0o0o-rapunzel-o0

# Havai Aile ! #
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aile!
» -Aile Bağı-
» Aile Bağları
» Aile Fertleri Aranıyor!
» TÜRK AİLE!